Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Aliens, 07.12.2008 11:06:24, IP: ***.***.44.9, #68674
Ahoj, zdravím vás, do těchto diskuzí píšu poprvé, ale po těch čtyřech letech, co se léčím pro deprese a úzkostné stavy..........................nic moc.............teď mi není nejlíp a tak hledám spřízněné duše mezi vámi...............................................................
Jana, 08.12.2008 8:11:25, IP: ***.***.71.162, #68719
Ahoj, taky trpím spíše úzkostnými stavy, beru půl roku Mirzaten. To psala výš taky Karolína. Taky mi bylo líp a teď je to poslední dobou horší. Hlavně se necítím dobře fyzicky. Chci se zeptat, zda máš nebo máte fyzické problémy. Poslední dobou se cítím pořád taková jako by nemocná - nějakou virozou nebo tak. A dnes jsem úplně praštěná do hlavy, nějak z těžka jsem vstala. Navíc mě všechno bolí. stává se vá m, že se ráno budíte celí ztuhlí a bolí Vás celý člověk? Já věřím, že hodně dělá taky počasí. Tak pa a držte se.
Aliens, 08.12.2008 10:47:19, IP: ***.***.44.9, #68727
no já mám spíš úzkostné myšlenky, se kterýma se nedovedu poprat a úplně mě ničí............z těch fyzických problémů znám akorát třes rukou, motání hlavy a pocit něčeho těžkýho na prsou, jako bych se nemohla pořádně nadechnout. Trápím se tím už čtyři roky..............................je to prostě začarovanej kruh.Nepřála bych si nic jinýho, než být zase v "pořádku", ale to už se asi potáhne až do konce života.Hrozná představa.
Re Míša, 08.12.2008 13:20:59, IP: ***.***.109.205, #68732
Já mám svírání u srdce zvláštní brnění do rukou slabost třes rukou svírání nad žaludkem motání je to taPP nebo co to to je
Renča, 08.12.2008 13:45:45, IP: ***.***.105.192, #68737
Ahojte,v první ředě se Vás zeptám,zda-li jste byli u svého praktického lékaře na základní vyšetření,krev,moč,tlak....to je základ. Pokud je v této oblasti vče OK,je nutné navštívit psychiatra nebo psychologa. Ale určitě je nutné prodělat ta základní vyšetření. Pokud je to PP,dá se léčit,za pomocí AD nebo i bez nich,ale je to běh na dlouhou trat.
viera, 08.12.2008 15:00:44, IP: ***.***.68.241, #68743
no su na to lieky ktore maju dost vela nežiaducich ucinkov ale tie časom odstanu pri zlepseni stavu ja uživam cipralex denne a lexaurin len ked sa citim tak ako ty na horach je to strašne ked človek nevie ovladat svoje telo a hlavne myšlienky v lete je mi fajn ale jesen to zhoršuje je malo slnka ale už sa tešim na to že mi je trocha lepšie uživam tri mesiace lieky už som ich chcela zahodit tak mi bolo zle ale silou vole sa to zlepšuje držim ti palce
Aliens, 08.12.2008 21:50:58, IP: ***.***.44.9, #68768
Já užívám Fluzak, Velaxin a Rivotril......bylo mi líp, ale teď se to zhoršuje.............................
Helča, 09.12.2008 10:13:57, IP: ***.***.40.194, #68792
Ahojky,vítám tady nové panikáře.Jak již bylo psáno,pokud máte všechna vyšetření,tak je to opravdu PP.Já to znám...mám motání,špatně se mi chodí,jsem jako kdyby ze mě někdo udělal sochu,bolesti hlavy,páteře...prostě hnus...omezuje mě to šíleně...bojím se někam jít,protože je mi neustále na omdlení...jsou to děsné stavy,ale to znáte...všude píší dnes se najdou AD pro každého,tak nezbývá než věřit,že je to pravda a chodit k psychiatrovi a i k psychologovi...mějte se a držte se...
Aliens, 09.12.2008 10:57:18, IP: ***.***.44.9, #68795
Ahoj, já mám spíš takové ty tragické úzkostné myšlenky, z banality dovedu udělat neřešitelný problém a tak.....................celý život se neustále něčeho strašně bojím a vymýšlím, co bych dělala kdyby........to či ono.............................někdy už je z toho člověk tak unavenej...................................DRŽTE SE VŠICHNI!!!!!!!!!!!!!!!
Janina, 09.12.2008 16:59:54, IP: ***.***.236.237, #68821
Ahoj, užívám AD půl roku. Poslední dobou mě trápí opakované virozové stavy - bolest svalů, kloubů, zad, zimnice, bolavé koutky úst. Holky máte s tím také někdo zkušenosti, třeba že máme fyzicky vyčerpané tělo a to je slabé. Nemívám však třeba rýmu nebo kašel, jen sem tam kýchnu, trochu bolení v krku...psala jsem už výše, měla jsem 3 x zánět močového měchýře, a brala ATB,tak si říkám že i potom může být tělo oslabeno? Díky za každou reakci, však všechny víte, jak je pro Vás duležité slyšet od ostatních nějakou radu. PA PS: některá jména odsus zmizela, např. Pavla, Bety, že by se někam přesunuly?
Helča, 09.12.2008 20:21:56, IP: ***.***.40.194, #68832
Ahojky,už jsi o tom psala a já si opravdu myslím,že je tělo oslabené jak musí bojovat s tou naší psychikou...je to Jani strašná zátěž...já jsem dřív zvládala spoustu práce a teď,když dopo uvařím,tak si musím vzít půl neurolu a jít si lehnout.Jsem vyčerpaná,jako bych dělala někde v lomu...mě se při začátku PP 2x po sobě objevil zánět žil....brala jsem ATB a pořád nic moc.Teď se taky pořád motám,špatně chodím,bolí mě celej člověk...taky bych nikdy nevěřila co psychika dokáže.Ale bohužel je to tak...
kAMCA, 09.12.2008 21:06:54, IP: ***.***.240.240, #68835
jani moc se omlouvam ze jsem ti vubec neodpovedela,ale mi se neslo prihlasit...mam uplne ty stejne stavy jako ty a mame to vsichni akorat nekdo to ma vice nekdy mene.to ze ti nepomahaji AD je podle me hloupost,je jasne ze kazdemu sedne nevo jineho...ale musis vydrzet,ze zacatku muzes mit s AD i vedlejsi ucinky a muze ti byt jeste hure,ale pak se to vyrovna...ver mi,muze to trvat i 3-5 mesicu....ale pokud to vydrzis tak 2 roky a vkuse budes jist AD a zkus k tomu treba jogu nebo neco....tak myslim,ze na tom budes daleko lepe...ja si taky pripadam jako by to bylo vse nerealne,zacne mií byt taskove zvlastni horko,poti se mi ruce,rozbusi se mi neskutecne rychle srdicko,tlak v hlave a uz hned vidim jak me veze rychla....jak umiram,infarkt,mrtvicka atd.....spatne se mi dycha,slabnu,spatne vidim...a muzu jmenovat a jmenovat.....................jako blazen.ALe my nejsme:) je to hodne i o dychani....Tak zatim pa a pisnete holky,mam vas tady moc rada:))
Janina, 09.12.2008 21:27:09, IP: ***.***.236.237, #68836
Ahoj Helčo, díky za reakci. Já vím, že už se s tím opakuju, ale znáš to, když je člověku mizerně, tak hledá útěchu všude a mě teda polední dobou je mizerně pořád. Je to jako na houpačce, asi mě oslabily ty močáky a navíc jsme se museli s partnerem oba léčit na ureaplasmata, což jsou takový pohlavní potvůrky, který by ty záněty močových cerst mohly způsobovat. Dnes jsem opět na gyn. dostala něco dalšího, jako že mám pořád dole infekci. Takže to asi taky bude moct za ty moje "chřipkové stavy". ALe někdy je to šílený, prostě mě ztuhnou všechny svaly a bolí, že pak ani nemůžu pořádně vstát od televize. Ale když mi je takhle blbě, tak na to hlavně pořád myslím, co mi je. No prostě motanice v hlavě. Taky mám dost náročnou práci, pracuju v advokátní kanceláři a třeba ve čtvrtek jedu na soud do Hodonína, ten stres asi tomu tělu tu imunitu a sílu taky oslabuje. Když já si hned představuju, co nemám .Jsem moc vděčná za tenhle web. Heli, kolik je Ti roků, teda jestli se můžu takhle netaktně zeptat. Tak pa a držte se
Helča, 10.12.2008 10:38:35, IP: ***.***.40.194, #68849
Ahojky,znám to znám...taky hledám útěchu kde se dá...bohužel,kdo tuhle nemoc nezažil-nepochopí.Opravdu si myslím,že nás v tomhle stavu rozhodí všechno,jsme děsně vysílené.Ptala jsi se kolik mi je let....to není tajemství,teď mi bylo 35.Tak se drž a pa pa
Kamca, 11.12.2008 7:58:08, IP: ***.***.240.240, #68888
Ahoj Heli,no tak ja musim rict ze me je taky pekne na h**no:) uz to nejde rict ani slusne,tak se omlouvam.Pondeli a streda jsem se prihlasila na pilates,tak jsem zvedava...Zada me boli silene,mezi lopatkama,a ted me porad tak divne natahuje,mivas to taky?Nic mi neni ale boli me cele telo a svaly jako by na me lezla chripka,ale nemocna nejsem.Uz at se toho fakt zbavime,ale bojuju jak se da.Beru ten citalec uz mesic a je to jinak o neco lepsi,ale mam starch z tech zachvatu:(
        Předchozí   1 .. 269270271272273274275 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.