Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 03.11.2008 22:33:16, IP: ***.***.40.194, #66257
A kde se touláš dneska Ty beruško?Psala jsi,že budeš sama a že budeš psát a nic moc jsi nepsala.Jsi O.K.?Doufám,že jo.Pa pa
Kamca, 03.11.2008 22:39:15, IP: ***.***.253.121, #66258
Ahoj Heli a komu mam rict o ty psychotesty?Ja nemam ani zadneho psychologa nebo tak neco....to mam o tom rict me doktorce at mi da doporuceni k psychologovi?a jak je tobe?Dekuju
Mili, 03.11.2008 22:53:33, IP: ***.***.4.187, #66260
Omlouvám se,ale ten můj už byl ve 2h doma a pak jen dohadování,proč jsem tak unavena,když dělám ho... Asi už ho nakopu už mě to nebaví,je věčně nespokojený, má uvařeno uklizeno a je vzteklej ,že jsem nežehlila 14dní.Nemá na to sílu až mi bude dobře tak to udělám.Ani nevíš jak mě ničí,že takový blb mi určuje co mám dělat.Bu´d ráda,že máš hodnýho manžela je to k nezaplacení,papa a písni
Helča, 03.11.2008 23:02:42, IP: ***.***.40.194, #66262
Určitě zkus se zeptat obvoďáka a on Ti určitě rád doporučí nějakého klinického psychologa a ten ti ty testy udělá.Mě na ně poslal známej Neurolog,ale obvoďák tam taky posílá,jak jsem slyšela.Jen se zeptej a neboj se,opravdu jsou přesné.On mě na ně poslal,protože měl pdezdření na PP,ale nabyl si jistej,ale řekl mi ať na ně jdu,že když se v nich nic neukáže,tak budou hledat dát,proč se motám,bolí mě hlava atd.No prokázalo se.Říkal,že dnes jsou opravdu hodně přesné.Tak do toho.No a jak mi je?Všelijak.Peru se s tím jak to jen jde.Jen jsme pořád ještě nenašli ADkterá by mi sedla a to je problém,ale věřím,že je najdem.Musíme,vždyť se nemůžu motat pořád.Pořád se bát někam jít.Vždyť to znáš.Pa pa
Helča, 03.11.2008 23:06:50, IP: ***.***.40.194, #66263
Proboha Mili,co to máte za chlapi?Ten můj je šťastnej,když občas uvařím a vyperu a pořád mi jen říká ať odpočívám,abych nabrala sílu.Jen v jednom je neoblomný,neustále mě taháven,abych se snažila chodit,protože se díky tomu mýmu motání ojím chodit.Motám se a je mi na omdlení.Tak k tomu mě nutí,ale to je pro mé dobro.Chodí se mnou,drží mě za ruku.Nevím co bych dělalakdyby mě řekl,že něco nedělám.Já teď hned kvůli všemu brečím,tak to by bylo asi slz.Pa pa
Pavla, 04.11.2008 8:40:30, IP: ***.***.82.152, #66276
Ahojky! Tak me je dneska tak špatně,že jsem nešla ani do práce. Jsem unavená,motám se no hnus. Tak ty AD zvednu, nebudu se pořád trápit je to děs. Volala jsem své doktorce a ta mi říkala,proč se pořád trápím a nezvednu to, že jak bude líp tak to můžu zase zkusit snížit. Tak doufám,že mi to pomůže. Heli máš skvělýho chlapa, ten můj je taky tak hodnej. To je opravdu opora, já nevím co bych dělala kdyby to nechápal. Mějte se sluníčka a něco napište.
Renča, 04.11.2008 9:35:21, IP: ***.***.105.192, #66277
Ahoj holky,jsem ráda,že jste napsaly,omlouvám se,že píšu se zpožděním. U nás je na PC pořadník a já jsem vždy poslední a to už jsem mrtvá a jdu spát.Pavlínko,je mi líto,že ti není dobře. Zvyš si ty léky,bude líp.Držím ti palce,posílám podporu.
Heli,Beatko,já mám PP rok,co ji léčím. Jinak před tím nějaké ataky,ale to jsem nevěděla,že je to taková choroba. Ze začátku jsem brala AD,ale před tím,než mi je nasadili jsem pila třezalkový čaj(jsem taková bilinářka),ten zmírňuje stavy úzkosti. Ale má to jeden háček,nesmí se pít dohromady s AD. A na to mě nikdo neupozornil,tak že po týdnu brání jsem málem umřela. Nežádoucí účinky AD se několikanásobně zvýšily. Zhubla jsem naráz 5 kg,nemohla stát na nohách. Manžel mě donutil jít zpět na psych a tam jsme zjistili příčinu. Máme výborného primáře,probral to se mnou a navrhl mi léčbu bez léků,jen psychoterapii. A jako berličku neurol. Ten jsem vzala 2x. Jinak jsem chodila k psych 5x týdně. Včera jsem s ní měla jedno z posledních sezení a tak jsme vzpomínaly,jak jsem začínala. ,NEVĚŘILA jsem,že z toho dostanu. Ale šlo to,ztuha,moc jsem makala a je to lepší. V podst normálně funguji. To povídání mi strašně pomohlo,našly jsme zpouštěče,příčiny. A jak to překonávat. Jsou dny,kdy mě to kopne zpátky,ale vím,že to zase přejde. Moc vám držím palce,at je vám fajn. Ahoj a napište. Taky mi to povídání na diskuzích pomáhalo,člověk ví,že v tom není sám a holky,je to nemoc a jde vyléčit,opravdu. Tak hodně sil.
Helča, 04.11.2008 11:36:43, IP: ***.***.40.194, #66283
Ahojky Renčo,to teda klobouk dolů,že to takhle všechno zvládáš.Jsi opravdu bojovnice.To já jsem fakt měkota.Se mnou se to roztočí a už honem někde sednu,nebo raději lehnu,abych sebou nepráskla.Je moc dobře,že normálně funguješ,přeji Ti to a navíc mě to dává naději,že bude líp.jen ještě nějak přečkat tu dobu,než to bude.Pa pa
Helča, 04.11.2008 11:39:18, IP: ***.***.40.194, #66284
Ahojky.To motání znám,to je příšerný.Člověk čeká jen kdy sebou šlehne.Ty jsi snižovala AD?Nebo jsem to nepochopila?A jak dlouho se s tím už rveš?Je to ale boj viď?Já už někdy opravdu nemůžu.Pa pa
Helča, 04.11.2008 11:41:41, IP: ***.***.40.194, #66285
Ahojky,kdepak dneska jste?Ani čárečka,člověk neví jestli je Vám dobře,neo špatně.Já dneska opět jako vždy-motanice.To už je ohraná písnička.Nic nového.Prostě se v tom plácám a plácám a nějak už ani nevěřím,že někdy bude líp.Pa pa
Mili, 04.11.2008 12:13:46, IP: ***.***.4.187, #66287
Holky,vrací se mi to v plné míře.Ráno jsem šla s dcerou nakoupit do Dobřan a já sedla na botník že se obuju a jak jsem se sehnula tak se mi zamotala hlava a z toho okamžitě panika,tep200,srdce málem vyskočilo a opět jsem neměla dech.Dcera na mě koukala,ale mě přijde ,že ty lidi co to nemají to nikdy nepochopí.Holky doufám,že jevám líp než mě.Bety do té práce si to hodně rozmysli každý den je u nás jiný a vidím to i na sobě papa a ozvěte se
Renča, 04.11.2008 12:27:00, IP: ***.***.105.192, #66288
Děkuji za pochvalu. Neboj,za pár dní vás budu taky chválit.Budou to pro někoho možná prkotiny,ale pro nás veké kroky vpřed.Určitě. Zvládnete to. Chce to maličkost,která se ti podaří a ta tě ubezpečí,že to jde a nakopne dopředu. Psávala jsem si v té nejhorší době něco jako deník. Každou volovinu,která pro mě byla ale strašně důležitá. Dnes,když jsi to čtu,ani tomu nevěřím. Psala jsem špatné i dobré,všechno. Víš,hodně úkolů mi dávala ta psycholožka,nedovolila jsem si někdy přijít na sezení bez vypracovaného úkolu. Psala jsem o rodině,práci,segře(nemám už rodiče jen jí a je pro mě strašně důležitá),o problémech v životě atd. A hodně jsem o tom četla. A všude jsou popsané příběhy lidí,čím prošli a jak to zvládli.Ani jeden,že by se zbláznili nebo něco podobného. To mi taky pomáhalo,když oni,tak i já to musím zvládnout. Ty k někomu chodíš?
Helča, 04.11.2008 13:00:29, IP: ***.***.40.194, #66291
Ahojky,chodím ik psychiatrovi i k psycholožce,ale nějak nic moc.Psychiatr je nějakej zvláštní.Minule mi vynadal,když se mě ptal co ta nová AD a já mu řekla,že zatím nic moc,tak že neví co semnou,že je to hrozný a že je mám ještě zkusit brát a uvidíme,pak že mi kdyžtak nenapíše už nic.A vypoklonkoval mě z ordinace.No a psycholožka mě chce vidět 1x za měsíc a mluvíme tak nějak všeobecně,podle ní bych už měla být v poho,nebrat Neurol...Holt se vymykám tabulkám.Dneska jsem zas udělala ale pokrok,musím se pochválit.Sedla jsem do auta a dojela nakoupit.Já jsem byla šťastná.Rozklepaná,ale šťastná.Uvařila jsem oběd,pověsila ven prádlo,připravila svačinu do práe tomu mýmu...ale teď jsem unavená jako prase.Pa pa
Helča, 04.11.2008 13:04:37, IP: ***.***.40.194, #66292
Ahojky,tak Tobě bylo zas špatně?To mě mrzí beruško.ty jezdíš nakupovat do Dobřan?To se tam brzo uvidíme,já tak totiž budu za chvilku bydlet,jestli to takhle půjde dál.Zajdeš někdy na kafe,jestli Tě ke mě pustí.
Renča, 04.11.2008 13:12:21, IP: ***.***.161.249, #66293
No vidíš,velká pochvala!!!!!!!!!!!!!!!! Pro někoho normální věci,pro nás nadlidský výkon. A ten pocit,co! Uvidíš,ještě párkrát to zkusíš a pak už to bude v poho. Můžeš si už říct,JDE to,sice pomalinku,s obtížemi,ale jde. A že jsi z toho unavená,v poho,odpočívej,zasloužíš si to. Držím palce. S tou psychol to zkus probrat,nebo kukni na net,na nějaké psycholg testy,at se něčím zabavíš,poučíš. A zkus nějakou literaturu,kde jsou příběhy od lidí. Něco doma mám,kuknu se a odpol napíšu Ahoj a ještě jednou chválím!!!!
        Předchozí   1 .. 257258259260261262263 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.