Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Kamca, 07.01.2009 19:04:41, IP: ***.***.240.240, #69903
holky moje co je s vama,jste v poradku?Zadna tady nepise,to jsem na tom tak blbe jen ja?Jak se mate a jak se citite?
Karel, 08.01.2009 17:12:48, IP: ***.***.41.46, #69932
Terezo,nechci radit,ale pomoc partnera je k lecbe nasi nemoci je strasne dulezita,bez ni to pujde velmi spatne,to musi tvuj partner vedet.Jestli te miluje,tak to pro tebe udela.
Beáta, 21.01.2009 17:35:31, IP: ***.***.150.2, #70509
Ahoj holky já jsem tady dlouho nabyla,tak se chci omluvit a zaroveň i zeptat mám nove AD Setralin a chci se zeptat jestli stím má tady někdo zkušenosti já už tím trpím od června minulého roku a pořad se v tom placám braůla jsem Esprital,ale teď se mi to tak zhoršilo,že mi nasadila jiné ajestli mi to nepomůže tak bubu muset pry na hospitalizacia pak mám být v klidu už to docela ty mé stavy dušnosti nezvládám snad se mi některá z vás ozve děkuji Bety
veronika, 22.01.2009 9:29:43, IP: ***.***.110.59, #70528
Ahojky, taky jsem ta z mála co tu mršku ne a ne přemoci, já jsem nebyla u psychiatka a ani tam nechci, koupila jsem si ve zdravotních potřebách kapky, jmenuje se to uklidňujicí směs a mě to pomáha, já totiž prášky nesnáším, ne že by to u mě vyvolávalo alergii nebo neco takového, ale ten pocit že beru prášky :-).Jo ten stav je hroznej, okoli se mi divý proč je mi pořád blbě nebo co mi je...no prostě je to nejhorší večer, když jsem sama doma nebo když si jdu večer sednout a pokecat, vrátím se pozdě domů a šup už je zase u mě.dokonce jsem skončila jednou v nemocnice, stejně mi tam nic moc nedali, vzali mi spoustu krve, z toho se mi udělalo ještě hůř a jela jsem domů.prostě pech, doufám že to postupem věku zvládnu...a mnoho štěští vám všem, protože asi vím jak se cítíte.... jo taky jsem četla knížku Tajemství, je to povídání, jak má člověk myslet a tak...je dobrá...
Samba, 22.01.2009 17:58:42, IP: ***.***.119.236, #70537
rozesla jsem se s pritelem bellaspon mi pomohl, uz neni volne prodejny, co mi to nahradi?
Lenka P., 22.01.2009 18:03:10, IP: ***.***.94.16, #70539
Ahojte, tak se k Vám přidávám.. další panikářka...:) Chtěla sem se zeptat.. panickou poruchou trpím od září a zatím každá antidepresiva mi po 3-4 dnech začala dělat hrozně zle - cítila jsem se úplně mimo realitu, neustále jsem se lidí kolem sebe ptala, jeslti se to či ono doopravdy stalo, a to mě hrozne děsilo! A tak nevím co dělat, pr. už dopředu vím, že to nejspíš přijde s dalším typem AD. Stávalo se vám to ze začátku taky nebo sem cvok jen já?:) Moc díky za odpověď.
Beáta, 24.01.2009 8:42:36, IP: ***.***.150.2, #70611
Ahojky já mám PPod června prošla jsem asi 3 AD a můžu ti říct že jsem brala dlouhodobě Espritel dobře se po něm spí a už to vypadalo dobře ale začalo sem mi to vracet tak mi teď předepsala sertralin a už si ho nikdy nevemu začala jsem se nadměrně potit v noci jsem mohly pyžamo ždímat a došnost vyrazili se mi kolem nosa opary a nevěřím že je to náhoda dokonce včera jsem si musela vyhledat doktora dostala jsem injekci a docela to přešlo ale byla jsem pěkně rozhrkana a já blbka jsem si ho vzala i večer protože mi volala psych.tak jsem jí řekla co se děje a řekla mi že to není AD,ale mím stavem ,ale tyto styvy jsem neměla za celou tu dobu než jsem brala ten Esprital.Tak já nevím má tu někdo stím zkušenost?Jinak když jsem brala Esprital tak jsem neměla žadny vedlejší učinky ano jsem nebyla smyslu zbavena jak tady u těch!Jaké bereš AD ty nežadoucí učinky opravdu jsou a tím že ty to víš tím vic to budeš mít znam to když jsem si vzala jiny leky už do předu jsem věděla že mi bude špatně a bylo ikdyž u těchto AD jsem si myslela že to bude dobré a prd nabylo akorat jsem byla mimo!!
Lucie, 27.01.2009 20:39:35, IP: ***.***.58.190, #70822
Ahoj, mám takový dotaz, zda někdo nemá nějaký recept na tloušťku. Nééééé, že bych byla tlustá, ale právě naopak. Mám 54 kg na 170cm, což není zase takový problém, ale třeba 5kg bych potřebovala nabrat. Děkuji předem za radu. Lucie
Jirka, 30.01.2009 12:03:29, IP: ***.***.196.35, #70948
Zdravím Vás.Mám dotaz ohledně PP.Manželce tuto chorobu diagnostikovala neuroložka asi před měsícem.Vzápětí na to jí ortoped řekl že potřebuje kapačky na uvolnění svalů a poslal jí na deset dní do nemocnice (netuším jestli nezná co to PP je, ale kdyby to věděl tak by to asi nikdy neudělal).Stavy se manželce zhoršují každý den co tam leží a doktoři jen kroutí hlavou.Měl(a) jste někdo tuto nemoc spojenou i s bolestmi zad a krční páteře?Děkuji za odpověď.
Lenďa, 30.01.2009 18:09:08, IP: ***.***.28.90, #70960
Ahoj Jirko,
je mi 29 let,mám panickou poruchu asi měsíc,a mám přesně ty stavy,co popisuješ u Tvé ženy,velmi často s panickou poruchou souvisí zablokovaná krční páteř a léky na panickou poruchu na někoho působí tak,že tvoří tzv.spasma krčních svalů a páteře.Já jsem z toho byla uplně zoufalá,chiropraktik mi vše odblokoval,ale pomohlo to jen na chvíli.Nakonec jsem přestala brát léky,měla jsem naordinovaný neurol 0.25 1 ráno,1 večer,a ty urputné bolesti krční páteře a zad začli dva dny po tom,co jsem to začala brát,doktor mi na to řekl,že neurol by tohle způsobovat neměl,ale já jsem to po týdnu stejně vysadila,na chvíli se to ještě zhoršilo,ale pak to ustoupilo.S tím,že denně cvičím.Když přijde nějaká silná ataka,tak si prášek vezmu,a ten krk mně začne do hodiny bolet a táhnout,jako bych měla vzadu skřipec.Takže já jsem přesvědčená,že to dělají ty léky,takže už jen kvůli tomu krku se snažím se s těma atakama vypořádat tím,že se zklidním a mluvím se sebou,někdy to jde,někdy ne,je to běh na dlouhou trať.
Anastázie, 07.02.2009 20:50:58, IP: ***.***.156.70, #71507
Brala jsem 4 měsíce Seropram, s depresí mi moc nepomohl, ale dobře se hubne. Ten lék způsobuje, že je člověku blbě od žaludku.Nyní beru Citalec jsem víc v pohodě a tloustnu, jím na co příjdu. Zkuste to změnit.
šárka, 09.02.2009 9:29:33, IP: ***.***.74.26, #71571
ahoj, prosimtě měla jsem úplně stejný problém, byla jsem těhotná a nebylo to vidět na ultrazvuku tak mi vzali krev a zjistili že jsem těhotná, na ultrazvuku to bylo vidět za 2 týdny a v pohodě, nestresuj se určitě budeš málo těhotná proto to není vidět a citek beru taky, ale v těhotenství s ním skušenosti nemám . Moje doktorka mi řekla, že v těhotenství se brát může ale lékárník že to nedoporučuje tak se taky po tom pídím...zeptej se víc doktorů a uvidíš....hodně štěstí a bud v pohodě a užívej těhotenství..PS vím ,jen že s těhotenstvím se nesmí kojit pa
Mirka, 17.02.2009 13:55:48, IP: ***.***.54.218, #72121
Ahoj,už Ti diagnostikovali pp?příznaky na ni máš.U mě se projevila bez mála před rokem.Mé začátky byli identické s Tvými,jako bych to psala já...Ty začátky jsou hrozné,ten tlak tak po půl roce ustopí,pocity neraálna se zůstavají déle,ale neí to každý den,jen občas.U mě to začalo tím,že každý večer,když jsem šla spát,tak jsem si představovala šílený dramatický věci,co by se mohlo stát,prostě hrozný a krutý nesmysli,až sem sem vždycky sama z toho rozbulela.Tak to byl můj základ na pp a potom ,když jsem se hodně naštvala,tak opravdu do extrému,až agresivita...Taky dětství nebylo nic moc a následně 10 let s přítelem,který byl totožný s otcem.No tak v mých 28,propukla tato nemoc.Začalo to nějákou divnou chřipkou a pak,už jsem se vezla.S těma tlakama v hlavě to fakt bylo šílený,nejvíc ráno,když jsem se probudila,to sem si kolikrát myslela,že skočím z trojky.Také jsem nemohla dýchat,to jsem kolečkovala po bytě jak blázen,ale sanitku jsem si nechtěla volat,protože před tím jsem jí volala již několikrát,když jsem měla bušení srdce,omdlévala jsem z ničeho nic a tak.V té době jsem taky skoro pořád bulela,ale pořád nemohla jsem ani kolikrát přes bulení říst doktorovi jak se cítím.Bylo to hrozný plačka na cigánském pohřbu byla proti mě hadr...Jak jsem psala již výše,tak vše pomalu ustopí,občas se to bude vracet,ale ne v takové síle jako na začátku.Mě zůstali,již jen pocity nerealna,někdy tím dnem propluju ani nevím jak.Občas mám ještě těžká rána a zřídka kdy i bušení srdce.Vše se dá,ale již zvládnout.Beru zoloft,jen půlku.Na začátku braní to bylo hrozný,myslela jsem si,že zešílim,taky jsem se po nich hrozně potila,ale přibrala jsem po nich 10 kilo a za to jsem ráda,protože před tím jsem s děsila toho jak jsem byla ošklivě vychrtlá.Soužití s touto chorobou v nynější době se dá zvládat.Už nelítám od doktora k doktorovi,chodím jen na psychoterapii a ta mi moc pomáhá.Tak snad to vy mizí uplně.Popsala jsem Ti svou zkušenost,aby jsi se toho nebál,protože vím,že člověk si myslí,že umírá a že doktoři nemůžou přijít na to,co že to vlastně máme za chorobu:-)Musíme se s tím poprat trošku nám pomůžou doktoři,lae převážně musíme sami.Měj se hezky a přeji Ti uzdravení co nejdříve!
Jenny, 19.02.2009 10:17:32, IP: ***.***.25.42, #72222
Dobrý den, ano, když máte PP, máte ztuhlé svalstvo tím strachem, který nezvládáte vůlí ovlivnit, takže myslim, že pobyt v nemocnici stavy určitě zhoršuje, já už mám nejhorší za sebou, ale bylo to hrozný. A stejně se to čas od času objeví, je fajn, že podporujete svou ženu, mě manžel taky moc podpořil. Jestli má vaše pani ztuhlé svalstvo, zatím bach doma cvičila a až se to uklidní, šla bych teprve z vlastní vůle někam na masáže, ty jsou nejlepší.
Jitka, 04.03.2009 10:42:39, IP: ***.***.197.98, #72986
Ahoj kolegové panikáři, sháním dobrou psycholožku z okolí Ústí nad Labem, poraďte prosím...
        Předchozí   1 .. 273274275276277278279 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.