Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mili, 09.10.2008 15:11:18, IP: ***.***.4.187, #64248
Nevzdávej to,budeš v poho.taky mi dej vědět jak jsi dopada a jaký AD ti napsala.Neboj nejsi v tom sama taky je m i dnes ouvej pa Mili
Beáta, 09.10.2008 18:11:24, IP: ***.***.150.2, #64267
Mili já už nemůžu cela se klepu ani nevím co bych za to dala kdyby mi už někdo pomohl jěště že mám aspoň vaši podporu mě je dnes tak zle už mám zese průjem cela se klepu a nemůžu vůbec dychat opět nedělám nic jiného než brečím asi se necham hospitalizovat semnou už si neví rady ani psychiatr nic na mě nezábíra.Tohla asi nepřežiju ale bude to pro mě vysvobození jsem v takovém stavu,že bych skočila i z mostu ať mám trapení zasebou.Zatim pa
Mili, 09.10.2008 18:21:26, IP: ***.***.4.187, #64268
Beát držím ti palečky.A co ti dnes ten doktor řekl?A jak dlouho máš PP,že to nebere konce a není ti už líp.Já už ji mám od ledna,ale léčím se až od července,než jsem sebrala odvahu a prožívala to co ty tak to trvalo půl roku.a věř mi myslela jsem,že umřu.Už ráno jsem vstávala a bylo mi zle,pak jsem volala synovi, našim ,aby sem přijeli,ale všichni se na mě vyprdli až na syna který přijel hned po práci.Nikdo mě nechápal a manžel mi říkal,že jsem hysterka a že si mám vzít něco těžkého na práci a a´t prý nemyslím na blbosti.takže držím ti plce a ozvi se.Ani nevíš jak na tebe myslím.Nejlepší by bylo bydlet hned vedle sebe a panikařit spolu,to bysme byly dvojka vi´d? pa Mili
Beáta, 09.10.2008 20:21:05, IP: ***.***.150.2, #64287
Mili no to by bylo super bydlet vedle sebe tam je totiž oboustrana podpora než ti co si myslí že zas tak hrozny to není no ten tvůj ani netuší co prožívaš ten můj konečně začána byt mou oporou,ale večer mi řekne ať si vemu něco na spaní nebo to zas bude noc a to mi není moc příjemné připadam si jak na obtíž.Já se léčím taky od červece,ale měla jsem to už v červnu to jsem ještě netušila co mi je.brala jsem Zolloft po tom jsešm dostala křeč pak mi dali cypralex po tom jsem zvracela pok Coaxil to mi nepomahalo bylo to jak bonbony pak ten Esprital no a po tom prvni dva tydny mi bylo super už jsem psala Helči jak se cítím dobře a najednou třetí tyden se mi to vratilo úplně jak na začatku sanitky pohotovosti jsem na umření a dnes ani nemluvim hrůza děs no a od zítřka začínam brat Auroxin tak nevím jestli stím má někdo zkušenosti a to mi říkala,že jestlimi nepomůže ani tohle tak už musím do nemocnice otevřene kde mě stím naučí žít,ale to se neda naučit.Na jinych strankach jsem četla že někomu to pomáha a je to super a další s toho dostala pry zastavu srdce tak seč samozdřejmě bojím zase jsem si přečetla co jsem neměla.Nejhorší je,že tady nemám nikoho kdo má pochpení a dokonce mi začal můj chlap chodit čím dal tím víc později s prace tam je mu líp nemusí poslouchat mé stenaníAsi by jsme si hodně rozuměli:-).Od si chceme koupit pozemek a ještě nevíme kde :-).pa
luciyye, 09.10.2008 21:24:23, IP: ***.***.165.35, #64297
ahoj!taky bych chtěla ještě dítě,ale ted neustále přemýšlím nad tím, jestli bych to zvládla, když jsou občas dny kdy mám dělat co sama se sebou, tak nevím,skusím ještě vydržet.beátko u mě když se to objevilo poprvé,bylo asi ve stejnou dobu jako u tebe,ale v loni.a fakt skus ten lék z lékárny,já cítila zlepšení tak po třech den,nic tím nezkazíš,když tak je brát přestaneš.neříkám že pomohly na sto procet,ale z toho nejhoršího určitě.taky byly dny kdy jsem si si říkala,že se nechám zavřít kamkoliv,jen at mě z toho někdo dostane,ale je to psychika,což se léčí huř než nejaká zlomenina,taky mi přijde,že to nemá konce.a než takový život tak radši žádný.taky se mi nechce mezi lidi,radši jdu s malým na procházku sama,a už vubec si neumím představit jít někam mezi lidi,co jsem dřív měla ráda,čím více lidí tím to bylo lepší.tu podporu doma taky nemám obzvlášt nějak velkou,muj chlap taky nechápe když řeknu že je mi zle, že jsem ráda, že vubec dýchám....ale když je mi nejhuř vezmu malýho a trochu se s ním pomazlím,teda pořádně. taky jsem se už naučila to ze sebe dostat,neuměla jsem se vypovídat,psycholožka mi řekla,že lidem dávám,ale že já si nemám brát jen to negativní ale naučit se brát i to pozitivní,že pak jsem v sobě všechno dusila....a vydržela až to opravdu přeteklo a pak už bylo pozdě..no jo kdyby mě někdo varoval,že existuja nějaká PP,ale ted už to nevrátím.....taky se těším na den kdy odejde,tak jak přišla.
luciyye, 09.10.2008 21:27:58, IP: ***.***.165.35, #64298
ahoj!taky bych chtěla ještě dítě,ale ted neustále přemýšlím nad tím, jestli bych to zvládla, když jsou občas dny kdy mám dělat co sama se sebou, tak nevím,skusím ještě vydržet.beátko u mě když se to objevilo poprvé,bylo asi ve stejnou dobu jako u tebe,ale v loni.a fakt skus ten lék z lékárny,já cítila zlepšení tak po třech den,nic tím nezkazíš,když tak je brát přestaneš.neříkám že pomohly na sto procet,ale z toho nejhoršího určitě.taky byly dny kdy jsem si si říkala,že se nechám zavřít kamkoliv,jen at mě z toho někdo dostane,ale je to psychika,což se léčí huř než nejaká zlomenina,taky mi přijde,že to nemá konce.a než takový život tak radši žádný.taky se mi nechce mezi lidi,radši jdu s malým na procházku sama,a už vubec si neumím představit jít někam mezi lidi,co jsem dřív měla ráda,čím více lidí tím to bylo lepší.tu podporu doma taky nemám obzvlášt nějak velkou,muj chlap taky nechápe když řeknu že je mi zle, že jsem ráda, že vubec dýchám....ale když je mi nejhuř vezmu malýho a trochu se s ním pomazlím,teda pořádně. taky jsem se už naučila to ze sebe dostat,neuměla jsem se vypovídat,psycholožka mi řekla,že lidem dávám,ale že já si nemám brát jen to negativní ale naučit se brát i to pozitivní,že pak jsem v sobě všechno dusila....a vydržela až to opravdu přeteklo a pak už bylo pozdě..no jo kdyby mě někdo varoval,že existuja nějaká PP,ale ted už to nevrátím.....taky se těším na den kdy odejde,tak jak přišla.
Eva, 09.10.2008 21:51:28, IP: ***.***.24.168, #64301
Holčinko drž se!!Kdybych mohla jsem u tebe hned,,ale jsem z dálky:((((
Mili, 09.10.2008 23:33:43, IP: ***.***.4.187, #64321
Nečti ty nesmyslné věci,jako je ,že můžeš mít zástavu srdce.Ty moje AD mají taky nežádoucí účinky a doktorka řekla,že tyhle AD nové generace jsou šetrné a nenávykové jen to tam musí napsat.Já jsem taky měla strach a přežila jsem to.Tak vy budete stavět? Já bydlela do prosince v Plzni a na vánoce jsme se stěhovali na vesnici ale jen 7km od Plzně.Moc se mi tu líbí:Dcera bydlí s manželem nahoře a my dole. Uvidíš až budeš v baráčku tak se to zlepší,uděláš krok a jsi venku.Určitě mi napiš jak to snášíš.V tom,že bysme si byli oporou v tom máš pravdu a ani nevíš co bych za to dala mít někoho jako ty poblíž sebe a pomáhat si navzájem.Dobrou Mili
Beáta, 10.10.2008 10:11:58, IP: ***.***.150.2, #64355
Ahojky tak dnes jsem vzala první prašek akorat se nějak motam měřila jsem si tlak a mím ho docela nízky tak si dám kavu a uvidíme co bude,ale od rana jsem nějakí rozhrkaná akorat je naprd,že jsem opět na praškach na spani mě je totiž večer zla tak si ho honem vemu ať to zaspím,ale v 5hod jsem už vyspana a už jsem ve stejným kole nemůžu popadnout dech a to mám pořád.Snad mi to pomůže jinak fakt už nevím.Tak to máš dobry dceru mít u sebe aspoň nebívaš tak často sama doma nebo jo?
Beáta, 10.10.2008 10:13:21, IP: ***.***.150.2, #64356
Ahoj Heli co je stebou že nepíšeš už ti AD zabrali a je ti konečně dobře?
Helča, 10.10.2008 10:13:47, IP: ***.***.40.194, #64357
Ahojky holky.Já včera nepsala,protože nám nešel internet.Koukám Beát,že jsi na tom zas zle.To je mi opravdu líto.Psala jsi,že budeš brát Auro..něco.Já si to přesně nepamatuju.Jen vím,že tenhle lék bral můj nejlepší kámoš(já nemám kamarádku,ale kamaráda ),měl sociofóbii,toho nejhoršího stupně,nemolh vůbec ven,ani u psychiatra nemohl být v čekárně,když tam byl jeden člověk a ten bral Auro...pamaruji si ti podle aurory:-)))No léčil se 2 a půl roku,ale je to 7 let a nemá vůbec žádné potíže.Tak mu to pomohlo.Mili,ptala jsi se jestli je někdo z Plzeňska.Já jsem kousek od Sušice.V Plzni jsem nedávno ležela v nemocnici.Pa pa
Monika, 10.10.2008 13:08:25, IP: ***.***.4.102, #64383
ahojky jsem moc ráda že jsem našla tyto stránky a mohu se o této problematice,která trápí také mě dozvědět více a naučit se ji zvládat.ráda se s vámi podělím o své strasti i rádosti. mela jsem hrozný strach kyz jsem nevedela co mi je a jak si pomoci.budu ráda za každý pozitivní ohlas a komunbikaci s vámi.přeji hezký den Monika
Mili, 10.10.2008 14:22:58, IP: ***.***.4.187, #64394
Tak taky jsem sama doma,ale většinou je doma.za 3měsíce to čeká tak už má taky ráda klid.Mě bylo divně i v noci mám opět průjem a jsem rozklepaná jak ratlík.pa
Mili, 10.10.2008 14:29:50, IP: ***.***.4.187, #64395
Tak to je super,že jsi relativně blízko.Já bydlím za Plzní směr na Přeštice rodiče mají chalupu za přešticema a kamarádku mám v Klatovech.Byla jsem i na dovolené v Srní. tak ppa a napiš kde přesně se nacházíš papa Mili
Renča, 10.10.2008 16:36:40, IP: ***.***.161.249, #64413
Ahoj Mončo,jak dlouho s PP bojuješ? Bereš léky?
Já budu mít o Vánocích s potvorou PP první výročí. Já léky neberu,chodím jen k psycholožce. Jednou je super,říkám HURÁ, jindy jedu z kopce jak na saních. Ale snažím se bojovat,chci žít jak před tím!!!!!!!!!!
        Předchozí   1 .. 237238239240241242243 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.