Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Renča, 03.11.2008 10:03:55, IP: ***.***.105.192, #66192
Ahoj,já jsem ze severní Moravy,Jeseníky-hory.
No a letos mi bylo 40. S potvorou PP bojuji od Vánoc,budu mít roční výroči. Strašně se na Vánoce těším,protože ty minulé byly pro mě šílené,vůbec jsem si je neužila. Ale psych mě nabádala,že se na ně nemám tak strašně těšit,aby to nemělo opačný efekt a zase mě to nechytlo. Je to tak strašně omezující. Tak moc bych chtěla dělat tolik věcí a nemůžu.Vy jste na tom chudinky hůř,ale určitě to zvládnete a mrchu zašlapete do země. Mě bývá relativně dobře,ale pořád ji mám na paměti a mám z ní strach. Já s ní bojuji bez léků,tak si říkám,kdyby zase zaútočila v plné síle,můlžu začít brát léky. Ale jak to tady čtu,taky je to boj. Strašně vám držím všem palce,at se z toho prochu vylížete. Určitě to zvládnete!
Beáta, 03.11.2008 10:46:32, IP: ***.***.150.2, #66198
Ahojky,tak já mám dnes hrozný den už od rána nemůžu popadnout dech já už jsem bezradna nemůžu skoro ani psat ani myslet já jsem taky sama doma a to je hrůza fěs,ale aspoň se nehádám a nikdo do mě nerype to mi jsme se odstěhovali od mých rodiču do bytu prozetím chceme postavit domek já už ani ne tak pro sebe,ale pro děti já abych ti pravdu řekla tak mi včera na tom hřbitově bylo do brekua už bych si tam nejraději lehla dokonce mě tak napadlo,že bych pojedle všechno co mám doma a to by bylo pro mě svoboda,ale zase si říkam chudaci děcka manžel je na ně docela pedant.Já jsem já už nevím co si mám o tom svým myslet aspoň že Helinko máš ty podporu to já jsem spozorovala,že už nemůžu ani vedle manžela usnout dáva mi dost najevo jak ho obtěžuji tím jak sebou hazím sedam stoupam,ale já se prostě nemůžu nadechnout a tím vlastně i v posteli cvičím já jen čekám kdy mě pošle k šípku a taky vím,že uý bych zůstala sam celý zbývajicí můj život,protože kdo by chtěl takovou babu na nic jak jsem já a už zas brečím,že nevidim ani na písmenka já se nedívim,že si někdo veme život protože já už bych to nejraději udělala taky.včera mi nadiktoval kam mám jít a co vše zařídit tak to nevím jak to zvladnu já se stoho nedostanu asi nikdy jsem pořad ve stresu už teť mám stoho hrůzu,ale nic jiného mi nezbýva.Já se necítím do prace ani si to nedovedu představit co to semnou dnes uděla když se tam jdu jen domluvit s vedoucí,ale poslouchat,že s čeho jsem unavená,že nic nedělam a že dře jen on tak to jsem poslouchala ikdyž jsem byla na mateřske.A aby toho nebylo málo tak mi už vyčita i net,ale nemít vas tady tak jsem na to uplně sama.A ty kamáradky to jsem ti psala Heli jak mi to vyčetla,tak už raději nikoho neobtěžuji.Tak se mějte hezky a pisněte Bety
Beáta, 03.11.2008 11:08:40, IP: ***.***.150.2, #66201
Ahojky Kamilko vím moc dobře jak ti je a mezi těmi loptkami tak mětam při nadechu tak píchalo a už jsem věděla že je zle jak mě tam začne píchat při dychaní stalo se mi to třikrat a vždy mi museli volat zachranku nabyla jsem schopna se dodechnout už mi dělali i obstřik.Já beru neurol třikrát denně 1mg,ale já mám dojem že mi je potom ještě hůř chodim jak ožrala a nadechnout se stejně nemůžu.Tak já si nedovedu představit jet autobusem to bych já asi nezvladla já už 12let jezdím jen autem a to jsem byla tak vášnivá řídička a teť sedam za volant a modlím se abych vůbec dojela mám kamaradku,ale to je opravdu kamaradka bude jí 40let a zdr.sestra ale pro mou smulů je 30km odsud a to bych asi neuřídila a ke všemu se tam jede přes les ona řidíčák nema a ma 1,5synka,ale ona by rada dojela jenže má něco s kyčlemi po porodu tak se ji stršně špatně chodi a pořad padá,tak pro moji smůlusi nemám ani skym popovídat jen tady s vámi a nebo sní přes mobil no někdy jí sem její manžel doveze.Neboj hypochondr nebudeš já už jsem se na to ptala i dok.taky mě jen někde něco zabolí a už si myslím je to tu ježíši co budu dělat jsem tu sama,ale je zajimavy že si říkam že bych nejraději umřela a pořád se bojím že umřu.skus si ten lexaurin vzít když se budeš cítit zle a uvidíš jestli ti bude po něm líp neboj se hůř ti po něm nebude já jsem ho brala taky ještě než jsem dostala AD a byla jsem po něm takova uvolněna a 1,5 to je slabe já jsem měla 3mg.Je lepší když se stím vypořádaš bez leku,ale když to nejde tak je opravdu první pomoc ta tabletka a ani nevím jestli bereě Ad a chodí k psych.napiš něco víc o sobě tak se měj hezky dnes je pěkné počasi aspoň tady.pa Bety
Helča, 03.11.2008 11:41:15, IP: ***.***.40.194, #66202
Ahojky holky.Beát,máš jen špatný den.Mysli na to.Já ho měla v sobotu,prostě jsem nemyslela na nic,než na to,jak už to nezvládám a brečela a brečela.Naštěstí to zas přešlo.Promiň mi to,ale tobě to dělá hodně ten Tvůj pitomec..Opravdu promiň,ale je to tak.Mili,kafčo by jsme mohli někdy domluvit,ale asi až mě bude lépe.Teď bych to nezvládla,ale určitě by to bylo fajn.Pa pa,já jdu vařit
Renča, 03.11.2008 11:46:37, IP: ***.***.105.192, #66203
Ahojky,Beatko,nemůžeš tak uvažovat,musíš bojovat. Zvládneš to,neboj. Víš co byyh udělala? Postěžovala bych si na mnžela psycholožce. Třeba si ho pozve a vysvětlímu,že je to nemoc.A dá se vyléčit. Ale ne s takovým přístupem,jaky on má. Víš ten můj to taky bral,no tak ti není dobře....ale jak se mnou valil na pohotovost,taky mu nebylo do zpěvu. Od té doby to bere,že občas nejsem ve své kůži,že hysterčím a omdlívám,když mám jet k pitomému zubaři. Taky neví,co ho může v životě potkat...a kdo mu bude oporou? No my ženské. Tak ted je řada na nich. V té psychice je to strašně důležité,musí ti pomáhat,jinak to budeš mít strašně těžké. Nemusí kolem tebe skákat,ale chce to respekt a pochopení. Dostaneš se z toho,neboj,ale musí ti pomoct. Zkus to,probrat s tou psycholožkou,i já jsem to s í konzultovala. Držím palce,neboj,bude dobře. Pa
Helča, 03.11.2008 13:34:29, IP: ***.***.40.194, #66215
Ahojky,souhlasím s tebou.Já jsem se nedavno toho mýho ptala,jestli mu nevadí,že mám PP a sedíme doma,musí mě všude vozit,doprovázet,že někdy mám den,kdy ani neuvařím..a on i řekl,že nevadí,že proč by mělo.Že je to prostě život a že ten se nás neptá,co a jak chceme.Že je šťastnej,že mě má a víc ke štěstí nepotřebuje,že já bych od nějtaky neodešla,kdyby se mu něco stalo,tak proč on by se měl chovat jinak.A má pravdu,snažila bych se ze všech sil mu být oporou,protože ho miluji a vážím si ho,stejně jako on mě.Ale koukám,že Ty jsi dobrá,tolik toho zvládáš.Já jsem úplně nemožná.Semnou se pořád točí celej svět.pak začnu ztrácet jistotu a jsem v čudu.Jak dlouho se s tím pereš?A co bereš.Pa pa
Beáta, 03.11.2008 19:08:32, IP: ***.***.150.2, #66232
Ahojky Heli nemusíš se omlouvat za to co si o něm myslíš říka mi to spousta lidí,ale já jsem tak lítostivý člověk,že ikdyž mi neubližuje fyzicky,ale psychicky,tak stejně si to nechám líbit on je jak vítr fouka.on mě prostě pořád nutí na to co se necítím říka mi že když budu sedět na p**eli doma a pořád se litovat tak se to nikdy nezmění,ale já nesedím jen tak doma,že by se mi nechtělo nic dělat já bych tak strašně chtěla něco upéct nebo něco dobrého uvařit někam zajet s dětma,ale jsem prostě neschpná já to nezvládnu dnes jsem byla sama doma a kolem 10hod mě to chytlo lítala jsem jak splašena a nikdo nikde lehla jsem si a zavřela oči a řekla jsem si že tohle nepřžiju pak už jsem měla pocit že omndlím honem jsem šla k počitači ať odvedu pozornost a přešlo to,ale jsem celá roztřepaná.Kdyby jen tušil co prožívám a jak on mě ještě tím ubíji,protože já bych to srašně chtěla být sobě stačna,ale jak to mám udělat když mám pocit,že po tom neurolu mi začína být hůř opět nemůžu jist.Mě už asi není pomoci.pa Helinko a pěkný večer přeji
Beáta, 03.11.2008 19:08:45, IP: ***.***.150.2, #66233
Ahojky Heli nemusíš se omlouvat za to co si o něm myslíš říka mi to spousta lidí,ale já jsem tak lítostivý člověk,že ikdyž mi neubližuje fyzicky,ale psychicky,tak stejně si to nechám líbit on je jak vítr fouka.on mě prostě pořád nutí na to co se necítím říka mi že když budu sedět na p**eli doma a pořád se litovat tak se to nikdy nezmění,ale já nesedím jen tak doma,že by se mi nechtělo nic dělat já bych tak strašně chtěla něco upéct nebo něco dobrého uvařit někam zajet s dětma,ale jsem prostě neschpná já to nezvládnu dnes jsem byla sama doma a kolem 10hod mě to chytlo lítala jsem jak splašena a nikdo nikde lehla jsem si a zavřela oči a řekla jsem si že tohle nepřžiju pak už jsem měla pocit že omndlím honem jsem šla k počitači ať odvedu pozornost a přešlo to,ale jsem celá roztřepaná.Kdyby jen tušil co prožívám a jak on mě ještě tím ubíji,protože já bych to srašně chtěla být sobě stačna,ale jak to mám udělat když mám pocit,že po tom neurolu mi začína být hůř opět nemůžu jist.Mě už asi není pomoci.pa Helinko a pěkný večer přeji
Beáta, 03.11.2008 19:23:51, IP: ***.***.150.2, #66235
Ahoj Reni to by nebyl špatný napad stou psycholožkou já už jsem jí to pomalu naznačuji říkat,ale ona hned pochpila,že nemám vněm podporu.Když jsem mu řekla ať tam jde semnou tak mi žřekl,že takové keci ho nezajímaji,že nemá čas na takove kraviny takže tohle nemá cenu když jsem mu dala ať si přečte tu kníhu o PP od toho Praška tak to vzal jen do ruky a přečetl tak jeden řadek hm měla by jsi se věnovat jinym věcem a ne číst takove knížky.Je fakt,že je na něho spoleh co se týče děti nekouří nechodí do hospody nepije v tom je super,ale mě tady tím ubiji.Dnes mi mati řekla,že se jí svěřoval,že ho mrzí že mi nemůže pomoc ikdyž stačí málo chovat se ke mě vlidně a nenutit mě do něčeho na co se necítím já nevím asi jsem baba na nic já se necítím ani na sex nic mi to neříka mám strach že dostanu zas ten můj záchvat dušnosti.Renatko já už nemám sílu bojovat z něčím co je silnější než já,ale můžu ti řict,že k zubaři mě musí vest za ruku jaky já mám strach ze zubařu já nechodim ani s děckama musí on ja mám strach už jen sedět v čekarně ja kolikrat utekla i s křesla.Děkuji,že jsi mi napsala a můžu se zeptat ty bereš AD a jestli ano zabírají??Zatim pa a pisni
Pavla, 03.11.2008 19:56:38, IP: ***.***.82.152, #66238
Ahoj holky, dneska byl opravdu perný den. Ráno nám volali ze záchranky,že odvezli tchána,zjistili mu silnou cukrovku,pak v práci hádka se zaměstnancem a nakonec volal můj tatínek manželovi,že ho vezme se švagrem do Alp. Tak jsem mu říkala,že teď nepojede,že mi není poslední dobou dobře a nechci být sama doma s dětma. Manžel taky říkal,že by teď nejel. Tak mi řekl otec,že jsem sobecká anikomu nic nedopřeju,prý že se mám vzchopit a dát dohromady a nevymýšlet jsi,že snad neumírám. To bylo něco na mě, tak teď jsi připadám úplně nanic a brečím tady. Jak vy zvládáte starost o děti? Kdyby byl malej aspoň trošku starší a měl tak deset let tak by mě to tak nevadilo,ale je mu 6 let. Někdy mi je dobře a někdy jsi říkám,že asi zase ty AD zvednu,že mi to třeba pomůže.Tak se držte a mějte se krásně!
Helča, 03.11.2008 20:17:53, IP: ***.***.40.194, #66241
Ahojky Pavlo,no taky koukám,že to nemáš jednoduchý.máme to těžké všechny.Ale z těch řečí si nic nedělej.No a jak zvládáme péči o děti?Já nevím jak holky,ale teď už to trochu jde,i kdy ne pokaždé,uvařím,vyperu,poskládám prádlo,poklidím,ale když na mě sedla PP,tak se staraly děti spíš o mě.Dcera vařila,pomáhala jak mohla,je šikulka.I teď pomáhá jak může.Pa pa
Helča, 03.11.2008 20:22:42, IP: ***.***.40.194, #66242
Ahojky Beát,to je opravdu něco.Vždyť to vypadalo,že už je Ti lépe,i jsi to psala.Jíst,ale musíš beruško,to by nešlo.A ten Tvůj manžel by potřeboval PPaspoň na týden,to by koukal,co prožíváš.Vždyť to i Praško píše v té knížce,je tam kapitola pro rodinu,ať si to přečte!!!A doufám,že jsi v té práci dnes nebyla.Pa pa
kamca, 03.11.2008 22:10:04, IP: ***.***.253.121, #66253
No ja to mam beatko po diete,mela jsem 3 roky zpatky dietu a nejedla jsem 10 dni vubec nic,jen jsem pila javorovy sirup...dneska vim,ze je to strasna hloupost ale mermomoci jsem chtela zhubnout.za 10 dni jsem zhubla opravdu 10kg,ale nedokaze si nikdo predstavit,co nasledovalo potom.Ze dne na den se mi zmenilo vse.Dotorka mi tenkrat rikala,ze jsem zdrava jak ryba,jen ze me telo prozilo obrovsky sok a tak se mi to vraci stale zpet-cokoliv se v tom obdobi stalo,tak se mi ted vraci,dokonce mam cely rok celkem klid a az koncem rijna se mi to zacne vracet,rikam tomu ataky,protoze ikdyz doktori tvrdi ze jsem zdrava a neprisli mi ani na PP,tak ja tomu stejne neverim,protoze zdravy clovek nemato co my tady,v tom pripade to mam porouchane v hlave.Pocasi mi taky nepridava.....Beatko,u doktora jsem byla,ale jen u praktickeho,ktery me poslal na neur.kde mi rekli ze to mam z patere-jsem po autonehode 7 mesicu zpatky.Pak me poslali na EKG a tam mi pani doktorka rekla,ze mam srdicko zdrave,ikdyz mam pocit,ze mi nekdy vyleti.Tlak mam ok,a jejich celkovy zaver znel,ze vnimam vse moc intenzivne,jsem precitlivela.a mam slaby prach bolesti.Dobre co?Tak mi prakticka doktorka napsala AD citalec,brala jsem ho asi necely rok a pak ho vysadila.Ted hotak rok neberu,ale zajdu si ho asi znovu napsat.Myslela jsem ze musim byt silna a zvladnout to,porad si rikam ze si neco namlouvame,Beatko vzdyt i ty se tak trapis jak to ctu,tak mi rekni,jsou ti doktori dneska normalni?Kde mam vlastne jit aby mi rekli co mi je?Vzdyt to neni zivot:(((
Kamca, 03.11.2008 22:26:23, IP: ***.***.253.121, #66255
Beatko a nebud smutna z toho svojeho,je to hrozne,ale takovi chlapi proste jsou,nerikam ze vsichni ale vestina.Muj pritel mi pomaha moc,ale nekdy dostane amok,strasne zarli atd,pritom nema proc,tak nekdy se mnou vymete cely obyvak:( je hrozne ze to pisu,ale chci aby si pochopila,ze nejsi sama,malo je takovych kteri to chapu,protoze ten kdo to nezazil Beatko nevi.Musis byt silna a v zadnem pripade uz nikdy nepis,ze by si uz tady nebyla,ja to mela taky a mivam,kdyz je mi nejhur,ale sakra kdyby jsme tady nemely byt,tak uz tady nejsme,kzdy ma napsany osud!!!!Tak to musime brat tak ze tady mame jeste byt!
Helča, 03.11.2008 22:30:54, IP: ***.***.40.194, #66256
Ahojky,já být tebou tak jdu na psychotesty.Dnes jsou opravdu dost přesné a odhalý,co Ti opravdu je a o co se jedná.m můj známý doktor řekl,že jsou opravdu přesné a že když prokážou nějakou psychickou nemoc,tak už se nemusím bát,ale kdyby nic neprokázaly,tak by doktoři museli hledat dál,čím Ty mé stavy jsou.Tak jsem u klinické psycholožky podstoupila 4hodinový test a ten zněl jednoznačně.PP a mírná deprese.Docela jsem čuměla,ale řekla mi,aniž by jsme si nějak povídaly,jakou mám povahu,jak na věci reaguji...docela jsem čuměla jak to z těch otázek mohla poznat,protože mě se zdály střeštěný.Zkus to,aspoň budeš vědět co Ti opravdu je.A budeš mít jasno.Pa pa
        Předchozí   1 .. 256257258259260261262 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.