Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 01.10.2008 12:30:20, IP: ***.***.40.194, #63478
To máš pravdu.Není nad to,když víš,že partner Ti rozumí,děti taká a i celá rodina Tě drží nad vodou.Já jsem si teď dala sprchu a ten můj mě veze k psychiatrovi.Uvidíme,co mi řekne.Pa pa
Eva, 01.10.2008 12:32:46, IP: ***.***.24.168, #63480
Ahoj,,můj manžel má naštěstí také pochopení.
Eva, 01.10.2008 12:44:56, IP: ***.***.24.168, #63481
Holky aby to nevyznělo,,jako že jsem nějakej bejvalej erotoman to nééé:)))jen mě zajímalo,,jestli to tak máte také...A to pochopení chlapů je opravdu důležité,,to máte pravdu,,naštěstí ho ten muj má také:))))
Já bych řekla že mě AD už začínaj působit,,cítím se lépe.Včera jsem byla v gastroporadně za měsíc mám kontrolu a odběry krve.Má praktická mě ani neřekla že jsem měla vyší cukr,,prej trochu,,tak snad to bude ok!!!A to crp už bude dobrý a zánět střev pryč...
simca, 01.10.2008 14:32:56, IP: ***.***.186.98, #63499
Ahoj Evi, chtela jsem se te jen zeptat jak dlouho uz uzivas leky? Za jak dlouho na tebe zacaly pusobit.
Eva, 01.10.2008 16:41:51, IP: ***.***.24.168, #63518
14 dní a řekla bych že je o chlup líp
kamilka, 01.10.2008 17:20:53, IP: ***.***.253.121, #63520
ahoj heli,promin jestli te tim budu ptravovat,ale psala jsem tady a porad to tady nikde nevidim.Jak si zjistila ze se jedna o panickou poruchu?Mivam hrozne stavy po velmi drasticke diete...uz je to asi 3 roky,Byla jsem na vysetreni a vse mam v poradku,mam brat magnesium,brala jsem lexaurin a pak citalec,ten jsem po 1 roce vysadila a vcera mi prisel opet zachvat,trvalo to asi 20 min a bylo to nekonecne.
Kamilka, 01.10.2008 17:26:17, IP: ***.***.253.121, #63521
jsou to nepopsatelne stavy Heli,z niceho nic mi pres hlavu preleti nepopsatelny pocit,zacne mi neskutene rychle busit srdce az mam pocit,ze mi praskne,brni mi ruce,spatne se mi dycha jako by jsem mela natekly krk,a mam pocit jko by jsem neumela mluvit,stracela rec nebo tak neco.Uklidnuji se sama u toho,ze to bude dobre,ale nic,jeste jsem nikdy neomdlela...Je mi 24 let a doma se mi smejlu ze si to namlouvam,ale ja se opravdu moc trapim.Mmyslim hned na to nejhorsi,infarkt,mrtvice,uz vidim jal me vezou sanitkou,nevim kde se to ve me bere:(((chtela by jsem poraditmame v rodine psychologa a psychiatra,mozna by jsem to nemela psat,ale jak slysim doma co rikaji o lidech kteri maji problemy,tak by jsem k nim nikdy nesla.Proc si myslite ze je to nevylecitelne?Predem ti strasne moc dekuji a nezlob se jestli te tim otravuju.
Beáta, 01.10.2008 18:26:54, IP: ***.***.150.2, #63528
Ahojky,tak to na co myslíš moc dobře znam a ten nepopsatelny pocit ten kdo to nezažil tak nemá ani tušení co to je.Mš to tím brněním začlo to jsem si myslela,že mám mrtvici,že umřu to jsem byla na noční a od té doby se to semnou tahne.Já mám teť problemi s dychaním mám pocity,že už snad ani nedycham pak si začnu říkat to co ty divím se že jsem ještě tady,že jsem neomndlela,protože tak to cítím že je semnou amen.Ale to je vylečitelne,ale to ještě nevím jestli se to někomu podařilo je to hodně o psychice,ale jak mám byt třeba v klidu když vím že mám knedlu v krku a nemůžu ani mluvit a klepu se jak ratlik.Já maám brachu doktora ale ne psychologa a oni to berou jinak mě taky říka,že se stím musí hlava nějak poprat,ale jak když mě pichne u srdce a ja dostanu hrůzu co když se mi zastaví atd.,taky se už vidim jak spadnu na zem a konec.Ty AD se berou aby to vymizelo dokonce je to i v knize napsany,že u mnoha případu to zcela vymizí no ja ten případ asi nejsem já jsem spíš případ straceny.Mě se třaky smali když jsem jim řekla doma po noční,že mám mravence v hlavě tak jak v ruce když máš takové brnění no a pak prask a dodělala jsem tak že mě řekli,že mám latentní tetanii a PP.Neboj nejsi v tom sama tady můžeš kdykoliv napsat mi radi pomůžem ikdyž se v tom placame s Helčou jsme jak na kolotoči chvili dobře a pak převrat a jsme tam kde jsme byli.Měj se hezky a když budeš chtít pisni pa
Beáta, 01.10.2008 18:45:08, IP: ***.***.150.2, #63529
Ahoj Heli tak jak jsi dopadla?Ja tak že mi řekla,že to bude trvat delší dobu než se stoho vyhrabu a dokonce mi řekla,že bych měla jít dat do prace vypověd a najít si něco jineho,protože podvědomě mám strach jít do prace protože vím,že tam se mi to stalo,ale ja ten pocit nemám,ale ona,že jo že otom anio ja nevím že je to podvědomí.Dnes mi taky rano nebylo nadvakrat.Říkala,že jsem udělala uspěch,že spím bez hypnotikum,protože já jsem jinak neusla na to když si vzpomenu tak mi hrůzou stojí vlasy jak mě ve 3 ráno odvážela sanitka.Jenže jak si mám říct o to echo ja když jdu na internu tam mi připadne,že mě mají za blázna,tak mi tak napada,že jim řeknu jak s tety dělali to samé a pak už bylo pozdě jí zachranit měla rak.aorty.Jenže na to přišli až jí bylo hůř a hůř tak rok sní nic nedělali taky měla vše ok.jen se zadychavala a byla jak na houpčce a to měla 42 a zůstali tady po ní dva kluci.No nechtěla bych tak dopadnout a kdyby jí dali na magnetickou rezonanci hned tak by tu ještě byla.Víš Heli taky mě to někdy tak napadne co když mám něco takového taky tatu třeba na tu rezonanci dali to byl bracha ještě tady na interně,ale teť když nemáš znamy tak nemáš pořadne vyšetření jen se ti vysmívaji tak mi to připadne škoda že ten bracha je v rajchu achjo a ani ty leky tady nejsou jsme fakt stolet za opicemi.No tak jsem zvědava,co semnou bude já už tady přemyšlím ve 30letech jestli budu vozit vnoučata nebo představa,že by vedla mého syna k oltaři nějaka macecha no to mě děsí no divej na co myslím asi jsem se zblaznila.Pa a pisni co ty a máš jiné AD?
Beáta, 01.10.2008 18:58:50, IP: ***.***.150.2, #63531
Ahojky já bych si to ech nechla rada udělat,ale nevím jak to si mám o to říct?Jo a vidím,že se tu probíra sex,tak to mi psychiatrička řekla,že si to mám představit jako relaxaci,tak jsem to zkoušela a docela to šlo,ale nechtěj vědět ty mé myšlenky taky mi říkala,že bych mu to neměla říkat,že pry jsou věci které chlapi nemusí vědět tak nevím to se mi nějak nezdalo,ale zas si myslím že musí vědět co říka,protože má docelou řadu let praxe.Já dokonce si někdy řeknu,že asi u toho umřu a ohledně libani tak to mi nejde ja mám problemi s dychaním a to jsem byla jak kdybych se ponořila do vody a zadržela dech myslíš si že je to normální nebo už mi přeskočilo.Někdy mě napadne,že stakovou vanoce oslavím ve Opavě to mém totiž blíž než Bohnice.Tak zatim pa a pěknej večer já jsem vždy večer nějaka rozhrkaná
Helča, 01.10.2008 19:39:22, IP: ***.***.40.194, #63533
Ahojky.Já jsem teď teprve dorazila domů.Vyměnil mě Ad,říkal,že to asi dělali ony,že jsem je nesnesla.Dostala jsem Remood.Tak uvidím.Teď mám 2 dny být bez Ad a v sobotu ho začnu brát.No jsem zvědavá.Kéž by.My jsem ještě zajeli do Makra na nákup.Byl to děs.Museli mě vodit za ruku,připadala jsem si jako blázen.O to echo si neříkej na interně,ale domluv se se svým obvoďákem ať Ti napíše doporučení.Řekni,že se toho bojíš a proč a on to určitě pochopí.Vždyť tohle se pochopit dá.No a jak Ti je?Já pořád na ho....Pa pa
Kamilka, 01.10.2008 19:48:37, IP: ***.***.253.121, #63536
Beátko jsi hodna,ze si napsala,tak jsem rada ze v tom nejsem sama.Vis je mi dobre a z nceho nic jako by mi jeblo v hlave:)Mam pocit,ze to vsechno prehanim,vseho se bojim,nemyslim tim ze by jsem byla hypochondr,ale proste jak rikas ty,pichne me u srdce a ja mam v hlave uzjen rychlou a infarkt,jsem rada ze si napsala.Hned mam lepsi pocit.Jak dlouho uz mas takove stavy?Je zvlastni ze mi na to doktori neprisli..Z ceho to vlastne vz nika?
Helča, 01.10.2008 19:59:11, IP: ***.***.40.194, #63537
Ahojky.Ptala jsi se jak jsem na to přišla,že mám PP.Byl to docela boj.Jednou v práci se mi udělalo špatně.Odvezli mě k doktoru a měla jsem vyšší tlak.Píchnul mi injekci a jela jsem domů.Pak 2 dny nic a když jsem přišla do práce,zase se mi udělalo špatně.Bylo mi na omdlení,točila se mi hlava,prostě hnus.Tak následoval týden v nemocnici na interně.Zkoušeli krev,EKG a nic.Udělalo se mi líp,tak mě pustili,protože nikde nic nenašli.Docela jsem se divila,ale bylo mi dobře.Za 2 dny jsem šla nakoupit a už jsem ani nezaplatila a nechala jim tam nákup.Rodiče mě odvezli zas do nemocnice a tam tlak 160/100 a za čtvrt hodiny 90/50.Tak mi nechali vykapat kapačku a poslali domů.Pár dní jsem se držela a pak jsem tam na týden skončila zas.Tak to začlo nanovo.Že mám asi v hlavě nádor.To mě vyděsilo.Byla jsem na CT a nic.Pak jsem měla echo,holtra,ušní,oční,plicní,gynekologické a nikde nic.Šla jsem opět domů s tím,že je to určitě nádor na nadledvinkách,ten že způsobuje tyhle problémy.Ale to že prokáže až vyšetření v Plzni a to mělo být za měsíc.Neumíš si představit ty nervy.Bylo mi strašně,už jsem sama ani na záchod nedošla,do sprchy taky ne.Manžel se na to už nemohl dívat a přez známé mě objednal na NeurologiiTam mě konečně po měsíci a půl někdo poslouchal a pak mi ten doktor řekl,že to vypadá na PP,ale že to ještě potvrdí testy.Tak jsem na ně šla.Trvali 4 hodiny a potvrdili to.Dokonce ještě depku.Asi z toho čekání na to,co mi vlastně je.Nasadili AD a po 14 dnech jsem nastoupila ještě na týden do Plzně na nějaké speciální zátěžové testy.Dopadlo to dobře a nádor na nadledvinkách taky nemám.Mám jen PP a depku.Někdy je líp,ale teď zrovna na nic.Jdi k doktoru a ten Ti určitě poradí a pomůže.Věř,že miy jsme si tím tady taky všechny prošli.Je to boj a snad se dá i vyhrát.Pa pa
Beáta, 01.10.2008 20:02:36, IP: ***.***.150.2, #63538
Heli tak ty AD si myslím,ře ti zaberou to je něco podobného jak mám já je to pry nahražka po co tam je za tu učinnou látku?Je to napsaný pod tím nazvem.Moc ti přeji aby ti to už zabralo já mám další balení a řikala,že to chce čas,že pry ja jsem ukázkoví případ na PP.Mě je tak jak tobě ty jo to není život to jsou galeje.To mě se spravilo to polykani už konečně se mi to v autě nestava tak se vozím už sama ale do obchodu sama nejedu to nevím jestli bych rozdychala no a makro,tak tam mě to chytlo dvakrat.Dnes jsem byla v lidlu a bohatě mě to stačilo.Já jsem fakt tak neschopna zítra jsem zase úplně sama doma ani naši nejsou doma a ani tu nemám auto bere si ho manžílek do prace to budu odřízla od pomoci no už teť se toho děsím asi si vezmu rano prášek na spaní a zaspim celé dopoledne jinak to nevidim.Ani nevím když má ten tvůj noční jsi v klidu a jak spíš?Mě když měl noční tak mi volal a zpíval mi do telefonu abych usla no kdyba nás někdo slyšel tak by seč fakt chlámal.Nemohl volat celou noc tak já jsem volala potom ve 4hod kamošce jestli spi no tak zamnou přišla a rano jsme jeli k doktorovi,ale to jsme vypadali jak po flamu no kdyby jsi nás viděla tak by jsi se fakt chlamala teť se nad tim zasměji,ale předtím mi bylo jen do breku.A co ty jsi sama má noční?Pa pěkný večer
Helča, 01.10.2008 20:41:12, IP: ***.***.40.194, #63544
Ahojky.Je tam napsáno Paroxetinum.Tak nevím.Říkal,že je to úpodobný jako Zoloft,ale lepší.Tak jsem zvědavá.manžel má teď raní,tak budu sama doma.No bude to síla.Když má noční,tak docela v poho.Vždyť víš,že já spím jako zabitá.To je jediný moje plus.Odjede a já jdu spát a když vstávám,tak zas přijede,takže to zvládám.Pa pa a zítra budem psát
        Předchozí   1 .. 230231232233234235236 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.