Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Pavla, 13.11.2008 8:54:56, IP: ***.***.83.198, #66953
Heli já ze začátku taky brala remood, a když jsem to říkala tomu doktorovi tak odpověděl,že je to to samý jak když beru ten larivon, prý je to jak kdyby jsi brala vodu a nepomůže to. Přesně jak píšeš Kami říkal,že mi to dodá tu laktozu do mozku,která mi chybí a ž mi bude dobře tak to musím brát dál aspoň rok jinak se to vrátí.
Kamca, 13.11.2008 9:20:43, IP: ***.***.253.121, #66955
Ahoj Pavli,tak snad se to uklidni po tom citalecu.Mi doktorka rikala,ze to musim brat min rok,cim dele tim lepe,tak snad to bude uz ok a bude nam dobre.ja jsem jak blazen uz ,jsem uplne ze vseho posrana,Porad se bojim,ze umru atd.....tak musime doufat.A jak je tobe?
Renča, 13.11.2008 9:32:19, IP: ***.***.105.192, #66958
Ahoj Pavli,je mi líto,že máš takové trable. Můžu se zeptat,jaké to byly testy?
Pavla, 13.11.2008 10:47:52, IP: ***.***.83.198, #66966
Vyplňovala jsem odpovědi na různé otázky. Já ho ještě neberu zas to nechci ještě změnit než se zeptám té své doktorky mám k ní jít příští týden. Bojím se,že když to změním bez toho aniž by s tím souhlasila tak bude naštvaná. . Nebo přemýšlím jít úplně k jiné a zeptat se té. Já fakt nevím co mám dělat.
Monika, 13.11.2008 14:12:26, IP: ***.***.91.98, #66996
Ahojky holky tak jak se vám daří? Mě je teď trochu huř tak se snazim byt v klidu. Porad mam nejake trable s pritelem a to mi na tom stavu moc neprida. Dnes za nim jedu tak uvidime. Jinak se docela tesim na vanoce a na nakupovani darku jen poradne nevim co kupovat. Ale tak snad to zvladnu. Kdyz chodim dlouho po obchodech tak jsem pak vyrizena. Mejte se krasne a pisnete pa Mona
Pavla, 13.11.2008 14:35:28, IP: ***.***.83.198, #66999
Heli nevíš co je s Beát a Mili. Dlouho se neozvali,tak snad je jim lépe. Pa
Beáta, 13.11.2008 15:34:07, IP: ***.***.150.2, #67003
Ahojky Kamilko tak si to tady čtu a ty jsi mě zaujala tím že se bojíš že umřeš to já se bojím už 4měsíc beru Ad esprital už měsíc a žádná slava já každy den zhruzou usínam a zhruzou vstávám.Na to jde poradit jen,že na to nesmyš myslet ikdyž to je těžke,ale nikdy ti nepomůže pokud to tvoje hlavinka nebere já jsem to říkala i psycholožce jestli má smysl tam chodit já vím že na ta nesmím myslet,ale ono to přijde samo chtě nechtě a pokud se stím hlava vypořada tak máme vyhrano Ad je to jen naplast někdo to zvlada i bez nich to já ten případ nejsem ani náhodou ikdyž bych strašně chtěla,ale je fakt že kdybych to trochu neovladala tak jsem v blazinci.tak se drž musíme bojovat mě se to slovo už hnusí.Pa Bety
Monika, 13.11.2008 15:57:10, IP: ***.***.91.98, #67007
Ahojky Bety děkuji za podporu. Tobě také přeji at je ti jen lépe. Musime to zvladnout. Taky mam ten strah i kdyz ne porad ale ted se rano obcas budim s takovym divnym pocitem uzkosti nebo strachu tak se ho snazim zaplasit. Nejvic to odnasi hlava jako kdyby se to ve me sevrelo tak se snazim zamestnavat. Praci zvladam bez problemu delam ucetni takze sedim a musim premyslet. Ale ostatni veci taky zvladam ale musim vedet co si muzu dovolit delat a kolik a jak narocneho. jakmile zacnu citit ze se mi dela hur tak radsi prestanu, Ted me boli hlava a zada vcera jsem byla na masazi tak snad to bude lepsi . A taky to dela hodne to podzimni pocasi. Je takovy spaci. Pa pa Mona
kamca, 13.11.2008 16:58:56, IP: ***.***.253.121, #67013
No Bety tak jsem rada,ze si na tom taky tak,ja to mam jako ty,mam pocit i ze prestavam bychat atd...Vim ze se s tim musime vyrovnat,nekdy je to v klidu a nekdy me to tak popadne...ja uz jsem z toho uplne vycerpana,neumim uz ani odpocivat.Beatko,ja usinam se strachem a rano jsem snad v posledni dobe nezazila den,kdyby jsem se rano probudila arekla si to je dneska krasne,udelam to a to....bojim se kamkoliv jit,nekdy i chodit...nesnasim zmeny,strasne me boli zada,jsem na tom bidne,hned vidim ze me odvazi sanitka:((( musime to prekonat,vim ze je to v hlave,ale ja proste mam asi blaznivy mozek,nedokazu na to nemyslet...mam pocitze na to myslim nonstop.Vis,rikam si zeto co ma se stat se stane,ale i presto,zmenil se mi a hvne prevratil se mi zivot uplne naruby a dala by jsem vse za to,aby jsem byla jako driv:(Doufam,ze vam je lip holky...jak zvladate to pocasi?Drive tma....to je skarede,ze?
Beáta, 13.11.2008 19:46:16, IP: ***.***.150.2, #67024
Kamilko mě to taky nejde nevím včem je chyba.S holkama jsme si dali číslo a šlo to tak nevím máš nějakou přezdívku?skusím to ještě to musí jít.Zatím pa a drž se já jsem rada že vůbec dycham chodím odničeho kničemu:-(
Pavla, 14.11.2008 8:35:59, IP: ***.***.83.198, #67058
Ahoj holky,tak já dneska už fakt nemůžu. Ráno jsem se vzbudila a je mi tak špatně, jenom dávím,hlava úplně mimo a motám se jak motovidlo. Mě už to fakt nebaví. Jsem z toho už úplně unavená. Kéž už by nám bylo lépe. Doufám,že aspoň vy trošku zvládáte. Moc Vám to přeji! Ahoj
Renča, 14.11.2008 9:31:12, IP: ***.***.105.192, #67060
Ahojte holky,taky mi není dvakrát nejlíp. Zase valím na rehabilitaci,včera mě vůbec nepotěšila,asi mi dají ruku do sádry-pravou. Je mi na nic. Tak se držte,papa.
Renča, 14.11.2008 9:36:59, IP: ***.***.105.192, #67061
Ahojky,mzrí mě,že ti není dobře.Taky mi není do zpěvu. V noci jsem skoro nespala,musela jsem si vzít kapky,ale nic moc. Pořád jsem se budila,špatně se mi dýchalo. Jsem nervní z té ruky,nedovedu si představit,že mi ji dají do sádry,nic neudělám,nebudu moct řídit atd. a navíc neví,co sní mám,tak takové to stísněno.Ach jo. Jinak na Vánoce se těším strašně,minulé mě chytla taková ataka,že jsem myslela,že umřu. Ale mám trošku obavy,co když zase....i psycholožka mě na to upozorňovala,ať to tak neprožívám. Uf! Pa
Pavla, 14.11.2008 13:58:54, IP: ***.***.83.198, #67094
Jsme mi to,ale tragošky,že? Já teď opět dodělávám DPH. Já se taky těším na vánoce, i když dárky zatím skoro žádné nemám. Ale už to mám celkem vymyšleno co koupit, akorád manželovi nevím. Poraď co kupuješ ty? Měj se a drž se! Uvidíš,že to dopadne dobře.
Beáta, 14.11.2008 17:17:47, IP: ***.***.150.2, #67116
Ahojky všichni tak doufám,že se cítíte dobře moc vám to přeji mě tade není moc nadvakrát.No jsem zvědavá kdy už tady budem psát jak jsme zvladli PP a už jsme jako dřív no sama tomu nevěřím,ale podpora dobra,tak pa Bety
        Předchozí   1 .. 262263264265266267268 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.