Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 07.11.2008 22:02:54, IP: ***.***.40.194, #66574
Ahojky holky.To je dobře,že jsi se ozvala,já už si říkala,co s Tebou asi je.Sice píšeš,že je Ti zle,ale myslím,že je to na dobré cestě když chodíš pomáhat tetě do té ukrárny,to jsi šikula.jak píšeš s tím dýcháním,já taky brala chození jako samozdřejmost a teď přemýšlím nad každým krokem.Je to fakt hnus tahle nemoc.Ale holky musím se pochlubit,teď jsme přijeli z města,dcera měla prodlouženou v tanečních a já to dala.vyráželi jsme po 18hodině a teď jsme přijeli.Bylo tam tak 500lidí,jenom tanečníků je 120+každý 4rodiné příslušníky.No lidí strašně.Bála jsem se od včera a bylo to nakonec krásný.Fakt jsem si to užila a PP nikde.Neurolu půlku jsem brala asi až v půl 9.Jsem strašně ráda,že jsem jí viděla tancovat.Tak pa pa zlatíčka
Renča, 08.11.2008 15:09:17, IP: ***.***.161.249, #66607
Ahojky Pavli,jak daří? Nepíšeš,doufám,že ti je fajn. Já od rána uklízím,ale po obědě se mi udělalo nějak šoufl a točí se mi hlava. Ale chci to dne s dodělat. Jsem sama,to mám nejraději,nikdo po mě nic nechce,poslouchám muziku a lítám s hadrou. Tak si užívej víkendu. Zdrávím taky Monču a ostatní bojovnice! Pa
Pavla, 08.11.2008 19:00:34, IP: ***.***.82.152, #66622
Ahoj Reni, já mám vždy problém se dostat o víkendu k počítači, však to znáš. Dneska je mi dobře,ráno jsem byla s dětmi sama tak jsem něco uvařila a odpoledne jela se starším synem na basket. Včera to bylo horší tak jsem jsi vzala půlku lexaurinu a pak to přešlo,měli jsme spoustu zařizování s tím novým autem tak toho bylo ai na mě víc. Měj se krásně. Papa
Krupo, 09.11.2008 12:18:12, IP: ***.***.125.143, #66667
niektore veci co tu pises su pekne bludy a nafuknute su az na mesiac.
Renča, 10.11.2008 10:06:29, IP: ***.***.105.192, #66745
Ahoj holky,pročpak nepíšete? Zalekly jste se anonymu? Na to kašlete. Doufám,že je vám líp,že jste mely pěknou nedeli. Já jsem makala až do večera. Ale mám zas vyuklízeno. Jsem utahaná a v práci. Tak se mějte krásně a pište-je to terapie. PA
Renča, 10.11.2008 10:52:42, IP: ***.***.105.192, #66749
No tak si tu budeme psát samy,možná se přidá nějaký ten anonymek. No byl to trochu důkladnější úklid,ale na vánoční to ještě asi nebude. Je nás totiž pořád plný barák,2 psi....no snad okna bych už asi nemusela. Ale nejsem žádný šílenec,zastávám názor,co nůžeš udělat hned,klidně nechej na zítra,pozítří...holky mi pomáhají,ale oni to udělají šup šup,at už je splněno. Ještě si pamatuji,jak jsem to prožívala já-sobotní úklidy! Ale měla jsem nějakou uklízecí náladu,tak jsem toho využila. Byla jsem celý víkend sama,tak co jiného. Mám sice rozečtenou fajn knížku,ale vím,když ji vezmu do ruky,je konec,už nic neudělám. Už se těším na oběd,mám nějak hlad. Jdu dnes se segrou,už se těším na pokec. Manžel se včera vrátil z lyží, v neděli odjíždí na další.Je šílený. Tak zase budu sama. Tak pěkně pracuj,at máš všechno v pořádku. Pa
janina, 10.11.2008 12:10:50, IP: ***.***.236.237, #66755
Ahoj holky,
chtěla bych se něco zeptat. Od pátku mi není dobře, bolí mě celý člověk, oči, teplotu jen slabě 37, rýmu, kašel nemám, děsná únava a bolest každýho svalu. Dnes jsem šla k lékařce, ta mi řekla že prý je to nějaká viroza. Ona zná moji situaci, že beru AD cca půl roku. Vysvětlila mi, že se moc přepínám atd....do středy mě nechala doma.No chci se zeptat jestli máte třeba nějaké zkušenosti, že hůře snážite jakoukoliv nemoc. Já si totiž hned představuju, kdoví co mi není a že doktorka na to určitě nepřišla. Nebo myslíte, že mi co máme problémy o kterých si zde píšeme, akorát vše hůř snášíme? DíkY za každou Vaši zkušenost.
Pavla, 10.11.2008 13:20:24, IP: ***.***.83.198, #66765
Jani já mám teplotu už 14 dní kolem 37-37,5,doktorka mi říkala,že to může být k PP jak mi je teď hůř. Unavená jsem taky pořád. Já to mám jako Helča unava a točení hlavy,připadá mi,že se musím pořád něčeho držet,abych nespadla. Ono se to asi pořád vrací,jak už jsem psala bylo mi už půl roku dobře a je to tu zase. Jak psala Helenka ta PP nám bere spoustu obraných látek. Musíme vydržet, i když je to někdy hodně těžký! Já už jsi myslela,že mám vyhráno a hup je to tu zase. Držte se a přeji krásný den.
Pavla, 10.11.2008 13:36:27, IP: ***.***.83.198, #66767
Heli chtěla jsem se zeptat jestli se ti točí hlava, i když jsi vezmeš ten neurol? Nebo jestli ti to přejde.Pa
Janina, 10.11.2008 13:55:24, IP: ***.***.236.237, #66768
Ahoj Pavli, díky za Tvoji reakci. A když máš tu teplotu, tak máš i pocit takové celkové jako by nemoci. Že by to třeba fakt byla nějaká viroza, víš. Třeba že jak jsme oslabené, tak prostě si nás bacil snadněji chytne. No já teď měla 2x zánět močáku a už na to beru třetí ATB. Tak to mi doktorka řekla, že to taky právě oslabuje imunitu. A jsi třeba nachlazená? Já totiž vůbec, jen mě řežou ty oči, bolí záda, jsem zeslábla...Vím že je těžké dát takhle odpověď, ale prostě asi potřebuju pro uklidnění slyšet, že se to stáva a hned to nemusí být něco hrozného a smrtelného. Ale tady to přehánění asi k našim problémům patří, že. Já mám hlavně sklonx k úzkostem, dospěla jsem v květnu až k naprostému sebepozorování. A jak jsi psala taky mě bylo líp. Jenže pak jsem zažila převrat v soukromí a i když jsem se ze začátku cítila ok, tak pak na mě některé věcii dolehly. Taky to asi u mě dělá i náročná práce. Pavli pokud to budeš ještě číst díky za každou reakci. A ať je Ti líp. Pa
fidorka, 10.11.2008 13:59:29, IP: ***.***.160.29, #66769
ahoj všichni, pročítala jsem si vaše příspěvky a ve spoustě z nich jsem se našla. Beru Cipralex už 9 měsíců, přibrala jsem 10 kg. Pokusy zhubnout jsou marné, protože když se nenajím, je mi špatně. Máte někdo taky takové problémy? Myslíte, že když přestanu užívat AD, že se mi váha a chuť na sex vrátí? Na poslední kontrole jsem se s MUDr. dohodla, že budeme postupně snižovat dávku, tak mám teď na tři měsíce jen půl tbl. Cipralexu. Docela se bojím co to se mnou udělá. Nechci být tlustá, ale určitě nechci zažít ty stavy znovu. Můžete mi někdo poradit? Díky.
janina, 10.11.2008 14:03:26, IP: ***.***.236.237, #66770
Ahoj, já beru Mirzaten a přibrala jsem za půl roku asi tak 9 kg. Ale u mě to byla víc než nutnost. V květnu jsem vážila 45 kg při výšce 163 cm. Chtěla jsem se Tě zeptat, jak Ti je špatně když se nenajíš. Já totiž musím pořád průbežně jíst, jinak mě chytne třes a je mi slabo. Věřím, že nechceš být tlustá, já taky ne, ale zase je to lepší než mít podváhu, to teprve způsobuje problémy a určitě i slabší nervy a zhoršuje to všechny naše problémy, tomu věř.
fidorka, 10.11.2008 14:18:38, IP: ***.***.160.29, #66774
přesně jak píšeš, je mi slabo a třesu se, cítím, že jsem protivná, dokud se nenajím. Stačí něco malého, ale hlad je můj úhlavní nepřítel.
janina, 10.11.2008 14:26:58, IP: ***.***.236.237, #66775
prostě Ti klesá hladina cukru v těle. Chce to jíst malé porce, ale pravidelně. Ne moc sladké, to je rychlý přísun energie, ale brzo se odplaví a energie je pryč. Když mě to chytne, tak docela pomahají iontové nápoje Powerrade apod. Obsahují mimo jiné magnesko, které ty vnitřní třesy zklidní. Přeju hodně sil
Pavla, 10.11.2008 14:49:30, IP: ***.***.83.198, #66776
Je to přesně jak píšeš Jani, člověk je unavenej, slabej ani se mu nechce chodit. Nás totiž jen obyčejná chřipka rozhodí. Nachlazená ani ne, jen ta teplota a celková unava. Ono to asi způsobuje i ten náš stress a strach ze všeho. Se mnou už se to táhne skoro měsíc, ale doktorka říkala, že to způsobuje i ten podzim,pošmurno,brzo tma, změna času. Drž se! Pa Fidorko já taky přibrala na začátku asi 10 kg, ale pak se to zarazí. Teď jak mi je hůř jsem zase 6 kg zhubla. Ale radši budu silnější než mít ty strašné stavy.
        Předchozí   1 .. 260261262263264265266 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.