Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 10.11.2008 16:07:51, IP: ***.***.40.194, #66783
Ahojky holky,nevím které napsat dřív,tak píšu všem...víte moje kamarádka psychoterapeutka mi říkala,že nás tělo varovalo už předtím,že není něco v pořádku a přepínáme se..třeba únavou,boletí hlavy...atd(mě třeba před PP,tak půl roku často bolela hlava)no a že jsme na to nereagovaly a neubraly,tak použila něco jiného.V našem případě PP a ta nás zabrzdila,že jo holky asi všechny.Já jsem hodně unavená ospalá...motá se mi hlava,dnes ráno mě to táhlo k jedné straně,byl to fakt hnus.Někdy mě to po Neurolu trochu přejde,někdy ne.Zvýšenou teplotu jsem mívala taky,pak takové jakoby návaly horka mnou projížděli...hnus.Jinak na začátku jsem se nemohla na jídlo ani podívat,ale ten můj mě nutil aspoň kousek rohlíku s máslem a šunkou a pak zas kousek...no a teď bych snědla co potkám,jsem jak popelnice :-))).Ale pořád hubnu.Od začátku PPmám 12kg dole,tak nevím.Pa pa a držte se holky
Beáta, 10.11.2008 17:49:40, IP: ***.***.150.2, #66790
Ahojky tak koukám že tu není nikomu moc nejlíp no stím neurolem nevím já ho sice beru,ale zda se mi že se mo něm hodně zíva ale spát se mi nechce ja jsem měla být sova mám oči jak ve dne tak v noci vykulene,ale unavená jsem.Všímám si že jste tady śkoro všichni nachlazení to já se zatím držím,ale za to to dychaní mi dava zabrat kolikrat myslím že se už ani nenadechnu.Já a včera jsem si nevzala neurol a dala jsem se decku vinka a celý den pohoda a přišel večer a hrůza děs tak se tu držte a mějte se hezky
Pavla, 10.11.2008 19:31:29, IP: ***.***.82.152, #66798
Ahojky Beát! Jsem ráda,že tě zase slyším. Vidíš už je aspoň trošku líp, nebo spíš aspoň chvilku. Bude to lepší musíme věřit Pa
Beáta, 11.11.2008 8:07:23, IP: ***.***.150.2, #66815
Ahojky no dá se říct že je to o něco lepší,ale když to příjde tak to stojí za to nejhorší je že pořád mám strach být sama a nebo někam jít a to mě hodně omezuje a nevydržím třeba ani vařit v kuse pořad musím chodit sednout lehnout stoupnout no jak blázen,ale mě se tak strašně špatně dýcha,že nemůžu popadnout dech nejsem schopna ani pořádně vysat mám pořád těžko na žaludku a to jsem byla na vyšetření a vše je v pořadku tak nevím proč se nemůžu pořádně najest a tak bych chtěla.No doufám že bude líp,ale můžu ti říct že já bez prašku nespim beru ten Esprital a stejně mě trvá hodinu než usnu.Tak zatim pa a zas pisni jak je tobě???Bety
Pavla, 11.11.2008 9:01:04, IP: ***.***.83.198, #66816
No jednou je dobře a najednou zas blbě. Uvidíš, že to časem bude lepší, i když někdy už tomu člověk nechce věřit, protože to je už dlouho a pořád do kola. Já se taky bojím být sama zase s malým. Je to hnus ten strach,asi v nás pak vyvolává ty pocity. Drž se! Ahojky
Pavla, 11.11.2008 14:22:27, IP: ***.***.83.198, #66833
Holčiny nějak se Vám nechce psát,že? Nebo,že by Vás vytáhlo sluníčko ven? Tady u nás aspoň dopoledne svítilo. Copak děláte? Doufám, že je Vám trošičku líp. U mě to celkem jde, až na to točení hlavy. To mě ještě bolí za krkem,asi jsem blbě spala. Ono je každý den něco. Držte se a písněte! Reni ozvi se!
Kamca, 11.11.2008 18:06:32, IP: ***.***.253.121, #66849
Ahoj holky,tak vam zase pisu,protoze se mi to vse zhorsilo,mam opet pocit,ze nic nema cenu,jako by jsme si to privolavala sama,ja uz nevim jak dal,byla jsem si necht opet napsat ty AD tak beru citalec ale teprve 6.den,mam pocit,ze je mi hur a hur,zniceho nic me prepadne stav uzkosti a hned mam v mozku prepnuto na pesimistickou naladu,k nicemu se nemam,rikam si proc lide delaji to,kdyz stejne umrou,proc zase tohle atd,pripadam si jako magor,OPRAVDU,dostavam do sebe najednou takovou horkost zvlastni,brneni do tela a do hlavy,zacnu jako by zmatene litat po byte a honem si otvirat okno a vydychyvyt to,je to normalni?mate podobne stavy?ja to mela kdysi,a ted jsme mela skoro klid,ale podzim a je to tady zase.nic me nebavi a uz me ani nepotesi slunicko,mam to i pres den,porad.....mam strach porad ze umru:(
Helča, 11.11.2008 23:38:54, IP: ***.***.40.194, #66865
Ahojky,to víš,bereš to 6den,to ještě nemáš v těle hnedle nic.Bohužel AD nastupujou strašně dlouho.To brnění znám a dost důvěrně,jenže já teda nelítám,protože se zanu motat a musím si lehnout,abych sebou nelupla.Je to hrozný tahle nemoc,nikdy bych nevěřila,co všechno psychika s člověkem dokáže udělat a hlavně jaké stavy.Chodíš do práce,nebo jsi doma?A ten strach z umírání,to je právě PP,to máme všechny.Tak se drž a bojuj i když se to někdy zdá nad Tvoje možnosti.Já to znám a někdy už jsem taky úplně na dně.
Kamča, 12.11.2008 8:04:37, IP: ***.***.253.121, #66875
Dobré ráno Heli,ja vim ze musim byt silna,ale nekdy mi to opravdu nejde,mam takove vykyvy,nekdy je mi dobre a jsem uplne v pohode,ale ted mam pocit,ze je mi porad hur.jako kdfyby se mi v hlave zapl jiny program.Doktorka mi rikala,ze jsem moc citliva vse si moc beru,tak proto to vnimam jinak.Beru ten Citalec a pry zabira po 14 dnech.Nic me totiz nebavi,nikam se mi nechce,porad mam pocit,ze to vsude muzu dostat...Do prace chodim,ale mam takovou volnejsi praci,ale jednou jsem to chytla i tam a od te doby mam hruzu tam chodit:( hned si to nejak vse beru,pritom vlete me to nechytlo ani jednou,tak ja nevim.Jak dlouho to mas ty?Ja tak 3 roky,ale ted se mi to vratilo a amm pocit,ze jsem na zacatku.Muzu se zeptat kolik ti je?Mi je 24,planuji deti a nemuzu ani otehotnet..mslis si ze se to da vylecit PP?Ja uz prestavam doufat.
kika, 12.11.2008 9:51:49, IP: ***.***.236.237, #66889
Ahoj Kamčo. Já mám úplně stejný problém. Byla jsem teď v pohodě, přestože jsem zažila dost zásadní převrat v soukromí, ale najednou začínám mít úplně Ty stejné stavy. nic mě nebaví, nemám náladu, jsem zla a jízlivá. Nvíc se teď necítím dobře ani fyzicky, asi nějaká viroza, boli me teda hlavne příšerně záda. Napdají mě hned nejhoší věci jako zánět ledvin, vaječníků, že budu neplodná. No prostě na nás asi padlo to podzimní počasí. Njehorší je, že přestávám zvládat i práci, mám ji celkem psychiky náročnou...Ad jsou dobrá věc, ale stejně mám pocit, že člověk musí mít hodně sílu sám vše zvládnout a někdy mám pocit, že ji nemám
Helča, 12.11.2008 9:59:30, IP: ***.***.40.194, #66891
Ahojky Kamčo,jak píšeš o tom,že jsi citlivá,tak to jsme všechny a proto máme PP,ta jiné lidi nechytá,ta číhá jen na nás.Mě teď bylo 35,mám 2děti a chtěla jsem si pořídit 3,no místo toho jsem si pořídila PP.Když už to máš 3roky,tak už přee dobře víš,co s Tebou ta mrcha dokáže udělat.Já si myslím,že vyléčit se PP dá a všude to i píšou,tak tomu musíme věřit.Spousty lidí to zvládlo,tak to musíme zvládnout také.Pa pa a drž se
Pavla, 12.11.2008 19:39:51, IP: ***.***.82.152, #66930
Ahoj holky! Já jsem teď úplně vyřízená. Dneska jsem jela k jednomu psychiatrovi,chtěla jsem poradit, ne že bych nevěřila své psychiatričce, ale někde jsem o něm četla. Ten mi udělal testy a ptal se mě co beru, a když zjistil že jen 1,5 lerivonu večer tak říkal, že se nediví, že mi není dobře podle těch testů bych prý měla brát citalec,aby mi zvedl tu hladinu hormonu v mozku, že to co beru je jak kdybych prý brala vodu. A proto se mi to pořád vrací a není mi dobře. Prý když začnu brát ten citalec tak mi bude lépe než teď. Tak teď nevím k tomu doktorovi jezdit nemůžu, protože bydlí 200 km od nás. Říkal, že bych měla vyměnit psychiatričku, že to co jsem brala 3 roky je jak kdybych se neléčila vůbec. Teď jsem nešťastná komu věřit k té své doktorce chodím už 3 roky a věřila jsem jí, teď jsem zmatelná. Je pravda,že mi není dobře a byla bych ráda,aby to bylo jak před PP. Tak to té své doktorce asi řeknu a uvidím jak bude reagovat. Teď jsem z toho úplně zmatená. Radši jsem neměla nikam jezdit. Říkal,že jsem mladá na to,abych se tak trápila a že mám brát léky z kterých mi bude dobře jak dřív. Je pravda,že ta moje psychiatrička mi žádné testy nedělala jako on. Tak se držte kočky!
Pavla, 12.11.2008 19:44:18, IP: ***.***.82.152, #66932
Prý podle těch testů neberu odpovídající léky. Kami ty stavy znám, ale mám to jak helenka taky se mě začne motat hlava. Heli co bereš ty? Jedna moje kamarádka říkala, že brala taky ten citalec,ale moc jí nepomohl tak jí dali něco podobného,ale silnějšího a už je jí dobře.Mějte se! Nějak jsem se rozepsala.
Kamca, 12.11.2008 22:34:28, IP: ***.***.253.121, #66941
Ahoj pavli,ja ti jen muzu rict,ze PP trpim 3 roky a brala jsem CITALEC,pomohl mi opravdu velice dobre,jen jsem udelala chybu a vysadila ho hned jak mi bylo dobre.Ted jsem opet v zacatku PP,takze silim a znovu mi Mudr predepsala CITALEC a uzivam ho 6.den,tak doufam,ze mi opet pomuze.Jsou to AD ktere dodavaji hodne laktozy,ktera pri PP v mozku proste neni....A zabiraji do 14 dnu,myslim,ze jsou moc dobre,nejen pro me.Tak drzim palecky
Helča, 13.11.2008 1:10:20, IP: ***.***.40.194, #66946
Ahojky,já jsem ale co.místo abych spala,tak píšu.holky já se v AD moc nevyznám,brala jsem zoloft,ten mi pomohl z nejhoršího,ale pak se to nějak seklo,tak jsem dostala olwexya,prý nějaká supr novinka,to jsem vydržela 3týdny a bylo mi hůř a hůř,sotva jsem lezla,šíleně mi sráželi tlak,tak teď mám 5týden remood,zatím taky žádné zázraky,takže já jsem takovej exot,že i AD jsou na mě krátký :-(((motám se,třesu,nohy mě sotva unesou,hlava se mi zdá,že mi asi vybouchne...prostě jsem na tom fakt suprově.Ale trpělivě čekám.No trpělivě...ta už mi dochází,jsem už spíš zoufalá..Pa pa
        Předchozí   1 .. 261262263264265266267 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.