Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

luciyye, 11.12.2008 9:04:12, IP: ***.***.64.162, #68891
ahoj Jani, když mi bylo nejhuř taky jsem sem občas chodila, někdy jsem napsala, ale většinou jen pročítala abych se trochu uklidnila, že v tom nejsem sama. Mě to poprvé potkalo loni v létě, 2 měsíce jsem brala AD,ale změnu jsem neviděla, tak jsem je sama vysadila.Pak se to tak nějak pokoušela zvládnout sama, čaje cvičení atd. celkem se to dařilo, ale jak jsem měla někam jít tak to byla hruza...ted na podzim už jsem to přestala nějak zvládat a vše se vrátilo, tak jsem opět navštívila psychiatra, dostala jiné AD, VEDLEJŠÍ UČINKY JSEM NEMĚLA AŽ NA UNAVU, MÁM JE TEPRVE MĚSÍC, ALE ZATÍM JSEM SPOKOJENÁ, I KDYŽ MĚ NĚKDE BOLÍ, NEBO MI NENÍ DOBŘE TAK HLAVA UŽ NEPŘEMÝŠLÍ NAD TÍM CO MI JE, ŽE TO NEZVLÁDÁM...UŽ TOMU TAK NEPROPADÁM...TED DĚLÁM TUK, TUK, ABYCH TO ZAKLEPALO A ASPON TAKHLE TO ZUSTALO.Píšeš, že jedeš do Hodonína na soud, mužu vědět odkud jsi?? tak zatím se všichni mějte a at je vám co nejlíp.
Helča, 12.12.2008 9:57:38, IP: ***.***.40.194, #68941
Ahojky,mě bolí taky mezi lopatkama,ramena,krk,občas se mi stane,že si připadám jako socha,úplně zatuhlá...do toho se děsně motám...bolesti hlavy...prostě šílený....já taky doufám,že se toho jednou zbavíme,vždyť tohle není život,jen takové přežívání...já ani sama nikam nejdu,bojím se,že někde omdlím...fakt hnus...zalezlá doma a nedojdu ani nakoupit :-((((
damiana, 12.12.2008 16:10:30, IP: ***.***.197.194, #68960
Ahojte vsetci mam podobne problemy ako vy t,u opisujete a k tomu vsetkemu hrozny strach bojim sa ze zomriem ked my je stale tak zle.Zacala som brat citalec a neurol ma stym niekto skusenosti?neurol zatial musim brat kazdy den
kamca, 12.12.2008 20:04:37, IP: ***.***.240.240, #68974
ahojky,ja s citalecem zkusenosti mam a dobre,radeji zaklepu...neurol jsem brala jen kdyz jsem citila,ze je nejhure,ted uz beru jen citalec,pusobi na me dobre,ale na kazdeho pusobi AD uplne jinak.Holky dneska jsem se seznamila s jednim doktorem v autobuse,velmi prijemny,takjsem se mu se vsim sverila....rila ze se s tim hodne setkava,ale ze je to vylecitelne,jen je to cesta na dlouhou trat.nejucinejsi je pry brat AD a a chodit na psychoterapie...drzim vam palecky
Beáta, 14.12.2008 11:26:32, IP: ***.***.150.2, #69012
Ahojky všichni tak jsem si tady tak početla a přejivám všem ať je dobře.Mě teda vůbec není dobře začínam mět problemi s rukami nic v nich skoro neudržím a v noci mě mě to bolestí vzbudí jak jí mám dřevěnou dnes mi nešli ani prstýnky sundat.Má tu někdo taky takové problemi nebo to mám jen já a ke všemu mi je špatně a palí žáha no nevím jestli to má něco společného s PP.Pa mějte se hezky
damiana, 15.12.2008 19:39:25, IP: ***.***.84.195, #69084
Ahojte vsetci beriem ten citalec uz tyzden myslim ze sa citim ovela lepsie dnes som vydrzala cely den bez neurolu ale teraz som si ho musela dat citila som ze niesom vo svojej kozi.Mam za sebou dost vysetrenia vsetko je da sa povedat o.k.ku psychologovi nechodim obvodak mi predpisal citalec a neurol.ja mam proste neustale strach ze odpadnem,pichanie pri srdci,bolest hlavy bojim sa kamkolvek sama chodit problemy z dychanim nemam stale mam len take napetie,strach,nervozitu a z toho mi je zle mam strach ze zomriem a ze som nato este mlada.ku psychologovi nechcem zatial ist myslite ze to je PP.poradte mi niekto som strasne citlivaaa vsetko prezivam a namyslam si hluposti dufam ze mi tie lieky pomozu.
Kamca, 17.12.2008 20:15:10, IP: ***.***.240.240, #69183
Ahoj holky,tak vam musim zdelait novinku....jsem tehotna...ale zaroven zoufala,doktorka mi rekla,ze jsem v zacatku tehotenstvi a ze to jeste na ultrazvuku nejde videt....az po 6 tydnu...brali mi tedy krev a zjistili,ze tehotna jsem ,ALE hcg mam moc nizke...to znamena,ze to muz byt mimodelozni,vypada to ze jsem bud tehotna par dni a nebo tyden,to mi rekla.Bojim se.Jsem stastna,ale ted mam sned cekat nez to bude videt dlasich 5 tydnu?A do toho jsem ji rekla,ze beru citalec a ona mi to zakazala,ale moje mi rekla ze to mam brat min 2 roky....mate s tim nekdo zkusenosti,nebo nevite jestli se to muze brat v tehotenstvi?Dekuji za odpoved a papa a pisnete jak vam je....
Jana, 17.12.2008 22:18:54, IP: ***.***.126.2, #69187
Kamčo,nevím jestli jde zrovna citalec k těhotenství,ale určitě jsou antidepresiva,které se v těhotenství smí.Prober to s psychiatrem.Někde tu je i debata - Antidepresiva v těhotenství.Moc držím palečky a přeji krásné těhotenství a ještě krásnější miminko.Jana
Helča, 18.12.2008 7:39:07, IP: ***.***.40.194, #69195
Ahojky,tak to moc gratuluji,to je úžasné.Určitě utíkej za doktorkou a domluv se s ní.Jsou AD,které se můžou.Já beru remood a tam píšou,že nebyla prokázána žádná vrozená vada dítěte při užívání během těhotenství.Ale určitě se domluv.Beruško a to je poprvé???Kolik je Ti vlastně let?Pa pa a držím palečky.
janina, 18.12.2008 10:50:50, IP: ***.***.71.162, #69201
Ahoj Kamilko, moc gratuluju, to je nádhera. Já bych si taky strašně přála mimi, ale k ttěm všem problémům co mám, jsem na tom teď mizerně i v tomhle směru. 3x jsem měla zánět močáku, pak našli partnerovi ureaplasmata - což asi způsobovalo ty močáky. A teď zase beru ATB, prostě mám pořád tyhle potíže, a když si myslím že už je to lepší, tak dnes ráno opět pálení v podbříšku. Mám ale taky dostat menses, tak si říkám jestli to nemůže být i k tomu. Holky, nemáte někdo v téhle oblasti zkušenosti, poraďte prosím. A KAmčo, ty neboj, vše zvládneš. Jana
Kamca, 19.12.2008 19:10:50, IP: ***.***.240.240, #69268
Ahoj holky,no jo jenze j mam z toho depresy jak blazen,jsem uplne v zacatku,testy mi vysly a krev mam pozitivni,ale hcg mam 89,2 tak mi doktorka rekla,ze v k vzhledem k tomu,ze nevim presnou menstruaci,tak bud jsem uplne v zacatku to znamena par dnu a nebo max.do 2 tydnu,protoze to hcg mm strasne slabe....a nebo jsem mimodelozni....na ultrazvuku to totiz jeste nejde videt.Tak ted nevim co mam delat,doktorka se mnou jedna hrozne:((( takze snad zbyva jen 4 tydny cekat jestli jsem normalne nebo mimodelozne.podle toho ultrazvuku za 4 tydny:((( a gynekolozka mi rekla ze byt mnou tak citalec vysadim,moje doktorka,ktera mi ho napsala,ma volno cely mesic a doktor ,ktery ji zastupuje mi rekl,ze by ho bral jen ob den a nebo vubec,holky ale ja ho kdysi brala a po 4 mesicuich ho vysadila,rok byl klid a pak se mi to vratilo ve ve velkem...tak ted nechci ryskovat,beru ho asi necele 3 mesice a prece kdyz ho vysadim tak se mi to stopro vrati,vzdyt se to ma brat tak dva roky a nechci brat jine kdyz mi tyhle sedi:(((ja jsem z toho jelen bavi se se mnou jak s magorem,nikdo nic nevi z tech doktoru...Hel je mi 25let a po prve jsem bla tehotna pred 2 lety ale prisla jsem o to,tak ted jsem stastna a zaroven se moc bojim.Holky jak Vam je?Ja se rozkecala jak blazen:)
Mili, 21.12.2008 2:42:10, IP: ***.***.4.187, #69317
Ahojky neplaš,mám těhotnou dceru a na prohlídku šla brzy i když jsem jí říkala,že já s obouma byla až 12 týden a taky měla nízké HCG kdybys byla mimoděložně jak říkala mé dc eři tak to po týdnu po oplodnění má průběh jako slepák.neboj ničeho,ta se taky pořád dcera bála a dnes má do porodu 25dnů.mějte se všichni dobře ahoj Mili jo a ta ad bych nebrala,ale zkus si nájít těhotenství a PP
Kamca, 24.12.2008 7:27:02, IP: ***.***.240.240, #69437
Holky preji Vam krasne proziti vanocnich svatku a HLAVNE dny bez PP.
Helča, 24.12.2008 9:28:56, IP: ***.***.40.194, #69440
Ahojky holky.příjemné prožití vánočních svátků...hodně klidu, pohody...a hlavně si to užijte bez stresů a PP.Pa pa a držte se...myslím na Vás...
Beáta, 24.12.2008 12:06:33, IP: ***.***.150.2, #69442
Bohatý stůl výtečnou rybu,sváteční večeři co nemá chybu.Hromadu dárků co srdce pohladí,rodinu, přátele co nikdy nezradí.Šťastné a vesele vánoce Vám všem přeje Bety
        Předchozí   1 .. 270271272273274275276 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.