Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Majka , 27.09.2008 18:28:09, IP: ***.***.231.146, #63200
Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli je tvoje diagnoza opravdu Panicka porucha.Protože se mi nechce věřit,že by na to byl duchod.Nemáš k tomu ještě deprese a nebo maniodeprese nebo schizofrenii?Teda a těch lékú co máš,to je taky pěkná hromádka.A jak to že máš zase problémy když máš tolik lékú a prošla jsi i hospitalizací.Je to hosp.ta zkratka nebo co to je?Ambulantní léčba ne že?Musíš si vzpomenout na to jak jsi postupovala při léčení tehdy a snažit se zase to ze sebe vyhnat ty obavy.Jestli to je teda PP.
Majka, 27.09.2008 19:09:01, IP: ***.***.231.146, #63201
Teda holky moje,co to je tady?Beatko,vždyť píšeš že je ti líp,tak nechápu proč zase to tvoje ach jo!Normálně se musím smát.Vždyť jsi v poho,ten dech ještě musíš přestat vnímat a je to.Na té int.je dobře že tan jdeš,nic se nemá podceňovat,ale nemyslím si že ti tam něco najdou.Psala jsem tu o té síle myšlenek u lidí s PP.Četla sis to?To já jsem si tak vyvolala těma myšlenkama to,že mi srdce přeskakovalo a přebouchávalo.Jak jsem na to nemyslela tak dobrý a jak jsem si na to jen na chvilku vzpoměla tak jsi měla slyšet.To jsem spávala skoro v sedě a pořád jsem nutila manžela ať poslouchá jak mi to přeskakuje že si nevymýšlím a takové ty panické reakce.Hned na pohotovost a hned k doktorovy a jsem brečela že mi nikdo nepomůže a td.Pak mi můj doktor obvoďák řekl že je to psichykou a tak jsem se snažila to pustit z hlavy a dobrý.Byla jsem taky samozdřejmně u internisty a na holtera a tak.To se prostě obejít všechno musí aby se opravdu vyloučila nějaká nemoc,ale nikde mi nic nenačli.A nebo jsem si tak vyvolala to,že mi cukaly nohy a projíždělo mi nima takové mrazení a mrtvení.A taky jen tím že jsem na to furt myslela.Je to trápeníčko já vím.Ale nevzdávej to,bojuj pořád dál.Ono to jednou musí skončit.Věř tomu!!!!!A Heli ty už jsi na tom taky byla i líp ne?Vždyť řešení jsi už měla.Vybulit se i manžílečka,kontrolované procházky když na tebe lezly blbé myšlenky,tak kde je ta statečná Helča?Nenech se rozházet holka,řekni si však to stejné už tu jednou bylo a přešlo to tak teď to přejde taky!!Ale to je i tím počasím,to sluníčko hodně chybí.Hodně si sviťte.a dělejte si pohodičku aby vám bylo krásně.Řekněte si to takhle.Teď si uvařím čajíček,postím si pohádečku a krásně si odpočinu a bedu cucat čajíček a bude mi nádherně.Ono vás to uklidní když si to tak budete líčit a aji vás to zároveň naladí do takové nálady pohodové.Klidně si to tak říkejte u všeho co děláte a klidně i nahlas.To snad už musíte ukončit holky,nenechejte si furt kazit život tou zkur......PP.Fuj už ať je od nás všech pryč!!!!Okamžitě teď a hned už nikoho netrap ty hnusaňo!!!!Tak a odehnala jsem to a už je vám dobře né?Zatím papa.
Lenya, 28.09.2008 4:53:56, IP: ***.***.103.55, #63211
ahoj vsichni.. vcera caa v 8 vecer, me napadlo pokusit se zjistit jestli me zdravotni problemy nemohou byt psychyckeho razu, asi po ctvrt hodine jsem narazila na prvni clanek o PP a po dalsich osmi uz jsem si naprosto jista ze ji trpim take:( dost me to prekvapilo, pac jsem se vzdycky pozadovala za hodne silnou osobnost a zvladla uz mnohem vetsi stresy nez ty ktere zrejme mou poruchu spustily, ale je to tu,vsechny me priznaky odpovidaji vasim, jen si nejsem uplne jista zda je treba muj pripad akutne lecit s psychologem-samotny fakt, ze uz vim co se to semnou deje(za coz vam vsem mockrat dekuji) spolu s tim ,ze i kdyz jsem tisickrat mela pocit ze omdlim a jine strasne neprijemne pocity- nikdy se nic nestalo, me dost uklidnili.. myslite ze se to bude jeste horsit? prvni obdobi uzkosti jsem mela loni na podzim a trvalo zhruba dva mesice, dalsi v dusledku soudu o synka letos z jara.. a ted jsem uz mesic nebyla sama nakupovat:( chtela bych se vas optat kolik z vas uz v dusledku paniky opravdu omdlelo ci zvracelo napr. v obchodnim dome ci dopravnim prostredku??, to je totiz to z ceho mam momentalne nejvetsi strach a ve velke spouste vsech vasich popisovanych pocitu jsem se jen zridka docetla, ze by k obavanemu opravdu doslo...take bych se chtela zeptat po jake dobe obtizi jste zjistily, ze jde o PP? za odpovedi predem moc dekuji, myslim na vas a drzim palce!
Peťka, 28.09.2008 9:56:07, IP: ***.***.100.37, #63212
Ahoj Leny, já jsem zjistila že mám PP asi po půl roce potíží. Nějaké tušení jsem měla už dřív, ale teprve paní psycholožkami to potvrdila. Poradila mi, když to na mě jde, začít počítat třeba do deseti - a tím odvrátíš ty špatné myšlenky. Pocit, že omdlím v obchodě, nebo na ulici jsem měla snad milionkrát. Nejhorší pro mě ale byla představa, že když omdlím, tak zůstane moje dcerka sama a něco se jí může stát... Paní psycholožka mi taky řekla, že si mám v tu chvíli říct: "Už mám zase ten hnusný pocit, že omdlím, ale už to znám, měla jsem ho snad tisíckrát a nikdy se to nestalo..." Je to opravdu jenom strach v naší hlavě a tím, že se ho naučíme po malých krůčcích zvládat, budeme se cítit líp! Je to běh na dlouhou trať, ale my se nedáme :-)
Přeju tobě i všem ostatním na této diskuzi krásný den a spoustu sil v boji s PP, Peťka.
Beáta, 28.09.2008 10:41:20, IP: ***.***.150.2, #63215
Ahojky Heli.Tak jak se cítíš ja všelijak.Mam pěkneho absťaka na ten neurol vysazuji si ho sama po třech měsícich ikdyž mi ho pořád předepisuje,ale za den už nepřekročim dávku 1/2tab.Kdybych tak zečala normálně dychat tak jsem za vodou,ale jak mi to nejde tak už začnu stresovat a jsem zas tm kde jsem byla jsem jak na kolotoči pořád dokola já už se bojím dopředu kdyby to tak šlo jak mi Majky píše,ale jak na to nemám myslet já na to nemyslím a stejně to příjde samo tak si říkam jestli to vůbec někdy vymizý úplně moc tomu nevěřím.A zítra zas na novo sama doma kdy už na to přestanu myslet to mi nikdo asi neřekne tak pa
paja, 28.09.2008 13:53:21, IP: ***.***.40.1, #63228
Tak jsem opět jukla na tyto stránky a přečetla si, Majko tvou odpověď. Máš pravdu, že ta slova nejsou z mé hlavy, ale jsou to Boží slova z Bible. Asi jde o citlivé téma, které nejspíš patří na "jiné stránky" a ten, kdo se ptá si je najde sám, viď? Jinak také řeším běžný život, tento týden čekáme miminko, tak se moc těšíme! Přeji všem hezký den!
Helča, 28.09.2008 14:09:07, IP: ***.***.40.194, #63229
Ahojky holky.Beát,to nevím kdy se přestaneme všeho bát,ale snad se jednou dočkáme.Dneska jsem to navíc ještě dostala a to chcem jet s dětma na pouť,nechce se mi tam,ale děti se těší.Tak snad to zvládnu.Majko,nevím kde je ta Helča bojovnice.Mě teď nějak došla síla a zas vidím všechno černě.Jestli je to tou změnou.Zas se hodně motám,bolí mě hlava a nějak se z toho nemůžu dostat.Je to hnus,co s námi ta PP dělá.Snad se zas jednou budem smát a radovat jako dřív.Pa pa
Lenya, 28.09.2008 14:34:35, IP: ***.***.103.55, #63230
mate prosim nekdo zkusenost, jaky vliv na PP ma hormonalni antikoncepce?
alenka, 29.09.2008 0:07:43, IP: ***.***.103.55, #63264
prozradme jim jake chyby delame... co bychom poradily nekomu kdo se stejne trapi jako my a teprve zjistuje ze by vubec mohlo jit o panickou poruchu...? ceho se vyvarovat na samem zacatku??! vzpomenme si jak to bylo kdysi a zapomenme na to ze uz to takove nebude. bude! jen si vzpomenout, jak jsme to delavaly, ze to tak vychazelo a k tomu se neco navzajem priucit.. nejsme prece hloupe, jen trosku blaznive:o)
Helča, 29.09.2008 11:48:52, IP: ***.***.40.194, #63282
Ahojky Beát.Tak jak je a jak to zvládáš?Já včera na pouti docela dobrý,ale s pomocí Neurolu.Děti si to užily a to je hlavní.Jinak nového nic.Motám se pořád,je to děsný.Teď jdu k našim na oběd,tak snad tam dojdu a někde sebou nefláknu.Taky se ozvy jak jsi na tom,ale Tobě už je líp viď,tak snad se to už jen lepší.To já jsem jak na kolotoči.Pa pa
Beáta, 29.09.2008 14:28:24, IP: ***.***.150.2, #63296
Ahojky.Ja jsem taky jak na kolotoči.Já to nezvl´ádnu úplně bez neurolu vždy si ho musím vzít kolem oběda sice jen čtvrtku,ale já mám chvílemi pocit,že omndlím máš taky takovy stavy jsem jak hadrova panenka no a ten pocit u mě vyvola strach a jsem pořad tam kde jsem byla.Je to lepší jak na začatku,ale takovy stavy co mám teť taky není nic příjemného nevím co si počnu.Ja už jsem docela na pokraji svych sil pořad jen trnu hrůzou jestli omndlím nebo ne mě už to tak nebaví vše mě už leze na nervy nejraději bych se neviděla co jsem komu udělala,že mám tady tuhle blbou PP te se už vživotě asi nezbaví.Jsem jak stara babka ktera čeka na smrt jinak si to fakt už říct nemůžu,ale je to tak ach jo asi mám zas depku nebo už ani nevím co to vlastně mám asi i zoufalství. A jak ty?Teť asi bude dobře tobě vždy se tak střídame že tobě je líp mě hůř a opačně:-(
Eva, 29.09.2008 18:19:50, IP: ***.***.24.168, #63334
AHOJ
Tak vám děkuji že jste na nás mysleli,,zvládli jsme to:)Ondra byl statečnej,,už i přetahování mín bolí a čůráme dnes už bez breku,,ty dva dny byli nejhorší,,snad už to bude ok a nebudem to muset opakovat!!

Holky vše co tu popisujete mám i já,,,nic mě vážného nenašli,,léčím se se střevama a žaludkem,,,ale furt mě to bolí a já nervákuju co to je:((
Eva, 29.09.2008 18:22:26, IP: ***.***.24.168, #63335
Brala jste některá cipralex???
Eva, 29.09.2008 18:22:33, IP: ***.***.24.168, #63336
Brala jste některá cipralex???
Helča, 29.09.2008 18:58:47, IP: ***.***.40.194, #63341
Ahojky.tentokrát Beát nemáš pravdu,protože mě je taky na prd.Motám se a motám,jen čekám kdy sebou fláknu.Takže žádná sláva.Hlava mě bolí,řekla bych,že je mi hůř a hůř.Už si začínám myslet,že mi to opravdu dělají ty nová AD.Za chvilku zas budu ráda,že chodím.Pa pa
        Předchozí   1 .. 227228229230231232233 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.