Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 02.10.2008 7:34:27, IP: ***.***.40.194, #63569
Ahojky.Tak děti už vyratily do školy.Manžel je v práci,no a já zůstala sama doma.Snad to zvládnu.Dnes a zítra jsem bez AD,tak doufám,že to nebude nějak drastický.Kdyžtak mám Neurol.Psala mi kámoška,jestli může přijet na kafe,tak je to supr.Aspoň nějakou dobu nebudu sama.A jak je Tobě beruško?Už je líp.Je fajn,že tyhle AD Ti sedli,já doufám,že do třetice jsme se taky trefili.To je děsný,když pak tady holky píšou po 14 dnech,že je jim dobře.Ne že bych jim to nepřála,ale my se v tom plácáme už tak dlouho viď?Asi opravdu záleží jak se doktor trefí.No my holt musíme být v něčem extra :-)))
simca, 02.10.2008 8:16:49, IP: ***.***.186.98, #63570
Ahoj holky, cetla jsem vase prispevky a je to fakt hruza co nas muze z niceho nic potkat. Ja nastesti muzu do kramu jit, tohle mi problem nedela. V praci se nemuzu moc dobre soustredit, porad na to myslim. Jinak ja mam naprosto stejny problem s tim strachem. Cely den se bojim, az pujdu spat, jestli me to v ty posteli neprepadne. Uz jsem preventivne ve strachu:-(Helco, me teda po 14-ti dnech prasky fakt nezabraly, az tak po trech mesicich jsem se citila jako normalni clovek. Treba jdu po ulici, nebo v praci, koukam na ty lidi a rikam si jak moc jim zavidim, ze je jim dobre a nemaj v hlavne takovej bordel jako ja. Pak si zase rikam, ze maji jiny zdravotni problemy a nemusi byt psychicky. To me treba uklidni a rikam si, ze je mnoho lidi na tom hur, nez ja.
Beáta, 02.10.2008 9:05:54, IP: ***.***.150.2, #63574
Ahojky tak jsem vypravila děcka a šla si schrupnout,ale už nemůžu pořádně usnout tak jsem vstala.No já doufám,že ti ty AD sednou.Mě sedli,ale stejne se mi to sem tam vratí a stím se neda smířít,ale řikala,že to nebude hned,že to bude odeznívat postupně,tak jsem zvědava ja jsem taky zůstala sama,ale teť kecame s brachou po netu tak aspoň tak daváme si spolu kafe aspoň mi to rychleji uběhne a to je stale dokola rano se těším na večer a nic stoho života tak zatim pa
luciyye, 02.10.2008 9:21:34, IP: ***.***.64.162, #63575
ahoj holky. taky se mi nedaří se mezi vás dostat. každej den si vás čtu, s PP se trápím asi rok, takže nějaké poznatky jsem taky nasbírala.....přišlo to taky z ničeho nic,nemocnice..vyšetření..psycholog, psychiatr....AD...,které nezabíraly...tak jsem je vysadila,...a začala se stím tak nějak prát sama.....nebyla jsem schopná jít sama na nákup, vzdálit se od doma sama víc jak kilometr.....a jen jsem seděla a koukala z okna a záviděla druhým jak se mají, že si takhle bez problému chodí po venku...není to tak, každý má trápení....tak jsem se tu potvoru snažila přeprát...
luciyye, 02.10.2008 9:26:40, IP: ***.***.64.162, #63576
tak koukám, že se mi to konečně povedlo.....jsem ráda...protože je to tak 14dní co je mi fajn, nechci to zakřiknout...ale prcka v pohodě odvedu do školky, zajdu si i do města....a i když mě začnou bolet třeba záda...v hlavě se mi nazačnou honit zase ty myšlenky na nejhorší....prostě se snažím to tak nějak přejít......doufám a věřím že to vydrží...konečně mi přijde že se mi ulevilo, byla jsem jen unavená z toho jak jsem v křeči, ale 14 dní je vážně málo...tak mi držte palečky ...jako já vám.....
simca, 02.10.2008 13:40:04, IP: ***.***.186.98, #63606
Tak to ti preju moc stesti, at je ti dobre:-) Mas pravdu, clovek by se mel tak nejak psychicky nakopnout a rict si, ze to nejak zvladne. Nekdy to jde lip, nekdy hur. Takze se drz!
Helča, 02.10.2008 15:21:38, IP: ***.***.40.194, #63614
Ahojky.tak jsem se dostala k počítači.Dneska jsem bez Ad a je mi líp,než s nimi.Asi mi tamty opravdu nesedli.Od rána mám samou návštěvu.nejdřív přijela kamarádka a pak přijela moje psychoterapeutka na návštěvu a prokecali jsme 3 hodiny.Tak to bylo fajn.Mohla by jezdit každý den.Je to fajn.A jak Jste na tom dneska Vy?
Eva, 02.10.2008 18:20:06, IP: ***.***.24.168, #63624
Ahoj,,dnes jsme byli na ko. s předkožkou a zase se mu slepuje,,,čeká nás do měsíce odlepení v ordinaci,,už mám nervy v pr...přitom jsem dělala co mě řekli.
Dnes jdem s kámoškama na véču,,dám si pivenko:)
Helča, 03.10.2008 7:58:52, IP: ***.***.40.194, #63642
Ahojky.Tak dneska ještě bez AD a zítra ráno jdu vzít poprvé ten Remood.Snad už konečně ten pomůže.No a jak jsi na tom Ty?Jak to zvládáš doma sama?Já nějak nic moc.Vždycky si říkám,že jsem si měla nechat ten Zoloft,protože mi bylo líp než je mi teď.No kdo mohl tušit,že to bude takhle viď.Doufám,že alespoň Tobě je zase trochu líp.Pa pa
Eva, 03.10.2008 8:51:44, IP: ***.***.24.168, #63645
Ahoj
to máš fajn že ti jezdí psychoterap.domů:)to je fajn!
Beáta, 03.10.2008 17:40:05, IP: ***.***.150.2, #63697
Ahojky.Heli já si myslím,že ti to už konečně zabere u mě to bylo taky na potřetí,ale můžu ti říct,že posledni tři dny jsem úplně jak na začatku nějak se mi to hroutí.Já už prostě fakt nevím mám opět k AD ten neurol,ale nic moc pořád mám pocit,že omndlím a sama se divím,že jsem ještě neomdlela.Jsem vyklepana dělám si i čaje nervovou směs a prd žadne zazraky.Ja se stoho prostě navyhrabu to je můj konec já jsem zvědava jestli se dožiju vánoc ja fakt mám pocit,že snad umírám to už není možny tak to vypadalo nadějně a prd z toho už jsem opět tam kde jsem byla mě to už takhle fakt nebaví už nevím s které do ktere.Dnes jsem uklízela rano docela v pohodě,ale přišlo dopoledne a už jsem byla taková rozhrkana těžko se mi dychalo tak nevím příští tyden přijede bracha tak mi bude fajn budu mít první pomoc pořád po ruce jestli do té doby neumřu.Achjo to mi byl čert dlužen pořád si říkám co jsem komu udělala,že musím mít nějakou zatracenou PP já Heli asi umřu asi by to bylo pro mě vysvobození ja se fakt moc trápím já nemám náladu se ani mazlit s děckama jsem rada,že dycham a děcka tím taky trpí a s manželem taky se nemuchlujem já prostě jsem jak bez života.A co ty ať je aspoň tobě dobře když mě ne moc ti to přeji pa smutna Bety
Majka , 03.10.2008 19:09:26, IP: ***.***.231.146, #63703
Holky ahoj,nebyla jsem od uterka doma,a hadejte kde jsem byla?V nemocnici.Malej mněl tak silnou bronchitidu,prostě pískaly mu průdušky jako blázen a dýchal tak krátce že se doktorka divila že se neudusil.Ale hned při vstupu do nemocnice jsem začala vibrovat a bylo mi na omdlení a na zvracení.Tak jsem buchla prášek a byla jsem na nich raději celou dobu a bylo to super!!!!Hráli jsme si a krásně jsem si to tam užila.Žádné starosti o nakupování a uklízení a vaření,jen pohoda hají a hračenky.No super,ale nemít prášečky na ulkidnění tak nevím.Beatko neblbni,fakt neumíráš.Strach ze smrti je horší než smrt sama.Vydím že vás to zase pohlcuje,ono je to na podzim vždycky horší,to počasí a mraky,já nevím co vám už poradit,aby vám bylo dobře.Je mi vás líto holky,uvědomte si,ale dopodrobna co se vám děje v hlavě a v těle.Začněte pozorovat myšlenky a tělo,napište si celej průběh dne a večer si to přečtěte a uvědomte si!!!!!!co je ta vaše chyba!!!co děláte špatně!!!!ALE HLAVNĚ!!!!!!Nesmíte jen sedět a utápět se,musíte na sobě makat!!!Snažit se nějaké dechové cvičení,a cvičení na odvádění mysli!!!!!Nemůžete jen ach jo a nezvládnu a nemůžu a nejde a to nezkončí a nezbavím se toho a tak!!!!Co prosím vás děláte aby se to zlepšilo???To nějak ve vašem psaní chybí!!!Nepište jen jak je vám zle a jak se hrkáte.Kde jsou věci jako,cvičila jsem to a to a pomohlo nebo nepomohlo,a zkouším teď to a to a uvidí se????To tu není já vím proč,protože se o nesnažíte o zlepšení!!!Prostě jste do toho vlítly a nechcete a nesnažíte se z toho vylézt.Už jen to jak tu píšete vás musí utápět.Všechno vidíte černě a ani na minutku nenecháte vaši mysl prosvítit paprskem světla!!Je to hrozné já vím,ale pokud se tomu nezačnete bránit a nezečnete tvrdě bojovat,tak to opravdu nepřestane!!!Tak ráda bych vám pomohla,jenže po tomhle pisání to moc dobře nejde,kdyby jsme mohly spolu být,tak by jsme tu mysl určitě přemohly ale jinak to nejde.Tak se prosím vás holky snažte pochopit a uvědomit si co vám tím chci říct!!!Tak zatím papa,a hlavu vzhůru.NEVĚŠTE HLAVU,VZPŘIMTE SE A NADÝCHNĚTE SE ZHLUBOKA!!!!Vždyť mame pro co a pro koho žít!!!
luciyye, 03.10.2008 19:10:11, IP: ***.***.64.162, #63704
já na tom byla uplně stejně,malej mi vadil,ten jeho křik..prostě všechno.taky jsem myslela, že to nikdy neskončí.vyzkoušela jsem vše co se dalo..ted jsem našla dobré cvičení,čaj a taky léky jsou volně prodejné,beru je cca 14dní a zatím vážně pomáhají, tak doufám, že to vydrží..a dobrá je taky třezalka která se k nim může. tak se holky držte a hodně sluníčka do těch deštivých dnu.
Eva, 03.10.2008 21:19:08, IP: ***.***.24.168, #63713
Ahoj,koukám že jste byli v nemocnici,,hlavně že už je dobře.jak máš starého synka?
Helča, 03.10.2008 21:46:38, IP: ***.***.40.194, #63721
Ahojky Majko.tak Vy jte byli v nemocnici?Hlavně,že už jste doma že jste v pořádku.Máš pravdu,že teď jsou naše zprávy úpně děsné.Ale mě nesedli AD a bylo mi po nich den ode dne hůř.To nejde myslet pozitivně,když je Ti den ze dne hůř.Byla jsem po nich jak vyměněná.Všechno mě bolelo,začala jsem se strašně motat...hlava jen vybouchnout.Prostě hnus.Strašně mi sráželi tlak.Teď mi je konečně vyměnil,ale jsem 2 dny bez AD.včera to docela šlo,ale dneska od rána jsem úplně hotová.Jako kdybych se nemohla vůbec hýbat.Do toho se šíleně motám,bolí mě klouby,svaly.Nejspíš na mě k tomu leze i chřipka.Nejsem vůbec v pohodě.Nevidím teď zlepšení v ničem,jen zhoršení.Ale zítra začínám s novými AD a opravdu doufám,žeuž konečně zaberou.Pak na sobě začnu zas makat,ale teď na to prostě nemám.Nemám žádnou energii.Prostě tyhle blbí dny jen přežívám.Jediné co se snažím,je číst,aby to odvedlo mou pozornost a to se naštěstí daří.Já vím,že bych se v tom neměla utápět,ale teď to nějak nejde.Pa pa
        Předchozí   1 .. 231232233234235236237 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.