Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Renča, 06.11.2008 9:12:35, IP: ***.***.105.192, #66410
Ahojky,omlouvám se,že jsem se neozvala,ale jak mě bylo včera,tak snad nikdy. Ale kráva jsem si to zavinila sama. Kámoška mě v ut vytahla do hospody,že má problémy doma,chce pokecat. Dala jsem si vínko,vše v poho. Ještě ráno mi bylo dobře,ale pak to začalo. Zle, spojené s PP. Nebyla jsem schopna se ani zvednout z postele. No cvičilo to se mnou tak do 5 do večera. Ale ještě dneska nic moc. Ráno jsem musela odvolat rehabilitaci,co chodím s rukou.A to mám odpol školskou radu,fuj. No jsem prostě pitomá,vím,že ten alkohol mi nedělá dobře. Ale už mi bylo tak fajn a ona je taková ranařka,tak jsem se nechala ukecat. Ale nejvíc mě štve,že manžel je naštrvany(nedivím se mu),a ráno odjel na 4 dny na lyže. Jen takové letmé rozloučení. Jsem z toho špatná. A hlavně naštvaná sama na sebe. Jsem ráda,že ti je líp. Práce mám taky jak na hlavu,včerá výpadek. Na dárky nemám vůbec čas a ani nevím co. Holky si věci kupují průběžně. Jsou už velké,tak něco pro ně vymyslet je vždy oříšek. No snad něco vymyslím. Tak se měj krásně,já jdu makat a čekat,jestli se mi ten můj ozve:) Papa
Renča, 06.11.2008 9:18:00, IP: ***.***.105.192, #66411
Ahoj Mončo,záda to je špatné,když bolí. Já mím ségru masérku,tak to je moje záchrana. Tak se zkus někam objednat. J8 dnes taky přežívám,tak snad to bude v poho. JInak na počasí si nemůžeme u nás v horách stěžovat,naopak,pořád sluníčko,jasno,17 stup. A mábýt taj jseště 2 týdny,papáda. Tak se drž. A kde pracuješ,jestli se můžu zeptat.
Renča, 06.11.2008 9:20:13, IP: ***.***.105.192, #66412
Omlouvám se za ty překlepy,spěchám.
Helča, 06.11.2008 12:00:35, IP: ***.***.40.194, #66423
Ahojky holky,mě je od včera zas nějak blbě,sotva stojím na nohou,jak se mi třesou.Tohle je opravdu k zešílení,poád jen bojovat s něčím co je stejně silnější než já,fakt už nemůžu.Pa pa,snad aspoň Vám je lépe
Mili, 06.11.2008 12:29:25, IP: ***.***.4.187, #66425
Ahoj bu´d v klidu já to mám zase s tím dýcháním celá se klepu . věř mi ani já už nemůžu.Jsem na tom jako na začátku 13 jdu k doktoru tuvidím 13 ráda nemám.Ozvěte se
snad mi to zlepší nálada jsem na pokraji sil papa
Monika, 06.11.2008 13:29:02, IP: ***.***.91.98, #66432
Ahojky pracuju jako účetní v česko německé firmě. takže cely den u počítače to je mazec.Je mi z toho obcas uplne spatne a pak me zase chyta panika co by kdyby. To je na tom to nejhorsi ty blby pocity. Jinak je mi celkem dobre. a vse zvladam tak nejak v pohode jen se nesmim honit a pretezovat a pak se stresovat to jsem uplne vyrizena, Vcera priteluv svagr slavil narozky tak jsem si dala tri mala piva a jeste tri panaky a zatim mi neni nic. take jsem se bala se napit ale nakonec jsem si dala a zatim je to dobre.ale rozhodne to nebudu pokouset sem rada ze je mi lepe. Hezky den a zase pisni:)
Pa pa Mona
Beáta, 06.11.2008 17:29:21, IP: ***.***.150.2, #66457
Ahoj Pavli já když neběhám po doktorech tak jsem sama doma do té doby než příjdou děcka ze školy.Já už jsem totalně hotova nevím jestli mi ještě někdy bude tak jak bývalo.Moc děkuji za podporu.A co ty jak to jde pa Bety
Helča, 06.11.2008 18:25:52, IP: ***.***.40.194, #66462
Ahojky holky,mě je od včera fak zas nějak blbě,já už se ne jen motám,ale už mě bolí nohy,tak že mě asi už neunesou.No Vy zas máte to dýchání,takže na tom nejtse o moc lépe.Vám se špatně dýchá,mě zas brní hlava,točí se mi,teď začli ještě Ty nohy...tak fakt taky nevím jak to se mnou půjde dál.Holky,chci se zeptat,jak zvládáte domácnost,myslím vaření,uklízení,praní...?Já už si totiž připadám,že jsem k ničemu.A ještě Ty Mili?Já do teď vůbec nevím jestli marodíš,nebo jsi v práci.Pa pa a měj te se
Helča, 07.11.2008 7:31:11, IP: ***.***.40.194, #66504
Ahojky holky moje.Tak jak dneska je?Já jsem teď vypravila děti do školy a jdu si ještě zalézt do pelíšku k tomu mýmu.Zas tady bude mlha,to se bude ještě spát.Snad se ozvete a napíšete co a jak.Já to ráno nepoznám,protože jsem vždycky zblblá,jak jsem rozespalá.Pa pa
Mili, 07.11.2008 8:06:27, IP: ***.***.4.187, #66507
Ahoj kočko,jdi spinkat,já půjdu taky jsem opět sama doma tak jsem se rozhodla,že dnes vařit nebudu a manželovi a sobě udělám hrachovou polévku z pytlíku a smažený Helčo jem od 4.9.na neschopence ale já i jinak když nemarodím.tak dělám doma tu domácí práci.stejně te´d bych v takov émhle stavu jít mezi lidi nemohla.ty jsi taky s tím marod pa a písni
Helča, 07.11.2008 10:45:57, IP: ***.***.40.194, #66516
Ahojky,taky jsem doma,já bych nedošla nikam,motám se jak opilec.Dneska je to zas na spaní viď?Taková mlha.Co Beátka?Jsi s ní v kontaktu?Jak je na tom,jestli už je jí trošku lépe?Moc nepíše,tak nevím co se děje.Pa pa a drž se!!!
Mili, 07.11.2008 11:48:25, IP: ***.***.4.187, #66522
Heli mě je taky tak nějak divně.Dneska ráno když byl ten můj ještě doma a řekl nakup,tak jsem začla brečet jak malý dítě.Nevěřila jsem svým Já nespala puštěla jsem si na PC Honzu Nedvěda,udělala jsem tu polívku a do toho smažený rohlíček tak si to půjdu dát.Co budu vařit o víkendu.Píšeš,že nestíháš domácnost.Heli mě unavila i ta polívka.Jinak prádlo suším na terase je topod střechou a minulý víkend jsem ho věsela na 3x.Helinko drž se a ozvi se moc mi to od tebe a Betinky pomáhá.papa
Helča, 07.11.2008 13:16:39, IP: ***.***.40.194, #66528
Ahojky,to jsme bačkory viď?Já jsem taky ráda,když něco zvládnu a jsem z toho šťastná jak malé dítě.Taky mě všechno unaví,pořád bych jen spala,je to hnus,tahle nemoc.Tolik sil nás stojí,aby jsme vůbec nějak přežili.Aspoň mě.Jak dlouho jsi na AD?A jaké bereš beruško.Pa pa
Mili, 07.11.2008 14:01:28, IP: ***.***.4.187, #66538
Ahoj Helinko,já beru AD od 15.července a beru Sertralin Sandox 100mg a beru ráno jen půlku takže 50mg ale beru k tomu i ten neurol píše mi 0,25mg a 1mg.0,5 mg mi nepíše je to zajímavé,ale je prý na něj velký doplatek.Každé z vás bych přála mít takové zlatíčko za doktorku jako mám já.papa
Beáta, 07.11.2008 19:53:54, IP: ***.***.150.2, #66566
Ahojky tak Helinko opět pelíšek ják já bych to taky chtěla šupnou,ale já se vzbudím a už mám blbé dychání převaluji se a raději vstanu a chodímna výpomc tetě do cukrarny když mám výchazky a zkouším co vydržím,ale můžu říct že kolikrat tam mám pocit,že se ani nenadechnu já se prostě nezvladnu vratit do práce nevydžím tam 8hod ani nahodou a to teplo no prostě to nejde domácí práce ano nemluv já když jsem sama doma tak hrůza děs lítam tady jak přiblbla sednu stoupnu lehnu protože se mi tak blbě dýcha a to ke všemu mě tak bolí páteř,že mě včera známa namasírovala a abych toho neměla málo,tak mi začaly tuhnout nohy mám je jak zavží.Já jsem se odhodlala a půjdů ke kartařce co mě ještě čeka a nemine.Dnes chodím jak ožrala celý den se nějak motam jsem slaba unavená,ale spát nemůžu jsem fakt už padla na hlavu.Ale teť co chodim k te psych.tak jí docela věřím,že mě s toho dostane no nezbývá mi nic jineho než doufat a věřit.Zítra mám vařit vepřo knedlo zelo a už teť má stoho hrůzu nejsem totiž schpna skoro nic udělat lapám při tom po dech pak se mi třepou ruky a už vtom lítam co teda manžel děla je žehleni sice prnda,ale uděla to já nežehlím od té doby co jsem žehlíla tak jsem vždy dostala takovou ataku zimnice třepani,tak se bijim žehlit.Jinak neurol mám pořad a ještě mám diazepan,ale ještě jsem ho nevzala já se bojím brát tolik prašku a ke všemu moc mi nejde jíst a to pry po tom Espritalu přiberu a prd mám už 50kg všechno na mě planda oči by jedli ale když se najím tak mám pocit přejezeni a lapam po dach.Mili připadne ti to dychání přirozené?Já jsem nad tím tak uvažovala a předtím jsem nepřemyšlela nad dycháním třeba tak jak je přirozene mrkání tak pro mě bylo přirozene i dychaní a teť to beru jako cvičení u kterého se dost natrápím a takové myšlenky tak teť nedycham umřu nebo co bude achjo mě už asi šibe,tak se mějte hezky a hlavu vzhůru pa pa vydýchana Bety
        Předchozí   1 .. 259260261262263264265 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.