Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Beáta, 08.10.2008 14:25:28, IP: ***.***.150.2, #64161
Ahojky No Heli tak já jsem obědnaná na zítřek a jsem druhy den bez AD bude mi nasazovat jiny začínam už nevěřit žadnym praškum včera veřer mi bylo taky na nic tak jsem si vzala o půl deváte hypnogen na spani a spala až do 5hod a jsem opět jak na začatku otevřu oči a už se promitne co a jak to bude dnes.Mě to prostě ta hlava nebere já jsem takový strašpytel poslední dobou někde mě píchne a já se už bojím aby mě se k té blbé PP nepřidalo ještě něco jineho pro moji smůlu bych se ani nedivila!A co ty jak se dáří a co ta AD cítíš změnu? pa
Beáta, 08.10.2008 14:31:48, IP: ***.***.150.2, #64162
Ahojky Luci teť si čtu co píšeš a je to to samé co citím ja taky mám dvě děti manžela a přesto mě nebaví život já totiž se nějak nemůžu smířit s touhle PP to mě prostě nejde já nežiju,ale každy den jen přežívám.Včera jsem byla u dok.a nemohla jsem ze sebe vydat ani hlasku tak jsem se tam rozbrečela a jen zahulala já tuhle nemoc nechci.Teť když jdu spát tak jdu ze strachem jestli to zas na mě příjde achjo to není život,ale galeje.Pa a drž se
Beáta, 08.10.2008 14:41:00, IP: ***.***.150.2, #64163
Ahojky poraď mi jak nemám mít myšlenky já potřebuji to své myšlení ovladnout,ale já mám hlavu zalitou strachem.Nejhorší je že se nechci litovat,ale ja prostě se jen trápím to bych raději umřela než takle se trápi už nemám sílu.Vím,že mám děti,ale určitě jim není milé se na mě dívat jak mi je zle jsem jak obtížny hmyz ani si sněma nehraju protože na to nemám silu jsem docela neschopná:-(
Mili, 08.10.2008 15:43:31, IP: ***.***.4.187, #64167
tak jak je dnes.zkus se zítra zeptat na ty AD co beru a co jsem ti napsala.Držím palečky uvidíš,budeš zdravá a té PP se budem časem jen smát,jak jsme ji porazily Mili
Helča, 08.10.2008 16:03:36, IP: ***.***.40.194, #64168
Ahojky Beát a jak Ti je bez AD?Já zatím moc změny necítím.Teď mě hodně bolí hlava a jsem dost unavená.Luci,proč se o tom bojíš pát,nebo o tom říct manželovi?Vždyť on musí poznat,že se něco děje.A komu jinému to říct,než rodině?A že to bude číst někdo y práce?O tom pochybuji,zdrví lidé na tyhle fóra nechodí.Jen se tady z toho vypiš,to aspoň trochu pomůže.
Nikinkaa, 08.10.2008 16:06:32, IP: ***.***.171.120, #64169
ahojky Mikitto,
přečetla jsem si tvůj příspěvek a příznaky jsou jako ty moje. mě to začalo hned po svatbě, kdy jsem měla hrozné stavy, neudržela jsem se na nohou, nemohla jsem dýchat, celá jsem se třásla, přikládala jsem to posvatebnímu stavu. Jenže se to začalo stupňovat, začala jsem mít šílené tlaky v hlavě, kdy jsem si ji musela pořád přidržovat a to mi malinko pomáhalo. V práci už jsem nemohla normálně fungovat, neudržela jsem hlavu, když jsem šla spát, bylo to hrozné, jen jsem myslela na to, co se mi zase přihodí. Zašla jsem k obvodákovi a ten mě poslal na ekg, ekg holtra, neurologii. Na ekg samozřejmě nic, na holtera ještě čekám, mám strašné bušení srdce, vysoký tep srdce, hrozně špatně se mi celý den dýchá, já na to pořád myslím a je to šílený, někdy si myslím, že to je můj konec.
je to šílený, co dokáže psychika. Každý den se mě objevují další a další obtíže. Také jsem si myslela, že mám nádor na mozku, ale hlava mě přestala trápit, prostě to nějak přešlo samo. Jinak jsem navštívila psychiatra, dostala jsem cipralex, beru ho 8 den, tak uvidím, jak zabere.
přeju všem lepší zítřky:-)
Eva, 08.10.2008 18:08:21, IP: ***.***.24.168, #64182
Ahoj,já vážila 50kg a od ledna jsem schodila 5kg,,takže taky dílo,,,prostě nervy co mě je,,pořádně žádný výsledek,,to jsem na jednu stranu ráda,,,chjo je to na prd.Dnes už ve školce kluk zase brečel celé 4h,,ale to mě dorazilo,,jsem ko a je mě zle:(
zuza, 08.10.2008 18:36:35, IP: ***.***.161.249, #64185
Aoj,chtěla jsem se zeptak Luciyye,jaké preparáty z lékárny bere a co ti pomáhá? Taky bojuji s PP bez AD,piji nějaké uklidnující čaje. Napiš své zkušenosti,díky.
luciyye, 08.10.2008 22:25:29, IP: ***.***.165.35, #64197
ahoj.vím,že nejde nemít myšlenky...a ještě horší je když je opravdu zle, vtloukat si do hlavy že to nic není, že je to dobrý a bude to dobrý.taky jsem si připadala že jsem jen na obtíž a nejhorší bylo a je někomu vysvětlovat proč nejdu tam, nebo proč nejdu dělat to a ono..když ještě nedávno to bylo samozřejmostí.co dříve bylo normální,během dne prostě to tak nějak plyne..tak ted od rána vstanu a přemýšlím kdy to na mě přijde,jestli zvládnu jít do obchodu,jestli zvládnu pro malýho do školky a když to jde bez problému,tak si říkám vidíš..jde to.asi to máme opravdu jen ve své hlavě,no a když večer jdu spát tak se hrozím toho co bude zítra...taky mě takový život nebaví..chtěla bych zpět ten svuj co byl než přišla ta hrozná PP..prostě dělat věci automaticky..a neustále nad tím přemýšlet,ale snad se nám podaří to jednou uplně porazit..
luciyye, 08.10.2008 22:43:06, IP: ***.***.165.35, #64198
ahoj,jak dlouho s tím bojuješ bez AD?taky piju čaje,volně prodejné léky jsem vyzkoušela asi troje,ted mám asi tři týdny nové a zatím se mi zdá že pomáhají, ne že by mě PP zbavily uplně,ale jako bych už nad vším tak nepřemýšlela,hlavně když začalo něco bolet,hlava, záda...měla jsem ty nejhorší myšlenky...ted už to tak hrozný není...jako bych si konečně opět s tím svým mozkem začínala rozumět.....ale pořád si samozřejmě přeju jedno,abych se ráno probudila a bylo tohle pryč,jako kdyby to byl zlý sen.....snad se toho dočkáme.jo a ty léky se jmenují l-triptofan..tak uvidíš a muže se k nim i třezalka,která je taky dobrá.tak potom napiš,ahoj měj se
Mili, 08.10.2008 22:56:55, IP: ***.***.4.187, #64200
Akoj Evi,tak to jsme na tom stejně.Já šla s kilama taky rychle dolů.Měřím 163cm a Vážím 58kg z původních kil, kdy jsem byla ještě v poho tak jsem vážila přes 70kg.Asi 2 měsíce jsem měla průjem,tak to taky na váze moc nepřidá ,tak snad teď už snad začnu trochu nabírat.papa Mili a určitě se ozvi
Mili, 08.10.2008 23:02:21, IP: ***.***.4.187, #64201
chtěla bych se ještě zeptat zda je mezi vámi někdo z okolí Plzeńska dík za odpově´d Mili
Beáta, 09.10.2008 7:48:10, IP: ***.***.150.2, #64206
Ahojky,tak vidím,že máme skoro stejné myšlenky já bych taky tak strašně vratila časa chtěla bych být takova jak předtím teť když někam jedeme a chcou si někam sednout tak já už taky nevím co říct,protože se necítím někam jít.Pokažde když jsem šla třeba s děckama na hřiště tak mě to tam vždycky chytlo a nevim proč,protže jsem byla uplně v klidu vykladali jsme a i přesto.Já mám chvíle,že se mi nechce ani mluvit kolikrát myslím,že ze sebe nevydám ani hlasku.Nejvíc mě mrzí,že jsem chtěla mít mimčo,ale na to můžu asi zapomenout teť když vidím jak chodí s kočárkama a celou vysmátou rodinku tak já jim můžu jen závidět já když jdu tak nemám náladu se smát jsem ráda totiž že vubec jdu.Tak a už zase bulím.Zatim pa
Beáta, 09.10.2008 7:53:02, IP: ***.***.150.2, #64207
Ahojky Heli tak já katastrofa jsem úplně jak na začatku beru jen neurol a za chvíli valim k psychitr.tak jsem zvědava co semnou bude.Tak mi kámoška řekla ať skusím solárko,že to pomáha na zada a že se tam uvolnim mě totiž tak bolí páteř,že to je hrůza no tak já blbka tam šla a místo uvolnění jsem tam dostala takový stav,že jsem byla rada,že jsem vylezla nevím jak se tam ,ůže někdo uvolnit.Doufám že už mi dá nějaké AD co opravdu zaberou.Zatím se mej hezky a ať ti je už dobře pa
Beáta , 09.10.2008 12:22:49, IP: ***.***.150.2, #64230
Ahoj Heli večer ti napišu jak jsem dopadla teŤ jsen brečím a nejsem schopna mluvit ani psat škoda,že nejní tady někdo z olomouce škoda že jsem se vůbec narodila pa
        Předchozí   1 .. 236237238239240241242 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.