Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ilča, 11.04.2009 1:32:52, IP: ***.***.45.57, #74762
Ahojky,mně S.nevyhovoval, byla jsem z něho úplně vyčerpaná,ale už rok beru Cipralex 10mg a je mi dobře.Příp.mrkni na diskusi o Cipralexu(můj příběh).Ale stejně je to člověk od člověka.Jednomu sedne to,jinému ono.Měj se pěkně
Káťa, 24.04.2009 14:06:10, IP: ***.***.22.98, #75239
Ahoj holky, přidávám se mezi Vás! Vy z vás, které chcete mít mimi a nevíte, zda raději vysadit nebo brát, tak PROSÍM, NEVYSAZUJTE!!! Z vlastní zkušenosti vím toto - posledních cca 5 let se střídavě léčím na PP - Zoloft + vždy v počátcích léčby Neurol na přechodné zklidnění. Na podzim 08 jsem otěhotněla, v té době jsem brala Zoloft 50 mg. Veškerá vyšetření jsou naštěstí v pořádku, genetik mi potvrdil, že je lepší léky brát, než aby matka nebyla v pohodě. Krom toho léky řady SSRI opravdu nevadí. A VARUJI VÁS, abyste neudělaly stejnou blbost jako já - na konci 4.měsíce mi má psychiatrička řekla, že když je mi tak dobře - a opravdu mi bylo, tak bychom mohly zkusit vysadit. Po 6 týdnech se mé problémy vrátily, teď jsem na začátku 7.měsíce a stále nejsem ok. Zoloft beru opět, avšak v dávce 100mg, k tomu ráno a večer Neurol 0,25 a Prothazin, abych se ráno neprobouzela celá rozklepaná. Vím, že trvá dlouho, než Zoloft zabere, už ho mám skoro 2 měsíce ale dobře mi není, spíš se to snad alespoň nezhoršuje, teda doufám....Mám na sebe hrozný vztek, že jsem na svou doktorku dala, mohla jsem být doteď v pohodě. Namísto toho jsem musela svou psychiatričku víceméně přemluvit, aby mi léky znovu nasadila, znova jsem si byla vše ověřit na genetice - tyto léky se opravdu brát mohou - a teď mi tedy nezbývá než čekat a doufat, že léky zaberou. Hrozně se bojím, jak to všechno zvládnu po porodu - i s léky. Takže holky, nebojte, klidně berte léky i v těhu, jen informujte svého lékaře!!! Katka
haluz, 02.05.2009 8:01:36, IP: ***.***.178.10, #75575
ahojky ja bych ti doporucila setralin. ja osobne s nim mam dobte zkusenosti.
IMAM, 18.05.2009 21:38:23, IP: ***.***.60.43, #76096
RADA NAD ZLATO,ŽÁDNÉ NERVY TO NEJSOU ALE INFEKCE VÍCE CHLAMYDIE.INFO DOBŘE ČTĚTE DOKTOR VÁM NEPOMŮŽE PROTOŽE TO VE ŠKOLE NEBRALI
Andrea, 28.05.2009 8:54:11, IP: ***.***.152.58, #76511
Taky bych se s vámi chtěla podělit o svůj příběh. Po narození dcery jsem dostala deprese. Začala jsem se léčit na psychiatrii, kde jsem vyzkoušela spoustu antidepresiv.Po několika pokusech jsem skončila na efectinu a jedla jsem jeden denně.I přes to že jsem se chránila jsem otěhotněla .Těhotenství jsem zjistila až ve13 týdnu. Po dohodě s psychiatrem jsem léky vysadila,ale v 8 měsíci jsem musela začít brtát diazepam. Narodil se mi zdraví chlapeček ,kterého jsem 2 měsíce kojila . Pak se můj zdravotní stav zhoršil .Musela jsem přestat kojit a byly mi nasazeny opět antidepresiva.Před dvěma lety jsem začala i přes léčbu mít panické ataky. Brnění těla, bušení srdce, motání hlavy.Psychiatr mi nasadil léčbu na PP,která mi ,ale hned nezabrala. Po několika pokusech v současné době jím velaxin+zoloft a ktomu ještě rivotril nebo xanax.Rivotril a xanax mi každý měsíc střídá ,protože jsou návykové. A to je můj největší problém. Při změně rivotrilu na xanax je mi vždy pár dní dost zle.Ještě mi také napsala lék na bušení srdce trimepranol.Chtěla bych vám všem ,kdo na tyto stránky chodí popřát zvládaní této nemoci a když je opravdu někomu zle ,aby se nebál jít na psychiatrii.protože psychická bolest je nejhorší bolest ze všech bolestí. Vím o čem mluvím ,léčím se již 14 let a to mi bude teprve 40.Všechny zdravím A.
Petr, 29.05.2009 12:55:30, IP: ***.***.140.28, #76566
Jem mi 30 a v březnu jsem si k narozeninám nadělil první pobyt v nemocnici. Dnes už mám za sebou dva těžké stavy a 2x pobyt na interně. Nikdy jsem ničím takovým netrpěl. Toho večera jsem byl sám v dobré náladě u televize a najednou sevřený zrak motání hlavy, tlak jako prase a bušení, třas, slabost nohou a svalů a absolutní pocit umírání a nekontroly nad svým tělem. V nemocnici tlak 210 na 100 !! Následně 3 injekce do řitě a prášky na uklidnění stavu. Takže užasný večer! :-(( Ráno tlak vyšší, ale stále né ideal a byl jsem zmlácenej jako svině a neuvěřitelně unavenej jako po maratonu Dalo mi to k mím stavům určitý náhled a snažím s tím bojovat co to jde.
Petr, 29.05.2009 13:08:18, IP: ***.***.140.28, #76568
Dnes se snažím maximálně na to nemyslet a předcházet hlubokým myšlenkám a přemýšlení o životě a všem co zahlcujou hlavu. Snažím se, když mi třeba není do zpěvu myslet tzv. povrchně a vše brát v nadhledu a nezkončit na nějakých brutálních práškách. Polkám nějaký Zolof. Máte s ním nějakou zkušenost ?? Stavy někdy mám, ale bouchám si do hlavy, že někdo je na tom ještě hůř a život je jen jeden a je potřeba ho žít a né si zasírat přemýšlením o tom co mi zrovna nevychází jak bych chtěl.Věřím, že to přestane.. Od obvodáka jsem dostal docela hodně zajímavou odbornou brožurku o této nemoci.
zoufalka, 29.05.2009 16:37:05, IP: ***.***.143.253, #76584
tak to znám ten pocit strachu že je to moje poslední minuta a příjde to plíživě je to hnus mám to už 2 měsíce a nemůžu se toho zbavit
Andrea, 29.05.2009 17:26:49, IP: ***.***.152.58, #76586
Moc bych vám přála ,aby jste setoho zbavila,ale se zkušenosti vím,že Abez pomoci to jde velice těžko. Já beru AD a i přesto je mi někdy špatně.A.
Terka, 29.05.2009 18:59:40, IP: ***.***.204.251, #76598
Jaké AD bereš? a chci se zeptat je PP stejná jako Latentní Tetanie?
Andrea, 29.05.2009 22:30:15, IP: ***.***.152.58, #76606
Já beru ráno velaxin a večer zoloft. K tomu ještě rivotril nebo xanax. Doktorka mi je každý měsíc střídá, protože jsou návykové.Já se léčím na deprese+PP ,tak že ani moc nevím o Latentní Tetanii.A moje doktorka se mi o této nemoci nikdy nezminovala. Zdravím A.
Terka, 30.05.2009 8:52:38, IP: ***.***.204.251, #76611
Ahoj Andrejko,chodíš do práce a nebo jsi doma?a jak se máš? je Ti lépe po těch prášcích,pomáhají?Nezkusila jsi alternativní medicínu já se tam chystám příští týden. Mé stavy mi začaly když jsem změnila práci,která mě vůbec nebavila, tak asi po měsíci mi to začalo.Ted jsem z té práce odešla.Ve čtvrtek jsem šla do vé práce a po cestě se mi udělalo špatně,takže manžel pro mě musel přijet.Ale myslím si,že je to těma AD beru je dnes 10 den a na začátku mají prý vedlejší účinky,že je Ti hodně špatně.Beru Asentru 50 1 tabletu večer.
Andrea, 30.05.2009 19:18:44, IP: ***.***.152.58, #76626
Já jsem doma a mám někdy pocit, že bych do práce ani jít nemohla. I pres braní AD to někdy není nic moc.Nemám,ale ty velké ataky.Je mi občas tak celkově špatně(motání hlavy,sevřený žaludek),ale tomu já ještě docela dobře. Jinak s altrnativní medecínou,bych si já určitě nezačala,protože jsem na to byla upozorněna doktorkou,že deprese a PP tím léčit nejdou. Dokonce mám knihu o PP a tam to také píší.Já můžu třeba čaj ze všech bylin kromě třezalky ,která se právě používa na nervy. Dokonce to je napsáno v příbalovém letáku u léku zoloft ,že se nesmí třezalka. Jinak AD začínají působit až po 3 až 4 týdnech ,tak vydrž a uvidíš.Jesli to potom bude pořád stejné jako na začátku,tak si myslím ,že by to chtělo jiná AD.Mě taky nesedly hned každé. A jiné prášky ti k tomu nedaly. Mě ještě dává k AD rivotril nebo xanax 3krát denně 0,5mg to je na úzkost.Měj se hezky papej prášky a uvidíš,že se ti uleví.Já radši budu jíst prášky než ,aby jsem zažila muka.Mám rodinu a musím se o ní taky starat. Pa A.
Terka, 31.05.2009 10:14:01, IP: ***.***.204.251, #76635
Dala mi k tomu doktorka Lexaurin,ale po něm se mi udělalo ještě hůř.Skusim to vydržet a uvidim,jinak díky za info.pa pa a drž se
muska22, 31.05.2009 13:17:53, IP: ***.***.91.188, #76638
Dnes jsem dceři objevila ve vlasech vši.Už jsem z toho zoufalá.Bojujeme s nima už měsíc.Léčím se na PP.Do dnes jsem byla v poho.do chvíle než sem se podívala do jejich vlasú.Tak se mi z ničeho nic udělalo zle,že jsem si musela lehnout a rozdýchat to.Svině jedny malý,tak mě rozhodily jak dlouho nikdo.Možná to sem nepatří,ale že se mi udělá blbě ze vší!Co s nima .Už jsme zkusily všechno,šampony lidské,psí,ocet,není možný se jich zbavit.Nemáte nějaké rady jak na ně,než mě dovedou k šílenství?
        Předchozí   1 .. 275276277278279280281 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.