Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Kamca, 14.11.2008 22:24:23, IP: ***.***.253.121, #67137
Ahoj Beatko,tak jak je dneska?Me bylo pres den celkem dobre,ale pak jsem mela jit s mojim na veceri a jsem nejak zazmatkovala,bylo mi hrozne,tak jsem ted doma a nejak vycerpana....Pred chvili jsem se snazila usnout,ale jak usinam,tak se takovym zvlastnim leknutim vzdycky vzbudim a pak se tak vnitrne klepu,tak radeji jsem jeste vstala.Jak si see mela ty?Ja dnes rano jela autobusem,celou dobu jsem byla v klidu a le jakmile jsem sedla do autobusu,tak jsm zacla stresovat,spatne se i dychalo atd....tak si me dokazes predstavit.My tady ve meste mame Martinske trhy,vsude je strasne moc lidi a ja jsem to kazdy rok uplne milovala,ted to nemuzu ani citit,jsem fakt hrozna:(
Pavla, 15.11.2008 18:52:48, IP: ***.***.82.152, #67178
Tak už je lépe? To je fajn. Mějte se! Pavla
kamca, 16.11.2008 8:26:59, IP: ***.***.253.121, #67196
Holky co je s vama,ze vubec nepisete?Doufam,ze je vam dobre.
Lola, 16.11.2008 22:25:35, IP: ***.***.184.7, #67227
ahoooj... prosim Vas, rodili jste nekdo s panickou poruchou?? bojim se, ze az to na me prijde, tak mi bude busit srdce a nebudu niceho schopna.. mate nekdo nejakou radu?
Helča, 17.11.2008 8:44:40, IP: ***.***.40.194, #67237
Ahojky holky.Omlouvám se,že jsem se neozvala.V sobotu mi bylo docela dobře,byli jsme i nakupovat dárky na vánoce a zvládla jsem to.Tak jsem byla fakt šťastná.Včera to zas bylo na prd,motání,bolest hlavy,je to prostě jak na houpačce.Jednou je mi líp a říkám si,že se to lepší a pak buch a zas nic moc.A jak se s tím perete Vy?Asi stejně.Mě vždycky to zhoršení vyšokuje a zas si říkám jestli to někdy bude dobrý...tak se držte a myslím na Vás...
dodo, 17.11.2008 11:18:19, IP: ***.***.45.219, #67250
Ahoj všichni. Objevila jsem tyty stránky a tak bych se taky ráda zapojila do diskuze. Já trpím panickou poruchou už čtyři roky. Beru léky, ale stejně to není pořád ono. Mám motání hlavy, potím se a taky nálada je strašně kolísavá. Docela mě to vysává, ale s tím se musíme nějak vyrovnat. Všechny zdravím a užívejte volna.
Beáta, 17.11.2008 15:20:11, IP: ***.***.150.2, #67261
Ahojky ty už tím troíš 4roky tak to musí být hrůza já tím trpím 4měsíce a už jsem stoho ůplně vyčerpana!A jaké AD bereš ty nalady já nemám kolisavé já ji mám jen jednu a to smutnou nevím co je to radost už se neumím ani smát ja beruesprital a neurol ale nic moc je to sice o trochu lepší,ale ty stavy mám každy den a když něco dělám je to o to horší teť jsem pořád na neschopence a nedovedu si představit,že bych měla jít do prace já jsem rada když uvařim a nebo něco málo upeču,ale večer jsem totalně vyřízena a spanek mám hodně špatny bez léku si myslím že bych ano neusla:-(.Tady stou PP se nikdy nevyrovnám to vím že už to nebude nikdy jako dřív moc tomu nevěřím já mám zafixované co se mi stalo a teť jak se nemůžu nadechnout tak už jsem v panice že už je to zase tady.Tak se drž a pisni pa Bety
Beáta, 17.11.2008 15:28:01, IP: ***.***.150.2, #67262
Ahojky no tak to ti nezavidím těhotna s PP,ale já si myslím že by jsi se neměla čeho bat jen si tím přihoršuješ při porodu nebudeš myšlenkami u nějake PP,ale při tom že se ti narodí krasné a zdravé miminko a uvidíš že PP půjde stranou takže se neboj to zvládneš budou tam doktoři takže se nemusíš ničeho bát vím že lehce se to říka,ale hůř děla já jsem měla dva porody sice bez PP,ale jaký já jsem měla strach s porodu to byla hrůza,ale až jsem byla tam bylo to o něčem jinem myslela jsem na to mále a přesto jsem se balá jak hrom můj první porod trval 12hod a taky jsem myslela že zešílím,ale davali mi injekce a při porodu jsem byla už tak unavená že mi museli dávat i kyslik,takže v klidu nemáš se čeho bát!Tak se holka drž a přeji ti ať to zvládneš pa
dodo , 17.11.2008 16:15:45, IP: ***.***.45.219, #67263
No já si myslím, že s tou PP se prostě musíš naučit žít. Já vím, že se mě to kecá. Ale ono to jinak nejde.Když na to myslím, tak jsem rozhozená. Ale taky si všichni myslí, že mám strašmě negativní postoj k životu. Jo to já vím, ale kdyby to bylo tak jednoduchý ovládnout. Beru serlift. Závidím všem, co jste se z toho dostali a nemusíte brát léky. No prostě můžete normálně fungovat. Já mám taky strach z autobusu a v obchoďákách ty fronty. Musíme myslet pozitivně ne? Jednu chvíli jsem na tom byla dost špatně. Nemohla jsem chodit ven a srdce mě bušilo od rána do večera. Hnus. A taky jsem se z toho vyhrabala aspoň do tohoto stavu. Takže si myslím, že to půjde.A třeba časem to bude ok. Zatím čau .......
Kamca, 17.11.2008 18:39:02, IP: ***.***.253.121, #67282
Ahoj Bety a holky,tak jak vam je?vubec jste nepsaly,tak uz jsem se lekla co se deje.....Me je takzvlastne,jsem nejaka utlumena a je nejak podezrele klid,jako ticho pred bouri....tak jsem jeste vic nervozni,mozna ale uz zabira ten citalec...Zitra mam jet do prace 60 km a autobusem,tak uz mam z toho hruzu ted:(((
Renča, 18.11.2008 10:15:19, IP: ***.***.105.192, #67316
Ahoj holky,jak je? Mě teda docela bídně,vůbec nevím,co se děje. Motá se mi hlava,je mi divně,nějaká úzkost. Nevím jestli to počasí,je strašná kosa. Ale docela mě to vyhodilo z kolejí,už mi bylo tak fajn. To mám za to,že jsem tak machrovala. Doufám,že je vám líp. Tak já jdu bojovat,za chvíli jdu opět na rehabilitaci,nějak se mi tam nechce. Tak se mějte,pa.
Pavla, 18.11.2008 10:57:29, IP: ***.***.83.198, #67324
Tak to mě mrzí Reni,že je ti tak bídně. Ono to počasí nám moc nepřidá. Mě se taky pořád motá šiška. Drž se! Bude líp! papa
Monča, 18.11.2008 10:58:44, IP: ***.***.91.98, #67325
Ahojky asi je to tim pocasim ja jsem taky nejaka rozhozena. Dnes jdu taky na rehabilitaci a masaz zad tak uz se tesim. Uz nakupujete darky? Ja vubec nevim co komu koupit.Mam darek zatim jen pro mamku. Ja se moc tesim na vanoce snad budou v klidu. Jen aby bylo uz lip a abych se nehadala s pritelem to me trapi a pak mam ze veho strach a takovou divnou uzkost. mam strach aby se mi ty hrozne stavy nevratily. \tak snad to bude dobre. Mejte fajn den a pisnete .Pa Mona
Helča, 18.11.2008 12:44:19, IP: ***.***.40.194, #67338
Ahojky holky,tak koukám,že všechny nic moc...to mě mrzí,mě je teď poslední dny docela lépe,ale nechci to zakřiknout,protože vím,že Ty začátky jsou takový všelijaký...jeden den dobře a pak buch a ležím a jsem z toho hotová,ale šiška se mi motá taky :-(((to je strašnej hnus..Jinak hlásím,že už po 3 jsem sama nakoupila,pro někoho normální věc,pro mě výtězství sama nad sebou.Pa pa a držte se
Pavla, 18.11.2008 14:18:28, IP: ***.***.83.198, #67353
Heli tak to je skvělý, pomalu,ale uvidíš,že to půjde čím dál líp! Držím palečky!
        Předchozí   1 .. 263264265266267268269 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.