Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 06.10.2008 9:23:29, IP: ***.***.40.194, #63850
Chudinka malej.Můj syn to měl taky a taky mu to v ordinaci odlepovali a pak nechtěl celý den ani čurat,jak se bál.Ale od té doby se mu to už neudělalo.Snad už bude mít taky pokoj.Pa pa
Beáta, 06.10.2008 12:42:00, IP: ***.***.150.2, #63875
Ahojky Heli,tak semnou to jde z kopce v noci jsem se dusila nemohla jsem spat jak jsem nemohla dychat už jsem myslela,že mě odvezou dnes jsem na interně zrušila koloskopi a dělali mi odběry další a budou mě posílat na plícní alerkologi a kardiologii a divil se že mě tam neposlali už dávno řekla jsem jim ať mi to napíšou na papír že nemůžu dychat protože mám PP a dívej nenapsali a najednou takové vyšetření teť se docela bojim,že mi tam něco zjistí,protože mu se to taky nezda to dychaní,tak jsem zvědava co semnou vůbec je a bude.A to mám jít do prace tak to njevim jak to udělam achjo to je život na hov..Zatim pa jsem bez nalady asi půjdu brečet
Helča, 06.10.2008 12:46:02, IP: ***.***.40.194, #63876
Ahojky Beát.Neboj,dopadne to dobře a uvidíš,že budeš pak klidnější.A to jsi tak třed týdnem už hýřila optimismem viď?A proč pořád píšeš,že máš jít do práce?Copak v tomhle stavu můžeš jít do práce?
Eva, 06.10.2008 12:50:39, IP: ***.***.24.168, #63877
Holka moc se drž,,věřím že bude vše v pořádku a budeš klidnější,,ty nervy to je prevít!!Je to vše od toho:((
Eva, 06.10.2008 12:52:04, IP: ***.***.24.168, #63878
Jo mě dr. říkala že se tam otočej třeba i 5x!!!Se děsím,,přitom jsem dělala,přetahovala,mazala jak mě řekli a stejně se kousek slepil:((((
Beáta, 06.10.2008 14:53:41, IP: ***.***.150.2, #63891
Ahojky díky za povzbuzení.To jsem hýřila,ale jen chvili nevím co se to semnou děje.Já prostě mám takovou smůlu a té se asi nezbavím:-( někdy si sobecky řeknu proč zrovna já:-(!Do práce mi napsala psychiatrička pro Pk zpravu ať mě skusí poslat do práce,že jinak dostanu ještě PP s prace,tak nevím jsem ko
Helča, 06.10.2008 15:12:58, IP: ***.***.40.194, #63897
Ahojky.Není to sobecké,já si taky často říkám,proč zrovna já.To asi přemýšlíme všichni stejně.S tou prací je to ale fakt blbost.Co by jsi tam prosím Tě byla platná?Vždyť jsi ráda,že se postaráš sama o sebe.
Mili, 06.10.2008 16:24:36, IP: ***.***.4.187, #63905
ahoj Kamčo,bývá mi jak kdy někdy dobře,někdy na umření..Beru AD Sentralin Sandox a docela to zabírá,ale beru i neurol.A jak je tobě jaké ty máš příznaky té PP.
Mili, 06.10.2008 16:35:51, IP: ***.***.4.187, #63908
ahoj je mi tě moc líto,ale než jsem se začla léčit tak mi přišlo že se nedožiju zítřka.Ale co je na tom nejhorší,že můj manžel tu nemoc nebere vážně a jen tvrdí,že to simuluji.Také bych chhtěla mít oporu v manželovi,jako má hodně z vás.Beát,nevzdávej to,věřím,že vše jde vyléčit a budem fit holky věř mi.mě už je 40 a v lednu budu babičkou a věřím,že budu zdravá a vnoučka si užiji..Měj se
Beáta, 06.10.2008 18:27:24, IP: ***.***.150.2, #63932
Ahojky Mili,děkuji za podporu a můžů ti říct,že teť brečím a závidím ti,protože já myslím,že se toho ani nedožiju abych byla babičkou.Jak dlouho máš PP ja poslední už čtyři dny myslím,že nedožiju ráno a to před týdnem se zdalo,že už mám vyhrano.Abych pravdu řekla já také nemam pořadnou podporu u manžela poslední dobou mi připadne že to bere jak kdybych měla zlomenou ruku ze včerejška na dnešek jsem se dusila a jen hykala a jen mi řekl no to zas bude noc.Já jsem měla brzy děti a můžu ti říct že kdybych neměla děcka tak jak jsem život dostala tak tak bych si ho vzala mám syna ten bude mít 13 a dcera má 10 a já nejsem schopna se snimi smát už mě nic nebaví a to mi je 30.Jak to vůbec zvládaš ty a jaké máš příznaky?Já jsem asi stracený případ mě v životě nepotkalo nic dobrého v 10letech zneuživana ve 25 znásilněna a ve 30 PP jak kdybych toho neměla málo:-(.Teť už otom dokážu mluvit,ale vtom mi pomohla hodně psychiatrička a že když otom dokažu mluvit tak budu stoho venku a houby.Tak se měj hezky a když se ti bude chtít tak pisni jo a děkuji moc za podporu pa
Beáta, 06.10.2008 18:35:05, IP: ***.***.150.2, #63934
Já taky nevím vůbec co mám dělat já jsem ráda,že vůbec rano vstanu živa a tak to vypadalo slybně,že to je na dobré cestě a dívej opět si říkám,že nedožiju rána.A co ty?Jak je tobě doufá že dobře?pa
Helča, 06.10.2008 19:42:40, IP: ***.***.40.194, #63945
Uvidíš,že určitě bude zase líp.musíme tomu věřit.Mě dneska odpo tak bolela hlava,že jsem myslela,že mi exploduje.A do toho i páteř,takže jsem taky jak přejetá.Snad dnes budeš v noci spát.Máš něco na spaní?Že by jsi to zkusila.Fakt je mi Tě líto.A ten Tvůj manžel by měl mít víc pochopení.Vždyť to není žádná sranda.
Mili, 06.10.2008 20:42:06, IP: ***.***.4.187, #63955
Ahoj,já vím co zažíváš to,že nemáme ani ýedna podporu od toho od koho ji čekáme je hrozné.Ŕeknu ti na rovinu,že kdyby ten můj marodil a te´d po tom všem jak se dokázal zachovat,bych mu už ani čaj nepodala.Ještě jsi mi ani nenapsala odkud jsi.Já mám syna 22let a dceru 18let.Musela se vdávat čekají mimčo.Ani já to v životě neměla lehký.dík že se můžem takhle o vše podělit
Helča, 06.10.2008 21:04:26, IP: ***.***.40.194, #63957
Ahojky.Jak tak čtu,tak to nemáte vůbec jednoduchý.To pochopení od partnera člověk zrovna tak potřebuje.To já mám opravdu štěstí,ten můj by mě nejraději nosil na rukou.Když mi bylo nejhůř,vzal si na mě ošetřovák a byl u mě 24 hodin denně.Ale hlavně byl tady pro mě a to mu v životě nezapomenu.Vážím si ho mnohem víc,než před PP,protože mi ukázal,že v něm mám skutečnou oporu.Ale některý chlapi jsou fakt sobci.Mají jen své problémy a na vše kašlou.Máte to holky mnohem těžší,když proti tomu stojíte sami.Pa pa a snad bude líp
Kamca, 07.10.2008 7:46:05, IP: ***.***.253.121, #63991
Ahoj Heli,myslim ze priznaky maji asi vsichni stejne jak to tady tak ctu.Ja jsem pred 3 lety mela dietu,ale fakt drastickou a kdyz jsem po 9 dnu nic nejedla,tak jsem se zacla strasne klepat,brnet a tlak snad 500...hned na druhy den jsem prestala kourit a piit kavu,ale nic nepomohlo,od te doby se porad bojim ze se mi to vrati zpatky.
        Předchozí   1 .. 234235236237238239240 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.