Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

dodo, 25.11.2008 19:04:52, IP: ***.***.45.219, #67919
Jo to jo oni to říkají, ale já si připadám někdy jako poblblá nebo co taková apatická. Nebo to potom není z těch léků ale je to k té PP. Fakt nevím, ale já už je beru tak čtyři roky. Zatím ahoj
Melani, 25.11.2008 22:31:42, IP: ***.***.197.38, #67933
nevim ,ale mamka bere Citalek na ouzkosti a pracuje na poste s penezma nebyla ani na neschopence a urcite ji netlumi
Magda, 25.11.2008 23:45:26, IP: ***.***.250.143, #67938
Mám skoro ty samé příznaky-ztrátu rovnováhy-všechno se se mnou točí-ztrátu orientace v prostoru, který jsem před onemocněním důvěrně znala, nechuť do jídla, pocit na omdlení a zvracení - slabé nohy i ruce. Deprese a ztráta rychlé paměti - diagnostikovali mi únavový syndrom a paracebrerální syndrom. Beru rok Cipralex 2 tablety hned ráno. Je mi líp duševně, ale únava je stejná - možná z bolestí páteře. Ven chodím jen na malé vzdálenosti na nákup- jinam nejsem pro bolesti a únavu schopna dojít. Doufám ve zlepšení - jsou to fakt asi ty nervy. Vydrž v braní léků - chce to klid - hned nic nezabere - výsledek se dostaví po delší době. Držím palce
Sany, 26.11.2008 10:50:12, IP: ***.***.166.25, #67967
Ahoj tak mám taky všecnhy ty příznaky které popisujete a vždy jsem tak nějaké období v pohodě všchno zvládám s tím že nějak bude že to co chci mi vychází a vyjde a pak přijde nějaká stresová situace a nevím jak dál. nechci být hypochondr cizím něvěřím zkoušela jsem jít psychologovi a nakonec tam sedím a nevím co říkat že otravuji se svými prolbémy cizí a ne mi njebližší. ted zrovna se to snazím odůvodnit tím že jsem nemocná se štítnou žlázou a doufám že to tak bude protože jsem na neschopence a nemůžu si dovolit aby mě vyhodili stavíme barák ale ta práce už mě fakt nebaví když mi to připadá že nestíhám tak mi říkají co nestíháš. bojím se usnout tak mi doktorka napsala stilnox ale potom se mi to ještě zhoršilo nejde spát tak na 3 hodky a pak se probudím. Tak jsem to vysadila a ted mi napsla jarsin doufám že to bude lepší. ale v současné chvíli fakt nevím co dál. co zítra jdu se projít to bude asi nejlepší.
??, 26.11.2008 18:59:00, IP: ***.***.1.170, #68017
Holky, tak máte někdy pocit takového tlaku v hlavě? mně už je blbě celý den, tak nevím...je to normální? beru AD Asentra
jája, 26.11.2008 19:17:51, IP: ***.***.236.237, #68021
Ahoj, já myslím že je to normální. Řekla bych, že při naší diagnoze - a já spíš než PP, trpím úzkostma, je asi normální úplně vše. Mě se teď nahromadily starosti a začaly mě strašně bolet záda, až hlavy, která je zezadu sevřená, taky mě chytají třesy když se nenajím nebo piju kávu, to už mám vypozorováno. Taky mívám takové vnitřní mravenčení a neklid. Myslím, že pro nás je taky dost špatné tohle období, kdy je málo světla, to působí i zle na zdravé jedince. Bojujte
Mikitta, 26.11.2008 20:38:42, IP: ***.***.34.154, #68034
Čauky,díky za reakci.Já beru asi 8 měsíců Zoloft,ale moc mi nezábírá,tak mi doktor radí,abych si vzala větší dávku.Zkusila jsem to,ale po třech dnech mě chytla taková ataka,že jsem myslela,že je po mě...Pak mě to drželo celý týden.Ted,už je to trochu lepší akorát mám zase ten tlak a píchání v hlavě...Jinak díky moc za podporu,věřím,že to bude zase lepší a pak zase zapomenu.Jak s tím bojuješ dlouho Ty?a na jak dlouho si měla nejdéle klid?
Kamca, 26.11.2008 20:43:49, IP: ***.***.240.240, #68035
Ahoj melani,ja beru Citalec...brala jsem ho pred dvema lety a pak ho vysadila-moc brzo,ale strasne mi pomohl,tak ted ho beru 3.tyden znovu....po nem nebudes utlumena,nema ani tak vedlejsi ucinky,je to primo lek na PP,dodava do mozku serotonin,nebo jak se to jmenuje:) ja beru jednu tabletu kazde rano a pokud by mi bylo hur,mam brat dve tablety rano.Musis ho brat prvidelne a ucinky jdou az po 3.tydnech....Holky musime byt silne,ma to opravdu moc lidi....drzim moc palecky
Kamca, 26.11.2008 20:48:31, IP: ***.***.240.240, #68036
Ahoj holky,no ja ji ted ctu tak uvidim...snad to pomuze,ale hledim teda s udivem,kolik lidi to ma,to jsem drive netusila:Doufam,ze je vam lepe,jste sikulky!Mi asi zabiraji ty prasky,ale citim se porad jako tak zvlastne,ani nevim jak to popsat,jako nejaky klid pred bouri..snad ne,od toho Jana Praska co napsal tu knizku PP jsem si jeste objednala knizku jak zvladt stres a uzkost...tak usinam s knizkou...:)Holky ja bych to neprala ani te nejvetsi svini na svete s prominutim.Moc se za nas vsechny modlim,aby jsme byly zdravoucke prisel den kdy se toho zbavime.Preju vam hezky vecer...
kamca, 26.11.2008 20:52:22, IP: ***.***.240.240, #68037
Melani a trezalku by si nemela brat zaroven s citalecem,muze to na 80% vyvolat vedlejsi ucinky.Jen at vis
Jarka, 27.11.2008 15:14:20, IP: ***.***.1.170, #68099
jj díky, mně teďko PP hrozně trápí, bojím se jezdit i autobusem, abych se někde nevyvrátila...a moc děkuju, tak snad to bude dobrý
Helča, 27.11.2008 20:05:49, IP: ***.***.40.194, #68130
Ahojky holky,tak jsem dnes byla u psychiatra a navýšili jsme AD,tak doufám,že se to zlepší.Teď poslední dny mi zas není dobře.Motám se,pocit na omdlení,bolest hlavy,páteře,tlaky do hlavy...vždyť to znáte.Tak já už opravdu nevím...jen vím,že je to děsný a nějak už nemám sílu se s tím prát.Pa pa a držte se
jája, 28.11.2008 10:03:46, IP: ***.***.71.162, #68189
Ahoj, já beru cca 6 měsíců Mirzaten a nejlepší to bylo tak první dva tři měsíce, cítila jsem se skvěle, asi taky proto že jsem začala nový vztah a byla to taková ta adrenalinová zamilovanost. Kolem září jsem ale m,ěla první zánět močového měchýře a pak ještě další dva, teď nějakou prapodivnou virozu a necítím se prostě už tak dva měsíce nic moc. Ale mám pocit, že to jde ruku v ruce se stresem a problémy, kterých se mě teď nahromadilo. Takže to přičítám tomu, že tělo reaguje na duši a taky se víc pozoruju a pořád na to myslím, co mi je a proč je mi blbě...A jak se cítím? Bolesti zad, motání hlavy, pocení, mravenčení, třesy, bolí mě za očima, únava....nevím, snad je to těmi úzkostmi a stresem. Od ledna snad budu mít i nová AD, včera mi bylo vysvětleno, že po určitém časem v krvi dosáhnou nějaké hladiny. Pa
roman, 28.11.2008 18:39:33, IP: ***.***.30.15, #68284
když usínáš tak máš takový cuknutí, záškub celého těla, skoro křeč? A ty divný stavy nejvíc když jsi v kllidu?
Jája, 28.11.2008 19:24:24, IP: ***.***.252.40, #68294
Ahoj,Tak to je náhoda,že bereš Mirzaten,protože tady nikdo o něm nepíše a mě byl předepsán taky,ale nebrala jsem ho,protože mi dal,už Zoloft,tak jsem se bála,že by to bylo na mě moc...Jinak přesně,jak popisuješ,když jsem nějáký ten čas v klidu,tak se mi taky nic neděje,ale stačí se trochu vytočit a příjde to,ale zajímavý je,že ne hned,vždycky tak za 3 dny...Já ted zkoušim nově chodit na reiki a co jsem četla na nettu,tak by to mohlo být dobré i když já ještě žádné změny nepocituju,když mi to dělala,tak mi bylo zle,viděla to na mě a říkala,že je to dobře,že to tělo na to reguje a že se bude pomalu čistit,tak uvidím,člověk by měl vyzkoušet vše...Tak hlavu vzhůru vyskytla se nová naděje pa..Ps:jaký máš na to názor Ty,už jsi o tom něco slyšela?
        Předchozí   1 .. 267268269270271272273 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.