Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 21.11.2008 11:41:38, IP: ***.***.40.194, #67596
Ahojky,určitě máme oslabenou imunitu,to je jasné.Tělo bojuje s naší psychikou a je slabé,proto hubnem,to co jsme dřív dělali normálně nás teď stojí spoustu sil.Vždyť to sama znáš.Prostě psychika je prevít strašnej,to tady na tom fóru víme asi všichni.A navíc všechno co píšeš jsou nejen příznaky virózy,ale taká PP,takže to nemusí ani vyróza být.Zvýšenou teplotu tady udává hodně lidí,nemluvě o bolestech svalů,kloubů,páteře,motání...tak se drž a pa pa
Pavla, 21.11.2008 14:20:45, IP: ***.***.83.198, #67614
Přesně jak psala Helča to není viroza to jsou i příznaky PP. Já to zrovna teď mám takhle už 3 týdny. Uplně jak to popisuješ. To bude ta mrška PP.
jaja, 21.11.2008 14:58:07, IP: ***.***.236.237, #67618
Ahoj Pavli, díky Tobě i ostatním za reakci. No já se prostě cítím nemocně, jsem unavená, slabá, řežou mě oči. Někdy sotva stojím na nohách. A hlavně o tom pořád přemýšlím, co by to mohlo být. Všichni kolem mě byli nachlazení nebo nemocní, tak si říkám, že mě ty jejich bacily asi pořád náletují. Mám dokonce i koutky, bolavé uzliny v tříslech, a to si myslím už PP není. Navíc beru od května AD, která mi velmi dobře sedla. Tak co se to děje, mám hrozný strach, že je mi něco vážného. Dva dny jsem se cítila líp a je to zpět. Mám celkem stresující práci, ale nejhorší je pracovat, když je Vám blbě. Dnes jsem musela jít domů, nejdřív teda znovu k doktorce, ta samozřejmě ví o mých problémech, řekla bych že velmi pozorná a taky šetrná - žádna zbytečná ATB a tak. No chce mi vzíp v pondělí ještě CRP a test na chlamydie. Bohužel blbě mi je pořád. Mám taky o víkendu navíc dostat menses, myslíš Pavli, že by to taky mohlo hrát roli? A co třeba počásí, které je tento týden. Budu Ti strašně moc vděčná, když mi ještě napíšeš. Děkuju
jaja, 21.11.2008 15:05:57, IP: ***.***.236.237, #67619
ještě mě napadla jedna věc. Včera jsem vypila asi litr čaje lapacho, který snad má být výborný na spoustu zdravotních potíží. Nemohlo by to dnešní zhoršení být i z toho? Jak se někdy upozorňuje, že může dojít k přechodnému zhoršení příznaků, když se začnou užívat některé přírodní preparáty. Jinak ještě užívám wobenzym a x vitamínů, prostě už nevím jak dál. A to jsem se do toho minulého pátku cítila v podstatě dobře, jen občas mě přepadla menší úzkost.....a co chronický únavový syndrom, mě řekli že v podstatě i to může být, že to je taková věc, která jde ruku v ruce s depresemi a podobnými potížemi. Prostě hledám nějakou odpověď na to, proč se cítím tak špatně. Hlavně ta zimnice a mravenčení ve všech svalech, slabost, ach jo...
Pavla, 21.11.2008 18:29:31, IP: ***.***.82.152, #67628
Víš já jsi myslím,že to je k té PP a možná i trošku nachlazení. Já mám už 3 týdny zvýšenou teplotu, teď jsem se měřila a mám opět 37,5. Doktorka mi vzala taky krev a říkala,že nic v krvi nemám, že to bude pravděpodobně tím zhoršením PP. Ona na podzim vystrkuje drápky a můžeš brát AD a stejně se to může zhoršit. To víš,že taky přemýšlím čím to může být a mám obavy,ale snažím se je zahnat. Ale stejně jak se změřím a mám zvýšenou tak mi nejlíp není. Budeš klidnější jak ti vezme krev a pak uvidíš. Neboj já cítím to samé. Drž se papa
kamca, 21.11.2008 22:07:58, IP: ***.***.253.121, #67638
Ahoj holkyjak se mate,jak vam je?ja mam pred menskama,tak se mi stavy zhorsily,ja pres ten podzim to proste nedavam...a mensky do toho,dela vam to taky?Skoro 3 tydny beru AD,je to o neco lepsi,ale musim porad neco delat,jakmile se zastavim,tak jsem vite kde.Jinak tady uz pada snih,takze hruza des.Pusobi na vas to pocasi?Jinak jsem si objednala knizku panicka porucha a jak se zbavit strachu a uzkosti oboji je od Jana Praska...pry je to uzasne a moc to pomaha,tak jsem zvedava...holky berete nejake vitamniny?A chtela jsem se zeptat,jestli jste taky tak posrane,ja se omlouvam,ale uz to tak fakt musim napsat....jestli jste taky tak posrane jako ja,kdyz si mate vzit nejakou tabletu?ja mam hned pocit ze mi to udela jeste hur....jsem blazen:( preju vam hezky vecer holky
Mili, 22.11.2008 11:43:04, IP: ***.***.4.187, #67657
Ahoj Pavlo mě je poslední dobou takypořád jen špatně hlavně mám problémy s tím dýcháním papa
Jarka, 22.11.2008 11:58:09, IP: ***.***.1.170, #67658
ahojky, já má teďko taky před menstruací, motá se mi hlava ještě víc, nevidím, třepu se, jsem bíl jako stěna...no děs. myslím, že to má na PP určitě vliv ;)

Jianak holky držím pěsti, ať nějak zvládáte tu podzimní(skoto zimní)únavu. Je to těžký, vím vím ;) Tak se mějte, v pondělí mně čeká ten psychiatr, tak jsem sama zvědavá ;)
Pavla, 22.11.2008 12:30:34, IP: ***.***.82.152, #67661
Já vím Mili je to hrozný to dýchání, já to jednu dobu taky tak měla. Zkus třeba pomalinku začít cvičit. A dělali ti vyšetření na to dýchánáí?
jája, 22.11.2008 15:30:16, IP: ***.***.236.237, #67672
Ahoj Kamčo, já mám pravidelně před menst. větší pocity úzkosti, stísnenost na hrudníku, celkově jsem slabá a brzo se unavým. Asi je to normální. Jak píšu už víš, momentálně se peru s nějakou prapodivnmou virozou a taky to hrozně špatně snáším. Možná to mám jako následek užívání trojích antibiotik po sobě. Tělo to totálně rozhodí, teď to počasí, menses, psychické problémy....no a jak se to všechno nahromadí, pak je to děs. Ať se daří
kamca, 22.11.2008 21:18:45, IP: ***.***.253.121, #67680
holky tak vidim,ze to mame vsechny stejne:( asi se s tim budeme muset naucit zit,je to tezke a ten kdo to nepocitil,tak nevi....ale pevne doufam,ze se to casem,az se s tim nejakym zpusobem srovname,tak ze to vymizi uplne.Drzim nam vsem palecky
Pavla, 23.11.2008 12:51:14, IP: ***.***.82.152, #67700
Ahojky holky! Neděle nikdo nepíše asi vaříte obídek,ne? Doufám,že je Vám všem když ne dobře tak aspoň lépe. papa
dodo , 23.11.2008 16:09:30, IP: ***.***.45.219, #67709
Čau všichni! Tak nám to hezky nasněžilo . Počasí se pěkně mění . Já nevím, jestli je to tím, ale teď se mě často motá hlava a mám slabost v nohách. A ještě jsem přechodila nějakou virozu. Tak jsem taková z toho rozhozená. Zítra do práce a pořád nanovo. Doufám, že jste na tom líp než já. Snad se to taky zlepší Zatím čau mějte se......
Helča, 23.11.2008 16:35:17, IP: ***.***.40.194, #67711
Ahojky holky,tak koukám že někomu je lépe,někomu hůř...je to s námi děsný co?Já jsem včera docela v poho,byli jsme na předvánočních nákupech.Tak jsem si to i docela užívala,pak jsme si došli na jídlo do restaurace,všechno jsem zvládala bez Neurolu.Tak jsem byla šťastná a dnes zas nic moc.Motám se.hlava brní...přemohla jsem se a šli jsme na hodinovou procházku...teď jsme přišli.Venku sněžilo,prostě jako v pohádce..jsem ráda,že jsem šla a neseděla zas doma,ale není mi moc dobře.Jak je to možný,že jednou je líp a pak zas na nic?Mě už to nebaví.Pa pa a opatrujte se
Lenka, 23.11.2008 18:33:04, IP: ***.***.109.127, #67715
prosím patří kPP i náhlé pálení po celém těle s pocitem na omdlení,stalo se mi to i přesto že beru citalec.Děkuji za odpověď
        Předchozí   1 .. 265266267268269270271 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.