Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 16.10.2008 21:49:45, IP: ***.***.40.194, #64956
Ahojky.To máš pravdu,že takovým se nestane PP jako nám.Já jsem na tom taky docela špatně.Pořád se motám jako opilec a občas bolí hlava jako střep.Teď mě k tomu občas bývá na zvracení,no taky žádná sláva.A bereš nějaká AD.Napiš a pa pa
Beáta, 17.10.2008 8:18:06, IP: ***.***.150.2, #64965
Ahojky ty nejsi blazen já už jsem si taky myslela,že jsem se už fakt zblaznila mívám i takové zvlaštní pocity,ale včera jsem byla na psychiarické první pomoci a tam mi bylo řečeno že ýádny blazen nejsema ani stoho nezešílím akorat mi řekla,že PP porucha je jen v tom případě že jsou všechny vyšetření negativní,protože PP má příznaky stejné jako zavážne onemocnění a když jsem řekla že kardio ještě nevím že tam jdu teprv v pondělí tak se mi ptala kdo mi určil PP,že teť i kdybych měla něco ze srdíčkem tak jsem si vypěstovala stejně PP.Pro mě je to i noční můra já nemám ani klidne spaní a včera mi ke všemu bylo zle,ale stím počasím něco na tom je.Zatim pa a pěkný den
Beáta, 17.10.2008 8:30:54, IP: ***.***.150.2, #64967
Ahojky Heli tak vidím,že se v tom pěkně plácame no já mám už termin k jiné psychiatričce tak jsem zvědava co mi řekne protože ta mi dala zase ten Esprital no mámstrach ho docela vzít ať se mi to nestane znova on totiž pry snižuje krevní tlak i Trittco a ja kdyžjsem brala ty nejhorší Arorix tak jsem myslela že skolubuji na tlak.Je to blbý ale docela bych si přala aby mi našli něco na srdci a aby to bylo vyléčitelny aby to prostě nebyla ta PP Víš určitě jak to myslím že bych měla náděj se tady těch dusícich stavu zbavit abych se přestala bát jestlise nadechnu nebo jestli buduvolat zachranku takovy život je na dvě věci a měla bych šanci mít třeba i mimi.Jak je dnes je ti lípmě bylo včera na umříti uvařila jsem si matu a trochu topřešlo tak mi pisni co stenou dělají ty AD zatim pa Bety
Pavla, 17.10.2008 9:05:51, IP: ***.***.83.198, #64972
Ahojky! Já se léčim s PP již 3 roky. Když to začlo tak jsem taky chodila po různých vyšetřeních na kterých mě nic nezjistili. Momentálně beru 1x večer larivon, najaře jsem brala dva. Ale bylo mi už asi půl roku dobře, vše jsem zvládala tak jsem postupně začala vysazovat. Ale opět před měsícem to zase začalo, začala jsem jsi představovat katastrofické scénaře, u mě je nejhorší že se mi začne točit hlava, je mi špatně od žaludku, dávim se a mám takový tlaky do hlavy-brnění, mravenčení. Doktorka mi řekla,abych zase dávku zvedla tak chvíli vydržím jestli to nezvládnu sama, protože zvedat se mi to moc nechce. S tím dýcháním jsem to měla také, ale začala jsem pomalu běhat,postupně až nakonec jsem běhala tak půl hodiny denně a přesvědčila jsem se, že je to v pořádku. Nejhorší je sedět doma, musíme se prostě asi nějak donutit něco dělat.Jsem ze SM. Možná by jsme se mohli někde sejít a popovídat jsi, když by jsme zjistili, že máme stejné příznaky tak by nám to třeba pomohlo k tomu to lépe zvládnout.Pavla
Monika, 17.10.2008 11:18:24, IP: ***.***.11.1, #64982
Ahojky uz je to lepsi stou hlavou ale porad mi prijde jako bych vnimala vsechno tak nejak divne.obcas se mi to v te hlave jako by sevre snad to bude dobre. jinak rikam ze muzu delat veci temer normalne.nevim jestli bych nemela jit taky na neurologii jestli to pomuze.to dychani preslo samo a vydrzela jsem to ale to vis clovek ma strach mozna proto se mu to v te hlave sevre a je mu divne tak nevim. Jinak je mi 25 a jsem z Prahy. papa
Pavla, 17.10.2008 11:38:00, IP: ***.***.83.198, #64983
Já byla na neurologii před těmi 3 roky,dělali mi vyšetření CT a nic se nezjistilo. Právě ten strach je na tom to nejhorší. Mě je 34 let a jsem ze Špk.
Pavla, 17.10.2008 11:39:00, IP: ***.***.83.198, #64984
Já byla na neurologii před těmi 3 roky,dělali mi vyšetření CT a nic se nezjistilo. Právě ten strach je na tom to nejhorší. Mě je 34 let a jsem ze Špk.
Pavla, 17.10.2008 11:40:06, IP: ***.***.83.198, #64985
Já byla na neurologii před těmi 3 roky,dělali mi vyšetření CT a nic se nezjistilo. Právě ten strach je na tom to nejhorší. Mě je 34 let a jsem ze Špk.
Helča, 17.10.2008 12:20:11, IP: ***.***.40.194, #64989
Ahojky.No jo plácáme se v tom pořád do kola.Mě byla včera trochu líp,ale dneska zas nic moc.To Ti věřím,že máš z toho vyšetření strach,ale já si myslím,že to bude v pořádku.A snad už najdou nějaká AD která Ti sednou.No já už bych to taky brala.Zatím semnou nedělají žádné zázraky.Ale zas se to nehorší,tak budu doufat.Co Ty teda teď bereš,já už se v tom nějak nevyznám.Jednou je to tyhle už ne,pak zas,že Ti je vrátili.Tak v tom mám bordel.Pa pa
Jana, 17.10.2008 17:43:25, IP: ***.***.0.70, #65009
Ahoj Bety,té kardiologie se nemusíš bát jenom tě vyšetří a pak tě bud dá Holter na 24 hodin nebo tě pošle šlapat na zátěžové kolo.Asi ti udělá taky odběry na cholesterol jestli už ti to někdo nedělal.Tak tam běž at víš na čem jseš.Držím ti palce.pa
Renča, 17.10.2008 21:07:15, IP: ***.***.161.249, #65026
Ahojky , neurologii bych zkusila.Taky jsem si nechala udělat CT a to mě uklidnilo,že nic nemám. Taky jsem viděla ty nádory a pod. Tak si to nech udělat,kor když máš nějaké tlaky. Ty jsi na neschopence?
Já se nudím,celá rodinka vyrazila za zábavou tak se s pejsanama dívám na telku. Tak pěkný večer,přeji příjemný víkend bez potíží. Pa a písni
pavla, 18.10.2008 9:24:38, IP: ***.***.82.152, #65038
Víš já jsi myslím,že ty tlaky do hlavy a různé mravenčení a brnění způsobuje ta PP. Možná budeš klidnější,když ti na CT řeknou,že tam nic nemáš. Ale od mé kamarádky synovi našli před rokem nádor do mozku a na CT ho vůbec neviděli,léčili ho na nedostatek hořčíku a když už mu to nepomáhalo tak mu udělali magnetickou rezonanci a tam mu to teprve zjistili. Ale já mám ty tlaky a nepříjemné pocity také.ahojky
Renča, 18.10.2008 12:09:00, IP: ***.***.161.249, #65052
No,mě jak udělali to CT,uklidnilo mě to,že tam nic není,hlava mě přestala bolet tak intenzivně,je to prostě psychika. Jasný,pokud by to po nějaké době době nepřešlo,šla bych na další vyšetření. Já už na sobě fakt poznávám,že je to fakt jen v hlavě. Jak se děje něco mimo můj poklidný život,tak konec. Panika,děs,pláš,atd. Jak třeba před tím zubařem.A můžu si tisíckrát říkat,je to jen zubař,byla jsi tam tolikrát,zvládla jsi to...ne,hlava si dělá,co chce. Ale vyzkoušela jsem takový bilinkový přípravek Avenemax a fakt mi pomohl.Uklidnil mě. Neberu totiž žádné léky,chodím jen k psycholožce,už skoro rok. Jinak jsem kousek od sebe,já jsem z Jeseníku.
Beáta, 18.10.2008 14:48:22, IP: ***.***.150.2, #65057
Ahojky tak je ti dnes mě tak všelijak mám hrozně nízky tlak už jsem vypila dvě kavy a pořád mam90/55,tak čekám kdy sebou flaknu včera mi dcera četla pohadku a ja jsem u toho usla jak špalek ale odbila rano 3hod a mě probudil takovy hlad že jsem to vydrřela do půl6 a pak jsem si pojedla pičkoty vzala neurol a šla jsem spát a zázrak usla jsem ,ale můj hodny manžel mě vzbudil ať vstavam že se spí v noci a né rano,tak teť chodím jak mátoha od zítřka beru zase ten Esprital no jsem zvědava co to semnou zase uděla doufám že nebudu muset zase volat zachranku.Pisni jak je tobě pa
Helča, 18.10.2008 15:44:50, IP: ***.***.40.194, #65058
Ahojky.No tak vidíš,to je fajn,že papáš a spíš.To je dobře.Jen spi,to Ti dodá sílu a tu už po takové době potřebujeme.Já jsem dneska uvařila,vyprala a docela to jde,ale jsem na Neurolu.Ale hůř mi není.Ještě se teda motám,jak píšeš Ty,takový stav na omdlení,bolí páteř,ale je to trochu lepší.Tak ať to nezakřiknu.Snad to vydrží.Ale jsem jako na houpačce.Jeden den se zdá,že je mi líp a pak druhý den sotva lezu...Pa pa
        Předchozí   1 .. 242243244245246247248 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.