Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 14.10.2008 11:18:37, IP: ***.***.40.194, #64696
Ahojky,tak dneska je?Je to trochu lepší?Já jsem se dnes probudila a jakobych měla teplotu,ale nemám jí.Pálí mě tváře a taková celá unavená.Je to hnus.Pořád čekám,že ty AD zaberou a už bude konečně klid.Asi čekám už spíš na zázrak.Vždyť to znáš.Snad se ho taky dočkáme.Pa pa a napiš.Myslím na Tebe.
luciyye, 14.10.2008 13:08:10, IP: ***.***.64.162, #64707
ahoj.tak jak už mi bylo celkem ok, že jsem to tak nějak zvládala.ve čtvrtek u nás doma, vznikla menší hádka a opět to bylo zpět,celý víkend jsem protrpěla,bolesti zad, žaludku...hrozné myšlenky na nejhorší...včera jsme se udobřily a dnes necítím ani záda ani žaludek no prostě..tak si zase říkám,že jsem zdravá, že jsou to vážně nervy...a snad si to budu schopná říkat i tehdy když se to vrátí...jen jsem šla pro prcka do školky, a ta hrozně přetopená místost, začalo mi být horko,že už jsem pomalu začínala panikařit,ale přešlo to.....je to hrozný..kde máme potom brát sílu na to s tím bojovat??ale snad budeme silnější a nějaká PP.nás nedostane!!
Janča, 14.10.2008 14:20:39, IP: ***.***.34.243, #64715
Ahoj Já beru AD už 5 měsíců.Teď na začátku podzimu se dostavila panická ataka a navýšení prášků.Přes léto to celkem šlo,ale jak začíná být zima tak je to hrůza.Říkám si,že mít tak peníze,vůbec by nabylo špatný se na zimu odstěhovat do tepla.To bych ,ale nesměla zjistit,že letět letadlem bych nemohla.Už jen když na to pomyslím,tak mi naskakuje husina.V únoru nastupuju do práce,mám dvě malý děti,který budou chodit do školky a jsou věčně nemocné.Vážně nevím jak to budu zvládat.Mám z toho strach.Co když to na mě zase přijde?Když mám ataku,tak je svět ten nejčernější,vůbec nevím,proč jsme vlastně na světě,když je všude tolik bolesti a utrpení.V tu chvíli pro mě není žádná budoucnost,všeho se bojím a nejvíc toho,že budu muset do nemocnice a nebo že dostanu rakovinu atd.Musím ale myslet pozitivně a tak se těším na léto a teplíčko a nejvíc na jaro až všechno pokvete a bude vonět.Mějte se všichni fajn a bojujte jak se dá.Já bojuju každý den a noc.
Beáta, 14.10.2008 14:53:46, IP: ***.***.150.2, #64716
Ahojky čtu si to tady všechno a chci se zeptat jak to máš stím dycháním hodně mě to zajíma protože já mám hrozné problemi s dychaním nejen,že mě to v noci budí,ale i přes den se nemůžu dodechnout a konečně mi dali doporučení na kardíologii tak se už těším ať to už mám zasebou a zaroveň se i bojím aby mi tam nic nenašli.Já bych si tak přála aby mi už nšjaké ty leky zabrali a já měla konečně klid no to přeju všem co na to trpí protože tahle nemoc je moc zničující.Měj se hezky pa
Beáta, 14.10.2008 15:00:30, IP: ***.***.150.2, #64718
Ahojky Heli,tak jak je mě nic moc.A co spánek už ho máš opět dobrý už se ti to víc nestalo?No ja jdu konečně na to kardiologicke vyšetření tak jsem zvědavá,ale už nemám rada doktory mám jich plné zuby dnes mi řekl PK že už ho to nebaví tak jsme si vyměnili názory a šla jsem už je to obtěžuje.Zatim ahojky a pisni
Jana, 14.10.2008 17:15:13, IP: ***.***.0.70, #64727
Prosímtě Bety J8 jsem s tím dýcháním měla takový pocit jako když mám knedlík v krku, přitom těžko na hrudi a bušilo mi hrozně srdíčko.Proto jsem měla pocit že mám snad infarkt nebo snad mrtvici.Strašně mě brněli ruce aa měla jsem těžké nohy.Mě z toho dostal ale ten Rivotril.Je to proti křečím a.taky tě to uklidní.Těžko ale někomu radit co mu pomůže protože každý člověk je jiný a každému pomůže něco jiného.Vyšetření mi dělali snad všechna co se týče odběrů srdce štítná žláza CT no snad vše a vse mám v pořádku.Ted půjdu 20tého k psichiatrovi tak uvidím co mi udělá s lékama.Ty mi totiž předepsal neurolog tak mi s nimi bude pravděpodobně hýbat.Ty se hlavně drž a nemysli na žádný špatný věci.Já vím že to jde špatně ale snaž se.Já ti zase napíšu.Co se týče těch doktorů tak ty to hážou jeden ná druhého.Musíš prostě narazit na toho správnýho a to je někdy umění.Zatím pa a napiš.A prosím Tě napiš odkud jsi.Díky Jana
Jana, 14.10.2008 17:15:16, IP: ***.***.0.70, #64728
Prosímtě Bety J8 jsem s tím dýcháním měla takový pocit jako když mám knedlík v krku, přitom těžko na hrudi a bušilo mi hrozně srdíčko.Proto jsem měla pocit že mám snad infarkt nebo snad mrtvici.Strašně mě brněli ruce aa měla jsem těžké nohy.Mě z toho dostal ale ten Rivotril.Je to proti křečím a.taky tě to uklidní.Těžko ale někomu radit co mu pomůže protože každý člověk je jiný a každému pomůže něco jiného.Vyšetření mi dělali snad všechna co se týče odběrů srdce štítná žláza CT no snad vše a vse mám v pořádku.Ted půjdu 20tého k psichiatrovi tak uvidím co mi udělá s lékama.Ty mi totiž předepsal neurolog tak mi s nimi bude pravděpodobně hýbat.Ty se hlavně drž a nemysli na žádný špatný věci.Já vím že to jde špatně ale snaž se.Já ti zase napíšu.Co se týče těch doktorů tak ty to hážou jeden ná druhého.Musíš prostě narazit na toho správnýho a to je někdy umění.Zatím pa a napiš.A prosím Tě napiš odkud jsi.Díky Jana
Mili, 14.10.2008 17:36:32, IP: ***.***.4.187, #64730
Ahoj holky,taky se tak zadýcháváte když jdete třeba do schodů apod.papa Mili
Helča, 14.10.2008 18:26:35, IP: ***.***.40.194, #64732
Ahojky,já se mo nezadýchávám,protože já moc nechodím.Jen to nutné kam musím,ale mě se celkově dýchá dobře.Já se spíš motám a mám problém držet balanc,ale beátce se špatně dýchá,ta Ti otom určitě napíše.Pa pa a měj se
Helča, 14.10.2008 18:29:25, IP: ***.***.40.194, #64733
Ahoj Beát.Ty jsi byla u posudkového?A proč jste si vyměnili názory?Jak si může dovolit říct Ti,že už ho to nebaví?To snad není ani pravda.Já jen zírám.A jak jinak je?Pa pa
Eva, 14.10.2008 18:47:05, IP: ***.***.24.168, #64735
Ahoj,,
to ti řekl praktickej doktor????
Monika, 14.10.2008 20:13:40, IP: ***.***.4.101, #64736
ahojky ja mam take problemy s tim jako by se poradne nadechnout jako bych mela malo kysliku nebo me obcas tam neco tizilo.ale spis to mam kdyz na me dolehne nejaka tiziva situace nebo kdyz se rozlitostnim a tak.trapim se mimo jine i kvuli partnerovi a to mi ve vsem dodalo a zpusobilo tyhle problemy.snazim se na to nemyslet nebo mluvit s nekym protoze kdyz na to nemyslim nebo s nekym mluvim telefonuju tak dycham normalne.v noci me to budi minimalne.jinak beru seropram ale teprve tyden a jeste mam rivotril a ten jsem zatim jeste nevzala ale dnes jsem byla u psycholozky a ta rekla ze i klidne na to ho muzu vzit abych se toho nebala. ja vim jak je to hrozne neprijemne a otravne kdo to nezazil nepochopi.kazde leky zabiraji na kazdeho jinak ja jsem teprve v zacatcich ale snazim se bojovat.drz se a nevzdavej to a zase napis budu rada tesim se papa Monika
Helča, 15.10.2008 17:40:49, IP: ***.***.40.194, #64839
Ahojky Beát,copak je s Tebou,že nepíšeš?Je Ti špatně,nebo se Ti naopak udělalo dobře a prdíš na nás :-)))Ne,vážně,už mám strach co se s Tebou děje.Jestli nejsi v nemocnici,nebo tak.Pa pa
Jana, 15.10.2008 18:17:59, IP: ***.***.0.70, #64843
Ahoj Bety,proč nepíšeš něco se děje?Na praktickéhodoktora se vykašli toho můžeš vyměnit nesmí si dovolit ti říkat takové věci jako že jí to už nebaví.Jak jsi dlouho nemocná?Říkala jsem ti ať na špatný věci zapomeneš.Vyhod starosti bokem,když to neuděláš tak se to bude zhoršovat.To přeci nechceš že ne?Tak se ozvi ať o tebe nemáme my všichni starost.Pa Jana
Renča, 15.10.2008 18:26:49, IP: ***.***.161.249, #64845
Ahoj Mony,jak je? Já mám dnes za sebou zubaře,zaváděl mi zubní implántátydo kosti. Už od včera jsem se klepala,panika,pláč....hrůza.Ale jet jsem musela,byla jsem objednaná. Už to mám za sebou,hurá,je to další krůček v boji s PP.
        Předchozí   1 .. 240241242243244245246 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.