Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Bára, 31.12.2008 11:45:54, IP: ***.***.128.109, #69663
Kamčo Já jsem v těhotenství brala Cipralex a stále ho beru... Doktorka říkala, že miminku fakt nic nehrozí. Měla jsem těhotenství úplně v pohodě a obě děti mám krásný a zdravý:)

Jinak Petro já měla v Praze taky výbornýho psychiatra, ale odstěhovala jsem se do Krkonoš a tady je doktorka na h....o... Když jsem jí řekla, že myslim na to, jak to tady skončit a že si ubližuju, odkývala mi to a napsala mi 2x tolik prášků... Nic mi nevysvětlí, nic mi neporadí... Terapeut mě vždy vyslechne a nakonec mi řekne jak bych si to vyřešila sama??? Jsem tu v pěkný p....i...
Věřím, že s jarem bude líp...
Všem přeji krásně prožitý poslední den v roce 2008 a věřte, že v tom novém bude vše krásné v pohodě!!!!!:)) Musíme mít pozitivní pohled na svět:)))
Helča, 31.12.2008 12:47:37, IP: ***.***.40.194, #69667
Ahojky berušky,chtěla bych Vám všem popřát do Nového roku hodně zdravíčka,štěstíčka,pohody a lásky.Snad bude lepší než tem letošní a všechny naše depky a pepky nám dají pokoj a nechají nás v klidu dýchat.Mějte se moc krásně a MÁM VÁS RÁDA!!!!!
macek, 01.01.2009 0:37:26, IP: ***.***.34.67, #69683
Zdravím, a přeji všechno dobré v letošním roce hlavně pevné nervy,taky se léčím už tři roky . velmi pomáhá remood, ale jsou i dny kdy bych ho vůbec nepotřebovala,no co jsem si vypěstovala to mám. Ale začátky léčby hrůza, kdy už jsem čekala kdy můžů vůbec tabletku vzít, ale trvalo tak tři týdny a pomalu se stav zlepšoval. Tak všem držím palce!!!!
Jana, 01.01.2009 13:34:54, IP: ***.***.186.79, #69694
Také jsem měla tyto problémy, byla jsem na 3
.mateřské, větší děti ve školce a škole a já s miminem doma. Strach se sebe samé, že omdlím, malá bude sama nebo že mi "rupne" a něco jí vyvedu... byla jsem ráda za každou návštěvu byť i manželovi stařičké babičky, jen nebýt sama doma. Manžel to věděl, ale co měl dělat??? Věděla jsem, že musím!!! Když najednou řekl, že někam jde, hrklo ve mě a bylo to tady.. odešel, já brečela, ataka si libovala, postupem času, kdy jsem pomaloučku tyto stavy překonávala svou silou a vědomím, že takto nemohu už kvůli dětem, mě to přešlo. Trvalo to sice dlouho, možná rok, dva, už nevím a dnes jsem někdy ráda, že bouchne dveřmi a jsem sama doma. Naučte se s tím žít, překonejte strach, nic se nestane a bude zase dobře!!! Držím palce!! Jana
Kamca, 02.01.2009 10:08:18, IP: ***.***.240.240, #69730
Ahoj holky,taj jak vam je?Jak jste stravily silvestra?Ja jsem byla doma s rodinou,chlebicky atd,nejak jsem to nikdy neslavila.Doufam,ze vam vsem je a bude lepe v novem roce,moc vam to preju,vsechny tady si to zaslouzime,a ikdyz vas neznam,jen z tadyma,takvas mam moc rada a jste moji oporou.Beatko,ja beru ten Citalec desitku jeden denne,ale ted beru jen pulku za den a vysadim ho uplne,musim byt silna,tak se o to pokusim,drzte mi palce,mas pravdu,rikal mi to i doktor,ze stejne by jsem AD musela v dobe kojeni vysadit,tak se o to pokousim uz ted.Na me pusobi i to pocasi hodne,takze snad bude lepe,to vis ted je mi na prd porad kdyz jsem tehotna,chce se mi porad zvracet,znate to holky,ja cekam prvni,ale mam starsi sestry a ty maji kazdy tri deti,tak me na vse upozornuji,ale PP nemaji,takze to berou vse jinak,porad mi nadavaji,ze to moc prozivam a ze jsem citliva.Holky furt se mi chce brecet a nejradeji by jsem byla sama,jsem tak zla na mojeho pritele,ze si to ani nezaslouzi:( Beatko ja jsem taky brala neurol asi necely rok a mela jsem ho pro jistotu vzdy sebou v kabelce,bez neho ani ranu,a kdyz jsem ho nemela hned jsem si privolala atak,takze jsem silela.Jsem uplne to same co ty i s tim dychim,porad dycham jen do prazda a pak zacnuk tomu vsemu stresovat a je zle.Snad jak bude miminmko na svete tak to zvladnu,chtela bych byt dobrou mamcou:( holky moje ja se zase rozkecala:))) papa
Kamca, 02.01.2009 10:15:54, IP: ***.***.240.240, #69731
Ahoj Jani,jsem moc rada,ze si to napsal,protozeja jsem mela ty same pocity,ikdyz jsem nemela deti,cekam ted prvni,jednu dobu jsem bydlela u mamky a musim rict,ze jsem mela takove obdobi,kdy jsem se drzela a klepala pod perinou,protoze jsem mela hrozny strach,ze nevedomky ublizim mamce.Stalo se vam to nekdy?Holky hlavne si o me nemyslete neco spatneho:((( je to tak 3 roky zpatky,byla jsem z toho nestatsna,jako by byl nekdo ve me uplne jiny:( cekal jsem treba na vlak na nadrazi a jak mile prijizdel drzela jsem se lavicky a klepala se jako vysinuta,mela jsem strach jako by jsem se melá pod ten vlak zduchnout sama.Mam takovych strasnych zazitku vice....ale radeji ten zbytek nebudu psat.Nikdy se to nastesti nevyplnilo.pak jsem zacala jist prasky a vpoho,ale presne jak pises ty Jani.Clovek musi byt silny.Nekdy jsem nad tim premyslela holky,ze ikdyz jsem mela takove myslenky,je to zvlastni,protoze ja jsem strasny p**era,neublizila bych ani musce natoz pak sobe nebo nekomu jinemu,ale treba clovek ktery ma PP tak se to stat muze...myslite ze jo?
kamca, 02.01.2009 16:52:59, IP: ***.***.240.240, #69745
No tak holky ja zase pisu,ted jsem si cetla par prispevku na jinych strankach...nechci vas tim otravovat nebo psat porad dokola....rozhodla jsem se teda AD vysadit,tak jak mi to rekli na gynde a u praktickeho lekare...dneska je to prvni den co jsem si AD nevzala,myslite si ze delam dobre?Dekuju vam..
Tereza, 04.01.2009 13:30:02, IP: ***.***.165.33, #69807
ahoj prosim o radu.pred 7tydny jsem dostala prekolapsovy stav,na neurologii mi byli dany AD trittiko a neurol k tomu dle potreby max.2dene.leky zabrali pomerne rychle a za 10dni uz jsem byla uplne bez neurolu.bylo mi fajn a mela jsem radost ze uz jsem zase zdrava.bohuzel pred tydnem jsem musela zase sahnout po neurolu jelikoz mi zase nastali stavy jako tenkrat nechut k jidlu,strach,tres,prujem a spatny spanek.nevim proc to tak je kdyz AD beru poctive.nekdy mam pocit ze omdlim snazim se svou vlastni vuli se toho zbavit ale nejak to nejde.pred 3dny jsem byla u obvodni mam rymu kasel bolest svalu a+porad+37,5+teplotu.vzala+mi+krev+a+rekla+ze+tam+nic+neni+ze+jsem+zdrava.ja+si+tak+ale+nepripadam.mam+11mesicniho+syna+propadam+uzkosti+a+obcas+brecim+co+se+semnou+vlastne+deje,kdyz+jsem+byla+vzdy+zdrava.zitra+jdu+k+psychiatricce+tak+mam+strach+co+mi+rekne+mivam+i+obavu+ze+se+snad+nevylecim+ze+leky+ktery+mi+da+ze+zaberou+zas+jen+kratce.mivam+i+buseni+srdce+a+pripadam+si+strasne+vyslabla.prez+den+neusnu+a+v+noci+spatne.jsem+uz+stoho+zoufala+asi+se+tomu+moc+poddavam.
Bruno, 04.01.2009 18:20:29, IP: ***.***.147.174, #69822
Terko ten začátek léčby je opravdu obrovská úleva. Velice rychle máš pocit že je to lepší, ale věř tomu to je dobré ale řiď se dál pokyny psychiatra a nevynechávej a nepřerušuj léčbu. Já jsem se léčil asi rok a půl poctivě, pak mi sem tam došly prášky tak jsem je pár dní nebral a nic se nedělo. Nakonec sem se cítil tak v pohodě že jsem se na ně vykašlal. Teď po půl roce nebraní se mi to všechno vrátilo a ještě hůř. Jsem už dva měsíce doma a lítám od psychiatra k obvoďákovi s tlakem 150-170 na 95-105. Ten léčí vysokej tlak ale já vím že je to jen a jen psychikou. Jinak mám momentálně po každým jídle průjem a nevím zda mám jít na další vyšetření nebo to patří k tomu. Zatím čau a můžem si sem tam napsat ať v tom nejsme sami. Já sem ženatej mám dvě děti 15 a 8let, hodnou ženu a 37let. Co ty?
tereza, 04.01.2009 20:00:52, IP: ***.***.165.49, #69824
ja ty leky nevynechala ten neurol jsem mela brat jen podle potreby a pak ho postupne vysazovat.bylo mi super ale najednou tohle.zitra jdu k psychiatrovi doted me lecila neurolozka.mam nejvice strach aby me snad neposlala nekam do lecebny ale to snad ne.jinak tlak mam nizky je mi 21 a mam uzasneho synka Kubicka ale parnera na dve veci trochu zaletnik a to moc k te psychice asi taky neprida.ja myslim ze ten prujem k tomu patri mam ho taky nekdy i pocit na zvraceni.
Juice, 06.01.2009 10:28:05, IP: ***.***.15.98, #69861
Ahoj Všichni,
Tak jsem tu po delší době opět nakoukla, a vidím že jsme na tom všichni stejně. Představte si teď sedím v práci, a mám poct že mi někdo sedí na hrudníku, točí se mi hlava a je mi na zvracení. Moje panika dosáhla vrcholu, a to ve chvíli, kdy jsem začala používat antikoncepční náplasti, úkost z toho že dostanu trombózu byla nesnesitelná, takže ve tři ráno, když jsem bojovala se záchvatem jsem si ji strhla. Když se ráno probudíte zjistíte že je Vám mnohem lépe, ale ve chvíli, kdy začnu reálně přemýšlet zjistím že opět vyhrála Panika. Berte to prosím jako boj mezi Vámi, což znamená v mém případě mezi mnou (Lenkou a Lenkou) zkuste se tomu strachu postavit, nic se Vám nestane, vy to podvědomě víte, akorát se tomu musíte uvěřit. Ve chvíli, kdy to uděláte, budete na polovině cesty k cíli, což pro nás je zvládat paniku. Musím přiznat že mě se to sem tam daří, když mě chytne záchvat sednu si někde do klidné místnosti ( samozřejmě, že mám strach že tam omdlím a zapadne mi jazyk a umřu) sednu si, zavřu oči a poslouchám svůj dech, nevím jestli znáte dýchání do bříška ale velice to uklidňuje a pomáhá, prostě dýchate jako malé děti, pro které je to přirozené. Začněte tak že si položíte ruku kousek nad pupek a dýchate tak že se Vám ruka zvedá. Garantuji Vám výsledek :) Prosím bojujte, nenechte ji vyhrát, je to těžký boj, ale jde to. Všichni se držte :)
Mějste se a přeji život bez paniky.
Lenka
Bruno, 06.01.2009 16:10:13, IP: ***.***.147.174, #69867
Tery máš to těžký ale snaž se všechno zlehčovat.
Nemá smysl se tím nechat ovládat, a život si člověk taky nevybírá. Manžela máš asi ráda a uvnitř tě to žere. Neboj se ono to odejde. Odkud jsi? Já ze Znojma. Brzy se ozvi zatím čau. Bruno.
tereza, 07.01.2009 17:30:46, IP: ***.***.165.46, #69894
jo presne tak mam ho rada.jsem z berouna.tak ta psychiatricka mi vymenila leky mam rano 1apo-cital a vecer 1lexaurin zatim nic moc ale snazim se necim zabavovat abych to tak neprozivala tu nemoc jo a taky musim na psychoterapii uz zjistila pricinu proc se mi to vlastne stalo a proc se to vratilo.tak zatim ahoj
Kamca, 07.01.2009 19:03:24, IP: ***.***.240.240, #69900
Ahoj Bruno a ty si se uz z PP vylecil?Muzu se te zeopat jak dlouho ji mas?
Kamca, 07.01.2009 19:03:31, IP: ***.***.240.240, #69901
Ahoj Bruno a ty si se uz z PP vylecil?Muzu se te zeopat jak dlouho ji mas?
        Předchozí   1 .. 272273274275276277278 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.