Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Beáta, 01.11.2008 11:22:56, IP: ***.***.150.2, #66094
Ahojky Milinko omlouvám se,že píšu až teť,ale já jsem ráda,že jsem ráda vůbec na tom nejsem líp.Četla jsem si s čím ses dokazala svěřit o tvé kamarádce a je pokrak,že si to dokazala takhle napsat já jsem hodně lítostiva až jsem měla slzy v očích,tak mlada chudinka ten svět je nespravedlivý.Vím jak ti asi bylo já jsem zažila něco podobného u tety ktera měla příznaky jak mám já proto se možna toho tak bojím jí zjistili až na magnetické rezonanaci rak.aorty bojovala stím rok a už to vypadalo dobře a najednou přišel zlom a taky stala v nemocnici a podívala se a řekla co nabrečím a za tyden umřela a měla 42 a zůstali její dva kluci 18 a 16lety.Nejhorší je že nikdo znás neví co nás čeká a když si vzpomenu jak se chtěla dožít být babičkou achjo.Milinko ty tou babíčkou budeš už brzy a třeba ti ten vnouček pomůže a budeš mít jen samou radost to ti ze srdce přeji.Tak se zatim měj hezky a zas pisni jsem rada,že jsem se poznali aspoň přes tyto stranky pa Bety
Beáta, 01.11.2008 11:33:51, IP: ***.***.150.2, #66095
Ahojky Helinku hlavu vzhůru nejsi v tomsama máš nás mě taky není dobře taky jsem asi imuní proti AD mě to taky nezabíra já bez neurolu bych už tady nebyla to myslím vážně beru ho silnější a včera jsem si dala i decinku červenýho vína a pak jsem si vzala Ad a motala jsem se jak kdybych vypila litr ale aspoň jsem spala až do 8hod a to se mi už nestalo skoro 4měsíce bývam vzhuru totiž už v 5hod.Já nemůžu ani moc mluvit jsem tak vydychana u toho,že se začnu motat a mám pocit mndloby,tak že chodim a mlčím jak ryby prostě se cítím jak starý člověk který čeka na smrt a to už ani nevím co je smich nic mě nebaví ´vím že jsou na tom i hůř,ale to si nedovadu ani představit jak těm lidem je když vím jak se cítím já s blbou PP achjo já ji tak nechci kdo mi pomůže:-(((.Stratila jsem i naději mít mimi prostě mám život naruby.Pa a pisni a hlavně se drž to zvladneš musíš tomu věřit vím že to říka ta prava,ale nějak bych ti chtěla pomoc a podržet tě pa Bety
Pavla, 01.11.2008 20:22:04, IP: ***.***.82.152, #66117
Bety já bych taky chtěla mít ještě mimi,ale s tou PP mám taky černé vyhlídky už nejsem nejmladší je mi 34. To mě taky trápí.pa
Kamca, 01.11.2008 20:35:09, IP: ***.***.253.121, #66118
ahoj holky,jak se mate,jak se citite?Musim vam napsat,uz mi bylo tak dobre a ted silim,uz opravdu nevim co mam delat:(kazdy den si vas tady ctu a opravdu musim rict,ze uz je mi z toho zle,myslim ze snad ani nemam PP,ale ze jsem bůazen.Mam takovy sileny strach a hruzu o sebe,ze smrti,ani nevim jak vam mam ty pocity popsat.najednou dostanu strasnou uzkost,zacne mi busit srdce,a mam pocit jako by jsem nemela mozek v hlave,a byla na svete jen ja.....nedokazu se nicim uklidnit,v tu chvilku citit takove zvlastni brneni,horkost v tele a zrychleni dechu.Prosim poradte mi nekdo,srdce a krev mam v poradku...stitna zlaza to taky neni...tak mam dojem ze to je PP,jedla jsem citalec,lexaurin,neurol,mela jsem klid rok,ale ted jse mi to opet vraci.Muj pritel mi psych.moc pohama,rika mi ze jsem moc citliva a ze veci vnimam vic nez druzi,navic je zmena pocasi,brzo tma atd atd...tak nevim....ja mam treba strach si vzit lexaurin 1,5,mam pocit ze se mi neco stane kdyz ho snim,jsem asi strelena,ze?Jsem opravdu smutna...porad se hlidam,mam strach ze umru,ze dostanu nejaky zachvat,kolikrat mam poct ze mi natika krk i jazyk....Nevim jak z toho ven:((
Mili, 01.11.2008 21:14:08, IP: ***.***.4.187, #66121
Ahoj Beátko.možná máš pravdu,že mě vnouček uzdraví,ale začíná se to vše vracet zpátky.Jsem strašně unavená,v noci nemůžu spát a přes den nemůžu udělat nic jiného než spát,jak jsem unavená.Nemůžem a zakážem myslet na to co se stalo druhým.Je to bolest,která ze srdce nezmizí,ale musíme jí někam schovat aspoń ted.Mám pocit,že se mi nvše vrací z topho,že mám strach,aby vše dobře s dcerou a malým dopadlo.A jak manžel už vše chápe a respektuje tvoji nemoc?u nás je to pořád stejný už to nebudu řešit,ale vrátím to .papa Mili
Mili, 01.11.2008 21:18:49, IP: ***.***.4.187, #66123
Ahoj Heli,taky je mi jednou líp a někdy lezu po čtyrech.Už se mi aspon zlepšuje být sama doma.Už to trochu zvládám.A jak ty,dokážeš nakoupit,jet autem?Ty máš neschopenku?ještě pořád věřím na nějaké zlepšení,ale jak dlouho budu věřit nevím.Papa a ozvi se Mili
Beáta, 02.11.2008 9:29:47, IP: ***.***.150.2, #66130
Ahojky,tak jsem si přečetla tvůj článek a neboj nejsi blázen já mám taky takové chvilky strachu a když jsem se o tom bavila s psycholožkou tak celkové zhrnutí bylo zoufalství stoho všeho a na mě to tedy hodně doléhá chtěla bych aby mi zmizela PP i přesto,že si říkam že to žádná PP není,ale je to něco jiného a pak ty pocity takové až nepopsatelné no to je hrůza a hnus.Ono je to těžke poradit vím to sama na sobě ty nesmíš na to myslet ,ale mě to nejde když cítím že to na mě jde tak se snažim odvest myšlenky jinam honem jdu něco udělat nebo honem vemu noviny do ruky,ale taky si vemu honem neurol a neměj strach si vzít ten prašek protože pak budeš mít strach ještě větší když ho polkneš ja měla taky takovy strach,ale pak jsem viděla že mi to pomáha tak si ho raději vemu.Zatim pa a pisni jak je Bety
Bety, 02.11.2008 9:39:18, IP: ***.***.150.2, #66131
Ahojky holky tak jak na tom jste?Já chvílemi dobře snažím se pořád něco dělat a zítra se jdu domluvit do práce co semnou bude můžu kdykoliv ukončit neschopenku a kdyby mi dali jen raní tak bych to asi skusila,protože jsem stejně už v 5hodhod vyspaná a vyšiluji tady nemůžu ležet jsem nervozní že už nemůžu spat tak to skusím.Mili jinak manžílek chvílemi jak kdyby to chápal a chvílemi mě připada že sevyžívá v tom jak mě znervozní a když řeknu že potřebuji klid tak hned no jo já zapoměl ty jsi nemocna a proto budem všichni trpět a už mi i nadhazuje jak on chodí do prace atd,,tak raději půjdu taky to skusit nemá co vyčítat,ale já dělam rukama za to on si sedí v kanclu a je tam čím dal víc a to je pořád musím tam zůstat dele a musím to a to.No nevím co si mám o tom myslet.Pa Bety a pisněte
Helča, 02.11.2008 10:53:21, IP: ***.***.40.194, #66133
Ahojky Beát,je fajn číst,že je Ti lépe.Mám z Tebe radost.Jak teď bereš ten Neurol?Možná tě postavil na nohy on.Já měla včera strašný den.Od rána jsem brečela,ani jsem nevařila,prostě děs.Dneska mě bolí hlava a oči mám jak králík.Jestli mě rozhodila menstruace,nebo už jsem fakt ztracenej případ.Nevím.tak Ty to chceš zkusit do práce?To já bych nedala ani náhodo.Teda řeknu Ti,ten Tvůj chlap je teda něco.Aspoň k něčemu je ta PP dobrá viď?Aspoň člověk pozná jakého má vedle sebe partnera a oporu.Já jak jsem teď rozhozená a ten můj mi tohle říct,tak by mě to asi položilo.Já potřebuju cítit oporu,jsem nesamostatná.Ještě,že je ke mě hodnej.
Helča, 02.11.2008 10:56:03, IP: ***.***.40.194, #66134
Ahojky Mili,jak jsem psala Beátce,není to se mnou nic moc.Jsem nějaká v čudu.Závidím Ti vnouče,to bude hodně radosti v Tvém životě.Pyšná babička s kočárkem.Bude to fajn viď.A kočárek je dobrej na to naše motání,budeš se moci držet :-)))Pa pa
Míša Pavle, 02.11.2008 11:51:52, IP: ***.***.204.156, #66136
Ano, je mi hůř, když mám jít něco vyřizovat. Ale je pravda, že nedokážu chodit nikam sama, všude musím s manželem. Naštěstí pracuje doma, takže vše děláme ve dvou, nákupy, malého do školky atd. Nedokážu být sama déle než dvě hodiny. A řídit nechci, protože se bojím, že se mi zatočí hlava a nabourám se.Jsi hodná, že jsi odepsala, díky.
Beáta, 02.11.2008 12:44:54, IP: ***.***.150.2, #66141
Heli je mi líto,že se tak špatně cítíš,ale to může být fakt tou menstruaci,protože já ty stavy mám taky když jí mám mít tak je to semnou hrůza taky brečím a jsem na tom jak na začatku.Já se držím že se držím,ale nevím jak dlouho to vydržím,protože každy den to na mě příjde teť třeba vím že to přejde,ale chvílemi mám pocit že ataka už je zase tady.Ty máš aspoň podporu doma mě akorat teť zdělil že má jet do Maďarska,takže mám být opět sama já tohle už ale nezvladam byla jsem ale zvykla,že když jsem měla nějaky problem tak jsem se s toho musela vyhrabat sama.A ty neplač hlavně a věř že to bude dobry ja tak závidím Milince že bude babičkou jsem zvědava jestli se toho dožiju i já:-(.Mě hodně trápi,že už nebudu mít já mimi mám totiž co dělat sama ze sebou a asi bych nezvladla být do toho těhotna a tak jsem se těšila ještě v květnu jsme se tak o tom bavili,že postavíme baráček a začnem na tom pracovat a já si to vychutnám a te´t si akorat tak vychutnávam PP.Jsem taky nesamostatná ikdyž jezdím sama v autě tak myslím že umřu za volantem.Ten můj taky není zlej akorat že nedokáže mi dát na vědomí že je moje opora,ale když se začnem dohadovat tak místo toho aby mě uklidnil tak se do mě ještě pustí.Já jsem si tak říkala že půjdu asi ke kartářce a uvidím co mě čeka a nemine.Škoda,že jsi tak daleko tak rada bych tě poznala i Mili jste fakt skvěle a myslím že by jsme byli fakt sehrana trojka panikářek :-).A to musíme jít ještě na hřbitov zapalit svíčky no nemám tam dobrý pocit už se tam vidím já:-(.
Pavla, 02.11.2008 13:22:28, IP: ***.***.82.152, #66143
Míšo jestli máš už všemožná vyšetření tak to vypadá na PP. Zkus se na to zeptat praktické doktorky. Ze začátku jsme tím asi prošli všichni tím hrozným strachem jít někam sama. Ale neboj pokud to je ta mrška PP tak to zvládneš, i když třeba budeš muset brát AD. Zeptej se na to doktorky čím dřív tím líp,ať se ti to nerozjede. Drž se! Ahojky
Pavla, 02.11.2008 13:28:11, IP: ***.***.82.152, #66144
Ahoj Reni! Dlouho jsi se neozvala,holky ti asi blokujou počítač,že? Mě včera bylo zle tak jsem po obědě musela sáhnout po prášku, mám takový na žaludek i trošku uklidní. V čem podnikáte? Už bych taky měla něco začít kupovat na vánoce pomalu. Už něco máš? Musím něco vymyslet tchýně chce,abych jí něco koupila pro děcka,maminka taky a ještě moje babička. Tak jak budeš mít čas tak písni. pa
Helča, 02.11.2008 14:16:16, IP: ***.***.40.194, #66145
Já bych taky měla jít na hřbitov,ale asi tam nedojdu.Taky z toho nemám dobrý pocit.No s tím plánováním jsme na tom úplně stejně.Taky jsme plánovali,no a mám naplánováno.Ptala jsem se jak bereš teď ten Neurol?Pa pa a ať je Ti dobře
        Předchozí   1 .. 254255256257258259260 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.