Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Majka, 05.09.2008 7:44:41, IP: ***.***.231.146, #61910
Ahoj,ja jsem včera chtěla večer napsat,ale fakt to zase nešlo.Přes den nemám totiž vůbec čas.Lítám kvůli té poradně a pak na zahradu,malej má 16 měs.takže mně nenechá ani chvilku napokoji.No hoňka.Tak jsem chtěla napsat v 18.30,to už chodí spát a nešel int.Už mně to se...A můžu ti říct že i mně nebylo včera dvakdát.Tak jsem si dala prášeček a dobré.Mám toho nehorázně moc přes ten den.Znáš to nakoupit navařit uklidit a za p**elou to sviště,hrůza.Tak se večer ozvu.Doufám že to půjde.zatím
Beáta, 05.09.2008 8:15:16, IP: ***.***.150.2, #61917
Ahoj Majky.No ty toho stihneš ja jsem včera umyvala okna a vařila a byla jsem hotova nemohla jsem popadnout dech myslíš že jsem u toho špatně dychala?Ty máš takoveho drobka stejně jak moje kámoška a ta ma jit do nemocnice a požadala mě jestli bych ji ho nepohlidala,protože pochazí ze Slovenska tak tu nema nikoho kromě manžela ale tomu nevěří,že by to zvladl.Myslíš si,že to zvladnu ja stou moji PP tyden mit takove male nastarosti řekla jsem ji že jo,ale to že mám strach jsem ji neřekla.Vím,že si nemam říkat cokdyž,ale cokdyž.A malej je ještě takoví divoch všude vleze měla jsem ho tu chvili papal pěkně,ale měla jsem ten vnitřní pocit,že ho ani nedokrmím a takové myšlenky se mi honili v hlavě.
Helča, 05.09.2008 11:09:06, IP: ***.***.40.194, #61922
Ahojky.Tak doufám,že mi napíšeš jak jsi dopadla u komise.S Tou jógou to zkouším taky.Manžel mi koupil knížku asi za 700 a tam je všechno podrobně napsáno.Tak ležím,dýchám,cvičím...v každým případě to alespoň odvádí mojí pozornost.A mezi tím třeba dýchám 10 minut podla Majky.No někdy si už fakt připadám jak magor:-))).Pa pa a jak zvládáš být sama doma????
Beáta, 05.09.2008 12:03:27, IP: ***.***.150.2, #61930
Ahoj Heli,tak jsem ještě doma,protože mi AD ještě nezabrali a nemam všechny vysledky.Uf to jsem si oddechla.Doma to zvládam jak se da lítam s hadrem a utírap prach pak peru,ale při tom se necítím vnitřně dobře a když mi příjde navštěva tak jsem rada.Jo a ta Joga mi říkal na neurologii,že to nemám cvičit doma,ale pod doprovodem cvičitele.Mě včera,že jsem tam byla poprvé tak chodila a pořad mě opravovala a dech mi vysvětlovala tak ja vubec nedýcham jak tam celou hodinu,ale po 15minutách jsem chtěla utect,ale nakonec jsemto zvladla ani nevi jak.Ale stím jak jsem sama doma mám dobry,že mam skype a kamerku mi koupili at se můžu spojit a kecat přitom se vidime třeba s brachou ktery žije v německu on leží v obyvaku a ja na postylce dívame se na sebe a kecame je doktor tak jsem docela klidna a jak něco tak hned říka co mám dělat zabaví mou mysl.To ja si taky případam už jak blbka to je slaby slovo.:-).Chci se tě zeptat když třeba jdeš sama nepřipada ti třeba tvouje chůze takova divna?Mě to někdy připadna tak zvláštní jak kdybych to nešla ani ja :-(
Helča, 05.09.2008 13:07:51, IP: ***.***.40.194, #61932
Ahojky Beát.Tak to jsi si odychla,že Tě nechal ještě doma viď?Já tam jdu v pondělí.Víš,já tu jógu cvičím doma,protože bydlím na malé vesnici a tady fakt nikdo jógu necvičí.A jezdit 30km do města by pro mě byl v tomhle stavu dost velkej problém.Tak to zkouším sama.Mě připadá moje chůze divná úpně celá.Vůbec v tom není energie,ani taková ta jistota,spíš jsem jako takový batole,co čeká,kdy sebou kde práskne.Jakoby mě nechtěli nihy ani unést:-(((.Do toho se mi občas začne motat hlava,nebo cítím v nohách takovej třes.Prostě to pořád nějak nechápu a už přiznávám,že mi i nějak dochází energie na ten boj s PP.No a dneska mi manžel říkal,že v noci neustále mluvím normálně na hlas.Dneska,že jsem diktovala diktát našemu malýmu a jak prej dávám dohromady pěkně celý věty a mluvím s ním jako by seděl u mě.Takže začínám mít pocit,že už brzy budu v Bohnicích a tam už mi to asi začne být všechno nějak jedno.Jo a taky mě bolí záda,to nemáš sama.Závidím Ti uklízení,protože já jsem ráda,když uvařím a vyperu.Občas poklidím jen to nejnutnější,ale jinak se k tomu prostě nemůžu dokopat.Pořád se prostě při chůzi,nebo když stojím necítím jistě.A fakt už bych docela ráda byla zase normální.Pokud to ovšem ještě vůbec někdy půjde.Snažím se,bojuju a pořád se to nějak nechce hnout z místa a mě už nějak dochází síla.Pa pa
Helča, 05.09.2008 13:09:45, IP: ***.***.40.194, #61933
Mělo tam být,jako by mě nechtěli nohy ani unést.
Beáta, 05.09.2008 14:18:25, IP: ***.***.150.2, #61935
Heli co to je! Ja jsem ti zaviděla,že se cítíš lip a mě hůř a hůř a teť je to zas opačně nemysli negativně mě se to keca sama to neumím,taky bych chtěla ať to zmizí no a v těch Bohnicích,tak mám pocit,že tam někdy už patřím,protože mám někdy takove chmurné myšlenky,že kdybych je řekla na psych.tak mě tam šupem pošlou.Víš ja to sice uklidím a dokonce jsem kopala zemáky,ale pořed mám neurol u sebe a vnitřní strach mám pořad a už mě to leze na mozek!Ale když se tomu neppodáš,tak to bude dobry nejsem sice doktor,ale myslím si,že ty by jsi se mohla skusit zeptat misto toho neurolu na ten rivotril já jsem se dnes na to ptala PK a tak mi říkal,že to předepisuji pouze psychiatři a zabraňje to i ten třes v nohah.Ja jsem si sehnala psych.knihy tak to studuji každy den a zjištuji co vše dokaže psych tomu bys ani nevěřila.Ale všude píšou že je to lečitelny pokud teda nejsou narušeny nervove buňky,ale to není náš případ,tak buď vklidu.To,že mluvíš ze spaní to není nemoc ještě,že nekříčiš to by bylo horší. :-).Mě se už taky nechce pořád bojovat jsem s toho už unavena,ale nic jiného mě nezbýva.Jo a jak zvládaš ty byt sama doma?Já si někdy připádám jak ve filmu jsem jak bez duše a když se podívam do zrcadla,tak jak kdybych se dívala na někoho jinyho a ne na sebe.Tak to máš blby tak daleko od města to já dolíždim 15km jinak taky su z vesniceA kde bydlíš jestli se můžu zeptat?To zvládnem každy den si večer řeknu tak jsem přežila dnes tak přežiju i zítra.Ale nemám chuť nikam chodit nic dělat musím se do toho nutit jsem pořad bez nalady toho bych chtěla udělat a kam všude bych chtěla jit a prd stoho.I sté Jogy jsem chtěla utéct takže ani tam jsem se neuvolnila jen chvilemi připadala jsem si tam trapně všichni ohebni jak s gumy a ja jak poleno.Před chvili jsem si musela vzít neurol už jsem byla zas nějaka rozhrkana.ty nemáš skype a mikrofon?Někdy je lepší o tom mluvit než psát.Ja jsem ve spojení s Jitkou přes tuto diskusi a je to super.Tak hlavu vzhuru Heli ja jsem tyky jednou dole a pak nahoře ale dole si pobudu více:-( pa
Helča, 05.09.2008 15:15:25, IP: ***.***.40.194, #61938
Já nevím co to semnou zas je.Víš,tak nějak jsem cítila,že je to každý den trochu lepší a najednou jako by se to zaseklo.A nic.Jsem ze Šumavy.Kousek od Sušice.No a jak zvládám být doma sama?Tenhle týden to zatím šlo,protože ten můj měl odpolední,tak byl semnou vždycky do 12.30 a děti přijíždí ze školy v 15.30,tak se to dá přečkat.Ale příští týden má raní a to bude něco.Naštěstí rodiče bydlí ode mne tak 150m,ale já se sama bojím jít i k nim,tak už jsem jim nahlásila,ať příští týden čekají ráno telefon,že budu volat,maminko,tatínku,přijeďte si pro mě,já se tady sama bojím.No uvidíme jak to zvládnu,ale dost se toho bojím.Kdyby mě poslouchali ty nohy a člověk se mebál,že sebou každou chvilku praští.Já chodím jak nějakej spitka,kterej se motá,když jde z hospody.Jenže on se z toho vyspí,ale já bohužel ne.Kéž by to bylo tak snadný.
Beáta, 05.09.2008 19:43:02, IP: ***.***.150.2, #61950
No tak vidím,že jsme na tom ja se taky bojím byt sama doma a taky mám tak zhruba 150m naše ale mam smůlu v tom,že příští tyden mají všichni ranní,tak to nevím jak to přežiju.Mě taky bylo celý dva dny ok.a pak byl zlom a bylo to jak ne začátku,ale doktorka mi říkala,že to tak ze začatku bude.Dnes jsem byla ve městě všude možně i v Hypaču chvilemi to na mě přišlo,tak jsem to rozchodila,ale nic přijemneho ja si na to nezvyknu.Ale neboj Heli to bude zas lepší jen si vzpomeň co jsem v té moji depce psala já:-( už jsem myslela,že je to můj konec teť si to říkam sice taky,ale ne tak intenzivně.Je to začarovany kruh jsem zvědava kdy se ztoho vyhrabem.Chci se zeptat piješ magnezko?Mě dnes předepsal to rozpustny magnoslov a ještě jsem si koupula bylinky od megafyt(nervy) a je dobry pomaná mě i usnout.Já si myslím,že to tě neposloucha hlava a proto se ti ty nohy tak třesou.Mě taky říkaji,že nemůžu dychat jen protože to mám v hlavě mě je zas na omndlení proto se bojim jit někam sama.No,ale stoho příštího tydne mám hrůzu nebudu tu mít nikoho vidíš a já už se bojim teť a správně bych na to neměla myslet.Já když jsem sama tak jdu na net a snažím se zabavit a jak se sklidnim tak uvařím pak zas jdu na net a tak dokola.
Helča, 05.09.2008 21:36:43, IP: ***.***.40.194, #61955
Naši jsou naštěstí doma oba.Mají hospodářství,tak namusí do práce.Taky jsem zvědavá kdy se z toho vyhrabem.Škoda,že nebydlíme hned vedle sebe,to by byla paráda.Mohli by jsme se povzbuzovat a pomáhat si.A Majku by jsme tam potřebovali taky,ta by nás vedla.Já jsem taď přišla od našich,byla jsem tam ze synem a ještě jsem zalila kytičky,ale zas se motám jak blázen.A to mi většinou večer bylo nejlíp z celého dne.Já jsem začala pomalu snižovat Neurol,tak si myslím,že to bude tím.Když psycholožka mi říká,že už bych měla být bez něj,ale bez něj to nejde,tak zkouším aspoň ubírat a je mi zle.Já myslím,že mě ty AD nezabírají,že mě drží právě ten Neurol,jenže ten se nemá prý brát dlouho.Fakt netuším co se mnou bude.Nějak jsem na tom teď zas blbě,tobě bylo na nic minule,teď se v tom plácám já.Magnesko neberu,proč se vlastně bere?Mě ani žádnej doktor neřek,že ho mám brát.Pa pa a dobrou noc.Já zas budu manželovi v noci něco vyprávět,nebo dávat diktát,to bude zábava.
Beáta, 06.09.2008 8:17:53, IP: ***.***.150.2, #61964
Ahojky Heli no to by bylo super kdyby jsme bydleli vedle sebe myslim si,že by nám to hodně i pomohlo,protože je něco jiného když se bavíme ti co to máme než ti co nas mají stejně za blazna(někteří) ikdyž to neřeknou tak si to beztak myslí.Heli já se dívím,že ti nikdo neřekl ať bereš magnezko mě to řekli hned!První tyden jsem chodila na injekce a teť beru šumivé tablety a citím rozdil to je na ten třes mě se třepali ruky nohy a co jsem začala brát to magnezko tak mám docela klid.Neříkam,že to vymizelo úplně,ale hodně.Stím neurolem já si hu zas přodavám jinak nevím jak bych to zvladla jsou dny kdy ho nepotřebuji a stoho potřebuji 3krat denně.To ti s rodičema zavidím to ja budu ůplně sama asi to nevydržím a někam pojedu podle toho kdo bude doma už posílam sms.Jestli ti můžu poradit je to volně prodejne v lékarně ty šumivé tablaty magnezium různe příchutě,tak to skus mě to i říkal neurolog jak jsem ti řikala ten soused jak jsme byli tan tyden u švagra.Třeba to veméš a třes bude pryč mě to odeznělo po injekcich už druhy den.Ale ja jsem se třepala jako ratlík nohy se mi podlamovali jak kdyby mi ani klouby od kolen nedrželi byla jsem i v nemocnici tři dny na infuz.A jak ses vyspinkala ještě se stebe stane vypravěč:-).Máš mikrofon?
trošičku rad., 06.09.2008 9:06:02, IP: ***.***.1.78, #61965
Zkuste Magne - B6, jíst ovesné vločky , hodně vitamínu B. Bromazepamum ( lexaurin) a další berličky jako neurol , rivotril , berte jen při atakách je na ně návyk.Antidepresiva berte déle než rok z mojí zkušenosti nepřestat dříve...i když je líp. Občas Vás přečtu, je to o těch myšlenkách..:-(((. Uvidíte bude to zase dobrý , začátky jsou nejtěžší . Hodně štěstí všem !
Helča, 06.09.2008 11:01:05, IP: ***.***.40.194, #61966
Ahojky.No o tom Magnezku mi nikdo neřekl.Já myslela,že se jí,jen když má člověk křeče a tak.Dneska jsem asi nic nevyprávěla,nebo teda manžel o ničem neví.Ale je to se mnou fakt síla.Večer jsem v posteli zas cvičila a dýchala,kdyby mě někdo pozoroval za oknem,tak si řekne,fakt magor.Ale já už to neřeším.Říkám si ať si lidi myslí co chtějí.Sedím tady,píšu Ti,piju čaj a před sebou půl Neurolu.Sice žádná ataka,ale jak jsem zvyklá brát ho 3x denně,tak mám strach,že když ho nevezmu,tak mi bude zbytek dne špatně.Ale asi to zkusím a nevemu ho.Na noc už jsem ho taky ubrala na polovinu a přežila jsem,tak to zkusím.Sice když beru jen tu půlku,tak mi není nic moc a hodně se motám,ale uvidíme.Nechci bejt závyslák.Spala jsem jsem zabitá,ale to já spím pořád.Já klidně spím i hoďku přez den.Jsem jak šípková Růženka.A jak jsi na tom dneska Ty?Je líp,když máš všechny doma?Pa pa
Beáta, 06.09.2008 12:42:55, IP: ***.***.150.2, #61969
Za to já mám dnes nějak blby den jsem nějaka rozhozená dnes musel jit manžílek do práce,tak uvidím až přijede jestli mi bude líp,ale už mám neurol nachystany a pořad vaham,ale asi ho lupnu dřív než bude pozdě nškdy mě ale stačí když si uvařim ten čaj na nervy.No já taky v posteli relaxuji a pravidelně dychám taky si říkam,že kdyby mě někdo pozoroval tak si řekne,že patřím do blázince.Ale oni říkají,že když zaberouAD,tak neurol už nemáš potřebu brát tak mě ještě nezabrali:-(.Jo a můj tata má příští tyden dovolenou tak nebudu sama to jsem si oddechla už jsem mu říkala ať je v pohotovosti mi máme vysílačky takže to budu pořad na příjmu no to mizas něco vyšlo.Tak to já přes den vůbec nespím,ale zato véčer spím jak špalek.Ale dnes jsem nějaka rozhrkana.Achjio to je zas den D.A ty
se cítíš jak?
Helča, 06.09.2008 13:06:26, IP: ***.***.40.194, #61970
Tak to jsi si oddychla viď,že nebudeš sama a budeš mít kdyžtak pomoc na blízku.No to mě AD taky nezabrali,prototže bez Neurolu jsem jak bez energie.Tak jsem si dneska tu raní dávku Neurolu nedala,zkouším ubírat,ale jsem jak ratlík.Za hoďku beru Ad,tak se uvidí.Já se teď pokouším snížit Neurol o polovinu,než jsem brala do teď,ale řeknu Ti,je to něco.Snad to zvládnu.Ještě je dneska vedro a to já nemám ráda.Mě ze sluníčka vždycky bolí hlava.Ten můj teď taky odjel na odpolední do práce,ale jsou doma děti,tak to snad zvládnu.I když oni jsou pořád někde venku.Většinou u babičky a u dědy.Pujdu teď do postele a budu zkoušet dýchat.K večeru jdeme na náš lov koníků,to zas bude něco.Já se motám,jak opilec a k tomu lezu po louce a chytám koníky.Taky budu muset prát,zas je koš hnedle plnej.Tak si to budu muset nějak rozložit,ale nechce se mi do ničeho.Od kdy jsi na AD?
        Předchozí   1 .. 214215216217218219220 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.