Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 26.10.2008 21:34:15, IP: ***.***.40.194, #65649
Ahojky holky.
Tak jsem komu sedla.Dneska jsem měla nějak rizlítáno.Prala jsem,dělala na zahrádce,pak mi odpo zas bylo na nic,tak jsem chvilku ležela a pak jsem se pustila zase do hrabání listí.byla jsem tam do tmy.Ještě jsme uklidili zahradní nábytek a teď odpočívám.Holky je to hrozný jak nám je.Já se taky najednou rozmotám a sotva stojím na nohou.Nesmíme doufat,že bude líp,musíme VĚŘIT!!!Vždyť takhle se ani nedá žít.ten můj zas po obědě odjel do práce na 16,tak přijede až zítra ráno.Teď mají v práci hoňky,jako na potvoru.Já bych ho tak potřebovala mít doma.Jsem hned klidnější.No a jak válčíte Vy?Beát,Tobě zas je špatně?To je s námi něco viď?všem AD zaberou,jen my dvě jsme asi nějaký jiný.Pa pa
Mili, 26.10.2008 21:59:57, IP: ***.***.4.187, #65651
Holky musíme věřit,že bude líp,jinak pojdu.Beát to,že jsi taky kadeřnice je bomba,ještě chybí,aby byla kadeřnice i Helča a můžem si otevřít krámek.Hezké sny a dobrou noc
Helča, 26.10.2008 22:26:40, IP: ***.***.40.194, #65654
Ahojky,asi Tě zklamu,já pracuji v charitě,ale byl by to krámek u tří,které utíkají.To by bylo kšeftů.při těch našich atakách,to by byla bomba.Jdu chrnět.Pa pa a dobrou noc
Mili, 27.10.2008 1:05:32, IP: ***.***.4.187, #65656
To by byl krámek,který by se jmenoval u tří panikářek.Heli to je taky na psychiku ta tvá práce.Já když jsem byla v učení,chodili jsme stříhat do domova důchodců a pro mě to bylo trauma.Šéfová hned volala našim,že už příště budu zůstávat doma.Jsem hroznej cí´ta a utrpení mě ničí.pa a dobrou p**elky moje.Heli kolik ti je let?
Beáta, 27.10.2008 11:07:02, IP: ***.***.152.138, #65667
Ahojky no to by byla trojka.Já jsem dělala trvalou a chytla mě takova ataka,že jsem byla ráda že jsem to zvladla no nic jiného mě nezbyvalo jinak bych jí musela dat asi paruku.Mě je dnes nějak divně blbě se mi dýcha už co jsem se vzbudila a to mě dnes čeká hodinová cesta dom no vůbec s toho nemám dobý pocit.Mili já jsem to zapoměla ty bereš AD a jestli jo tak jaký?Heli mi asi máma fakt smůlu že nám ty AD nezabírají ja to už bude týden co je beru vím že nemůžu chtít zazraky,ale moc bych si to přála je tam naop¨sané že učinkují 1 až 2 týden no pro mou smůlu mi jestli vůbec zaberou skoro každý večer se mi vrací to mé slavné polykani ja prostě nemůžu polknout pak se stoho člověk nemá zblaznit.Teť dělám oběd,ale budu ráda že ho vůbec dovařím zase nemůžu moc jest a přesto že mám takový hlad.Tak zatim pa a pisněte smutná a životem zklamaná Bety
Helča, 27.10.2008 15:04:22, IP: ***.***.40.194, #65691
Ahojky Mili,mě bylo teď říjnu 35.Mám dvě děti.Holku 15 a klika 11let.Chtěla jsem ještě mimčo,ale PP mě překvapila a asi vzala poslední naději :-(((.Máš pravdu,moje práce je opravdu hodně psychicky náročná a nejspíš mě dostala tam,kde teď zrovna jsem.
Mili, 27.10.2008 15:48:05, IP: ***.***.4.187, #65695
Ahoj Beátko,já beru AD sertralin sandox 100mg.Ze začátku mě bylo po nich taky blbě,ale vydržela jsem.Měla jsem 3měsíce průjem.Mě se taky dneska blbě dýchá.Mám pocit strachu a stažení na hrudi když se nadechnu.zatím papa a určitě napiš
Mili, 27.10.2008 15:50:52, IP: ***.***.4.187, #65697
Ahoj Helčo,tak to jsi ještě mladá,,mě už je 40let.Taky máš problémy s hubnutím jako ja a Beátka?papa a odepiš
Helča, 27.10.2008 20:55:34, IP: ***.***.40.194, #65720
Ahojky.Mě dnes nebylo a není celý den moc dobře.te´d jsem se donutila a šli jsme na půlhodinovou procházku,ale nic moc.Prostě zas den blbec.Hubnu taky a to žeru,opravdu žeru.pořád mám strašný hlad,ale hubnu.Jenže já to neřeším.Jsem boubelka,tak kdybych zhubla ještě klidně 20,tak mě to neporazí.Pa pa
Pavla, 28.10.2008 9:53:59, IP: ***.***.82.152, #65745
Ahojky Reni! Dlouho jsi se neozvala,doufám,že ti je dobře. My dneska pojedem asi do olympie mladej chce nové rifle. Já teď měla dva dni nějakou střevní chřipku, tak mě nebylo zrovna nejlíp. Tak až budeš mít čas tak písni. Měj se krásně. To počasí je děs,že? Tady je pořád mlha,to mě deptá.
Beáta, 28.10.2008 13:38:15, IP: ***.***.150.2, #65760
Ahojky tak jak se daří Heli stím neurolem si nelam hlavu já ho taky musí pořád brát mě řekla dokt.,že se vysazuje až se cítíš líp a to ne hned první den co si myslíš že je to dobře.Ja jsem to tak přece udělala víš jak jsem ti psala jak mi je dobře a že už nepotřebuji skoro vůbec neurol a pak najednou prask jen jsem si šla lehnout.Já na to teť kašlu jestli je to návykový nebo ne prostě to beru jak mi řekla já pak nemám problem vyjít ze zavislosti já jsem byla to ale opravdu kuřák a pak jsem si řekla na silvestra a dost a už jsem si nezapalila až do srpna.Řekla jsem si kouřila jsem a vše v pohodě a přestanu a vleze na mě PP,tak si občas zapalím,ale spíš příležitostně.No já stím hubnutím to mám horší já už nemám co hubnout dokonce se tady na vesnici doslychám,že jsem vypadám jak smrt uvažujem,že se tady stoho buranova odstěhujem nemám tady dobry pocit jdu k našim a trapně na mě volají jestli jsem nemocna tak jim vždy řeknu já?kdeže já jsem zdrava jak rybka a proč jsem tak hubená protože chci dělat modelink a sklapnou,ale co ve mě se odehrava v duchu si říkam tak prd modelink PP,ale co jiného jim mám říct když jim není hanba se takhle vyptavat a pomlouvat.Tak to tady nemám jednoduché jo a dnes jsem měla vychazku tak jsem šla na vypomoc do cukrarny tetě a vydržela jsem tam celé 4hod.Mě je vždy na nic večer to si honem beru prašky ať honem to zaspím.Jak se vede dnes vám?Mili co to tvé dychaní ja chvílemi se nemůžu nadechnout jinak to docela jde a ty Helinko už dojdeš aspoň k vašim?Zatim pa
Mili, 28.10.2008 13:57:38, IP: ***.***.4.187, #65761
Beátko,dýchání už docela dobry ale nesmím se hodit uklizením apod.Neurol beru taku vůbecneměj strach z nějaké zavislosti,mě tím také strašili a když mi už bylo líp tak jsem ho třeba 4dny neměla a bylo mi fajn.Kdyby byl návykový,jak se říká,určitě by u mě proběhl nějaky abst´ák.S tím jak se tě lidi ptají,že jsi hubená,to znám,mě už jsem jezdí i naši,že mě odvedou k doktoru,říkají,abynebylo pozdě,jak bych měla zítra umřít brečela jsem celé odpoledne,jak nedokážou pochopit,že tohle vše ze mě udělala ta bestie PP.zatím pa a ozvi se
Beáta, 28.10.2008 15:09:18, IP: ***.***.150.2, #65765
Helinko sice to ti radí tá pravá,ale musíš věřit že to bude dobré ja tomu sice taky nevěřím,ale nic jineho mě nezbíva.Já když někam jedu sama,tak už to není jako dřív jsem taková nesva a zítra jedu sama k psycholožce a vůbec s toho taky nemám dobry pocit,ale musím si vzít neurol ja bych to jinak nezvladla beru ho silnější kdybych si ho nevzala takl nevím co by semnou bylo jestli je ti tak zle vem si neurol 1mg kašli na nějaký návyk až ti bude dobře tak ten navyk vymizí věř mi vím o čem mluvím já to zažila.Jedna věc je že to někdo řekl a druha věc je kdo to zažil na vlastní kůží!Ale jestli ti brní v hlavě tak to není moc dobre mě to naposled udělalo před tžemi tydny ale to mi už musel volat sanotku asi bych to nepřežila nemohla jsem dychat měla jsem černo před očima.Dnes rano jsem taky vstala a co první udělam beru leky a snažím se něco sníst jinak bych vubec nefungovala když jsem byla v té cukraně tak mě tak prolítli myšlenky co kdybych se už nevratila dom jake by to bylo pro mě vysvobození je mi líto i manžela vůbec se mu nevjěnuji chodim lehnout už v 19hod když se cítím tak jdu tady něco napsat ať se mi uleví a jdu do hajan.Můj život je prostě pryč.Ty to ale zvládneš uvidíš možna ti nesedí ty AD ja jak beru ten Esprital tak mi řekli už dva dokt.že jsou to nejlepší z nejlepších a prd to zabíra nebyt neurolu tak se tady motám a lapam po dechu jak na ruskem kole a to nemluvím jak až tuhnou nohy.Ale konečně mě posíla ta nova psych.na EEG a EMG pak půjdu na nějaké psychotesty a rehabilitace tak uvidím počítam že jen se vrátím do prace a dostanu padaka stím jsem se smířila,ale ještě,že stříham jinak nevím mám i živnost na to tak bych chtěla nějaky salonek ale smou PP ani mimi ani salon asi si půjdu k tesařoví už vybrat neco hezkého kde se mi bude dobře ležet mě to tu fakt nebaví pořád jen strach a obavy a do obchodu taky nejdu dnes mě manžel napsal ať sjedu do kauflandu,tak to jsem se tak vymluvila já tam prostě nemůžu jen tam vlezu a ti lidi kolem mě mi už nedělaji dobře mám pocit jak na mě čučí jak kdyby něco věděli a pak jdu jak po provaze a opět lapam po dechu.Takovy život jsem si nepředstavovala.Měla jsi nekdy AD cipralex?
Helča, 28.10.2008 16:34:20, IP: ***.***.40.194, #65777
Ahojky Beát.ty to te´d už zas nějak líp zvládáš viď?To je fajn.Zato já jsem jak pitomá.zas mi není dobře.prostě jsem vyřízená.už opravdu nevím jak dál.Je to jen,že přežívám jeden den za druhým a jsem ráda,že vůbec ještě nějak funguju.AD cipralex jsem nebrala.Já brala zoloft,olwexya a te´d remood.Ty aspoń zvládáš doktory atd sama,já sama nejdu nikam,jen ven před barák.Už z toho nějak nemůžu
Mili, 28.10.2008 18:29:29, IP: ***.***.4.187, #65783
Ahpj p**elky moje,mě už se udělalo trochu líp,ale abych nebyla dlouho v klidu,tak mě chytl ten lochtavý kašel a já myslela,že se udusím.Takže takhle já oslavuji státní svátek,zatím papa
        Předchozí   1 .. 250251252253254255256 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.