Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Monika, 29.11.2008 16:17:38, IP: ***.***.91.98, #68351
Ahojky holky copak je s vami ze nepisete? nevite co je s Bety? Dlouho se neozvala :( Pisu si s renčou a pavlou ale kde jste ostatni? Nejak tu posledni dobou pribyva novych lidi a prispevku az je to tu takove tiche a jen sem tam nekdo neco prihodi. Myslim na vas holky napiste jak se mate co noveho a tak. budu se tesit. Papa Mona
Jaa, 03.12.2008 15:52:28, IP: ***.***.93.53, #68407
ahojte..PP mám už 23 let,vyšetření všechna v pořadku a člověk má pocit,že je jeho poslední hodina..léky nepomáhají,takže co dál?..teda beru jen neurol,víc jak 10 let,vyhovuje mi z léků nejvíc...hledala jsem na netu a narazila na forum derealizace-zkuste si přečíst příběh Světlany Wenzl,bylo to,jako bych to psala já,pocit,že někdo prožíva přesně to samé,jak psychicky tak fyzicky a dostal se z toho je povzbuzující..píšem spolu,nechala jsem si poslat DMSA-je na detoxikaci od rtuti-pocity derealizace se projevuje otrava rtutí,čímž nechci říct,že i mi to musí pomoct,ale naděje to je..plomdy mame určitě všichni a amalgam rtut obsahuje-asi někdo namítne,že to by pak museli mít všichni derealizaci,jenže každy jsme jinak citlivy..př.někdo snese 15 piv,někomu je blbě po dvou..neberete to jako rady,ale podle sebe to beru-tonoucí se stébla chytá..
ne Jaa,ale Jana:-), 03.12.2008 15:56:28, IP: ***.***.93.53, #68408
a taky ne plomdy,ale plomby...a taky má být neberte a ne neberete..
Pavla, 03.12.2008 17:07:33, IP: ***.***.82.152, #68410
Ahojky holky! Tak jak je? Od neděle mi nešlo přihlásit se na tyto stránky, ale vidím,že už to funguje. Dneska jsem byla v Brně pracovně. Ráno mi bylo teda špatně,ale pak to přešlo. Čtu jsi teď opět knížku od pana Praška jak se zbavit úzkosti a stresu. Tak to zkouším jak tam píše. Tak nevím jestli mi to pomáhá anebo ty zvýšený AD. Tak co už máte dárky nakoupený? Já už něco ano. Mějte se krásně!papa
Pavla, 03.12.2008 17:15:21, IP: ***.***.82.152, #68411
Jo a ještě k tomu neurolu jak píše Jaa. Neurol neléčí úzkosti a PP, jen tlumí ty ataky a když už člověk fakt neví a je mu hodně zle. Neurol je ukliďňovák a vzniká na něm po určité době závislost a nepomůže se zbavit PP. To jsi aspoň myslím já.
kamca, 03.12.2008 19:26:44, IP: ***.***.240.240, #68418
Ahoj holky,no konecne!!!Ja jsem se tolikrat zkousela prihlasit a nic,vubec jsem se nemohla dostat na tahle stranky.Vubec nepisete,co je s vama?Jinak Pavli,mam stejny nazor jako ty s tim neurolem....A mam taky knizky uz skoro vsechny od pana Praska....a ctu jak drak,myslim,ze me celkemuklidnuje a zkousim co muzu....ale je to urcite vylecitelne,zalezi jak moc se asi tomu clovek podda.A Jani pokud mas PP uz 23 let,tak to te obdivuju,ale podle me by si mela brat nejake AD,neurol je jen na uklidneni zachvatu,ne na vylecitelnost.Holky napiste,jak se mate...nebo me z vas klepne,pa Kamca
monika, 04.12.2008 9:26:27, IP: ***.***.91.98, #68446
ahojky taky koukam ze tu dlouho nikdo nebyl ale to bylo taky tim jak ty stranky nefungovaly..taky mi holky chybej.a s tim neurolem je to fakt. dlouhodobe brani to je pak mazec a zbavit se pak toho to nebrat jeste vetsi.a jak se jinak mate?ja mam take uz nejake darky.ale porad jeste nad nekterymi premyslim ani poradne nevim co. mejte se a pisnete.pa pa Mona
Jana, 04.12.2008 10:48:56, IP: ***.***.93.53, #68455
vím,že neurol nelečí a jsem na něm zavislá už..ale mám zkušenosti,že žadné AD nelečí:-(..máš taky pocity neskutečna,že jsi mimo realitu,nebo jen panické ataky?..i ty sice stačí,ale když se přida i derealizace,je to masakr..můj příspěvěk byl pravě pro ty,kteří tím trpí,ale asi to neznate,protože jinak by snad některá zareagovala:-)..dam tady članek Světlany a budu moc rada,když se k tomu vyjadříš-pokud to není tvůj případ,chápu,že tě neosloví..díky za odpověd...Jana
Jana, 04.12.2008 10:51:43, IP: ***.***.93.53, #68456
Chcem, aby ľudia vedeli, že pri otrave ortuťou ide o niečo viac ako len o poškodenie orgánov. Táto otrava napadá Vaše vnútro, Vaše JA a Vašu dušu. Sú to stavy totálnej rozumovej a citovej otupenosti, keď nedokážete myslieť, hovoriť (miešajú sa vám slová, bez toho aby ste to mohli ovplyvniť), čítať, počítať. Stavy, keď si vaša pamät “odíde jednoducho na dovolenku”. Nedokážete sa na nič rozpamätat, neviete sa orientovať v čase, žijete len v sekunde, ktorú práve prežívate. Váš mozog je zatiahnutý oblakom hmly a vy si pripadáte ako v drevenej bedni 1x1 m. Neviete čo bolo, čo bude. Začínate sa báť sám seba, pretože nemôžete viac zodpovedať za svoje činy, neveríte si, máte strach, aby ostatní nezbadali váš “d**ilizmus” a tak prerušíte kontakty a všetky aktivity. Sú to neopísateľné stavy, keď vystupujete zo svojho tela a vidíte svet z perspektívy niekoho alebo niečoho uplne iného. Stáva sa z vás úplne iná osobnosť s pocitmi a reakciami, ktoré vám boli dovtedy úplne neznáme—agresivita, hádavosť, nenávist, hlboký smútok, uplakanosť. Sú dni, keď by ste najradšej všetko skončili a ten hnusný otupený tlak vo vašej hlave vás tlačí jednym nebezpečným smerom. Charakteristické pre túto otravu je aj to, že tieto stavy sa striedajú so stavmi uvoľnenia. Prichádzajú a odchádzajú nečakane a nebádane. Toto všetko mám za sebou a ubezpečujem vás, že za tým nie je žiadne psychické ochorenie.

Svetlana Wenzl
Helča, 04.12.2008 10:59:34, IP: ***.***.40.194, #68458
Ahojky,teď to nějak dlouho nešlo.Já jsem na tom berušky bledě...nějak jsem se zhoršila,navýšili jsme AD a mě se zdá,jako bych byla zas na začátku....motám se...sotva lezu,mě se opravdu zdá,že já se z toho nevyhrabu nikdy...
Helča, 04.12.2008 10:59:46, IP: ***.***.40.194, #68459
Ahojky,teď to nějak dlouho nešlo.Já jsem na tom berušky bledě...nějak jsem se zhoršila,navýšili jsme AD a mě se zdá,jako bych byla zas na začátku....motám se...sotva lezu,mě se opravdu zdá,že já se z toho nevyhrabu nikdy...
Helča, 04.12.2008 11:36:16, IP: ***.***.40.194, #68461
Ahojky ,já jsem psala a neukázalo se to...tak nevím...teď to opravdu nějak blbne hodně...psala jsem,že mi není dobře...zas jako bych byla na začátku...motám se,sotva lezu...navýšila jsem AD a zatím taky nic moc...tak opravdu nevím...se mnou je to asi ztracený...snad aspoň Vy jste na tom lépe...pa pa
Karolína, 04.12.2008 14:59:31, IP: ***.***.213.216, #68517
Ahojte všichni,podle čtení se tady asi už všichni znáte, já trpímPP půl roku doprovázené panickými ataky. Beru Mirzaten a na ataky lexaurin. Pomalu se s tím smiřuji,že to mám,ale v hlouby duše ještě věřím ,že se z toho aspoň trochu dostanu, chvilku je mi fajn a pak zase naopak. Teď je to nejhorší, vůbec nevím co mám dělat, beru i 3mg lexauriny a nemá to skoro žádný efekt, jindy mně stačila půlka prášku a teď nic,má s tím taky někdo takové zkušenosti?
StewedTwinaka, 04.12.2008 21:13:48, IP: ***.***.107.72, #68544
ahojky prosimvas nevýte jestli mam mít utahlou obuv na nohu kdyz mam zlomený malček ..moc sem doktorovi nerozumnela prosim odpoezte .. dekuju
Renča, 06.12.2008 11:35:25, IP: ***.***.161.249, #68636
Ahoj holky, jsem ráda,že už to funguje. Mě je docela dobře,včera jsme měli stužkovací ples,zvládla jsem to. A to tam bylo lidí. Neurol v kabelce-pojistka jako vždy. Ale šlo to. Bylo to krásné.
        Předchozí   1 .. 268269270271272273274 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.