Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mili, 02.11.2008 15:09:13, IP: ***.***.4.187, #66146
Ahoj,ani nevíš,jak i já ráda bych byla s vámi.Byli bysme fakt trojka k pohledání.Od rána je mi nějak divně tluče mi srdíčko jak o závod tak jsem si vzala 0,5 neurolu a i jsem se strašně zadýchávala a na 2x jsem pověsila prádlo.ůplně se mi podlamovali nohy a nemohla jsem popadnout dech.Snad aspoń vám tobě i Helče je dobře.Papa a písněte i já jsem moc ráda ,že vás dvě mám.
Míša Pavle, 02.11.2008 15:13:13, IP: ***.***.204.156, #66147
Pavli, ty taky bereš něco? Já jsem byla u svého obvodního, ten mě už před rokem poslal k jeho známému psychiatrovi a ten mi hodně pomohl, ale já jsem taková nevěřící. Ale více testů a vyšetření už by snad nemohli na dělat, tak mi nezbývá než uvěřit, že je to PP. A neurolog mi předepsal Remood, ale já to zatím nechci brát, protože chci otěhotnět. Nevím jestli to píšu správně, nikdy se mi ten odeslaný příspěvek neobjeví.
Helča, 02.11.2008 16:15:46, IP: ***.***.40.194, #66148
Ahojky, u toho věšení prádla to znám.Nohy lehce od sebe a balancuju,abych vydržela stát na místě.to musí být pohled.Jsme to trojka k pohledání.Na mě s Beátkou jsou všechny AD krátké.My držíme a jsme odolné proti všemu.My teď dojedem zapálit svíčku na hrob a asi se projdem.Možná mě to vyčistí hlavu.Jsem jak převálcovaná.
Pavla, 02.11.2008 16:35:14, IP: ***.***.82.152, #66151
Já beru 1 x večer lerivon,brávala jsem dva,ale jak mi bylo dobře tak jsem ten jeden postupně vysazovala. Teď se mi to teda nějak začalo vracet,ale zkusím to ještě vydržet než to zvednu. Já bych taky chtěla ještě mimčo, ještě jsem se na to neptala své psychiatričky. Ale můžeš jít třeba k nějakému psychitrovi se jen tak poradit,aniž bys něco začala brát a uvidíš co ti řekne. Držím palce! papa
Beáta, 02.11.2008 17:32:49, IP: ***.***.150.2, #66154
Ahojky Mili tak já mám dnešek hrozny já mám chvilem pocit že vůbec nedychám a nejde mi ani dýchat a ke všemu mi manžílek dnes zdělil,že jede na služební cestu do Maďarska dnes jen do mě rype celý den a to už začína i před děckama já když jsem mu řekla,že jestli mu tak vadím tak odejdu a on mi v klidu řekne ať si táhnu jo a že to semnou za těch 15let horší být nemůže a pak zamnou příjde jestli se pomilujem no tak já určitě mám na to náladu nevím jestli je tohle normální to je pořad ať jedu tam to vyřidit a to udělat,ale mě je fakt teť do breku,protože já nejsem schopna vyřizovat věci na uřadech sama takže jsem neschopna a a tá nemoc je už ohrana písníčka asi by byl raději kdybych natáhla bačkory,ale to nemůžu protože to by děcka byli chudaci ta jeho rodina mě odsoudila ještě než jsme se vzali,protože jsem nechtěla u nich bydlet a důvod jeho tata je alkoholik a byli tam dost drasticke sceny a to jsem už byla těhotna.Achjo mě teť není vůbec dobře mám pocit,že se ani nenadechnu jak je to ve mě stažený.Pa hezky večer smutna Bety.-(((((
Helča, 02.11.2008 18:32:29, IP: ***.***.40.194, #66158
Ahoj Beát,teda teď jsem to přečetla a ten Tvůj chlap promiň mi to,ale asi není normální.jak se to k Tobě chová?Vždyť to je opravdu hnusný a ve stavu v jakým jsi,přímo vražedný.To je blb.Nakonec jsme na ty hroby taky šli.Zapálili svíčičky a pak jsme se prošli ke kostelu.Docela jsem to zvládla.Ale hlava bolela.Kolik bereš toho Neurolu?Pa pa
Mili, 02.11.2008 19:34:10, IP: ***.***.4.187, #66163
Nic si z toho chování tvého muže nedělěj.Já už od samého rána poslouchám,jak jsem líná,ale já tu sílu na to ztřeba nandavat štěrk nemám.Jediný štěstí je,že ten barák co jsme dostavili jejen můj,nebýt tak už jsem dávno skončila na dlažbě.Necho´d do práce jen kvůli němu.Neudělá ti dobře,když nastoupíš,Beátko taky ti někdy vydrží celý den rychle tlouct srdíčko:?papa a ozvi se
Mili, 02.11.2008 19:34:13, IP: ***.***.4.187, #66164
Nic si z toho chování tvého muže nedělěj.Já už od samého rána poslouchám,jak jsem líná,ale já tu sílu na to ztřeba nandavat štěrk nemám.Jediný štěstí je,že ten barák co jsme dostavili jejen můj,nebýt tak už jsem dávno skončila na dlažbě.Necho´d do práce jen kvůli němu.Neudělá ti dobře,když nastoupíš,Beátko taky ti někdy vydrží celý den rychle tlouct srdíčko:?papa a ozvi se
Mili, 02.11.2008 19:34:16, IP: ***.***.4.187, #66165
Nic si z toho chování tvého muže nedělěj.Já už od samého rána poslouchám,jak jsem líná,ale já tu sílu na to ztřeba nandavat štěrk nemám.Jediný štěstí je,že ten barák co jsme dostavili jejen můj,nebýt tak už jsem dávno skončila na dlažbě.Necho´d do práce jen kvůli němu.Neudělá ti dobře,když nastoupíš,Beátko taky ti někdy vydrží celý den rychle tlouct srdíčko:?papa a ozvi se
Kamča, 02.11.2008 21:19:51, IP: ***.***.253.121, #66172
Ahoj Beátko,pravé že vim ja na tom jsi tak pisu,ctu si te tady kazdy den,vsechny...ja vim ze na to nesmim myslet,ale me to nejde:(((( jednou si rikam ze je vse ok a pak zase jak to na me jde tak mam pocit ze uz to nic nezastavi a jeste vic-jak se rika se dojebu.Boli me strasne ke vsemu zada,mezi lopatkama.Neurol ted nemam ,mam jen lexaurin 1,5 tak nevim jestli to mam vzit.Nejhorsi to je kdyz jedu do prace,jezdim 40km od mesta kde bydlim a jezdim autobusem,vzdycky stresuju,protoze mam pocit ze me to chytne a ze tam nikoho neznam atd atd,urcite to znas tak co ti budu vykladat.Jsem fakt na sesypani,jsem jako hypochondr,nekde me pichne a ja hned ze uz je to tady.a jeste do toho vseho to pocasi adrive tma....uzkost atd.Hezky se vyspinkejte holky
Mili, 03.11.2008 7:52:48, IP: ***.***.4.187, #66180
Ahoj Beátko,nevím jak jsem to včera posílala,že se mi to tam napsalo 3x za sebou.Tak te´d jsem vyluxovala a zapla myčku a jsem úplně vyřízená a k tomu jsem ještě dnes do večera úplně sama.tak se ozvi at mi to utíká papa
Helča, 03.11.2008 8:59:29, IP: ***.***.40.194, #66184
Ahojky Mili,tak Ty takhle pracuješ už od rána.Jako včelička.To já jsem spala zas dlouho.Dneska jsi sama doma?já to taky moc nezvládám,když mám být sama.Je to vždycky nervák.
Mili, 03.11.2008 9:47:23, IP: ***.***.4.187, #66187
Ahoj Helinko,já jsem totiž opět celou noc nespala protože jsem spala přes den.Jinak já taky dokážu spát dlouho.Ty nejsi sama doma?Heli to jsi ty co jsi od Sušice?myslím si že kdybys chtěla,mohli bysme se domluvit a jít někam na kafčo a pokecat.Ty jsi totiž asi z téhle diskuse nejblíž.Určitě se ozvi moc mi pomáhá ,že vás s Betinkou mám.Tak zatím papa
Mili, 03.11.2008 9:53:24, IP: ***.***.4.187, #66189
Ahoj Renčo a kolik ti je,že si netroufáš na miminko?Tchán má sběrnu na kovy tak si nestěžuje.odkud jsi?přijdemi že jste všechni strašně moc daleko.Bylo by fajn být všichni poblíž a jednou týdně se scházet a být spolu a pomáhat si psychicky.Zatím ahoj a napiš
Pavla, 03.11.2008 9:59:01, IP: ***.***.83.198, #66190
Ahojky Reni! Dneska se mi teda vůbec nechce nic dělat. My máme autodopravu,tatínek už ji má 15 let,ale teď to pomalu převádí na nás na s.r.o. Takže dělám jednoduchý i podvojný účto, a taky všechno jak ty. Ještě máme pod sebou jednu firmu a té taky účtuji vše od zaměstnanců až po faktury,no prostě vše. Už se vůbec netěším na konec roku uzávěrky atd. My taky v sobotu objeli hřbitovi,máš pravdu večer to je krásný jak vše svítí. Tak pěkně pracuj a měj se krásně! Ahojky
        Předchozí   1 .. 255256257258259260261 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.