Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 03.10.2008 21:52:42, IP: ***.***.40.194, #63725
Ahojky Beát.teda,tak Tobě je zase zle.Mě je dneska od rána příšerně.Sotva chodím.Ale ráno už vezmu prášek,tak opravdu doufám,že už bude líp.Jsem teď strašně vysílená a motám se jak kdybych už sebou měla praštit.Koukám,že to teď máme stejné.Hlavně Beát nepiš o smrti.na to fakt nesmíme myslet.Je nám teď zle,ale musíme doufat.I když já přiznávám,jsem na ní dnes taky myslela.Zítra mám narozeniny a nevím proč,ale napadlo mě,že to jsou určitě moje poslední a příští už slavit nebudu.Vybrečela jsem se a bylo trochu líp.Tak teď jsem se upla na ty nové léky.Snad už to budou ty pravé.Měj se moc krásně a ať už je Ti líp.Pa pa
Helča, 03.10.2008 21:54:10, IP: ***.***.40.194, #63726
Ahojky Beát.teda,tak Tobě je zase zle.Mě je dneska od rána příšerně.Sotva chodím.Ale ráno už vezmu prášek,tak opravdu doufám,že už bude líp.Jsem teď strašně vysílená a motám se jak kdybych už sebou měla praštit.Koukám,že to teď máme stejné.Hlavně Beát nepiš o smrti.na to fakt nesmíme myslet.Je nám teď zle,ale musíme doufat.I když já přiznávám,jsem na ní dnes taky myslela.Zítra mám narozeniny a nevím proč,ale napadlo mě,že to jsou určitě moje poslední a příští už slavit nebudu.Vybrečela jsem se a bylo trochu líp.Tak teď jsem se upla na ty nové léky.Snad už to budou ty pravé.Měj se moc krásně a ať už je Ti líp.Pa pa
Eva, 04.10.2008 11:48:46, IP: ***.***.24.168, #63738
VŠE NEJ NEJ K NAROZENINÁM!!!!!!!A JEN UŽ DOBŘEEEEEE!!!!!!!
HOLKY MUSÍME TO NĚJAK ZVLÁDAT!!!!!A HLAVNĚ SE TOMU NEPODÁVAT!!
Helča, 04.10.2008 15:21:43, IP: ***.***.40.194, #63748
Ahojky Evčo.Díky za přání k narozkám.Dostala jsem k nim nová AD,tak snad to bude ten nejlepší dárek.Snad už zaberou.Pa pa a měj se
Beáta, 04.10.2008 17:20:03, IP: ***.***.150.2, #63752
Helinko všechno nejlepší k Tvým narozeninám hodně štěstíčka lásky a hlavně toho zdraví ať ty nové AD zaberou a jsi jak rysbička.Pěkně to oslav já doufám,že ti je dnes dobře mě je chvili dobře a stoho zas blbě no nemůžu si prostě říct to co nám Majký radí strašně ráda bych si to tak chtěla říkat,ale mě to prostě nejde když je mi naprd tak neumím to přejít tak že mi nic není jsem vtom tak zamotana,že už sama nevím nic já si začínám všímat,že se hodně pozoruji a to bych neměla dělat,ale nevím jak to mám udělat ať se tak nepozoruji.Tak se měj hezky ať už je nám dobře pa
Helča, 04.10.2008 18:27:06, IP: ***.***.40.194, #63756
Ahojky Beát.Díky za přání.Já vzala ráno první prášek.A teď jen musím doufat,že se začne dělat líp.já to znám dobře,nevšímej si toho,když je člověku blbě viď?Já to taky neumím.Prostě to nejde.Fakt nevím jak s tím bojovat.A to už jsme si myslely,že se z toho pomalu začínáme vyhrabávat viď?A le vždyť jsi psala,že Tobě tyhle AD už zabírají.To se to zas začlo horšit?Pa pa
Beáta, 04.10.2008 19:25:24, IP: ***.***.150.2, #63760
Ahojky Heli mě připadne,že jsem už asi vůči těm AD imuní jinak fakt nevím ze začatku co jsem to začala brát tak jsem si myslela,že už jsem stoho skoro venku to jsem ti psala a dívej teť mě se to zase vrací tak nevím co si počít psychiatričkami říkala,že je to tím počasím no nevím,ale jak jsem ti psala o tatovi tak tomu taky není poslední dobou dobře a to je pro mě odstrašující,protože on má ty stavy co ty a to už 5let on nemá problemi s dychaním,ale já asi dychám špatně moc se na to sousdředím víš jak to byvá čím vícf chceš tím hůř to jde.nejhorší je že vidím jak to máva s tatou ten mi taky říka ať to přehlížím,ale mu to taky moc nejde a vidím jak ho to v určitých věcech omezuje tak nemám dobré vyhlídky,tak jsem si říkala poprvé když mi řekli že mám latentní tetani+PP,tak jsem si řekla dostanu prášky a bude klid jo prd a ne klid,ale každy den hrůzy jak mi bude.Nejvíc mě mrzí,že mě to postihlo tak brzo kdyby mi bylo aspoň 50let tak si řeknu život mám zasebou děcka vychované atd.,ale představa,že to mi bude až za 20let no to teda nevím to je dlouha doba.Jak sioslavila narozky?A co děti už jsou zdravé?To ty moje jsou nemocní a jestli chytnu rýmu tak to bude katastrofa.Pa
Helča, 04.10.2008 21:51:11, IP: ***.***.40.194, #63763
Ahojky.tak teď mi odešli návštěvy.Oslavili jsme to dobře a i jsem se docela držela,ale pomohl mi k tomu Neurol.Děti jsou jakž takž v pořádku,ale leze to na toho mýho a na mě.Tak mě bolí klouby a svaly.Takže nic moc.Já to mám taky v hlavě,že to mohlo přijít dýl a ne teď.jenže co naděláme.Snad se tomu jednou zasmějeme viď?Kéž by.Pa pa a měj se krásně
Mili, 04.10.2008 22:17:47, IP: ***.***.4.187, #63765
také ti přeji jen to nejlepší a hlavně a´t už nás nechá na pokoji ta potvora PP.mě už je docela jakžtak,ale hodně se musím ovládat a n emyslet na to.mám bezvadnou psychyatričku.dává mi hodně síly,ale jsem už měsíc na neschopence.je bezvadný,že si můžem psát o našich problémech,moc mě to pomáhá.hezký víkend
Beáta, 05.10.2008 10:35:59, IP: ***.***.150.2, #63780
Ahojky ráda bych chtěla vědět jak to děláš a nymyslíš nato já ať se snažím jak chci mě to prostě nejde.I stou psychiatričkou ja to nechpu na mě to vůbec nepůsobí,co mí říka mi třeba pokecáme,ale ja v tom nevidím rozdíl jestli mluvim sní a nebo jestli si třeba tady píšu mě spíš pomáha to psaní,protože tady si vlastně oíšeš stím kdo to opravdu prožívá a ví co to je.Nevím proč mě ta PP zrovna sedla na dychání.Když jsem byla u psycholožky tak tam je to něco jiného ona poslouch a věřími,že se mi opravdu špatně dycha kdežto psychiatrička mi řekne s úsměvem,že to je normální tak nevím,co když nemám vůbec PP,ale něco jiného mě už to dýchání připadne jak kdybych třeba dělala dřepy tak jsem stoho unavené a podle mě by bych to neměla vůbec vnímat achjo mě to už tak nebáví pořád dokola každy den stejný:-(
Beáta, 05.10.2008 10:42:24, IP: ***.***.150.2, #63782
Ahoj Heli tak to je dobře,že jsi to oslavila v pohodě to nevadí,že i s neurolem hlavně,že to pomáha.Jak se cítíš s novéma AD Já když jsem je vzala poprvé tak jsem po nich usla jak špalek.Mě je dnes nějak od rána na nic.Přitom jsem byla v pohodě začala jsem vařit a stoho najednou jsem se opět nemohla nadechnout a teť se v tom plácám asi zítra sjedu na internu,protože tohle není normální jsem vydychana a je mi pořád na omndlení.Achjo tak to mám zase den.Tak tobě přeji pěkný den já ho za se nějak budu muset přežít pa
Helča, 05.10.2008 11:37:46, IP: ***.***.40.194, #63784
Ahojky Beát,jsem po nich docela ospalá,ale zatím necítím žádnou změnu.Snad je to dobře,když se to zas nehorší.Dneska mě děsně bolí hlava.Včera večer to na mě sedlo a zas jsem brečela a nebyla k utišení.Nějak jsem si s tima narozkama uvědomila,jak moc chci ještě mimino a jak se mi ta předtava stává pomalu jen snem.Mohla ta mrch PPještě nějakej rok počkat.No a dneska mi z toho bulení bolí hlava jak střep.Určitě si na tu internu zajdi,ať máš jistotu.Pa pa
Beáta, 05.10.2008 12:47:12, IP: ***.***.150.2, #63787
No já jsem taky chtěla ještě mimčo,ale už jsem to vzdala,ale píšu si co ma taky PP a je ve 4 měsíci a docela to zvlada,ale potřebuje pry taky nějaka AD teť se vrací do čech tak jsem zvědavá jestli jí něco předepíšou.Nejhorší je že je to i dědične na to jsem se ptala a je to napsaný i v knize tak to bych nikdy nechtěla ať to mají i děcka jenom to né.Jestli to semnou dnes nešvihne tak už nikdy.pa
Helča, 05.10.2008 12:58:08, IP: ***.***.40.194, #63788
To je Ti zase tak špatně?To je už opravdu hrozný.Kéž už by jsme měli za sebou to nejhorší viď?Já jsem četla na těch svejch práškách,že se můžou se svolením lékaře brát i v těhotenství a že nebylo prokázána žádná vrozená vada u dětí.Tak nevím.Člověk má stejně strach.Beát,drž se,snad bude líp.A odpočíváš vůbec?
Eva, 05.10.2008 13:20:47, IP: ***.***.24.168, #63791
Ahoj.
Holky já mám 15tiletou dceru a 3 letýho kluka který se povedl až po 3 umělým oplodnění.Nervy to byly,,co vám budu povídat:(Ale stojí to za to.pokud vám to zdraví dovolí a přejete si to jděte do toho!!
        Předchozí   1 .. 232233234235236237238 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.