Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 11.09.2008 19:56:13, IP: ***.***.40.194, #62294
Ahojky,taky jsem si na to vzpomněla,když mi to říkala,že jsme to tady nedavno řešily.Ale řekla to dobře,mi máme sice PP,ale oni ty h**zlíci zas nikdy nepoznají jaké je to pohladit,mít rád.Oni přijdou v životě taky o hodně.Ty nákupy zatím nejsou nic moc,ale trochu se to lepší.Dneska jsem i u psycholožky byla celou dobu bez Neurolu,ale měla jsem ho v kapse :-)))to přiznávám.Vzala jsem ho až v poledne,tak už fakt hodně snižuju.Ještě ta samota je problém a i ta chůze je nejistá.Ale dneska jsem toho svýho překvapila,doprovodil mě k psycholožce a šel zatím do OBI nakupovat.A já byla hotová dřív než přijel a já sjela v klidu výtahem,šla přez celý areál nemocnice až na parkoviště a je to docela pěknej kus cesty a on zrovna přijížděl,tak koukal.To nečekal,spíš čekal,že budu sedět v čekárně a čekat až si pro mě přijde.No a s tima doktorama.Já mám docela fajn obvoďáka a asi před 3 týdny se mi udělal flek na noze,nejdřív jsem si myslela,jo to mě v noci raf komár,ale bolelo to i druhý den,pak i třetí a pořád ta bolest šla níž a níž dolů ke kotníku.Tak jsem k němu šla a samozdřejmě,že zánět žil.Tak hned antibiotika,pak sono žil a povídal mi.Dojdi si na to sono,protože se tam může udělat pucek.tak ať Tě nevyléčíme po psychické stránce a budem pořád říkat to je od PP a ty pak budeš zdravá a kulhat.Tak ten mou nemoc nezlehčuje,ale zas jí nepřikládá všechny mé problémy.Měj se krásně a pa pa pa
Helča, 11.09.2008 20:10:09, IP: ***.***.40.194, #62295
Ahojky.tak jak se vede?A jak to zvládáš?Majka Ti už psala o tom průjmu.Já ho mám už tak 15 let.Chodím tak 3x a pořád to mám řídký.Prostě to takhle mám a neřeším to,slyšela jsem,že tohle má spousty lidí.Mám nejlepšího kamaráda a ten měl před lety,to co Ty.Průjmy,zvracel,bolesti břicha.No jasný,že doktoři hned,že je to nejspíš nádor a hnali ho všude možně,pak i na koloskopii a nic.Pak jednoho napadlo,jestli to není psychika,tak šel na testy a víš co měl?Sociofóbii toho nejtěžšího stupně.A bylo to.2 a půl roku na AD a k tomu psycholog,říkal,že byl v koncích.A je to 7 let co nic nebere,nikam nechodí a je to komediant o kterém by jsi nikdy neřekla,že se mohl bát lidí tak moc,že i psychiatr si ho objednával po pracovní době,aby náhodou nebyl nikdo v čekárně,protože jinak odešel a už se nevrátil.Poslouchal doktory,rady psychologů a je z toho venku.Teď když za mnou přijede,tak si mu vždycky stěžuju co mě bolí a jak mi je,protože to zná a chápe mě.Nedávno jsem se ho ptala,taky se Ti tak špatně chodilo a motala se Ti hlava?A víš co mi řek?Mě se chodilo dobře,ale nevystrčil jsem hlavu z baráku,tak nevím co je horší.Docela jsme se tomu i zasmáli.Každý máme něco a já v něm vidím,že zvládnou se to dá,protože on to zvlád a byl na tom fakt blbě.Měj se krásně a pa pa
Beáta, 11.09.2008 20:41:19, IP: ***.***.150.2, #62298
Ahojky tak dnes se mi docela daří byla jsem i v kauflandě a v pohodě akorat jsem nešla dnes na tu Jogu to bych nerozdychala.Zítra mám brát ty AD a ja pořád nevím asi to skusím ikdyž se mi zda,že jsem na tom líp.No akorát se bojím chodit sama do obchodu a bojim se jezdit sama autem,dnes jsem jela pro manžílka do prace a dělala jsem relaxaci za volantem samozdřejmě s otevřenýma očima a docela to šlo,ale byli tam tmavé chvilky.Ale bez neurolu ani krok a dnes jsem byla sama doma nikdo tu semnou nebyl utírala jsem prach pak jsem si lehla na balkon na lehatko a usla jsem tak jsem trochu připečena ještě,že mě cukla noha jinak bych se tam usmažila:-) Zítra mám práce,že to snad nezvládnu musím upect dort a uvařit pro 12lidí to zas budu funět jak dnes při střihaní jsem u všeho tak zadychana jak kdybych běžela 1500 .Pěkny večer přeji a dobrou noc
Beáta, 12.09.2008 10:50:02, IP: ***.***.150.2, #62318
Ahojky.to se lehce řekne ať nestresuji bojím se ani ne toho jak to budou dělat to budu spát,ale mám strach s té přípravi to co budu muset vypít to mi zas bude zle.Dnes ty AD skusím raději brát ať jsem stoho dřív venku,ale jestli mi bude zle tak už fakt nic nebudu brát.Já taky vím,že mi tam nic nenajdou teť co neberu ty AD,tak nemám už takoví průjem,ale ja jsem měla hrozny mysleli,že mám salmonelu,ale nenašli nic ato mě budilo i v noci a teť zjištuji,že to bylo asi s těchAD a už se mi tam nechce jít nevím co by se stalo kdybych to odmítla.Pak mám být v klidu.Dnes je mi tak všelijak,ale to bude tím,že už přemyšlím nad těmi AD novéma.
Helča, 12.09.2008 11:11:07, IP: ***.***.40.194, #62321
Ahojky,tak jak to zvládáš?Já mám dneska taky nějakou blbou náladu.Už od rána.Probudilo mě,jak jsem ze spaní strašně brečela.Nevím co se mi zdálo,ale slzy jak hráchy.A od toho probuzení jen tak chodím sem a tam nejsem schopná nic.A to bych měla něco uvařit a dojít nakoupit,ale nemůžu se přinutit.Taky jsem pořád nevzala Ty nová AD,jedu na těch starých,ale každý den si říkám,tak zítra už vezmu a pak zas nenajdu odvahu a vezmu zoloftTeda jsem fakt hrdinka.Ach jo :-(((
Beáta, 12.09.2008 16:28:20, IP: ***.***.150.2, #62338
Ahoj Heli copak je to zas stebou to ja jsem ráno pekla dort,ale asi tak pětkrat přišel mi zas ten stav kdy jsem měla pocit,že sebou seknu,ale pak to zase přešlo a dnes večer si mám vzít ty nové AD tak jsem zvědava co mi to dala za zázrak.Jestli ti můžu poradit,tak ten zolof už neber dej si tři dení pauzu a zační brát to co ti předepsal neboj se toho nemělo by ti byt potom špatně,ale určitě bych to nebrala hned na druhý den,protože ta látka ti zůstava v těle ty tři dny a kdyby jsi to vzala hned tak by se to mohlo hadat a pak by ti špatně mohlo být mě to tak říkal brach a i psychiatrička dnes jsem ji volala abych se ujistila.Ale taky chodím od ničemu k ničemu dort se sice povedl ale vůbec jsem se u toho necítila a to jsem byla ještě k tomu úplně sama ani naši doma nebyli dnes se klepou nohy mě skouším nebrat magnezko kvuli tomu prujmu ten už nemam,ale zato chdím jak po provaze i ruce se mi třepou tak si ho stejně budu muset vzít achjo
Helča, 12.09.2008 17:01:43, IP: ***.***.40.194, #62340
Já mám depku jak blázen.Jen brečím a nemůžu to zastavit.Stejně už nikdy nebude nic jako dřív.Tohloe určitě nikdy nepřejde,já už tomu nevěřím.Přežívat den za dnem a nic.Já už fakt nemám sílu.Říkám si proč bojuju,když tohle se stejně vyhrát nedá.Ani s práškama ani bez nich.Já už tomu prostě nevěřím.Fakt mám dneska den s velkým D.
Helča, 12.09.2008 21:20:32, IP: ***.***.40.194, #62353
tak koukám,že dneska tadyani nikdo není.Holky,když Vás potřebuju,tak zrovna jako na potvoru ani jedna nikde.Tak je Vám asi dobře,ale to je fajn.Já už jsem se trochu uklidnila,ale stejně dneska nemám v hlavě nic jiného,než všechno na nic.Tak pa pa
JdjNORlsmyiTilHDGuS, 13.09.2008 13:51:06, IP: ***.***.202.240, #62370
JAJA, UPYACHKA! UG NE PROIDET, BLYA!
BFgJflgXMcX, 13.09.2008 15:45:29, IP: ***.***.202.240, #62376
JAJA, UPYACHKA! UG NE PROIDET, BLYA!
Hanina, 14.09.2008 16:05:00, IP: ***.***.101.139, #62409
Beáto,díky za milou odpověď,ráda bych se Tě zeptala jaké děláš relaxační cvičení za volantem.Já mám teď nejhrůznější zážitek za sebou,ve čtvrtek jsem jela za rodičema autem na chatu a najednou uprostřed jižní spojky v Praze v 80 km rychlosti ataka jako hrom,myslela jsem že umírám,sotva jsem zastavila a rozdýchala to do sáčku,jenže my bylo furt špatně,to jsem jela samoz.sama jen se svýma holčičkama.Pak jsem dalších 25 km na chatu jela rychlostí 40,sáček na obličeji a myslela jsem,že nedojedu,následoval další záchvat a já zastavila dopravu.Teď jsem jela zpět,před cestou jsem si vzala Neurol,ale klepala jsem se už než jsem sedla do auta,záchvat přišel zase,jen jeden,pak jsem jela jak cvok se sáčkem na obličeji,Neurol tedy nezabral.Jak to máte s řízením vy?Já řídit musím,jinak se z tady té díry od nás nikam nedostanu,nutně to potřebuju k životu,jsem zničená a nechci domyslet,co by se stalo,kdybych nedokázala zabrzdit.Nenávidím PP a mám pocit,že Cipralex zatím ani trochu nezabral,ach jo,chci být zdravá pro svoje děti,ale ubíjí mě to čím dál víc,napište prosím cokoliv pozitivního a hlavně jak se zvládáte řízení auta.Momentálně mám obrovskou depku,jo a mimochodem pro Beátu a ostatní průjem mám od té doby co mám PP taky,vždycky jsem měla opačný problém a taky způsobuje obrovské průjmy magnezko,tak kdo ho bere,tak to je od toho,držím Vám všem palce ať je Vám líp Hanka
Beáta, 14.09.2008 19:43:11, IP: ***.***.150.2, #62421
Heli co to píšeš já se nedostala vůbec k netu,ale ty jsi měla hodně špatny den to znám však víš co jsem psala.Vysadila jsi ty Ad a udělala jsi to tak jak jsem ti napsala?Teť v tve depce je to docela blby vysazovat ja co jsem to vysadila tak na druhy den jsem byla na tom hodně zle!Od pátku jsem začala brat ty nove hned potom co jsem si je vzala jsem usla jak špalek.Oslavu jsem zvladla docela v pohodě akorat jsem se tu nepohodla a byla jsem tak rozčíleny,že jsem zapoměla na nějakou PP můžu říct,že mi je docela dobře jen chvilemi mám pocit omndlení,ale není to už tak intenzivní.Ja už nic neřeším beru to jak to je už nepotřebuji ani ten neurol zvladam to bez něho.Už i kavu piju a beru jen jedno magnazko deně a ani průjem nemám.Heli zační brát ty leky co ti předepsal myslím si že ten Zolof je na prd!A neber to jako boj ja už si to neříkam skus se stím spíš smířit to ty potřebuješ.A uvidíš,že pak to bude jako dřiv uzkosti tě nikdo nezbaví,ale PP ano,ale někdo to zvládne sam a někdo prostě potřebuje ty léky!Když to zvladam ja tak ty to zvládneš taky věř tomu:-)
Beáta, 14.09.2008 20:01:21, IP: ***.***.150.2, #62423
Ahojky Hani no stím autem to je zažítek ja jsem 12let nejela autobusem co mám řid.tak jezdím jen autem a teť po tolika let mámj hrůzu jet jak řidič tak i spolujezdec,ale v pátek jsem musela jet sama nic jineho mě nezbyvalo a v polovině cestě jsem se nemohla nadechnout a už ten pocit,že nepolknu tak jsem držela volant uvolnila jsem ruce abych nedržela křečovitě a řikala jsem si jakla je pohodova cesta a ještě chvilinku a jsem tam sem tam jsem koukla do zrcatek a řikala jsem si je kdo to zamnou asi jede znam ho prostě jsem si připadala jak d**il,ale myslela jsem na tokové věšci no a pak jsem byla na místě a cítíla jsem se takova uvolněna nesmíš myslet na tu cestu,ale na to kam jedeš když vezu děcka do školy tak si říkam je doufám že mají všechno a jestli jsem jim dala svačinu,ale samozdřejmě cestu a řízení vnímam,aby se něco nestalo a stím neurolem to taky dělam já ho lupnu a pak si řeknu tak mám prášek tak to musí byt v pohodě zítra jedu zas tak jsem zvědava jake to bude teť beru nove AD jen půlku večer a beru je po třetí a cítím se líp.No mě ten cipralex vůbec neseděl ja jsem s něho zvracela tak mi ho museli vysadit.Jo a stím sačkem ja jsem byla rozhozena ještě víc,ale měla jsem ho vždy po ruce.Mě už ta PP sežrala všechny nervy tak mám tak vše docela nahaku.Mě je to už všechno jedno,protože pořad jsem jen bojovala a co stoho v pátek u žehličky jsem lítala jak splašena už jsem omndlivala a pak mě bušelo srdce jak o závod jsem fakt jak ve vodě chvili na dně chvili nad vodou.Hlavně tedy nesedej za volant stím,že se ti tam něco stane jinak si to přivoláš tak jak já tak jsem na to myslela,že jsem to ataka opravdu dostala.Zatím se měj pa
Majka, 14.09.2008 20:10:21, IP: ***.***.231.146, #62425
Tak vidím že je to tacy jak na houpačce.Jednou hore,jednou dole.S tím řízením auta a vubec jízdou v autě trpí snad všichni PP.Je to tím že člověk nabyde dojmu že mu nikdo nepomůže kdyby se něco stalo a tím že si připadá že má teď velkou zodpovědnost.A končí to slovy.Tak to určitě nezvládnu a určitě to dopadne špatně.Prostě vám chybí sebedůvěra.Musíte do auta vstupovat s tím že si řeknete.JÁ JSEM MACHR,UMÍM ŘÍDIT LÍP JAK NĚJAKEJ CHLAP.A prostě dodat si sebevědomí a být na sebe hrdá a namyšlená doslova.Nejvíc mně zarážíš ty Helčo.Jak to že se ti přitížilo?Co bylo tím spoštěčem?Vždyť už jsi byla odhodlaná se rvát.A zůstalo to jen u brečení?Nebo se oběvilo ještě něco jiného?Promiň že jsem tu taky nebyla když ti bylo hrozně.Byla jsem pryč.Kdyby jsi měla moje číslo tak jsi mi mohla zavolat a určetě by jsme to zklidnily.Podívej na Beatku,takovej se to zdál být obtížnej případ a jak je holka šikovná.A jen ji někdo naštve a myšlenky se uchýlí úplně jinam a to naplno,tak je PP pryč.Aspoň si teď Beatko můžeš krásně uvědomit,že je to opravdu v hlavince a ne nějakou nemocí atd.Ten průjem může opravdu být i tím magnezkem.To dělá těm lidem,kteří magnezka mají v těle dost,tak přebytek vyloučí tímto způsobem ven.Ale u PP by se magnezko jíst mělo,protože tím že jsme ve stresu a neklidu,tím tělo víc magnézko pálí a nestíhá doplňovat tu správnou hladinu.Holky vidíte že žádná z vás není ojedinělý případ.Ty prožitky a stavy jsou u všech na chlup stejné.Tak se nebojte že umíráte a že jste nemocné.Je to opravdu nechutná a hnusná věc,ale musí se překonat a vymazat ze života.I když v nás všech pořád přetrvává ten strach že by se to mohlo vrátit.To už asi z hlavinek nevymažem nikdy.A Helčo,i já mám někdy večery že si hajnu a brečím a brečím.Je to moc dobré že to tímto aspoň jde ven.Holky držte se!!!!Zatím papa.
Helča, 15.09.2008 7:00:47, IP: ***.***.40.194, #62435
Ahojky.No to je dost,že se aspoň někdo konečně ozval.Já teď měla nějaké špatné dny.Stálo za prd.Snad už bude líp.Koukám Beát,že Ty už to začínáš zvládat statečně.To je dobře,to Ti opravdu přeju.Šikovná holka.Já teď vypravila děti a půjdu ještě chrnět.Tady pořád leje,tak je to počasí akorát na spaní.Zavrtám se pod peřinu a budu chrnět.A snad se z tý svojí depky vyspím.Teď už je to jepší,ale měla jsem opravdu krizovku,že už jsem nevěděla jak dál.
        Předchozí   1 .. 219220221222223224225 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.