Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Kamca, 07.10.2008 7:49:26, IP: ***.***.253.121, #63992
MIvala jsem silene stavy,z niceho nic horko,pak takove zvlastni klepani v tele,zaclo mi strasne busit srdce,a to uz jsem vedela ze se neco deje,spatne dychani atd.Ale postupem casu se to zaclo zvysovat a ja mela k tomu i hrozne myslenky,problemy v praci atd.Bylo to hrozne,chytalo me to v noci,porad,nemohla jsem vyjit ani ven,mela jsem taky pocit jako by byli ve me nekdo jiny:(((A od te doby valcim...
kamca, 07.10.2008 7:52:38, IP: ***.***.253.121, #63994
Nejhorsi je ten pocit,ze se porad bojim a mam strach ze umru,ze me klepne,ze se vyvvratim,myslim hned na to nejhorsi.Krev a vse mam v poradku,musim zaklepat ze je mi lepe,protoze jsem brala lexaurin,pak neurol 2 dene,takze si to dokazete predstavit....a pak Citalec...Pak jsem ho aso po necelem roce vysadila a mela jsem klid....Ale minuly tyden me to chytlo znovu...jeste nemam AD ale jim 6 tablet horciku denne a vitaminy.
Kamca, 07.10.2008 8:00:21, IP: ***.***.253.121, #63995
Holky vzdyt ja se bala cokoliv udelat,ani pitomy krok ze se mi trosku vic rozbusi srdce a umru,tak jsem byla vyklepana....tak uvidime,je to proste vse o psychice,musime opravdu chtit,prisla jsem trebe na to,ze se mi kazdy rok vraci zachvaty ve stejnou dobu...jinak ne,krom toho ze na to myslim a bojim se a dostanu se o toho stavu tim padem zase a poard dokola.Vraci se mi ve stejnou dobu a to na podzim a z do vanoc...protoze poprve se mi to stalo v tu dobu a jelikoz jsem diky tomu prozivala hrozne obdobi,tak mi doktor rekl,ze si to mozek zapsal.... tim padem mu coliv co mu to pripomene...vyvola ten stav a ja misto toho abych byla silna,tak se tomu poddam:( HOLKY je to vsechno opravdu o psychice,dneska to vim a ikam se ze chci zit normalni zivot jako ostatni,tak si musime rict,ze to co se ma sat se proste stane a ikdyz je to hrozne tak s tim nic neudelame,predstavte si lidi co jsou daleko starsi a sami,maji to a neudelaji nic,nebo ti co jsou nemocni a zbyvaji jim tak malo...MUSIME byt silne!
Kamca, 07.10.2008 8:06:24, IP: ***.***.253.121, #63996
A vzdycky kdyz vam zacne byt spatne,zkuste si polozit pravou ruku na brisko,zavrit oci,nadechnout se zhluboka a pomalu nosem a brisko stahnout do sebe a jak budete vydechovat zase nosem,tak brisko pomalu nafukovat,takhle asi 10 krat za sebou,pritom myslete na to ze jak se nadechujete,tak nabirate silu a bezpeci....a jak vydechujete,tak vydechujete nemoci a vse skarede....ZKUSTE TO,Preju vam krasny den,ikdyz tady prsi...:( jednou prijde den kdy bude i my jako ostatni,nebojte!!!Kazdy ma neco jen to drzi v sobe...
Helča, 07.10.2008 9:50:42, IP: ***.***.40.194, #64004
Ahojky holky.Jé Vy jste toho napsaly.Je to hrůza jaká je to potvora a jak nás dokáže ovládat co?Když já si taky říkám,je to od psychiky,je to od psychiky,ale když ty nohy neposlouchají.Občas se třesu jako ratlík,prostě šílený.Kéž by nám všem jednou bylo dobře.Mě strašně překvapilo kolik lidí to má.Já jsem o tom dřív nikdy neslyšela.Tady od rána krásně svítí sluníčko,tak snad mě trochu nabije energií.Beát a jak jsi na tom?Je to lepší.Teď zas moc nepíšeš,tak nevím.Pa pa
Eva, 07.10.2008 14:00:00, IP: ***.***.24.168, #64028
Jo holky je to potvora ale musíme ji ukázat že se ji nebojíme.Já tedy nemám žádné důkazy od psychyatra,,ale ted tutově vím že ji mám taky:(Něco mě naznačovala praktická dr...
A to zažívání do toho no na H...
Mili, 07.10.2008 14:48:15, IP: ***.***.4.187, #64036
Máte holky k tomu někdo taky průjem a úbytek na váze.díky za odpově´d Mili
Helča, 07.10.2008 15:09:41, IP: ***.***.40.194, #64042
Ahojky.Já mám průjem skoro pořád,tak v tom nejsi sama.A za 4 měsíce mám dole 12kg.Jenže to mě tak netrápí.Já jsem baculka,tak to je spíš k dobru,ale ty průjmy jsou děsný.Někdy mě to chytne v noci a to pak jsem víc na záchodě,než v posteli.Ale prý se to časem srovná.Je to k antidepresivům.Většinou tam i průjem píšou.Co naděláme.
Beáta, 07.10.2008 17:15:24, IP: ***.***.150.2, #64054
Ahojky,tak já už jsem na pokraji svých sil mě se to tak zhoršilo,že mi včera v noci musel volat zachranku dali mi do žili dali mi infuzi a pak se to sklidnilo,ale nemohla jsem zaboha usnout,ale víc jsem už nemohla dostat kvůli mé nízke vaze opět nemůžu ani jíst jen si do něčeho kousnu a jsem jak přejezena,že lapam po dechu.Dnes jsem byla na alerkologii a mám vše v pořádku i na interně,tak teť mám opět vysazene AD možna že mi bylo dobře do té doby než mi začali působit,ja už fakt nevím.Pořád už jen brečím nemůžu vydat ani hlasku.Ale včera jak mi bylo jsem myslela,že už umřu a po prošení manžel tu zachranku zavolal a zrovna tam byla sestra ktera věděla o co jde protože na to trpí prý její manžel,tak to vylíčila mému chlapovi a asi mu to rožlo v hlavě a pořad mi dnes volal s prace jak mi je a ať odpočivám no úplna změna a já i přesto jen bulím,protože se stímhle nesmířím ja to nechci a nevím jak to udělat abych to neměla takové mám myšlenky jen že mám život skaženy.Mili já jsem z Olomouce já jsem zvědavá jestli se dožiju taky být babičkou no dožiju já vlastně přežívám.Tak ať je aspoň vám všem dobře tohle bych nepřala ani největšímu nepříteli.Pa a pěkný večer už teť se bojím jít lehnout
Beáta, 07.10.2008 17:22:08, IP: ***.***.150.2, #64055
Jo a Mili ten průjem ja jsem měla skoro tři měsíce a proto jsem měla jít 31.10 na koloskopi,ale teť jsem už bez průjmu 3týdny tak jsem to zrušila říkala mi i psychiatrička,že to je zbytečny že pokud budu máít deprese,tak můžu mít průjem i půl roku,ale já jsem ho měla asi z magnezka pila jsem cely dny jen magnezku a od té doby co jsem jí přestala pít mám klid.A to jsem běhenm 3měsícu zhodila 12kg.
luciyye, 07.10.2008 18:11:56, IP: ***.***.165.36, #64057
beátko já vyzkoušela asi dvoje ad..ale asi se nestalo to co každá znás očekává, že si vezme tabletu a ta potvora zmizí a budeme jako dřív.jak už jsem psala..začala jsem s tím se prát sama...psychyatr napíše jen léky...a povyprávět s psychologem mi taky moc nedávalo.....tak jsem začala shánět informace kde se dalo....taky jsem si myslela,že jsem s takovou nemocí sama...ale fakt je že je nás spousta....takže chce to jen opravdu pozitivní myšlení....vím,že se to lehko řekne ..když i já měla ty nejhorší stavy..unavovalo mě tohle si říkat,protože jsem měla co dělat sama se sebou..jako by si moje tělo dělalo co chce..hlavo to samé.začala jsem cvičit tibetany...a v lékárně koupila léky ..žádná chemie...zatím se držím,i své myšlení dokážu ovládnout...ale měbolí strašně záda...což asi celou dobu co mám pp...a bolí i ted...ale už si to dokážu v hlavě uvědomit a nemyslet na nejhorší.taky mám hodně nízký tlak,takže je mi hned horko, hned nějaký návaly....ale jak říkám,už nepropadám tak hrozné panice.je to mrcha..a jek říkáš ty, nepřála bych ji ani největšímu nepříteli.at seš na tom už jen líp a líp..a doufám,že budeme všechny, protože jak to tady pročítám všechny máme pro koho žít....a ne se trápit a přežívat.
Mili, 07.10.2008 18:15:37, IP: ***.***.4.187, #64058
Holky moc vám děkuji,hodně jste mě uklidnili.Každy kdo mě vidí,říká je ty jsi se spadla a to mi je pak ještě hůř.Ani nevíte,jak jste mi obě moc pomohli.Beát je velká škoda,že ti bylo takhle špatně.Jsem hrozný ci´ták a když jsem to četla měla jsem slzy v očích a hned jsem si vzpoměla na mě jak mi bylo hrozně,jako te´d tobě. je to bezmoc,ale uzdravíš se věř mi,taky jsem nevěřila,že půjdu někdy nakoupit.Nejsem z toho ještě venku,ale začínám věřit.Zkus se zeptat na ty AD Sertralin Sandox 100mg co beru já.kdyžtak ještě písněte těším se na vás ahoj Mili
Helča, 07.10.2008 21:26:20, IP: ***.***.40.194, #64085
Ahojky.Mili,to opravdu má asi každý.Já jsem taky cíťa.Mě rozbrečí všechno.Beát,tak Ty jsi měla takovou noc?A proč nemášAD?To budeš brát jiný?No vidíš,vyšetření dopadla dobře,tak to je fajn.Snad dneska budeš spát v pohodě.Pa pa a mějte se
Helča, 08.10.2008 13:14:48, IP: ***.***.40.194, #64155
Ahojky,tak je dneska?A jaká byla noc?Já jsem dneska zas jak na kolotoči.Motám se a motám.Kdy už tohle bude za námi?Mě se občas zdá,že nikdy.Majka se taky neozývá,aby nám trochu poradila.Snad je Ti aspoň trochu lépe.Já jsem teď dovařila oběd a půjdu si číst.Ozvy se jak je.Pa pa
Luci, 08.10.2008 13:54:37, IP: ***.***.209.163, #64159
Ahoj..ani nevím kde začít,ale tvůj příspěvek mi dodal odvahy a tak se přidávám i já.....Dnes mi lékařka naordinovala špatnou funkci štítné žlázy a začínající stres či deprese...v ordinaci než jsem jí stačila říct jsem jen a jen bulela.Jak to vše začalo,cítím křivdu v práci.Velkou,nelíbí se mi jak se tam lidé k sobě chovají jak každého pomlouvají,pokud děláte dobře jste za to chválená,v zápětí vám dokážou říct jak jste neschopný a přitom děláte stejně tak když vás chválily..Je mi špatně,bolí mě žaludek ,klepou se mi ruce a dost často mívám bušení srdce...je mi všeho líto i to co vůbec nemůžu ovlivnit já,jsem naštvaná na politiku a přemýšlím jak pomoct někomu na druhém konci republiky co nemá co jíst...Abych pravdu řekla ,bojím se i o tom psát,že si to vedení přečte a z práce mě vyhodí....nemůžu si to dovolit,ani sama zaměstnání změnit.Nebaví mě život,nebaví mě svět...miluji své děti a manžela jen jim neumím svůj stav a svůj pocit vysvětlit.....Tady jsem se rozpovídala víc i než u své lékařky....
        Předchozí   1 .. 235236237238239240241 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.