Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Hanina, 08.09.2008 20:58:36, IP: ***.***.101.139, #62098
Nejdřív se chci omluvit,že jsem tu tak dlouho nebyla,ale nešel nám internet.Měli jsme na černo Windows,aniž bychom to věděli,ty co nám to instalovali (před 5 lety)už dávno firmu nemají a nám zčernala obrazovka a přestalo vše fungovat.Už máme originál,tak snad to bude ok.M A J K O Tobě moc díky za dechová cvičení,psychiatrička mi o něm taky říkala,ale zamluvily jsme to a nakonec mi neřekla jak to mám dělat.Tak u té psychiatričky super,byla moc milá,nejdřív mě asi 3/4 hod.vyslýchala sestra - nemoci,pocity atd.,vše zapisovala a pak jsem si popovídala s psych.a potvrdila mi PP,dostala jsem Cipralex 10 mg a opět Neurol při obtížích.Po Cipralexu je mi zle,ale snad to brzy přejde.Jinak jsem byla na zátěz.testu na srdce,to mi chybělo z interny a já čtyřikrát šlápla na rotopedu a ataka jak blázen a musela jsem dolu,tak mi dnes dali Holtera,přístroj co snímá srdíčko 24 hodin denně a udělali Dobutaminový test na srdce,ten je ok,až na to že tam mám nějaký výpotek - tekutinu.Moc tomu nerozumím,ale snad to není nic vážného.Jinak je mi líp,hodně mi pomáhá se na něco těšit,plánuji víkendy dopředu a mám z toho radost.Teď jsme si koupili s přítelem a dcerkou kolečkové brusle,tak budeme sportovat.Psychiatrička mi radila fyzickou zátěž,že prý to pomáhá.Zítra dočtu Vaše příspěvky a napíšu,teď jdu na kutě,neb ráno v 5.15 vstávám k doktorovi,díky za podporu Hanka
Beáta, 08.09.2008 21:06:50, IP: ***.***.150.2, #62099
Ahojky.Tak jsem tam šla,ale s neurolem byla jsem cela rozhrkana dnes to byl jen takoví seznamovací posezení,ale včera jsem si nebrala neurol vubec a dnes jak jsem si ho vzala tak jsem měla dobrou náladu tak mi říkala,že jsem vesela jo,ale s neurolem jinak bych tam mlčela jak ryba.Pak jsem šla k psychiatričce a změnila mi taky AD protože říkala,že to na mě asi fakt nezabíra abych mohla už vysazovat ten neurol,tak jsem zvědavá jestli mi to pomůže,ale dnes nemám vůbec depku a to jsem měla jen 0,25neurolu a to jsem měla asi třikrat pocit dušení,ale rozdýchala jsem to asi to bude dobrý do té doby než chytnu zas depku:-)No ty jsi Majky hrdinka to já mám před sebou koloskopii tož to budou nervy mám to pod analgosedaci,ale i tak jen si na to pomyslím co mě čeká no už ať je to zamnou.Jo a ještě mě pochvalila dok.že jsem se dala na tu Jogu,že jak se naučím spravně dychat tak mám vyhráno už aby to bylo,ale s těch novýchAD mám docela strach nejraději bych nebrala nic.Já jsem přijela dom až ve 20hod,proto píšu až teť.Tak zatim pa zítra rano jsem opět sama doma bojim bojim
Helča, 09.09.2008 10:05:32, IP: ***.***.40.194, #62106
Ahojky.Tak jak to zvládáš doma sama?Já ráno vypravila děti a do teď jsem spala.je dobře,že jsi šla k tý psycholožce.Aspoň se vypovídáš.Co ty jsi dostala za nový AD?Dneska má Tvůj manžílek Ty narozeniny viď?Tak to bude oslava.Já teď budu muset dojít nakoupit,snad to zvládnu.Pa pa dej vědět jak to zvládáš
Beáta, 09.09.2008 10:48:55, IP: ***.***.150.2, #62107
Heli chci se zeptat jak ti dal nové AD take tam máš mit odstup?Já mám brát dva dny jen neurol a pak půl tablaty večer Espritolu 30.Dnes jsem docela v pohodě a to jsem sama.Co ty máš za nové AD jakou složku je to napsané pod názvem těch léku já mám mirtazapin,tak jsem zvědava dala mi to na vyskoušení na tyden,protože se po tom přibíra a většinou se stavá,že to nemohli brat kvůli nadměrné ůnavě.Ale to ti povím mám docela strach brát nove leky byva ze začtku někdy špatně.Já si říkam jestli to vydržím bez AD,tak bych je skusila vysadit ůplně a skusím to bez toho apak by se mi mohlo zadařit mít to mimi.Já už teť mám problemi jen stím dycháním a ta psycholožka mě slyšela jak dychám a říkala,že si mám nechat testy na astma.Dnes se jdo opět večer rozdejchat na Jogu,ale nevydržím to celou hodinu posledně jsem tam přijela později protože jsem to nemohla najít tak jsem cvičila40minut a měla jsem dost.Tak pisni ahojky a co ty nejsi sama doma?
Helča, 09.09.2008 10:50:56, IP: ***.***.40.194, #62108
Hurá,nakoupila jsem,ale třesu jak ratlík,ale zvládla jsem to.Jsem fakt borec.Ještě jsem naházela do pračky,když je venku tak krásně,ať to schne.Teď rozdejchám ten nákup půjdu něco uvařit.Jé,mě vybrujou ruce...normálně to nemůžu zastavit :-)))
Beáta, 09.09.2008 10:57:32, IP: ***.***.150.2, #62109
Až teť mi tam skočil tvoje o pisi,tak to máš dobry,že ty to vlastně zaspíš to ja jsem už vzhůru od 6hod.Jinak nedělam nic mám uvařene nikam nemůžu jít,protože čekam na pošťaka až mi příjde balíkm dáreček pro manžílka v sobotu dělame oslavu,ale mám stoho hrůzu přijede o 7 lidí víc a já doufám,že to zvladnu.Tak jak bylo v obchodě já tam byla včerá a ještě jsem tam pokecala.Ale už třetí den mě tak píchá u srdce nemužu se ani otočit na levou stranu i když jsem vklidu tak jak kdyby mi do srdíčka píchal někdo jehlicou tak nevím jestli si mám skočit k dok.dnes totiž ordinuje tady,že nemusím nikam jezdit,ale zas nechci vypadat jak nějaký hypochndr:-(
Beáta, 09.09.2008 11:00:43, IP: ***.***.150.2, #62110
No vidíš,že jsi to zvládla a teť už to bude lepší a lepší porelaxuj po takovém vykonu a hura do vaření.Já jsem taky vyprala už i pověsila ať to uschne do večera.
Helča, 09.09.2008 11:14:30, IP: ***.***.40.194, #62111
Jo to fakt je výhoda,já spím jak zabitá.sice se třeba na 2 vteřiny proberu,otočím se spím dál.Tu oslavu zvládneš,to bude dobrý.Uvidíš.S tím obchodem Ti závidím,protože pro mě je to děsný peklo.Mě občas taky silně píchá u srdce,ale to je určitě taky k tý potvoře,tak na to prdim.Ale to víš,nevím jestli jsi měla nějaká vyšetření na srdíčko,tak zas aby jsi něco nezanedbala.Nenapsala jsi,co Ti dal za nové AD.Pa a drž se
Majka, 09.09.2008 19:47:43, IP: ***.***.231.146, #62135
Holčičky moje,jen v rychlosti.Všechno čtu,ale nemám vůbec čas zasednout a odepsat .Tak zítra se budu snažit vám všechno povědět.Zatím papa.A buďte hodné!!!!
Beáta, 10.09.2008 8:23:55, IP: ***.***.150.2, #62156
Ahojky já zas měla včera den:-( myslela jsem,že už bude volat zachranku jak jsem jela na Jogu já tam vůbec nemohla dýchat a ke všemu jsem bez AD až od zítřka beru ty nové Esprital 30 a učinná látka je mirtzapin a ty máš jaké?Tz jsi nemusela mít odstup?Mě řikala,že odstup musí byt i když ne u každych leku,protože při tom vysazeni cipralexu jsem dostala ten coaxil a mohla ho brát hned na druhy den.Ke všemu jsem šla do lekárny a zrovna skoro u dveři oživovali chlapa no už jsem myslela,že budou oživovat i mě.Včera jsem měla debatu ještě o těch lepších a existuji i jine AD tak nevím proč mi nepředepíše takove ktere jsou vyskoušene to mě da plátko abych ho vyskoušela já co jsem pokusná kralík ja mám ke všemu zažívací problemi čekamě ta koloskopie a ono mi da něco na vyskoušení stoho vím,že třeba Trittico ac 150 jsou bez vedlejšich učinku a nebo opipramol 50.Už mám hlavu jak kůň já nebudu brát nic a snad se stoho dostanu samá mě už je to fakt šumák ja už se bojím vzít jakykoliv prášek.Někdy si říkám jestli ze mě nedělají blázna jen protože mi nemůžou nic zjistit ja mam teť už problemi jen stím dychanim co beru to magnezko nemam třes a je mi docela fajn,ale když se nemůžu nadechnout tak to by nebyl v klidu asi nikdo,že já jsem nešla taky na doktora mě na dělali jen ekg nic jineho a brach se diví proč mi neudělali Echo,že je to přesnější nechci dopadnout jak teta měla 42 a taky jí bylo zle nemohla dychat a vše měla vpoho,tak sní nic nedělali a pak bylo pozdě,protože se jí tak zhoršil stav,ale po delší době,tak pak se uráčili jí udělat magnetickou rezonanci a tam jí zjistili rak.aorty¨(srdce),ale to už bylo pozdě.Neříkam,že si myslím,že to mám taky,ale taky mě napadne co když to neníPP,ale něco jineho teta taky měla všechny vyšetření negativní.Mě připadne,že teť ať řeknu cokoliv že mi je tak mi řeknou,že to je u PP normální,ale mě vlastně probíraji jen žaludek a střeva a na CT jsem byla jen protže jsem přestala vidět,ale to bylo po infuzi deganu jinak by mi ani to vyšetření neudělali a o páteři ani nemluvím jen mě rovna PK a nikam mě nepošle děla vysledek z loňského roku kdy jsem byla na RTG a tam mi našli nějakou blokadu na C5 a C7,ale že se hybu s bolesti tak to mi řeknou taky že je s PP.Někdy si říkam jestli bych neměla jet jinam třeba do Brna,protože tady v Olomouci je to hrůza máme jen špatné zkušenosti tam když jdeš tak je vlastně obtěžuješ.A co ty jak ti je pisni jak snášíš ty nove AD a zkoušela jsi to magnezko?pa
Helča, 10.09.2008 11:06:17, IP: ***.***.40.194, #62170
Ahojky.Tak jsem z toho Tvého psaní nějak zmatená.Zas Ti bylo včera špatně?A nebereš AD?A už je brát nebudeš?Tohle není asi dobrý,protože jak píšeš,tak nemáš jen AD,ale podle mě i docela slušnou depresy a to bys měla AD brrát.Magnesko jsem si vzala včera poprvé,teda to šumivé a dneska mi po něm pálí žáha.Mě echo dělali a měla jsem ho dobrý,vždyť je to vyšetření na chvilku,tak proč Tě na něj nepošlou ať se nenervuješ.Já jsem dostala AD Olwexya.Jsou to nějaká nová AD a v tom příbalovém letáku jsem četla,že jsou určená pro PP a měli by odbourávat strach z opuštění domova,vstupu do obchodu,davů...píšou tam,že to nějak zpětně vychytává serotonin a nonadrenalin.Tak nevím.Jo a stím,že až mi jednou něco opravdu bude,tak nad tím jsem už přemýšlela taky.Už jsem si taky říkala,že až to jednou se mnou opravdu šlehne,tak řeknou,jo ona má tu PP,tak to je tím.To myslíme úplně stejně.A jak zvládáš být doma sama?Já nic moc,ale snažím se.Ale stejně se nemůžu dočkat až přijdou děti ze školy a manžel z práce.Pa pa
Helča, 10.09.2008 14:02:40, IP: ***.***.40.194, #62191
Ahojky.tak jsem se dneska pustila do uklízení.Převlíkla a vyprala pelíšky,došla nakoupit,utřela prach a sundala jsem v obýváku záclony a už se taky perou.Ještě musí umýt okna a pro dnešek končím,jsem vyfluslá a leje ze mě,že by se triko dalo ždímat.Ale pořád kolem sebe vydím tolik nepořádku,jak se mi to nahromadilo za ty poslední 3 měsíce,že se z toho nevidím.
Beáta, 10.09.2008 14:57:51, IP: ***.***.150.2, #62195
Já jsem naštěstí doma sama jen chvíli,protože zamnou chodí kamoška a je tu semnopu až než příjdou děcka ze školy akorat včera jsem byla sama to jsem byla ale na netu s bráchou.Ty prášky vypadaji dobře když tam píšou o tom vychytání serotoninu to je to podstatné a ty rychle zabírají je to něco jak cipralex.Mě nasadila pravě nove,ale musím mít tři dny pauzu ať se neperou stim coaxilem,takže za tři dny můžu začít brát jine ty jak jsem ti psala,proto jsem se ti ptala jestli taky máš nějaky odstup?Dnes jsem ji volala,že mi není nejlíp a říkala,že to odezní,ale až v pátek si mém vzít první davku a to večer 1krat deně pry budu po tom spát jak mimino proto se berou večer,ale je tam psany,že se po tom hodně příbira a četla jsem ,že jeden clap by hlady stoho snědl i klíče od auta tak nevi mám strach s novych leku mám to jen na zkoušku dala mi jen platko.Ty jsi ale pracovita šikulka jakou máš přichuť toho magnezka mě to dělala jahoda.
Helča, 10.09.2008 15:20:14, IP: ***.***.40.194, #62197
Ahojky.Samozdřejmě,že mám jahodové a normálně bych se dneska od rána ,nejraději pozvracela.Pořád je cítím.Tak to ty 3 dny do sebe láduj aspoň Neurol,když Ti není dobře.Mě psychyatr řekl,že až klesne ta hladina Zoloftu a začnou nastupovat ty nový,tak že mi bude hůř,tak ať to vykreju Neurolem,aby mi zas nebylo hodně špatně.Ještě jsem je ale nevzala,pořád beru Zoloft,protože mám strach z toho jak mi bude až začne ten Zoloft klesat.Jsem p**era děsnej.Pa pa
Beáta, 10.09.2008 16:28:53, IP: ***.***.150.2, #62202
Heli jestli ti můži poradit Ja nejsem sice doktor,ale začala jsem se zabívat těmito leky,protože jsem dělala školu Farmaceutickou,tu kadeřnici jsem si udělala rekvalifikaci.teť jsem se dívala co obsahují ty tvoje AD a taky bych měla strach je vzít,ale ty bereš ten Zoloft a to je k tomu nejblíž akorat bych asi je nebrala hned než ti klesne ta hladina ty tří dny bych nechla odstup ikdyž tam píšou tyden.Dokonce jsme ve stejne skupině co mám brát já.Já teť beru jen neurol a čekám až mi klesne ta hladina a dívím se že ty je máš brát hned!Stoho jestli ti bude špatně je to jen než si to tělo zvykne a když ti bude špatně od žaludku nepomůže neurol to si spíš uvař matu.ten neurol by jsi stejně měla brát néž ti zaberou ty nove AD.Ale pokud budeš zvracet atk ho hned informuj.Ja bych si nejraději naordinovala něco sama,ale to nejde.dnes už se cítím líp než včera a jestli mi bude dobře i zítra tak to stejně brat nebudu a necham si jen neurol ktery se budu snažit brát jen v nouzi.Jo a stím magnezkem ja si taky koupila jahodové a tky mě palela žáha a citila jsem se jak kdyby se mi to vracelo nejlepší by bylo kdyby ti předepsal Magnosolov a nebo volně prodejne je mag.od Pharmavit to je take jahodove,ale neděla to nic je to jemnější,ale každymu sedí něco jiného.Bude dobře zachvíli vletíš i do nějakého supermarketu:-)Jsi šikulka Pa
        Předchozí   1 .. 217218219220221222223 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.