Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Beáta, 10.10.2008 20:06:09, IP: ***.***.150.2, #64442
Tak to se těšíš na vnoučka aji ti zavidím možna že to to hodně pomůže.Dnes mám cely den nízky tlak a je mi pořad zima.Jsem zvědava jestli se dočkam že mi bude dobře.Zatim pa a pěkny večer i Helince ja jdu raději zaspat ať mi nemusí volat zas pohotovost.
Helča, 10.10.2008 21:32:23, IP: ***.***.40.194, #64455
Ahojky,určitě se dočkáš,teda,dočkáme.Já jsem zas taky jak na houpačce.Jednou trochu líp,pak se zas motám,hučí mě v hlavě....pořád dokola.Snad Ti Beát už konečně zaberou.Zkus si prostě vsugerovat,že tyhle už Ti pomůžou,třeba to pomůže.Přeju klidnou noc a pa pa
Beátu, 11.10.2008 7:59:43, IP: ***.***.150.2, #64486
Ahojky no ja jsem měla noc já celou noc nespala a i přesto,že jsem si vzala prášek na spaní no dnes raději nepůjdu manželovi na oči nespal kvůli mě a dámá mi to dostatčně najevo.Já ti můžu fakt říct že jsem měla ve tři takovou krizi,že jsem chtěla pojest všechny tablety co mam dohromady ať to skončím,Já ti tak zavidím ten tvůj spanek.Zatim pa
Helča, 11.10.2008 19:10:51, IP: ***.***.40.194, #64517
Ahojky Beát,tak Tobě je zas tak zle.Snad Ti tyhle AD už pomůžou.Na to co jsi myslela v noci,už nemysly!!!!Máš děti!!!!Prostě to musíme nějak vydržet.Mě taky dnes není zrovna nejlépe.Bolí mě páteř,motám se,každou chvilku čekám,kdy sebou někde prásknu.Na mě jsou taky asi všechnyAD krátký.Ale musíme doufat.Já mám opravdu víhodu s tím spaním.Dnes jsem spala do půl9,nakoupila,vyprala a začla jsem se děsně motat,tak jsem si na chilku zalezla,abych sebou někde nepráskla a usla jsem a spala až do půl 1.Pak jsem teprve vařila.Byla jsem dnes doma sama,tak to nevadilo.Napiš jak Ti je.Myslím na Tebe!!!!!!!!!
Monika, 11.10.2008 19:49:10, IP: ***.***.4.51, #64519
Ahojky Renčo, beru léky Seropram druhý den takže je to čerstvé. špatně se mi začalo dělat tak před dvěmi měsíci.nevěděla jsem co to je ale měla jsem tušení chodila jsem po doktorechale nakonec sla k psycholozce.a ty to zládáš i bez léků?také ti bývá zle?jak moc?nebo jak se to u tebe projevuje?
Beáta, 13.10.2008 8:36:06, IP: ***.***.150.2, #64563
Ahoj Heli tak už konečně zase spím sice s praškama,ale spím přes den je mi hrozně nemůžu ani jíst jsem jak na začatku opět hubnu už mám 51kg.Přijel mi brácha tak mě tak prohlídl no a dível se mi na zada,protže mě strašně bolí pateř a řikal,že je taky možne že to mám od pateře mám čím dal věčí skoliozu a to jsem nikdy neměla,tak skusim navštívit ortopeda no a ještě musím na tu kardiologii jak mi volali tu zachranku tak zrovna tam byla sestra a hned věděla co to je podle popsaní,protože to samé má její manžel,ale pak volala zpátky a říkala,že jak dlouho ho lečili na PP kvůli tomu dychaní a nakonec mu zjistili na kardio,že má něco na srdci a tky měl všechny testy negativní,tak mám docela strach říkala,žeč jsem tři měsíce doma s dycháním a i na interně mi nadali že mě měl už dávno poslat PK na kardiol.vyšetření já přece za to nemůžu jak mám vědět kam mě ma poslat od toho je přece doktor on nevím co bych dělala kdyby mi tam něco našli.Já jsem nikdy netrpěla takovou uzkosti jak teť jen na mě někdo promluví a já brečím.Kdybych to mohla aspoň zaspat jak ty,ale já lehnu a dusím se myslíš si že to opravdu je PP když čtu ty příspěvky tak o tomto problému nikdo moc nepíše a tata má taky příznaky jak ty a ten taky lehne a spí a dycha vpohodě a já ke všemu pořad zívám mam pořad hubu jak kapr to je mi taky nepříjemne jo a u psycholožky jsem jen bulela no to bylo hrůza ta se málem rozbrečela taky jak mě viděla.Tak mi pisni jak se cítíš?Mojí kamaradce zemřel druh žila snim tři rokya vychovavali tři děcka dvě z její strany a jedno s jeho strany a umřel jí byla na zhroucení zůstala s děckama v baráku sama ani nemluvila třepala se no a taky má PP a dostala AD TRITTCO a ona je úplně v pohodě akorat říkala že je po tom strašna chuť na sex kterou si může pry nechat zajít,ale že je jí po nich uplbně super a zvlada se učit s děckama kluk má 12 a dcera 9,tak se skusím zeptat schvalně na to psychiatričky nevím jestli jí nezměnim protže mě neposlouch jen mivnucuje do hlavy co není pravda a to že má úzkost z návratu do práce a to není pravda když budu chtít tak tam dám vypověd,ale ona pořád mele svý.zatim se měj hezky a pisni
Renča, 13.10.2008 9:49:34, IP: ***.***.105.192, #64575
Ahoj Mony,teď už je mirelativně dobře. Ale kdysi,tačalo to přesně na Stědrý den,hrůza.Špatně,třes,motání hlavy atd. To sa pak několikrát opakovalo,strašná úzkost a strach. Měla jsem zrovna po velké preventivní prohlídce,tak jsem věděla,že jinak jsem zdravá. Tak jsem naklusala k psychiatrovi,nasadili mi léky. Po třech dnech jsem zkolabovala,musel mě manžel odvést na pohotovost. Tam mi dali injekci,a že mám snížit dávku AD. Bylo mistrašně,zs týden 6 kg dolů...
Tak jsem šla znovu za psych,byl tam primář,vše jsme probrali. V té době jsem hodně pila na uklidnění třezalkový čaj,a ten se k AD nesmí. Nekolikamásobně zvyšuje nežádoucí účinky AD. Tak proto tak zle. Nabídl mi léčbu jen za pomocí psycholožky,je to na delší dobu,ale účinnější,naučíš se chápat,že je to v hlavě,atd. Ale není to žádná procházka růžovým sadem. Za začátku jsem chodila 5x týdně,myslele jsem,že zkončím v blázinci. Teď už je to o mnoho lepší, ale zdaleka ne,jak dřív. Třeba vúbec nemůžu mikam jezdit,v domácí známem prostředí OK,ale jek mám někam jet,konec. Stavy na omdlení,slabo,nutkání na WC... a to jsem byla cestovatel....každý rok lyže,dovolená u moře....tak sedím doma. Ale trénuji. Nejhorší je,že mám problémy ze zubama,tak musím dojíždět do Ol na různé zákroky,tak to je vždy moje smrt. Zrovna ve st jedu,budou mi zavádět do kosti imolantáty. Umírám už tedˇ. Nějak jsem se rozepsala,tak taky napiš své chmury. Pěkný den,je krásně,to je taky velké +. Ahoj
Helča, 13.10.2008 10:35:13, IP: ***.***.40.194, #64578
Ahojky,já se včera vůbec nemohla dostat na tyhle stránky.Nechtělo mě to sem pustit.Beát,já tomu nerozumím,ale určitě to srce chce pořádně vyšetřit.Já měla ze soboty na neděli děsnou noc.Večer jsem si šla lehnout,zacvičila jsem si a pak jsem chvilku četla.Ne a ne usnout.Před půlnocí do mě do vnitř těla vjela strašná zima,úplnej mráz.Já myslela,že je to konec.Bylo to strašný.Pak to přešlo a za chvilku zas.Fuj,to už nikdy nechci.Úplně mě zevnitř mrazilo.Včera mi bylo celej den špatně od žaludku a zas jsem se motala.Mě už se vážně zdá,že tohle neskončí.
iveta, 13.10.2008 11:33:57, IP: ***.***.209.138, #64582
nejde mi vložit sem příspěvek, mám také podobné potíže.Poradíte jak na to?
Helča, 13.10.2008 14:23:36, IP: ***.***.40.194, #64590
No vidíš,že jsi se sem dostala.Stačí kliknout na odpověď a naskočí Ti okno a do něj píšeš.Pa pa
Jana, 13.10.2008 17:22:44, IP: ***.***.0.70, #64602
Ahoj Bety.Nechápu proč ti doktor na interně nadává že tě praktický doktor neposlal na kardio když tě tam mohl poslat klidně on.Já jsem byla taky přes internu a poslal mě tam hned jak jsem řekla že mám těžké dýchání.Mužou to být první příznaky toho že to muže být srdíčko.No jo dneska si holt člověk musí všecko vyřvat.tak se hlavně drž a žádný drsný myšlenky.vypust je z hlavy.pa Jana
renetka, 13.10.2008 18:34:38, IP: ***.***.252.250, #64610
Ahoj všichni i já se potýkám s PP,zpětně si vzpomínám,, že to ve mě bylo a netušila jsem ,že je to PP,vždy když jsem jela autem,tak jsem měla zpocené ruce,nebo šla do marketu bylo mě na omdlení.V roce 2002 mě poslali na psýchu a předepsali xanax,kreý mě z toho perfektně dostal,a pak jsem jej již nepotřebovala.Rok 2003 ,muž mě oznámil,že se chce rozvést a měl již známost a já byla zase v depresi.Znovu prášky, a ulevilo se mi a pak jsem potkala 2 roky po rozvodu mého současného přítele,mamince se nelíbil,já se za ním odstěhovala i dcerou,a bylo vše podle ní špatné,hádky a nepochopení od matky,pak přítel přišel o firmu "tunel" a mi byli bez peněz, zůstali jsme bez peněz a řešili co s námi bude a kdo nám půjčí,opět nastaly jen deprese a bezmocnost kdo nám pomůže,tímto se na mě nabalovaly všechny problémy.Až konečně loni přítel našel firmu,která mu nabídla prodej rod.domů a zároveň se podařilo sehnat investora a koupit nemovitost,ted dokončujeme stavbu 10 krásných bytů a jeden z nich bude náš,vše je ok i s mamkou jsme se usmířily a já se před 14 dni zhroutila s diagnozou PP.Chci tím říct,že je to vše hektickým životním stylem a snažíme se co nejvíc stihnout a jen si ničíme zdraví a přivádíme si různé nemoci.Dnes mám svátek a můj přítel mě velmi potěšil dárečky,i když mě nebylo dnes dobře, přemohla jsem se a je mi o trochu líp.Hlavní je i podpora v partnerovi,že se může na něj spolehnout, když nebude ve formě pokud to žena nemá, nemá ani možnost se rychle vyléčit z PP.Přeji vám všem uzdravení a víru,že se z toho všechny dostaneme a dáme PP na p**el.....
Helča, 13.10.2008 18:43:43, IP: ***.***.40.194, #64612
Ahojky.Vše nej k svátku.Je to zajímavé,ale kyž se člověk zdá se relativně do klidu,tak buch a je tady PP.Můžu se zeptat jak se u Tebe projevuje?Myslím co máš za fyzické potíže?Já bych taky věřila,že té PP dáme jednou na p**el.Měj se krásně a pa pa
Eva, 13.10.2008 19:27:48, IP: ***.***.24.168, #64616
Vše nej!!
Taky jsis toho v životě užila:(((

Holky mě zkolila viroza,malej marodí od pátku,,postupně to chytáme všichni.Já mám dnes deprese jak blázen.Včera jsem si zapomněla vzít lék:((
Beáta, 13.10.2008 19:51:17, IP: ***.***.150.2, #64619
Ahoj Jani.Ty jsi taky měla nebo máš špatne dychani?Mohla by jsi mi to popsat ja mám někdy pocit že dycham naprazdno a stoho se nemůžu nadechnout.Ne té interně mi bylo až do breku řekl,že je to povinost praktika jenže mě praktik neposlal ani na internu tam mě poslali s urgence a dnes jsem byla u něho že chci doporučení na vyšetřeni kardio a že zase potřebuje zpravu od internisty tak já už nevím.A co ty ty jsi byla na vyštření a co ti dělali a našli ti něco?Prosím pisni mi já už jsem fakt úplně na dně a už přestavam věřit že se s toho vyhrabu.Předem noc děkuji pa
        Předchozí   1 .. 238239240241242243244 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.