Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 13.10.2008 19:56:40, IP: ***.***.40.194, #64622
Ahojky,tak to máš dobrý :-(((Já jí taky měla a s PP je to šílená kombinace.Zapomenou si vzít lék,tak to se mě nestane.Já na něj každý den čekám jako na smilování.Depka snad odejde.Jen se ní pořádně vyspi.Pa pa a drž se
Beáta , 13.10.2008 19:59:58, IP: ***.***.150.2, #64623
Ahojky Heli no mě to včera taky nešlo už jsem se lekla že to nepůjde no pro moji smůlu bych se ani nedivila jsem moc rada že si takhle máme možnost psát.Ten pocit znám a je to nejhorší že mě to trva třeba aji půlhodiny a to se mi honí takové myšlenky že pak mám strach si jít lehnout ať se mi to nestane znovu.Já jdu ze švagrovou zítra skusit znovu tu jogu tak jsem zvědava mě tak bolí páteř že jsem fakt jak nějaky důchodce.A žaludek mám tak sevřeny už tyden že nemůžu ani jest když jsem měla ten Esprital,tak jsem snědla co jsem viděla a pak ten zlom a teť beru ten Aurorix tak jsem zvědava aleč zatim nic.Dnes jsem si to ráno vzala a měla jsem blby vnitřní pocit a nutkani že už si něco udělam že takhle to nejde.Tak se měj hezky a ať už je nám všem dobře pa
Helča, 13.10.2008 20:00:58, IP: ***.***.40.194, #64624
Ahojky beruško,tak jak je?Psala jsem Ti už dopoledne a neozvala jsi se.Popisovala jsem Ti mojí sobotní noc.To byl nářez.Mě tak strašně bolí páteř.Je to strašná bolest.A to moje motání,to je fakt hnus.Já už taky opravdu nevím.Snažím se jak můžu a pořád prd.Zas nikam nechodím,jsem ráda,že se pohybuju doma.Pa pa a drž se
Eva, 13.10.2008 20:03:27, IP: ***.***.24.168, #64625
No jsem blbec,,nějak jsem zapomněla,,doma se mě to nestane,,ale byli jsme na chalupě a stalo se:(
Máš pravdu s virozou je to kombinace :(((
Dík,,snad se z toho vyspím,,po o..jsme spali 2h...
Helča, 13.10.2008 20:11:26, IP: ***.***.40.194, #64627
Určitě jo.Já se z toho taky vyspala.Naštěstí můžu spát,ta to je fajn.Mě by ani celkem nic nebylo,kdybych mohla chodit.Já se jen motám a to je šílený.Člověk pak raději jen sedí,nebo leží,protože má strach jestli sebou někde nelupnu.
renetka, 13.10.2008 20:25:58, IP: ***.***.252.250, #64628
Ahoj Heluško,děkuji za přání.PP se projevila před 14 dny v práci, kdy jsem uvařila sobě a spolupracovnici bylinkový čaj,ta na mě vyjela,že moc silný a že jí nechutná,já se nějak jakože polekala a začala jsem přemýšlet jestli mě nebude špatně,když mě to takto řekla a do 5 minut,jsem začala omdlévat,třást se a těžce dýchat,dala jsem si xanax a trocu to polevilo.Jenže se mi to hned na druhý den vrátilo ,otřesné tlaky v uších,od zátylku do hlavy děsné bolesti, zpocené ruce,rychlý tep a bušení srdce,dostala jsem křeče do nohou a nemohla ani chodit.Okamžitě k doktorce a ta ihned určila panickou ataku.Nasadila Apo-parox a 3x denně xanax 0,25 mg.No 10 dní jsem se nevyspala,už jsem myslela ,že umřu.Můj nevěděl co má se mnou dělat,nejedla jsem ,měla jsem průjem a ještě k tomu nevyspaná,protože mě ze spaní probouzely ataky,opravdu,již mě přestával život bavit.Nebyla jsem schopná ani holku vypravit do školy.Ted je to o 50procent lepší,léky začínají fungovat,ještě na noc proti úzkosti Trittico150,to mě naordinoval psychatr.Dostala jsem ke svátku cd s od Rolanda Santého s uklidňující hudbou a dnes večer si ji na spaní pustím a snad se mi ještě více uleví.Chci být zdravá a silná a potřebná lidem,kteří to ode mne očekávají a tohleto si taky říkej a bude opravdu líp a líp,Jen tomu nepodléhat, a zapomenout na černé myšlenky, co když atd....Tak třeba v týdnu pujdu na kosmetiku abych se sama sobě líbila a měla se ráda,nebo i na solárko, udělat si nechty ,prostě dělat si radosti.Zkusím upéct nějakou dobrou sladkost pro rodinu.Tak paaa a snad si zase napíšeme.
Helča, 13.10.2008 21:02:49, IP: ***.***.40.194, #64633
No tak to máš taky paádní zážitky.Já se zase pořád motám a navíc mě bolí páteř.Cvičím poctivě,abych páteř zpevnila,ale zatím bez úspěchu.Každou chvilku se mi zdá,že sebou praštím.Užij si poslech relaxační hudby a dobrou noc
Míša, 13.10.2008 21:04:10, IP: ***.***.109.205, #64634
Ahoj všichni zažila jsem šok po týdnu se mi rozbušilo srdce svírání nad žaludkem a na hrudi zrychlený tep návaly horka ale ruce jako led ráno zpocená nemohu už usnout zvláštní neklid třes rukou slabo strach motání hlavy azvláštní tlaky napište co si o tom myslíte díky
Helča, 13.10.2008 21:26:11, IP: ***.***.40.194, #64636
Ahojky.Nenapsala jsi jestli máš PP,protože u PP má tyhle příznaky úplně každý.Zrychlený tep,bušení srdce,třes,návaly horka...to pomalinku vymizí.Mě alespoň jo,ale ta slabost a motání mám pořád.Už 4 měsíce.Někdy se zdá,že je to lepší a pak buch a je mi zase zle.Neboj se toho a jestli jsi ještě nikde nebyla,tak honem k doktoru.Pa pa
Míša, 13.10.2008 21:42:04, IP: ***.***.109.205, #64643
Už mně to trápí pul roku byla jsem na EKG rengen srdce plic na krvi a prý je to psychika ale pořád mám strach aby to nebylo od srdce když mám takový stavy napiš díky
Eva, 13.10.2008 22:25:13, IP: ***.***.24.168, #64651
Já bez lexaurinu neusnu:(
Eva, 13.10.2008 22:26:56, IP: ***.***.24.168, #64653
Ahoj,,taky jsem toto zažíva a někdy zažívám,,kor když jsem přemýšlela o tom co mě je:((
Monika, 14.10.2008 8:38:06, IP: ***.***.5.84, #64684
ahojky mam pocit ze je to nekdy horsi nekdy lepsi.v noci jsem se dnes dvakrat vzbudila.porad se mi jakoby tezko dycha a jsem zeslabla.porad mam v hlave takovy jakoby divny pocit. pak z toho mamstrach a placu.jsem pres den sama doma a to me trochu vadi. dnes jdu k psycholozce tak uvidim co mi rekne.jak tady ctu ty prispevky tak premyslim jak to ze nekomu leky pomohou a je ok nekomu ne.tak snad bude zas dobre.ja mam taky strach jit ven ale radsi pujdu ven chtela bych do prace mezi lidi a tak ale jak jsem zeslabla tak nevim jestli bych to zvladla.ale doma me to nebavi ted jsem doma uz pres tyden..hezky den a napis budu rada papa
renetka, 14.10.2008 10:08:23, IP: ***.***.252.250, #64688
Heli,jak dlouho tím trpíš?Motání a bolesti páteře?Ty bolesti páteře jsou od nervů,tohleto znám,to tě bolí nervy.Bud silná ,čti si časopisy,knížky,chatuj na netu....Já bych ti hrozně moc pomohla ale to je asi u každého idividuální.Mě je docela dobře,mám na celý den práce,můj mě veme dnes do města.A to PP mě rozjela menstruace koncem měsíce,zkurv.hormony!!! Pa zas ti napíšu a drž se!!!
Helča, 14.10.2008 11:14:59, IP: ***.***.40.194, #64695
Ahojky,PP mám od června.Ale až koncem července zjistili,že je to PP.Nejdřív jsem byla jen po nemocnicích,samá všetření a nic.Byl to hnus.Snažím se číst,cvičit..no a nějak to nepomáhá.Každý to holt máme jiné.Nějak je to už dlouhý a kde nic,tu nic.Pa pa
        Předchozí   1 .. 239240241242243244245 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.