Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Beáta, 30.10.2008 19:42:59, IP: ***.***.150.2, #65993
Ahojky Mili já ti tak zavidím že budeš babičkou já se chci toho taky dožít,ale někdy mám pocit že se toho nedožiju.Taky si dám tak 2 cigaretky za den jinak jsem taky odmaučeny kuřak hulila jsem jak tovarní komín,ale je fakt že jsem kouřila a nic mi nabylo a přestanu a chytne mě PP já jsem fakt zoufala stoho všeho.Tak se Milinko drž a snad se nám to dychani upravý!Tak se zatim měj hezky a pisni pa
Mili, 30.10.2008 22:54:08, IP: ***.***.4.187, #66001
Ahoj Beátko,dýcham pořád jako čokl,ale snad to přejde.Neboj dožiješ se být babičkou PP nás trápí,ale není smrtelná a vždy si řekni ,že jsou na tom lidé húř.Měla jsem Takže druhý den přišla,že jí bolí pod žebrem a já ji říkám,že mě taky jak to nasazujeme silou a aby nikam nechodila.Jenže ona šla a pak přišla ze zprávou ze sono ,které bylo zalepené.otevřele ho a řekla prosím přečti mi to.tak jsem si ktomu frajerka sedla a četla a najednou tam bylo napsáno 6x8mm ve tvaru tumoru v tu chvíli jsem jí řekla že tomu nerozumím a´t si to přečte sama.Pak začal boj o holý život.Měla jsem v nemocnici kamarádku,která dělala na sále a prosila jí a´t ji zachrání.Chodila jsem k ní každé ráno avěř ,že se mi hroutil svět.ona stála u okna a tenkrát řekla,proč právě já? Bety za 6neděl jsem ji ztratila strašně chudinka trpěla a já nemohla nic dělat.Bylo jí 31 a nechala tu dvě holky 10let a 5let.Takže mi musíme dát hlavu vzhůru a bojovat a říkat si že je to jen potvora nad kterou zvítězíme.ještě jsem o tomhle nikomu nepsala a je mi smutno ják je to vše na prd.dobrou Beátko,jsem ráda,že se mužu někomu kdo mě chápe svěřit pa Mili
Mili, 30.10.2008 22:58:30, IP: ***.***.4.187, #66003
V tom prvním vzkazu má být,že jsem měla kamarádku s kterou jsme bydleli vedle sebe a dělali tu kosmetiku pro němce tak to dej nějak dohromady at se v tom vyznáš.omlouvám se papa Mili
Renča, 31.10.2008 9:11:17, IP: ***.***.105.192, #66014
Ahojky,promin,že jsem nepsala. Mám toho nějak moc a dosedá to na mě. Včera jsem jela s dcerou do Polska na ty šaty. Vůbec se mi nechtělo,už 2 dny je mi nějak divně,točí se mi hlava,nevolno...fuj. Ale naštěstí jsem to zvládla,i šaty jsme koupily. Ale dnes je teda děs,to točení hlavy je šílené. A to musím být dnes v práci. Jsem totiž sama,nemám únikový plán,tak ta mrcha útočí. No,snad to zvládnu. Doufám,že tobě je fajn,a samozdřejmě i ostatním holkám. Mějte se krásně.
Pavla, 31.10.2008 9:54:05, IP: ***.***.83.198, #66017
Reni to znám, to točení hlavy je fakt nepříjemný, mě to taky tak dělá a pak je mi z toho zle. Teď už je mi fajn,asi jsem měla a mám nějakou chřipku.Doktorka říkala,že krev mám dobrou,dívala se mi do krku a říkala,že to bude asi nějaká viroza. Třeba na tebe taky leze. To zvládneš! Tak to je dobře,že už máte šatky, možná ses tam někde nachladila a to je pak vždycky hůř. Tak se drž. Myslím na tebe.ahojky
Helča, 31.10.2008 11:10:03, IP: ***.***.40.194, #66026
Ahojky,tak jak je?Já jsem dnes zas sama nakoupila,ale bylo to něco.Přišla jsem ztuhlá,že jsem myslela,že padnu.Hlava se motala....a šla jsem bez Neurolu,ale nevím jestli už po něm nesahnu.Nějak pořád nemůžu rozdejchat tu včerejší návštěvu u psychiatra.Jsem zvědavá co se mnou bude dělat,když to nepomůže.Asi budu bez AD.Nebo si to rovnou hodím.No a jak to zvládáš Ty?Už se zdá,že je Ti líp viď?To Ti přeji.Kéž by už to pomohlo.A jsi na tom navýšeném Neurolu?Nebo už to zvládáš bez?Pa pa a dej o sobě vědět
Renča, 31.10.2008 12:56:38, IP: ***.***.105.192, #66030
Tak jsem se konečně najedla,neměla jsem dřív čas. Už je trochu líp,ale ta hlava. Už se těším domů,jak si na chvilku lehnu. Ale musím ještě nakoupit,na hřbitov...a večer mě čeká dušičková rodinná sešlost. Vůbec se netěším. Už ať spím. Doufám,že už to bude zítra lepší. Vždycky mě to rozhodí. V pondělí jdu na kontrulo k psycholožce,už chce pomalu ukončovat naše sezení. Prej už to umím zvládat. No dnes mi to nmoc nepřipadá! :)
Míša, 31.10.2008 16:33:20, IP: ***.***.109.205, #66046
Ahoj všichni nevím jestli mám PP ráno se brzy budím zpocená tlaky do hlavy třes rukou přes den se celá klepu i vnitřně zrychlený tep a jsem taková vyklepaná a vystrašená nevím co už mám dělat trvá to osmý měsíc poradte díky
Renča, 31.10.2008 16:50:35, IP: ***.***.105.192, #66050
Ahoj Míšo,no 8 měsíců,trak to je dost.Já jsem běžela k doktorovi po 1 měsící příznaků. V první řadě bych ti doporučila vyšetření u praktického lékaře,co se dá. a pak uvidíš. Příznaky tomu nasvědčují,ale všechny jsme podstoupily taková to klasické,plus některé i na srdíčko,žalůdek apod. Uvidíš,co ti řekne obvodní. Mě taky poslal na psychiatrii. Nečekej a určitě se objednej. PP je potvora,musí se léčit. Hodně zdaru.
Míša, 31.10.2008 17:40:53, IP: ***.***.109.205, #66056
Byla jsem PD po měsíci jako ty vyšetření krev moč třikrat EKG rengen srdce plic ultrazvuk srdce a štítný žlázy vše v pořádku rengen páteře ještě mám dostat ten přístroj EKG na dvacetčtyři hodin to mám strach myslela jsem si že mě ty vyšetření zklidní ale pořád je to stejný necítím se dobře a nikam se mi nechce chodit a to bych tak ráda zase všude chodila nevím co mám pro to ještě víc udělat
Pavla, 31.10.2008 18:59:45, IP: ***.***.82.152, #66061
Ahojky, tak to vypadá na PP. Víš jak ti dělají různá vyšetření tak je asi i větší strach. Aspoň já když jsem měla jít na nějaké vyšetření tak jsem byla úplně vyklepaná. Já nevím jestli ti je hůř,když máš někam jít nebo něco zařídit,nebo když jsi sama. Drž se.Pavla
Mili, 31.10.2008 20:14:33, IP: ***.***.4.187, #66070
Beátko,doufám,že jsi v pohodě a je ti fajn.dnes jsi se ani neozvala.Zase jsem v noci nespala a pak jsem chrápala celý den.a to už mě bolí 3 dny hlava.Tak zatím p**elko pa a Heli ty se taky ozvi.těším se na vás papa Mili
Pavla, 01.11.2008 9:51:55, IP: ***.***.82.152, #66090
Zdárek holky, musím Vám popsat svoji včerejší akci, ať se trochu pobavíte. V Šumpru byl Džemfest a hrál tam MIG 21, tak jsem si říkala,že vyrazíme ať nesedím pořád doma,hlavně teda kvůli manželovi. Přijel známý. Když jsme měli vyjít tak jsem je poslala napřed na bouling,že za nimi dojedu. Asi o 9 jsem se konečně vydala z domu,jak jsem došla do hospody a viděla tolik lidí, tak jsem je rychle přemluvila ať už jdem na ten MIG. No došli jsme do kulturáku zaplatili, jak jsem vlezla dovnitř hrůza. Bylo tam vedro,ještě víc lidí no co Vám budu vykládat o půl 11 jsem byla doma. Omrkla tak 3 písnični a konec. Dobrý,že? NO ráno jsem se vzbudila a bylo mě z toho ještě zle. Dávičky atd. Jak je Vám. Reni doufám,že už je ti líp. Heli být tebou tak jestli můžeš vyměň psychiatra. Nechápu jak ti může říct,že si to vymýšlíš. Ale mi tady taky jednoho takovýho máme. Mějte se krásně sluníčka!
Helča, 01.11.2008 10:37:01, IP: ***.***.40.194, #66092
Ahojky,no koukám,že jsi to zvládla.To já bych nevydržela ani tohle.Raději bych nešla nikam.Jsem ze všeho dost vydřená a navíc sama nikam nejdu,tak je to jednoduchý.I tohle ber jako další krok v před.Jen tak dál.Já bych brala i tohle.Tak pa pa
Helča, 01.11.2008 10:42:15, IP: ***.***.40.194, #66093
Ahojky holky,tak jak je?Jak se s tím perete a jak to zvládáte?Beátka se už zase neozývá,tak nevím jestli je jí dobře,nebo špatně.A co Ty Mili?Jak je?U mě žádný novinky.Pořád jak na houpačce.jednou tak a jednou tak.Ale včera jsem zvládla být u kadeřnice a nechala jsem se konečně ostříhat.Prostě jsem to tam vydržela a neutekla.Takže pokrok.Pa pa a napište jak je.
        Předchozí   1 .. 253254255256257258259 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.