Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 30.09.2008 20:06:10, IP: ***.***.40.194, #63433
Ahojky Beát.Koukám,že Tobě je dneska fakt mizerně viď?Nepřemýšlej tak.Já vím,že radím a sama jsem úplně stejná.Taky si to říkám,že to nedopadne dobře a že už nikdy nebude nic jako dřív.Navíc začínám mít i pocit,že všem okolo jen překážím,že je omezuju,prostě v tom taky lítám parádně.Kdy už nám holka bude dobře viď?Pa a snad bude zítra líp
Eva, 30.09.2008 21:47:45, IP: ***.***.24.168, #63441
Ahoj,
jo po Citalecu jsem měla to samé a cipralex to samé,,co tvuj manžel na to?Muj celkem nešťastnej že z toho nic nemám:(Ale zase když jsem citalec vysadila po pul roce,,tak jsem byla fakt neovladatelná a cvičilo to se mnou:(
Mili, 30.09.2008 22:28:23, IP: ***.***.4.187, #63444
ahoj Beáto pora´d mi prosím jak se mám dostat do diskuze nějak mi to nejde děkuji
Beáta, 01.10.2008 9:23:44, IP: ***.***.150.2, #63454
Ahojky.Klikni na odpověd tam se ti ukaže jméno ři přezdivka,tak tam se napiš a do nadpisu napiš pro koho chceš to jméno co tam máš vymaž a napiš pro koho to chceš napsat no a pod tím už píšeš co potřebuješ pak klikni na vložit přispšvek a jeto.
Beáta, 01.10.2008 9:32:36, IP: ***.***.150.2, #63456
Ahojky.Tak jsem zvědavá jak bude dnes odpoledne jdu k psychiatričce,tak jsem zvědavá co mi poví už jsem u ní nebyla 14dní.A stou psycholožkou no nevím zaměřuje sse mi na to dychaní,ale ona není doktor tak to mi moc nepomůže sama mi říkala,že mě pozoruje a všimla si,že hodnš vydržím,že nedychám ano u mluvení,tak já nevím,ale je zajímavé,že vemu neurol já se sice sklidním,ale to dychání mi stejně nejde a nejhorší je,že u doktora mi udělali EKG a řekli v pohodě a to naše rodina jsou sami srdcaři ví,že na to bych neměla myslet,ale co když tam taky něco mám.Mě už ani nebaví chodit po doktotrech mám jich plné zuby nškdy si tam připadam na blázna.Jak se ti vede dnes tobě doufám,že líp,ale stěmi AD fakt něco udělej jdi co nejdřive ať vymění leky,protože to už by ti fakt mělo zabrat.Ja si taky tady připadam jen tak,že kazím náladu.
simca, 01.10.2008 10:54:55, IP: ***.***.186.98, #63461
Ahojte, rada bych Vam taky sdelila sve zkusenosti s panickou poruchou. Peru se s ni asi dva roky. Vse zacalo psychickym vypetim, kdyz jsem se bala, ze skoncim znova v nemocnici kvuli jedne nemoci. Bylo to strasny obdobi v mem zivote. Bojovala jsem s pocitem strachu, uzkosti, s knedlikem v krku a nechapala jsem proc mam tyhle stavy, kdyz se v mem zivote nic hrozneho nestalo. Myslela jsem si, ze stavy "depresi" musi mit nejaky duvod. Predpokladala jsem, ze kdyz vim, ze se do nemocnice nevratim, tak ze me ty strasne stavy prejdou, ale bylo to horsi a horsi. Hrozne mi pomohla rodina. Prasky jiz pul roku neberu a pred tydnem jsem mela znovu "zachvat", bez priciny. Nechci po nich znovu sahat, ale vzhledem k tomu, ze stav neni lepsi a citim se bidne, budu muset opet zacit s jejich uzivanim. Vetsinou jsem zachvaty dostavala vecer v posteli. Byla to takova ta chvile premysleni. Nemuzu se zbavit premysleni nad tim, jestli se mi to nahodou nevrati a ja zase nebudu zpatky v tom celem kolobehu. Jakmile ucitim horkost v tele a lekavost pri usinani, tak jsem ztracena. Pak uz jen lezim a propadam panice, ze uz je to zase tady. Celou noc jsem vzhuru a snazim se usnout, ale nejde to. Pokazde, kdyz uz zabiram a myslim si, ze usinam, leknu se a vzbudim se. To se mi opakuje mnohokrat za noc, kdyz se snazim usnout. Uz ted se bojim dalsiho vecera, az pujdu spat. Myslim si, ze pak uz cely den jen ziju ve strachu, jak se mi bude spat tentokrat. Prasky co jsem brala mi pomohly, ale po pul roce po jejich vysazeni se mi to zase objevilo.
Helča, 01.10.2008 11:10:04, IP: ***.***.40.194, #63462
Ahojky.Tak jsem si přečetla Tvůj příběh a moc optimizmu jsem z něj necítila.Je mi líto,že se Ti opět vrátilo.Já čekala dobrý konec a ono né.Škoda,přála bych Ti to.Třeba se Ti teď podaří vyhrát.Aspoň,že víš jaké AD Ti pomáhají.Já jsem zatím ve fázy hledání.Co jsi brala za AD?Pa pa
Helča, 01.10.2008 11:15:05, IP: ***.***.40.194, #63465
Ahojky Beát.tak jak dneska je?Já jdu taky dnes k psychiatrovi,tak uvidím co mi řekne na ty AD.Já mám už doktorů taky plné zuby.Všude pořád čekat,pak šup šup a nic.Je to děs.Jestli Ti udělali EKG a nic nenašli,tak buď ráda.To je jen dobře.Určitě tam nic nemáš,ale pro Tvůj klid si nech udělat echo a budeš mít jistotu.Trvá to pár minut a vidí tam všechno.Tak bys aspoň nemusela přemýšlet co když.Já na něm byla a dobrý.Pa pa a pak si napíšem jak jsme dopadli u psychoušů.
simca, 01.10.2008 11:24:06, IP: ***.***.186.98, #63468
Ahoj Helco, pred tydnem bych ti napsala jak se citim dobre a ze je vse ok, ale ted se dobre necitim. Verim a musim verit, ze to bude fajn. A ono to bude:-) Treba jen musim prasky brat delsi dobu, protoze mi opravdu moc pomohly. Brala jsem Seropram. Clovek musi byt silnejsi a nepoddavat se tomu. Me uz se vlastne vyhrat podarilo, akorat jsem ted zase trochu polevila:-) Nekdy se to holt zase objevi, bud to prejdes s klidem, nebo te to rozhodi.Ty jsi ve fazi hledani? To znamena?:-)
Jana, 01.10.2008 11:29:11, IP: ***.***.0.70, #63469
Ahoj Beáto.to echo si nech udělat.Já jsem měla nasazená ten Holter je to na 24 hodin,mám to taky dobrý.Unás v rodině byli právě taky srdcaři,moje maminka a teta.Takže to má člověk přirozeně strach.Dneska je mi taky nějak nanic,nemužu se dneska po lécích nějak srovnat.snad bude za chvíli líp.Zatím se opatruj!Jana
Jana, 01.10.2008 11:32:44, IP: ***.***.0.70, #63470
Ahoj Evo.co se týká toho sexu tak to se člověk snaží nějak jinak řešit.Manžel mě vtomto zcela chápe.Musíme bojovat společně a je to dobře když se snaží oba dva než aby tě v tom nechal nebo ti to ještě vyčítal.Snad bude líp.Musí!
Helča, 01.10.2008 11:50:00, IP: ***.***.40.194, #63472
Ahojky.ve fázy hledání je,že zatím jsem měla Zoloft a ten mě vytáhl z nejhoršího a pak se to nějak seklo,tak jsem šla k psychiatrovi a ten mi napsal Olwexya.První dny se nedělo nic a teď se to začlo nějak horšit.Motám se,špatně chodím,bolí mě hlava...u obvoďáka jsem byla 2x a vždycky nízký tlak,asi mě ho sráží ty AD.Nepomáhá kafe,ani Neurol...tak asi budem muset najít AD,která mě pomůžou.Zatím hledáme,nebo jestli budu muset ještě počkat až pořádně zaberou???
Helča, 01.10.2008 11:57:00, IP: ***.***.40.194, #63474
Ahojky holky.Píšete o sexu.Co to je? :-)))Já už ani nevím o čem to je?Jak píše Janina,prostě když to nejde,tak to nejde.Mě manžel hned na rovinu řek,že o sexu náš vztah přece není.Už několik měsíců nic a on to nedává nijak najevo.Určitě mu to chybí,ale prostě mě raději hladí a objímá a říká,že i tak je šťastný.Dokonce mi řekl,že kdyby mě někdy napadlo,spát s ním,abych mu udělala radost a hrála to na něj,že by ho to urazilo.Že buď to budeme chtít oba,nebo raději nic.A v tom má pravdu.Mezi partnerama by měl být v tomhle prostě soulad.On ví,že až mi bude lépe,začnu myslet i na sex.Copak je vztah 2 lidí založen jen na tom?Nechci aby to vyznělo,že sex není důležitý.Určitě je a vždy nás bavil,ale není nejdůležitější.Aspoň já to teď tak cítím.
simca, 01.10.2008 12:01:02, IP: ***.***.186.98, #63475
Musim rict, ze me to trvalo urcite mesic, nez jsem pocitila, ze se vse vraci do normalu. Ale je pravda, ze jsem nepocitovala nejaky zhorseni. Uplne ok jsem byla az tak za ty tri mesice. Ale presne jak rikas, zkouset a pak urcite najdes ty nejvhodnejsi. Treba maji ty prasky trochu jiny slozeni, nez jiny a to ti nedela dobre. Nebo vedlejsi ucinky, jestli je to napsany v pribalovem letacku.
simca, 01.10.2008 12:09:40, IP: ***.***.186.98, #63476
Jinak ja to mela se sexem to same, ale partneruv pristup mi hrozne pomohl. Vlastne ho ani nenapalo se me na to ptat, vedel, ze to v tu dobu nebylo vhodny. Nejblizsi jsou tou nejvetsi oporou v tehle "otravnejch" chvilich:-) (nemyslim tim ten sex:-))
        Předchozí   1 .. 229230231232233234235 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.