Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mili, 28.10.2008 18:29:31, IP: ***.***.4.187, #65784
Ahpj p**elky moje,mě už se udělalo trochu líp,ale abych nebyla dlouho v klidu,tak mě chytl ten lochtavý kašel a já myslela,že se udusím.Takže takhle já oslavuji státní svátek,zatím papa
Mili, 28.10.2008 18:29:37, IP: ***.***.4.187, #65785
Ahpj p**elky moje,mě už se udělalo trochu líp,ale abych nebyla dlouho v klidu,tak mě chytl ten lochtavý kašel a já myslela,že se udusím.Takže takhle já oslavuji státní svátek,zatím papa
Pavla, 28.10.2008 18:44:21, IP: ***.***.82.152, #65786
Ahoj heli, to mě mrzí,že ti není nejlíp,ale nebojte bude líp. Můžu se zeptat jak se ti to projevuje,jak píšeš,že ti brní mozek. Já mám taky takové tlaky do hlavy,mravenčení a brnění a motačky hlavy. Je to hnus.Ale musíme to vydržet. Teď je blbý,že je podzim a takový hnusný počasí pořád to taky nepřidá.pa Držte se!
mira dosko, 28.10.2008 18:50:39, IP: ***.***.82.152, #65787
pavlo ja uz na to nemam beru si dene 10 ibalginu a nevim jestli mam prejit na paralen porad.prosim jsu na dne
Beáta, 28.10.2008 19:03:51, IP: ***.***.150.2, #65788
Že do toho vstupuji tolik ibalginu to je sice dobře že zabere,ale není to nejvhodnější bere se je v nejhorším případě proti čemu to bereš jestli na tu bolest hlavy a tlky tak je šetrnější saridon a nebo co nedraždí želudek tak panadol Extra nemám to ze své hlavy,ale můj bracha je´doktor jen škoda pro mě že není v česku ale je v německu.
Beáta, 28.10.2008 19:13:51, IP: ***.***.150.2, #65789
Ahoj Pavli,tak jsem rada,že nejsem blazen,protože mě když jsem byla na noční tak jsem měla vždy mravenčení v hlavě v mozku a když jsem to řekla tak se mi jen smali a pak si dělali p**el jestli mám ještě zvířatka v hlavě,ale mě do smíchu nebylo no a asi za týden se mi to stalo mravenčeni v hlavě modralo mi kolem pusy nohy no myslela jsem že mám mrtvici a od té doby to mám akorat že mě to sedlo na dychaní protože nemužu dychat kolikrat mám pocit že se ani nedodechnu a pak mi začne mravenčit v cele hlavě a přejede mi celem těle zimnica máš taky něco takového nebo se ti to projevuje jinak.Nevím totiž jestli se mi třeba s toho špatně nedycha když to na mě příjde.a to se mi stalo v červnu já už to tak nechci nevím jak se toho zbavit.Já na to nemám abych to zvladla.Tak se měj hezky a pěkný večer
Pavla, 28.10.2008 20:04:35, IP: ***.***.82.152, #65795
Jo přesně takový divný pocity v hlavě,mravenčení a brnění a pak zimnice. Je to hnus. Měla jsem dlouhou dobu pokoj a zase se to nějak klube ven. Doktorka říkala,že to je tím podzimem. Ahojky
Pavla, 28.10.2008 20:13:50, IP: ***.***.82.152, #65797
Beát neboj jak ti začnou zabírat ty AD tak bude lépe. Já jak je začala brát tak mě to začalo zabírat až tak po měsíci, začátky byly hrozné to jsem byla skoro každý den u své doktorky a brečela. Ale uvidíš, že bude líp. Ono se to zase někdy vrátí já už beru AD 3 roky a vrací se to po čase znovu,ale teď už vím co se děje a umím s tím trochu bojovat.I když někdy je to těžké. Měla jsem už skoro rok pokoj tak jsem je začala postupně vysazovat,brala jsem 2 lerivony večer a snížila to na 1. A vidíš nějak to vypadá,že je tu opět tady PP. Doktorka říkala,že je to taky tím podzimem a mám to zase zvýšit. No ještě chvilku počkám a když nebude líp tak to zvednu. ahojky
Renča, 28.10.2008 21:38:18, IP: ***.***.161.249, #65803
Ahoj Pavli,promin,že jsem dlouho nepsala. Holky mi zabrali notebook,chystají si věci do školy,tak nechci obtěžovat. Je mi docela fajn,trochu to počasí ubírá na náladě. je zataženo,mlha. Ale donutila jsem se večer na procházku s pejsanem,bylo to fajn. Protáhla jsem to na dost dlouho. Už byl o mě strach,ale mě to strašně pomohlo. Doufám,že jste si užili nákupky a rifle koupili. U nás takové nákupy jsou úplný horror,ty moje baby jsou totíž na hadry šílené. Už se těším zítra do práce,tam mi bývá dobře. pořád musím něco dělat a nemám myšlenky na tu mrchu PP. Tak se měj krásně,pa.Ostatním holkám posílám pozdravy a držím palce. Ahojte!
Helča, 28.10.2008 22:21:18, IP: ***.***.40.194, #65806
Ahojky holky.tak dnešek jsem nějak přežila,tak doufám,že zítra bude líp.Nějak už nemám sílu.Ale musím se pochlubit,te´d večer jsem po dlouhé době zase došla sama k našim a zpátky.To jsem měla opravdu radost.Už jsem tam nebyla hodně dlouho.A já to zvládla.I když mi teda bylo pěkně blbě.Tak se hezky vyspěte a pa pa zítra
Pavla, 29.10.2008 9:05:10, IP: ***.***.83.198, #65810
Ahoj holky! To mě je zase blbě, jen se ráno vzbudím. Dneska jsem byla u své praktické lékařky. Zhubla jsem 6 kg za měsíc.Máte taky takový problém? Jsem unavená,no hrůza zase! Ale mám skvělou doktorku,říkala,že to nebudem svádět na nervy a vzala mě krev a prý začnem dělat vyšetření. Pro mě každé vyšetření je hrozné. Jsem z toho uplně na nervy. Tak se držte a ať Vám je aspoň trošku líp.pa
Renča, 29.10.2008 9:29:21, IP: ***.***.105.192, #65814
Ahoj Pavli,tobě je tak zle? To jsem netušila. S tím hubnutím je to sílá,já jsem na začátku zhubla během týdne 5 kg,nebyla jsem schopna ani chodit. Postupem jsem mohla jíst,ale váha se nehla. Až ted, skoro za rok. Tak držím palce,at ti to výjde. Pa
Mili, 29.10.2008 10:00:10, IP: ***.***.4.187, #65820
ahoj Pavli s tím hubnutím to mám také asi to k té PP patří tak bu´d´v klidu pa
Jana, 29.10.2008 10:33:10, IP: ***.***.71.162, #65824
Ahoj,
chtěla jsem se, prosím, zeptat, jestli je možné, že i když beru AD - Mirzaten od května, občas se mi vrací záchvaty paniky a úzkosti. Třeba teď, jsem od včera trochu nachlazená a dnes mám takový divný tlak v hlavě, hned mě napadla mrtvice nebo něco ucpané v hlavě a v tu chvíli se mi začala i hlava motat, větší tlak, studená jedna ruka, jako by mravenčení a zimnice v celé hlavě....Říkam si, že když beru AD, tak to nemůže být psychické. Prosím, maté někdo zkušenost. Jinak celou dobu co beru AD, tak řeším skončený 10-letý vztah s expřítelem, což mi asi klidu, přestože mám nového skvělého partnera, nepřidalo. Možná to má taky vliv.
Díky a přeju všem vše dobré, i když počasí nepřeje Jana
Helča, 29.10.2008 11:48:26, IP: ***.***.40.194, #65834
Ahojky.Já tomu sice nerozumím,ale já beru AD od konce července a je mi špatně hnedle pořád.Ty stavy,že se motám,brní mě hlava,mravečení,pocit na omdlení...to mám každý den.Celý den jsem pak z toho jako ve svěráku,celá uvnitř sevřená.Bojím se chodit,bojím se už hnedle všeho.Myslím,že je to opravdu ta mrcha psychika.Pa pa
        Předchozí   1 .. 251252253254255256257 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.