Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Beáta, 23.09.2008 17:40:42, IP: ***.***.150.2, #62915
Ahojky je mi líto,že tě to postihlo taky ale stím dušením to znam mám to doteť ten neurol zabíra tak do pulhoďky máš ho na dobu než zaberou ty AD co bereš,ale chce to čas hodně času já tím trpím už tři měsíce je to lepší,ale to dušení mám každy den jen to beru líp než na začatku je to nepříjemny a proto mám strach byt sama doma a vůbec někam jít jdu,ale se strachem,ale můžu říct,že je to o něco lepší.Ale pro mě ze začatku pořad jezdila sanitka a nebo mě vozili na urgenci.To byla hrůza jen si na to vzpomenu.zatim pa
Helča, 24.09.2008 12:52:22, IP: ***.***.40.194, #62977
Ahojky holky.tak koukám,že taky nepíšete.Já jsem od včerejška nějaká přešlá,bez nálady,všechno mě bolí.Hlavně hlava a zas se motam.Je to opravdu hnus.Vítám moji jmenovkyni.Jo to známe všechny,ty začátky.Já proležela hnedle měsíc po nemocnicích a nikde nic.Člověk je úplně vyřízenej a oni nic nenajdou.A pak najednou psychika.A co ty Beát,že nepíšeš?Jsi v poho?Pa pa
Eva, 24.09.2008 13:08:51, IP: ***.***.24.168, #62979
Ahoj,,já též bolehlav,,malej v noci nespal měl blbou noc,,tak jsem ko,,ted kouká na pohádku tak se jdu k němu natáhnout...
Helča, 24.09.2008 13:22:05, IP: ***.***.40.194, #62980
Jen jdi,spánek je nejlepší.pořádně si odpočineš.Já si asi zalezu taky.Venku prší,je hnusně,tak nejlíp pod peřinou.
Majka, 24.09.2008 21:06:45, IP: ***.***.231.146, #63009
Ahojte holky,vidím že se vás tu schází čímdál víc.To je dobře že jste se sem mrkly.Hodně pomůže že víte že nejste samy s těmito problémi.Já jsem pořád v jednom kole,nemám ani čas si tu s váma pisat.Tak se hlavně držte a opravdu se snažte myslet jen na to krásné!!!Čtu si to tu ale pořád,aby jste si nemyslely že na vás kašlu!!Zatím papa jdu chrupkat,ráno ten kolotoč začíná v 6 tak ať jsem trochu odpočinutá.Holky,musíte žít a užívat si štěstí,lásku a smích!!!Všem vám to moc moc přeju,aby jste měly ten zasloužený klid už konečně!!!!!!Papa.
Marbama, 25.09.2008 9:39:32, IP: ***.***.44.49, #63020
ahoj, našla jsem tyhle stránky úpnou náhodou a jsem moc ráda, že jsem je našla...nikdy bych nevěřila, kolik lidí má panickou poruchu...než jsem došla k psychologovi, asi před měsíce, pořádně jsem se natrápila, začalo to bušením srdce, několikrát jsem si musela zavolat záchranku, pak zažívací, potíže, ted divnej pocit v krku, jakoby knedlík, svíravá tupá bolest, někdy mám pocit, že se udusím, přesto jsem se rozhodla bojovat bez léků, jen občas, když je mi fakt hrozně si vezmu lexaurin. Prostě se snažím pořád přesvědčovat sama sebe, že moje bolest není reálná, že je to jen pocit, někdy to zvládnu, někdy ne...ty pocity paniky jsou hnusný.
paja, 25.09.2008 10:18:50, IP: ***.***.40.1, #63024
Ahoj. Jsem tu poprvé a asi to není náhoda, že jsem se dostala na tyto stránky.. Každý z nás v této době s "něčím" bojujeme, neboť jsme na bitevním poli. A jde o nás a především naše srdce! Mnoho břemen si neseme životem vlastním přičiněním, ale často i bez něj.. Ale je tu Někdo větší, kdo chce a může pomoci nést to všechno, co nás skličuje a tíží. Píšu, protože jsem uvěřila a poznala velkou lásku, kterou k nám má Bůh, protože dal svého Syna, aby "žádný, kdo v Něj věří nezahynul, ale měl život věčný"
"Byli to naše nemoci, jež nesl, naše bolesti na sebe vzal. Ale domnívali jsme se, že je ubit, proklán od Boha a pokořen. Jenže on byl proklán pro naše nepravosti a přestoupení, trestání snášel pro náš pokoj... JEHO RANAMI JSME UZDRAVENI."
Hanina, 25.09.2008 11:35:58, IP: ***.***.101.139, #63034
Holky nejdřív se chci omluvit,že jsem tu dlouhou nebyla,byla jsem s holkama na chatě a teď už 3 dny marodíme,malá Niky - 13 měs.,má obrovské teploty jinak nic,v noci měla 40,3 už jsem volala na Bulovku,nemohli jsme ničím srazit,ani zábaly nepomohali,nakonec zabraly,teď usnula s horečkou,musím vařit.Dočtu Vaše příspěvky večer nebo nejpozději zítra a napíšu co je semnou nového.Hanka
Majka, 25.09.2008 13:46:46, IP: ***.***.231.146, #63048
Holky,hlavně ty co jste tu nové.Píšete že jste si musely zavolat sanitku,zajímalo by mně co vám řekli když přijeli?Jestli vám něco píchli nebo jak to bylo?Většinou ti dokltoři poznají hned že se jedná o PP a píchnou magn. a uklidňovák a je to vyřešené.A prosím s tím Bohem opatrně.Ta slova co tu píšeš jsou naučené z nějaké chytré knihy a jsou absolutně bez použití tvého vlastního rozumu,uvážení a hlavně názoru.Je to věc,kterou ti někdo vkládá do hlavy.Každej by měl žít hlavně pro sebe,své děti rodiny a td.mít svůj náhled na svět!!!Svůj náhled a názor pochopily jsme to všichni???Jinak nikomu nic nechci vytýkat a vyvracet,každý žijem jinak.Tak zatím papa a doufám že s PP všichni uděláte radikální KONEC!!!Všem držím palečky!!!!
maerbama, 25.09.2008 16:10:38, IP: ***.***.44.49, #63062
jo, přesně tak to bylo, přijeli, píchli mi diazepam a bylo po bušení, ale nikdo mi nic neřekl, jen že se mám nechat vyšetřit, což jsem udělala, srdce v pořádku...vůbec jsem tehdy ani netušila, že by to mohlo souviset se psychikou, pak jsem měla pořád žlučníkový záchvaty, Febichol, cholagol ani algifen nezabíraly, tak jsem šla na sono, řekli mi, že mám žlučník v naprostém pořádku a to jsem ještě to ráno zvracela...to už mi začalo bejt divný, říkala jsem si, proč se mi proboha dějaou takový věci????
Eva, 25.09.2008 18:08:46, IP: ***.***.24.168, #63072
Maerbamo,,,to co tu popisuješ mě moc připomíná mé problémy,,dlouho se potýkám se sažívacími potížemi,,pořádně mě na nic nepřišli u psych. jsem nebyla ale moje dr. mě dala cipralex a na noc lexaurin,,,PP nemám prokázanou ale stavy sedí,,,tak taky bojuji,,,

Zítra jde syn na operaci,,přetažení předkožky pod narkozou,,tak jdu s ním,,po 2h nás pustí domů,,,tak už ted nervákuji:(
Majka, 25.09.2008 19:31:36, IP: ***.***.231.146, #63074
Tak to je přesně ono.Přijedou a za vteřinu jsou fuč.Ten žlučník a to zvracení je fakt od PP.Pokud tam teda nic nenašly.Taky jsem to měla a normálně jsem ani chodit nemihla jak mně v tom místě kde je žlučník bolelo.Teda ta psychika je ale mrcha co?To se ani nedá kolikrát věřit co všechno za bolesti si tím dovedeme vyvolat.Stačí nám si jen něco vymyslet a už nás to bolí.Řeknu ti že kdyby jsme ty myšlenky a tu sugeraci zaměřily třeba na lustr tak se do minuty rozhoupe.Normálně jsem o tom přesvědčená.Je to trápení co.A teď když víš že jsi zdravá tak tě to stále bolí že.Že si říkáš že tomu nerozumijou a že to určitě nepoznaly a že tam určitě něco máš.Tohle je totiž klasické myšlení u PP.Tak se drž,bojuj a ono to jednoho krásnáho dne tak rychle jak to přišlo tak i odejde.Musíš tomu věřit.
Majka, 25.09.2008 19:38:05, IP: ***.***.231.146, #63075
Vítám nové holčiny,je dobře že jste to tady našly.Ptejte se,postěžujte si,ponadávejte a prostě všechno ze sebe vykecejte nebo vypište teda.Všichni jsou tu fajn a mají booohatééé zkušenosti a rádi se sváma rozdělí.Tak zatím papa a Evi,klid všechno bude fajn,je to jen slabounká narkoza a nic tak vážného.Držím palečky a pak napisej až už budeš doma vklidu sa synáčkem.Zatím se mějte mooooc kráááásně všichni.
marbama, 25.09.2008 20:13:18, IP: ***.***.44.49, #63081
já ted navštěvuji psychologa, teda psycholožku, byla jsem tam zatím jednou, docela to pomohlo v tom, že alespon vím, co mi je...na psychiatrii jsem byla mockrát, ale tam mi nikdy doktor neřekl, co mi je, jen jsem odcházela s tunou přášků, po kterých jsem se motala jak blbá, dneska je mi zle celý den, nemám to lehký, mám 2 děti, jsem sama, myslím úplně sama, táta mi zemřel a s mámou se nestýkám...někdy je toho moc na jednoho, pořád mám staženej krk, nemůžu dýchat, už 2 měsíce!!!!!byla jsem snad všude, i na štítný žláze, prostě mi nic není, v krku nic nemám, ale polykat nemůžu....achjo. Ty to zítra zvládneš v pohodě, jsem si jistá a budu čekat, co mi napíšeš, neboj, to OPRAVDU není nijak složitý zákrok, narkoza je fakt slabá, to zvládnete oba hravě, jsou horší věci, tohle je brnkačka, věř mi a nemysli na to, ber to tak, že tvůj syn PP nemá, bude v poho, ale neměl by z tebe cítit nervozitu, víš, tak se držte
marbama, 25.09.2008 20:18:01, IP: ***.***.44.49, #63083
Majko, jak jsi tu dlouho? jak dlouho máš PP, a znáš vůbec někoho, kdo se úpně vyléčil??Bojím se, že to nikdy neodejde...že budu pořád taková....mám z toho hrozný strach...
        Předchozí   1 .. 225226227228229230231 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.