Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 05.10.2008 13:28:29, IP: ***.***.40.194, #63793
Evčo,já si asi nepřeju nic jiného.Teda,kromě toho aby byly děti zdravé a manžel a prostě všichni moji blízcí.Ale to dítě mě úplně pohltilo.Už 2 roky mám v hlavě jen to.Možná proto i ta PP.Teˇasi poslední měsíc se mi noc co noc zdá,že mám mimčo a jak jsem šťstná.No a pak se probudím a zjistím,že to byl jen sen,že ho nemám.A pak brečím a je to pořád dokola.Děti jsou pro mě vším.Ale to asi znáš.Jen ta mrcha PP,měla ještě počkat.Teď mám místo mimča AD a jsem v háji.Pa pa a co malej?
Beáta, 05.10.2008 18:51:12, IP: ***.***.150.2, #63809
Heli tak jsem opět přežila tento den dnes je mi úplně na nic.Ja jsem zapomjěla kolik ti je,ale 35 asi ještě ne takže máš ještě nějaky ten rok čas.Já být tebou tak se napřed stoho vyhrabu a pak bych do toho šla já nemyslela vrozenou vadu,ale tu blbou PP,že to může byt i dědčne,ale to záleží jak čloběk asi silny nebo já nevím taky jsem si myslela jaky jsem silak a prd.Já odpočivám relaxuji a stejně to nepomáha,ale mě to děla když třeba vařim nebo žehlím to teplo mi neděla dobře měřím si i tlak a mám ho moc nízkys dokonce jsem se dnes dívala do zrcadla když mi bylo zle a mě se v ten moment uplnš zmenší zorničky a pak jak to přejde tak se zase rozšíří jsem zvědavá co mi zítra řeknou na interně.Já jsembyla taky posedla mimčem já jsem měla hodně brzy děti a teť jsem si to chtěla vychutnat a dívej chutnám tak akorat blbou PP a moje kámoška te se ji narodilo ve 36letech první a když vidím jak ten porod sní zamával tak mám strach nemůže chudera skoro chodit má něco s plotynkama,ale to bych ti asi neměla říkat ať tě nestraším to bych nechtěla!Já si třeba říkam,že třeba by mě to přešlo kdybych byla těhotna,ale zase co ten strach s porodu,co to by semnou udělalo.Kéž by se ná nás konečně usmalo štěstí a ne jen na nás,ale na všachny co tím trpí,ale to se mi akorat tak může mě zdat,ale mě už fakt bylo tak dobře a já blbka jsem hned vysazovala leky a to jsem asi neměla asi jsem to moc uspěchala.No a ke všemu mi končí neschopenka 24,tak to nerochodím psychiatrička už mi řekla že se tam musím vratit,protože bych pak měla ještě paniku s návratu do prace,ale já asi dám výpověd.Teť když ti píšu tak se mi udělalo dobře,ale to jen na chvíli protože už cítím horkost ach jo jak to tá Májky zvlada já bych potřebovala mít tu její sílu.Škoda,že já neznám nikoho kdo má tady taky tu PP všichni býdli tak daleko a z Olomouce nikdo.Zatím pa a pěkně se vyspinkej miminkovsky sny jsou krasne taky jsem je mívala.
Eva, 05.10.2008 19:08:03, IP: ***.***.24.168, #63810
Moc na tebe myslím,a držím pěsti,je to vše začarovaný kruh,,ale věřím v dobro,,mám léčitele který napravuje auru.....
Eva, 05.10.2008 19:08:14, IP: ***.***.24.168, #63811
Moc na tebe myslím,a držím pěsti,je to vše začarovaný kruh,,ale věřím v dobro,,mám léčitele který napravuje auru.....
Helča, 05.10.2008 20:08:05, IP: ***.***.40.194, #63815
Ahojky beát.včera mi bylo 35,takže už moc nadějí nemám.No je to děs.nějak to budu muset zkousnout,ale myslím,že to bude velikej problém.Mě taky dneska nic moc.Ten můj je na 16 v práci.Pořád taky chudák jen maká.ten tlak to je na prd.Já si myslím,že mě to motání a špatný chození dělá právě ten tlak.Uvidíš co Ti zítra řeknou na té interně.No a s tou neschopenkou,to Ti přece nemůžou ukončit marodění,když Ti není dobře.To by byla blbost.Já jdu zítra na LPK.Už se moc těším.Ten doktor je pěkně protivnej.Pa pa
Helča, 05.10.2008 20:09:45, IP: ***.***.40.194, #63816
Ahojky,moc děkuju,že na mě myslíš,ale já už tomu prostě nevěřím.Ptala jsem se co malej?jak to má s tim pinďou?
Jitka, 05.10.2008 20:11:01, IP: ***.***.98.33, #63817
Ahoj, dostala jsem se na vaše stránky, protože mi to poradil známý. Mám takové hrozné stavy a nevím, jak se s tím vyrovnat. Najednou mi začně bušit srdce, chybí mi kyslík, přijde hrozná slabost, úzkost a je mi na zvracení. Prodělala jsem dost náročný rozvod a zdaleka ještě není vše u konce.Je mi 49 let. V minulosti jsem takové stavy mívala, ale daleko méně intenzivní a ne tak často. Poslední dobou je to i několikrát denně. Doktorka mi napsala Trittico, už to beru měsíc, ale žádná změna. Nejhorší jsou ty stavy v noci, nohy mě neunesou, cítím se strašně slabá. V noci jsou ty stavy nejdelší. Myslíš, že se může jednat o panickou poruchu? Díky moc za odpověď Jitka
Helča, 05.10.2008 20:40:34, IP: ***.***.40.194, #63819
Ahojky,nejsem sice doktor,ale mám pocit,že Tvé příznaky jsou tipické pro panickou ataku.Možná i s něčím kombinovanou.Měla by jsi navštívit doktora,nebo aspoň klinického psychologa a budeš mít jistotu.Hlavně co nejdříve,ať se Ti to moc nerozjede.Pa pa a pak nám dej vědět jak jsi dopadla
Mili, 05.10.2008 20:58:13, IP: ***.***.4.187, #63820
ahjky,to dýchání mám taky.Jdu třeba pověsit prádlo a jsem zadýchaná jako kdybych dřív uklidila celý barák.Také mě hodně boleli záda,mezi lopatkami dostala jsem z toho strach a srdíčko mi běželo jak o závod.Mám dceru a ta te´d čeká miminko,takže je spíš doma,tak tu nejsem sama a jeto lepší.Beát odkud jsi,kdybys mohla být někde poblíž Plzně,bylo by fajn se o problémech podělit i osobně.Držím palečky a přeju brzké uzdravení Mili
Kamca, 05.10.2008 23:10:58, IP: ***.***.253.121, #63833
Ahoj Beatko,ja uz jsem ti jednou psala a odepisovala si mi,dekuji moc....mam asi teda taky PP a doktori porad nemuzou prijit na to co mi je.ale chtela jsem se zepatat holky,jestli kourite?Ja ano a je to me jedine poteseni....
Mili, 06.10.2008 3:19:20, IP: ***.***.4.187, #63841
Ahoj Kamilo já také kouřím a i pro mě je to jediný uklidńovák.měj se hezky
Kamca, 06.10.2008 8:46:22, IP: ***.***.253.121, #63845
Dobre rano Mili,tak to jsem rada,uplne si me uklidnila:)A jak ti byva,dobre?Preju hezky den
Helča, 06.10.2008 8:55:41, IP: ***.***.40.194, #63846
Ahojky Beát.tak jak je dneska?A půjdeš na tu internu?Já se teď vrátila z LPK a jdu tam zas až 3.11.I tlak jsem měla 140/80,tak už není nízkej.To jsem ráda,hlavně ať není zas vysokej.Teď je to tak akorát.Před chvilkou jsem vzala 3 AD,tak vyčkávám.Zatím pa pa a dej o sobě vědět
Helča, 06.10.2008 8:59:23, IP: ***.***.40.194, #63848
Ahojky.Jestli na nic nemůžou přijít,tak je to nejspíš PP,já to měla na začátku také tak.A bereš něco?Ptala jsi se na kouření,no já jsem kuřák.Je to taky moje jediná neřest.Nepiju,nefetuju,nemluvím sprostě a teď už dokonce ani nesexuju :-)))Takže jsem čistá jak lilie,teda až na to kouření.Pa pa a napiš mi jaké máš problémy.Jak se Ti to projevuje.
Eva, 06.10.2008 9:14:01, IP: ***.***.24.168, #63849
Děkuji moc za optání,,bohužel se mu kousek zase slepil a čeká nás drobnej další zákrok,,jen v ordinaci,,odlepení:(Dnes šel po měsíci do školky,,měl nakrajíčku:/(
        Předchozí   1 .. 233234235236237238239 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.