Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 19.09.2008 10:42:40, IP: ***.***.40.194, #62622
Ahojky.tak jsem se vychrněla.To je semnou fakt něco.Já zatím ty nová AD fakt nevím,protože jsem dneska ráno brala 4 prášek.Tak se uvidí,ale ani se to nehorší,to je důležitý.A jak včera u psycholožky?Jak jsi dopadla?Psala jsi,že jsi se vypovídala,ale tak nějak nic moc.A kdy máš jít zase?Je to fajn,že už i dobře spíš,aspoň máš víc energie a jsi odpočatá.A co bere ta Tvoje příbuzná za AD?Pa pa
Hanina, 19.09.2008 12:58:17, IP: ***.***.101.139, #62628
Ahoj holky,tak mám chviličku,malá mi usnula,stačila jsem uvařit maso a udělat polívku.Heli,závidím Ti ten spánek,dřív jsem taky mohla takhle spát,teď mi to nejde.Určitě spi,razím názor,že tělo si řekne co potřebuje.Je super,že už máš větší děti,aspoň když jsou ve škole si odpočineš.Beáto to je bezva,že cítíš,že nové AD zabírají,ty jsi ale hubená,i kdybys přibrala 5 kg,budeš stále jak niť,tak si klidně dopřej.To já jsem něco shodila asi tak 3 kg,co mám PP,takže teď vážím asi 57 a měřím 162,jsem prcek.Myslíš,že ta psycholožka Ti nepomáhá,měla by......Myslím,že byste spolu měli přijít na to z čeho máš největší strach a co je příčinou tvojí PP a společně pracovat na odstranění.Jestli si myslíš,že je k ničemu,vyměň jí!Já chodím jen k psychiatričce,je super,fakt úplně skvělá,úžasně se tam vypovídám a vím,že mi někdo rozumí.Protože jinak v okolí nemám nikoho,kdo tuhle nemoc zná,nebo se s ní setkal a koukají na mě jak na blázna nebo na Marťana.Tak burčák si dám,to je dobrá zpráva :-).Raději si nedám víc jak 2 dvoudecky,abych se neopila.Já totiž 2 roky nepozřela alkohol.Byla jsem těhu a pak kojila,no a přestala jsem kojit až po první atace.Dnes je mi zase fajn,že by už zabraly AD?Doufám.Mějte se moc pěkně.
Helča, 19.09.2008 13:19:41, IP: ***.***.40.194, #62629
Ahojky.Já si taky od mojí psycholožky moc neslibuju,je milá,povídá si,ale jaksi nehledáme jak jsem se dostala do tohle stavu.Nebo jestli mě zatím jen oťukává.Chodím k ní 1x za 2-3týdny a zdá se mi to dost málo.Nedávno jsem mluvila s jednou výbornou psycholožkou,kterou znám a ta mi řekla,že by ten můj stav potřeboval chodit k psycholožce 1-2xtýdně.Ona je výborná,jenže je z Prahy :-(((Škoda,protože ta by mě z toho určitě dostala.Je dobře,že cítíš zlepšení.Já se teď horším,jak mi asi klesá ten Zoloft a nenastupujou ty nový AD.Ale psychiatr mi to říkal,že to ty první dny tak bude.Beru nová AD 3 dny,tedy dneska jsem začla 4.Zas se mi zhoršila chůze,jsem roztřesená,tuhnou mi svaly v obličeji,ale snad to přejde a bude líp.Já taky nemám nikoho kdo by měl PP,tak to taky vysvětluju a koukají,jak kdybych přišla z jiné planety.Dokonce ani můj obvoďák ještě nikdy neměl nikoho s PP.Já prostě musím být vždycky v něčem extra :-)))Pa pa a ať už je jen dobře.
Beáta, 20.09.2008 12:02:02, IP: ***.***.150.2, #62654
Ahoj Heli.Tak já nevím jestli má cenu chodit k té psycholožce ja se nemam s čeho vypovídat staré věci nechci vytahovat stím jsem se vyrovnala co se mi v průběhu života stalo a teť nemám žádne jiné problemi než stěmi mndloby a to dychaní.Já nevnímam rozdíl jestli se bavím s kamaradkou nebo psych.je to úplně stejny.Ty Ad se jmenují Opipramol akorat nevím jestli se daji předepsat i v česku,ale od té moji psychiatričky manžel děla psychologa v něměcku a tam jsou ty leky a ta co je bere je po půl roce jak vyměněná je vesela baví se a děla věci co nikdy nedělala má elán do života ktery ja jsem stratila,tak příšti tyden je posledni co jsem doma a pak jdu do práce to bude zážitek už teť mám takovy divny pocit,že se mám vrátit tam kde se mi to stalo.Dnes je nějaky špatny den jsem tak unavena a tak bych spala,ale mě to prostě nejde ten spánek raní ti zavidim:-).Jakou máš učinnou latku těch leku jsou tři skupiny AD a ja patřím do jinych co jsem četla v té knize o panicke poruše tá látka je napsana pod názvem těch léku.Ja dobře spím,ale po těch lecich jen nevím jak to budu dělat na odpolední to tam asi usnu ja si je totiž vemu v 19hod a opůldeváté jsem tuha.Jak je tobě?pa
Beáta, 20.09.2008 12:26:54, IP: ***.***.150.2, #62655
Ahoj Hani Jo stím spánkem to zanam vím jake to je když by jsi chtěla spát a nejde to!Já jsem brala taky ten cipralex,ale mě bylo po něm špatne a vůbec jsem nemohla v noci spát,tak mi ho museli vysdait tten cipralex se dáva často patří to do silnějšich AD a taky by měli dříve zabrat,ale tou nevyhodou jsou ty nežadoucí učinky.Ja po těch co beru teť spím celou noc,ale už teť vím,že když zase budu mít ranní tak nevím jestli nebudu spát za chuze.Ale jinak se cítím líp jen tak dvakrat za den mám pocit,že omndlím,že jsem vydychana a to je tak blby pocit,že na tohle si nikdy nezvyknu.Ale v tom autě musím zaklepat už se mi tam dlouho neudělalo blbě ani ten pocit tak doufám,že to tak zůstane.Jinak přeji pěkny den a ať ti chutná burčaček:-))
Helča, 20.09.2008 13:21:21, IP: ***.***.40.194, #62657
Ahojky.tak konečně se někdo ozval.Jakto že jdeš do práce?Ty chceš už jít do práce i když Ti není dobře?Já jsem taky dneska ospalá.Stávala jsem v 8 a to je na mě brzy :-))).Tak půjdu chrupkat odpo.Ty moje léky tam mají napsáno Venlafaxium,tak netuším co to je.Teda Ty jsi mě zaskočila,že už jdeš do práce a ještě k tomu na dvě směny.Jak to proboha budeš zvládat?Neměla by jsi se raději dát pořádně do kupy?Já dneska vzala5 prášek a zatím žádná výrazná změna,ale ani k horšímu,tak jsem ráda.Můj psychiatr mě strašil,že se mi může ze začátku braní udělat hůř,tak jsem se bála,ale není to tak strašný.Sice mi není dvakrát dobře,ale zas taková bída to není.Ale 5 prášků je málo na to,abych čekala nějaký zázrak.Pa pa
Beáta, 20.09.2008 13:50:55, IP: ***.***.150.2, #62658
Ahojky Heli.No ja ti nevím jestli to zvládnu,ale mě už nic tak není až na ty mndloby.Ty bereš ty AD ve stejne skupině co já aje dobře,že jsi tam dala ten odstup,protože kdyby jsi ten odstup neměla tak by ti mohlo byt hůř protože by se to v tobě hadalo.Ja pokud to nepůjde v praci tak dám vypověd a najdu si něco na zkraceny uvazek ja totiž u toho ještě stříhám tak mi to je celkem jedno akorat,že nemůžu jít stříhat do salonu protože nikdy nevím kdy mě to chytne a ta představa,že budu dělat trvalou a mě chytne ataka no to by bylo asi hodně zajimave :-)))Kdyby se mi nemotala ta hlava a pak se roztřepu a jeto v pr...,ale mám to pravidelně tak dvakrat za den ale je to hnus.Já už chci ten zázrak ať je mi dobře a co ty bojíš se ještě byt sama doma ikdyž ty to vlastně prochrupkaš to ti můžu jen zavidět:-(
Helča, 20.09.2008 16:21:27, IP: ***.***.40.194, #62663
Ahojky.Být doma sama je už lepší,ale nejsem to pořád stejně vůbec já.Taková sevřená,nejistá...To se teda necháš opravdu uschopnit?To fakt klobouk dolů,já si to nedovedu ani představit,že bych šla do práce.Ale já mám práci dost psychicky těžkou,to víš starat se o nemocné,umírající lidičky,to je něco na mojí hlavinku.Já se do práce můžu vrátit až budu fakt v poho,protože bych to určitě jinak nezvládla.Spala jsem až do teď,to fak je semnou děs.Pa pa
Beáta, 21.09.2008 10:17:23, IP: ***.***.150.2, #62692
Ahojky Heli.No já jsem sama zvědavá jestli to zvladnu.Dokonce si chci udělat sanitarní kurz abych mohla mít práci jen na ranní směnu.No tvá prace je dost náročna a vidět je to hodně na psychiku.Já jsem hodně lítostivé povahy tak nevím jestli bych tohle zvládla.Včera jsme byli na navštěvě a tomu by jsi nevěřila šli jsme se podívat na balkon a mezi tím přišel od známych syn říct,že jde ven a až byl venku tak jsme zjistili,že nas zavřel a mi nemohli do vnitř byli jsme ve druhem patře no to byl zažitek rozbušilo se mě srdce jak o zavod,ale překonala jsem to pak musel přelezt přes souseda aby našel synatora ktery si stejně nevzal klíče:-)) Naštěstí přišla jeho dcera která nám otevřela,ale půlhodina hrůzy a zároveň jsme se museli smát.Copak děláš opět chrupkáš?Jak ti je dnes mě docela ok já mám pocit,že ty AD zabírají ne ještě tak jsk bych si přala,ale postupně to odezníva.pa
Helča, 21.09.2008 11:53:43, IP: ***.***.40.194, #62698
Ahojky.No tak to jsi dobrá,že jsi to na tom balkoně zvládla,to já bych asi dostala záchvat.To jsi vážně borec.Je dobře,že Ti AD zabírají,to jsem vážně ráda.Já dneska ráno brala teprve 6 prášek.Zdá se,ale že budou lepší než ten Zoloft.Včera jsem byla bez Neurolu až do večera a to předtím ještě nikdy.Dneska mě ale zas hodně hučí v hlavě,je to hnus.taky to míváš?Hučí,píská...já už to nechci.Koukám,že Majka už se hodně dlouho neozvala viď?Už píšem sami.Hanina si někde popíjí burčáček :-)))Pa pa
Beáta, 21.09.2008 13:29:21, IP: ***.***.150.2, #62703
Ahojky taky si všímám,že nakonec jsme tu zustali asi jen mi dvě s tou blbou PP,tak to ja beru ještě dvakrát denně xanax0,5 to je něco jak neurol bez toho bych to asi nezvladla no a na tom balkoně ani nechtěj vědět co mi probíhalo v hlavě to mi snad hučelo všude tam jsem poprvé poznala,že mám opravdu panicky strach ikdyž jsem tam měla manžílka no a znamy vlastně pak přélízal přes balkon samozdřejmě jsem na toho souseda aniž bych ho znala volala jak o život.No Hanča asi po tom burčaku spí ještě teť:-).No a Majky té asi zas nefunguje net a nebo se na nas vyprdla.V té hlavě mě to taky děla a píska mi v uších.Ja jsem opět zítra sama doma a ikdyž se cítím líp tak stejně mám takovy divny pocit už ať je to pryč proto se aji trochu těším do práce aspoň nebudu sama a možná mi to pomůže abych přišla na jiné myšlenky,protože mě fakt už nic nebaví a vše mě připadne zbytečne.Acjhjo proč vůbec něco takového nas potkalo:-((((
Eva, 21.09.2008 15:18:05, IP: ***.***.24.168, #62711
Ahojda,omlouvám se že vám sem lezu,tento týden jsem začla brát na doporučení lékařky,cipralex.Předtím jsem brala asi pul roku citalec,,ale depky se vrátily:(Tak mě dr. napsala toto,a na noc mám lexaurin,,ten bych chtěla ale odbourat.Pořádně neví z čeho mám nervy,,začalo se to víc projevovat se zdravotníma zažívacíma potížema.Tak uvidíme jak bude,,jsem na mateřské 3tí rok.
Hledám lidi kteří by mě trochu pochopili a co maj podobné potíže.
Helča, 21.09.2008 16:20:32, IP: ***.***.40.194, #62715
Ahojky.já jsem teď ležela,protože ten hukot v hlavě se nedal vydržet.Vzala jsem půl Neurolu a zalezla.Teď se to zdá trochu lepší,ale měla jsem pocit,že mám v hlavě úl a navíc mě úplně brněl mozek.To je vždycky po tom,když už si jeden den myslím,že už je mi líp,tak druhý den (myslím dnes),to pak na mě šupne s plnou parádou.Budem zítra psát,ať Ti to utíká ju.Pa pa
Helča, 21.09.2008 16:26:50, IP: ***.***.40.194, #62716
Ahojky,neomlouj se.Nám vůbec nevadí,když přijde někdo nový,jsme rády,že je nás tady víc.Píšeš,že jsi předtím brala půl roku citalec.To jsou AD?Já se v nich moc nevyznám,jen vím,že půl roku je málo,všichni říkají a píšou,že to chce brát minimálně rok i když nemáš žádné potíže.A pochopit,Tě tady pochopíme určitě všichni.Perem se s tím taky zuby nehty,tak víme jaké je to a je strašně fajn se z toho vypsat.Tak nám písej a budem se snažit jedna druhé pomoci jak jen to půjde.Zatím se měj a pa
Beáta, 21.09.2008 19:04:12, IP: ***.***.150.2, #62725
Heli tak to brněni mozku ti nezavidím a na vlastní kůži vím co to je tak mi to začilo vždy když jsem byla na noční tak jsem řikala,že mám mravence v halvě a tak jak v rukach a oni se mi smali až to vlastně pak došlo že na dalši nočni mě už brněl i jazyk a pak to šlo do celého těla a to jsem si myslela,že je to mrtvice a od té doby se to vlastně tahne,ale musím zaklepat mravenčení mozku jsem už dlouho neměla.Nejhorší je,že kdo to nezažil tak vůbec nemá ani tušení co to je za hrůzu.Zamnou chodila kamaradka no nevím jestli ji mám nadale tak říkat,ale když mi bylo zle tak jsem byla rada,že zamnou příjde a já ji semtam volala jestli se staví,ale to jsem netušila,že mi to teť bude vyčítat jak kvůli mě sedí jenom u mě a že namohla si zajet tam a tam tak to mě docela sklamala já jí tady nedržela jen jsem se zaptala jestli nechce příjít na kafe a já blbec ji vařila a nosila oběd až pod nos najedla se a šla.Tak to raději nějak přetrpim rano sama než aby mi to takhle někdo pak vyčetl.Je blby,že nemam ani naše doma mají všichni raní raději na to ani nemyslím nebo se stoho asi zblaznim.Vidíš já se prostě toho strachu nemůžu zbavit achjo kdy už to trapení pomine!pa a hlavně ať ti už je lípja musím zjistit přes tu doktorku ty leky pry tak zeberou,že ani nevíš o nějake PP dokonce na těch lecich je napsano přímo na PP.Kež by ten lék fungoval a hlavně ať to není jen v německu.Tam děla ten její manžel taky psychiatra i kdybych tam měla jet kdybych věděla,že mi to pomůže.
        Předchozí   1 .. 222223224225226227228 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.