Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Beáta, 30.09.2008 9:03:30, IP: ***.***.150.2, #63376
Ahojky.Ja jsem brala hned ze začátku cipralex,ale bylo mi tak špatně,že mi ho museli vysadit.Jsou to AD které patří mezi silnější proto stoho někomu bývá špatně ja jsem i zvracela.Pak mi je vyměnili a špatně mi už nebylo.Každy to snáší jinak.Pa mej se hezky
Beáta, 30.09.2008 9:09:26, IP: ***.***.150.2, #63378
Ahojky tak to mě mrzí,že je pořád tak zle.Já na tvém místě bych už cupkala k dok ať mi vymění AD,protože to není normální,že ti to ještě nezabíra!Skus se zeptat na ten Espirital.To je těžko každy předepisuje něco jineho,ale tobě to nezabíra tak to bereš zbytečně se laduješ něčím po kterem ti je hůř a hůř ja jsem cítila změny už po 4tab,není to sice úplně pryč,ale je to lepší a když tak lupnu neurol a je dobře.Tak zatím se loučím jedu k dok,tak se ozvi jak ti je dnes?Jinak přeji pěkny den
Eva, 30.09.2008 12:33:39, IP: ***.***.24.168, #63401
Ahoj
jak jsi ho brala dlouho?Mě zatím zle není,,ale sex mě nic neříká a to samé bylo když jsem brala citalec..
Co bereš ty?
Helča, 30.09.2008 12:38:24, IP: ***.***.40.194, #63402
Ahojky.Tak jsem byla dnes u obvodního a mám zas nízký tlak,minule taky.Tak mi ho asi sráží ta nová AD.Nepomáhá kafe,ani Neurol.Motám se,bolí mě hlava,že si občas myslím,že mi vybouchne,hučí mi v ní jak v úlu.To ať mi dá raději zpátky Zoloft,sice úplně nezabral,ale teď je mi den ode dne hůř a hůř.Jela jsem k psychiatrovi a dneska tam není,tak budu muset zítra.Zatím se měj a Pa pa
Beáta, 30.09.2008 18:20:03, IP: ***.***.150.2, #63418
Ahojky.Já mám taky dnes úplně na nic sotva dycham mám pocit,že už ze sebou někde švihnu mě už ten život tak nebaví jen přeživam a čekam až umřu.Tohle nemám silu zvladnout.
Jana, 30.09.2008 18:31:33, IP: ***.***.0.70, #63419
ahoj Evo .Beru taky Citalec a jak jsi psala o tom sexu tak u mě je to uplně stejný.Vysadila jsem kvuli tomu i antikoncepci protože když to shrnu tak sex u nás je tak 2krát do měsíce a to skutečně nemá cenu se ládovat ještě dalsíma práškama.dokonce se mi stalo že mi to bylo strašně nepříjemný.A přitom s manželem máme spolu hezký vztah.Je to zvláštní co s člověkem nemoci dokážou udělat.Panickou poruchou trpím od července.Beru na ulkidnění ještě Rivotrol ale snažím se ho už vysazovat.Pokusila bych se jít do práce,chtěla jsem jít už ted od prvního ale dostavila se mi zase ta úzkost takjsem zase couvla.Tak to zkusím zase příští měsíc.Zatím se džte holky všechny Jana
Jana, 30.09.2008 18:31:35, IP: ***.***.0.70, #63420
ahoj Evo .Beru taky Citalec a jak jsi psala o tom sexu tak u mě je to uplně stejný.Vysadila jsem kvuli tomu i antikoncepci protože když to shrnu tak sex u nás je tak 2krát do měsíce a to skutečně nemá cenu se ládovat ještě dalsíma práškama.dokonce se mi stalo že mi to bylo strašně nepříjemný.A přitom s manželem máme spolu hezký vztah.Je to zvláštní co s člověkem nemoci dokážou udělat.Panickou poruchou trpím od července.Beru na ulkidnění ještě Rivotrol ale snažím se ho už vysazovat.Pokusila bych se jít do práce,chtěla jsem jít už ted od prvního ale dostavila se mi zase ta úzkost takjsem zase couvla.Tak to zkusím zase příští měsíc.Zatím se džte holky všechny Jana
Helča, 30.09.2008 18:33:39, IP: ***.***.40.194, #63421
Já jsem odpo spala a je mi trochu líp.tak snad to vydrží.Koukám,že Tobě je zase zle viď?Dostaneme se z toho vůbec někdy?Já už si taky myslím,že asi ne.Člověk se snaží,bojuje a pořád nic.Já už jsem taky strašně vyčerpaná.Dochází mi energie.A co ráno u doktora?Jak jsi dopadla?Pa pa a drž se!!!!
Beáta, 30.09.2008 18:36:41, IP: ***.***.150.2, #63422
Ahojky ja je brala 14dní a ten sex mi taky nic neřikal no mě moc neříka ani teť už to není jak to byvalo pořad mám ten strach co když.Ten citalec patří do stejne skupiny jak cipralex.Ja jsem potom brala Coaxil to jsou ty nejslabší,ale ty mi nezabírali tak teť mám Espirital30mg ty jsou lepší,ale stejně mám pořad problemi stím dychanim ja prostě chvíli nedycham jak naprazdno no hnusnej pocit a dnes je to horší tak jsem začala zase brát ten neurol,ale pořad si říkam jak jsem k té blbe PP mohla přijít.Ja jí tak nechci chci být zase jak dřív,ale toho se asi už nedožiju už nic nebude jak dřív.
Beáta, 30.09.2008 18:47:28, IP: ***.***.150.2, #63423
Mám dnes tak blby den,že asi nedožiju rána a to zase sama vidíš ten převrat už mi bylo dobře a teť bych se nejraději odstřelila než bojovat sněčím co vím,že nikdy nepřeperu.Už se taky motam hlava mi neboli,ale nohy mám jak s gumy achjo,tak jsem si myslela,že už bude líp a líp a prd stoho.Tak mě napadají myšlenky ať mi už je 50 to se asi ani nedočkam 20let tuhle PP nevydržím.Kdybych chlastala hulila tak by mi bylo možna líp,protže ti nemají žádne obavy,ale já chlastat nemůžu protože to by mi zase bylo špatně a stoho bych dostala asi depresi,takže ja si vlastně ani nevyberu.Jen by mě zajímalo jestli je to opravdu jen v hlavě že nemůžu dychat ja jsem asi napůl blazen ktery zapomene na chvili dychat a pak si přivede PP asi dostanu na vánoce dárky v Bohnicích a to hafol AD a neurolu.Mám pěkné vyhlídky chudaci moje děcka.ach jo,tak se mej hezky a pisni jestli do té doby nezešílim
Jana, 30.09.2008 18:48:06, IP: ***.***.0.70, #63424
Holky jenom se zeptám jestli jste taky zkoušeli u psychologa takové ty terapie nebo někdo říká sezení kdy se s pomocí terapeuta nebo přímo psychologa pokusíte uvolnit a popovídat a taky zkusit s ním ty dechová cvičení?
Jana, 30.09.2008 18:48:07, IP: ***.***.0.70, #63425
Holky jenom se zeptám jestli jste taky zkoušeli u psychologa takové ty terapie nebo někdo říká sezení kdy se s pomocí terapeuta nebo přímo psychologa pokusíte uvolnit a popovídat a taky zkusit s ním ty dechová cvičení?
Jana, 30.09.2008 18:49:22, IP: ***.***.0.70, #63426
Holky jenom se zeptám jestli jste taky zkoušeli u psychologa takové ty terapie nebo někdo říká sezení kdy se s pomocí terapeuta nebo přímo psychologa pokusíte uvolnit a popovídat a taky zkusit s ním ty dechová cvičení?
Jana, 30.09.2008 18:55:11, IP: ***.***.0.70, #63427
omlouvám se za opakované příspěvky.blbne mi počítač.dík
Helča, 30.09.2008 20:02:52, IP: ***.***.40.194, #63432
Ahojky.Já chodím k psycholožce,ale nějak mi to nic moc nedává.Aspoň si myslím.Probíráme všechno možné.Hlavně mojí práci,která mi to asi způsobila.Radí mi,že to nemám tak brát,ale to já vím taky.To nemusím jezdit k ní.Já bych potřebovala poradit jak to udělat.Je to děsný.Pa pa
        Předchozí   1 .. 228229230231232233234 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.