Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Renča, 24.10.2008 18:48:06, IP: ***.***.161.249, #65530
Pavli,děkuji.Už je mi trochu líp,ale udělalo se mi před chvílí zle PP. Celá rodinka odjela k vám do Šmp na koncert Horkýže Slíže,tak jsem tu zůstala sama a jak mi tak není dobře,tak se vkradla otázka...co když se mi udělá hůř? Zase ty nervičky,nějak mi je ta choroba rozházela.Půjdu raději brzo spát,ať to zaspím. Tak zítra držím pěsti. Pa
Mili, 24.10.2008 20:18:56, IP: ***.***.4.187, #65535
Ahoj i já mám už o ni strach.Už mi je docela dobře a jak je tobě?Napiš mi něco o sobě jsi mi moc přijemná.Mě je 40let,bydlím u Plzně a na PP se léčím od července.Zatím papa a hezký večer
Helča, 24.10.2008 21:27:32, IP: ***.***.40.194, #65541
Ahojky,je to už opravdu divný,že se neozývá.Já jsem z malé vesnice kousek od Sušice.Taky se s tím peru od července a zatím nic moc.Jak se Ti PP projevuje?Já se strašně motám,pocit na omdlení...není to nic moc.Beru již 3AD a stále doufám,že to už budou ta pravá,protože chci zas normálně žít,ale to chcem asi my všichni,co tu potvoru máme.Pa pa a sladké sny
Mili, 24.10.2008 23:30:50, IP: ***.***.4.187, #65547
Mě se to projevuje takovou panikou nemůžu popadnout dech celá se roztřesu a mám panický strach,že bude hůř.S tím dýcháním už jsem měla pokoj a znova se mi to vrátilo.Kdybys někdy jela do Plzně,zvu tě na kafíčko,zatím pa
Helča, 25.10.2008 0:14:39, IP: ***.***.40.194, #65548
No to já zas chodím jako opilec :-)))Je to děsný,jak se to semnou točí.Každému se PP projevuje jinak.Já jsem nedavno ležela v Plzni na Lochotíně týden v nemocnici na endokrinologii.Mysleli si totiž,že mám nádor na nadledvinkách,tak nějaké speciální testy.Byla jsem tam týden.Pa pa a dobrou noc
Marketa, 25.10.2008 1:37:41, IP: ***.***.94.209, #65549
ahoj , vlezla jsem na vaše stranky, nemohu spat, mam rakovinu močaku, , zhoubnov,, ale neberuji , prostě nechci ji , nepodavamse , jdu na operaci po 5 te, vžy mi to vyžiznou, a ja čekam zase aš se obnoví zase, onose to tak tvoří, budou mi davat nějakou vakcinu, doufam že to pomuže, proč vám to píšu vy mate , strach něčeho nerozumím proč , chtěla jsem vám napsat že ja mam smrtelnou nemoc a bojim se taky ale dneska mi jede z anglie muj syn mam strach at se mu nic nstané jede autem 2000tíc km, je hodně , těšim se na něho , proč to pišu važte si života je moc malej moc utíka , žijte plníma doušky, ja mam 59 let nechci umřít cítim se na 40let ,jenom kdybych nebyla nemocna, ja to musím zvladnot , prřeji hezký a příjemní den , zdraví Márketa,
Helča, 25.10.2008 9:35:54, IP: ***.***.40.194, #65555
Ahojky Beát.Chci Ti popřát k Tvému dnešnímu svátku jen to nej a nej.Doufám,že si to aspoň přečteš,když teď nepíšeš.Hlavně hodně zdravíčka kočičko.Pa pa
Helča, 25.10.2008 9:43:53, IP: ***.***.40.194, #65556
Ahojky,to je mi líto,že jsi takhle nemocná.Ale obdivuji Tě,že se s tím takhle pereš,přeji Ti ať vyhraješ.Víš my jsme taky nemocné,ale jinak.fyzicky jsme zdravé,ale máme nemocnou duši.Prostě je to nemoc jako každá jiná.Ovládá Tě,nedá Ti pokoj.Máme PP a většina z nás k tomu ještě deprese.O depresích se říká,že je to rakovina duše.Zžírá Tě pomalu,ale jistě.My vlastně máme strach ze strachu.Ty pocity se těžko vysvětlují,ale jsou strašné.Kdo nezažil,nepochopí.Určitě jsou mnohem horší nemoci,s tím souhlasím,ale PP Ti dokáže pěkně otrávit život.Moje psycholožka mi nedávno řekla,že kdyby se u mě objevila nějaká vážná nemoc PP by okamžitě zmizela,protože mozek by se zaměřil na tu nemoc.Přeji Ti ať se Ti podaří vyhrát nad Tvou nemocí.Pa pa
Renča, 25.10.2008 11:12:03, IP: ***.***.161.249, #65559
Ahojky,tak jak je? Od rána na tebe myslím,až ted jsem se dostala k PC. Písni.Pa
Beáta, 25.10.2008 13:19:30, IP: ***.***.152.138, #65566
Ahojky Helinko děkuji moc za přání a omlouvám se že jsem se dlouho neozvala,ale já jsem byla ráda,že vůbec žiju byla jsem u té nové psychiatričky a můžu říct že myslím že ta mě s toho dostane ptala se mě na tokové otazky a hlavně mě poslouchala né jak tá předchozí.Jinak mi dala ještě silnější neurol a ještě Megane B6 za 10dní tam mám přijít a bude chtít vyšetřeni EEG a EMG myslí si že mám neuroepilepsii,podle toho popsaní jak mi je říkala jsem jí že nemám žadnou úzkost já mám strach s toho co se mi stalo a stoho proč nemůžu dychat no jěště že už můžu polykat když mám pocit jak se mi to polykaní chce vratit ,ale zatim polknu tak nejdu do paniky akorat mě mrzí že jsem pořád bez nalady teť jsem aspoň schopna napsat.jinak jsem byla u PK a omluvil se mi za ten vystup a nechal mě doma a pustil mě opět na víkend do Karvine k rodině od manžela.A ty AD ten Esprital jsou prý nejlepší a ten záchvat prý nebyl stěch léku ten by pry přišel ikdybych je nebrala.Achjo chvilami si říkam jak dlouho ještě?A co ty jak to jde už cítíš nějakou změnu?Já jsem byla odnaučený kuřák a opět jsem začala ze zoufalství před tím jsem nekouřila a nic mi nebylo a přestanu a divej jak se to semnou tahne taky od července nikdy mě ani záda neboleli a teť se nemůžu skoro ani otočit.Tak se mějte všichni dobře a pisni jak se cítíš?A co manžel jak to bere mě připada ten můj jak kdyby ho to už nebavilo večer jdu brzo spát vemu tabletku ¨raději ať to zaspím a už to poslouchám jak se vymlouvám atd:Předtím mi volaval jak mi je a teť mi ani nezavolá skoro semnou ani nemluví můžu ti říct že mám kamárada toho znám už 15let byl sanitář a je starší o 13let,ale ten mi vola jak se cítím jak mi je a jestli potřebuji z něčím pomoc a tohle bych chtěla aby dělal manžel a ne známy.Já ´jsem se cítila tak blbě že jsem připravovala děcka kdybych náhodou umřela to když jsem řekla psych.tak řikala ať tohle už nikdy nedělam,že to je to nejhorší co můžu udělat ikdyž mě chape jak mi je.Tak to jsem se rozepsala musím toho využít dokud se cítím docela dobře.Pa a pisni
Pavla, 25.10.2008 13:55:44, IP: ***.***.82.152, #65568
Ahojky! Tak akorád ráno jsem trochu zazmatkovala než odjeli, to mě bylo zle,pak jsem vstala a čekala jak se malej vzbudí. Dopadlo to dobře nic mi nebylo,akorád jsem byla trošku nervozní. Manžel před chvilkou dojeli. Malovali jsme s malým a pak zazimovali kvítka na balkoně,uvařila jsem. Tak jsem ráda,že to dopadlo fajn,říkala jsem si tak co když ti bude blbě tak lehneš a pustíte jsi pohádku. Jsi hodná díky. Jak je tobě? Včera jsi to zaspala? ahojky
Renča, 25.10.2008 15:23:45, IP: ***.***.161.249, #65570
Ahoj,takymjsem to včera docela zvládla,počkala jsem než se vrátili. Dívala jsem se na telku. Dnes už je mi líp. Mám jít večer ke kámošce na pokec,moc se mi nechce. Už jí to ale slibuji tak dlouho,rozešla se s manželem,chce pokecat...Jsem ráda,že jsi to zvládla,jsi šikovná.Máš další krůček v před! Zase jsi tu potvoru PP malinko porazila. My máme dnes zase krásně,sice kosa,ale sluníčko. Tak užívej víkendu,papa.
Mili, 25.10.2008 15:24:17, IP: ***.***.4.187, #65571
Beátko i já ti přeju jen zdraví a aby nás ty naši dokonalý manželé začli trochu chapat.Jsem moc rádr,že máš s té p.doktorky dobrý pocit.já mám taky vynikajíci a každému bych ji přála.papa a ozvi se,
Mili, 25.10.2008 15:28:23, IP: ***.***.4.187, #65572
Beátko ještě jsem se chtěla zeptat,jak silný máš ten neurol a jak často ho máš brát.zajímá mě to,protože je mi někdy zle jak na začatku a hlavně to dýchání jsem zadýcháná jen něco trochu poklidím a pak nemůžu popadnout dech,tak budu muset ten neurol taky zvýšit.Dík za odpověd papa
Jana, 25.10.2008 15:44:58, IP: ***.***.159.50, #65573
Mili,nezvyšuj Neurol pokud Ti není zle a nemáš paniku.Neurol sice klidní,ale je návykový a hodně.Na dýchání zkus uvolnování a pomalé nadechování,nebo dýchání do papírového pytlíku.Teprve,když to nepomůže a neuleví Ti odpočinek,tak asi ten Neurol.Beátka ten strach a ty potíže nezvládá natolik,že ten Neurol je potřeba,ale jestli to zvládneš bez něj,tak je lepší si ho nebrat.Samozřejmě nemá cenu se nějak trápit,ale vzít si ho jen při zadýchání si myslím,že není dobré.Navíc Neurol nejvíc pomáhá,když je braný nepravidelně.Tohle nemám ze své hlavy,říkala mi to psychiatrička,léčím se s tou potvorou panikou už od ledna.tak držím palečky a zvládejte to.Jana
        Předchozí   1 .. 248249250251252253254 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.