Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Majka, 02.09.2008 13:01:08, IP: ***.***.231.146, #61752
To budu ráda,když mi poradíš.Něco,co by oslovilo tebe a přihlásila ses víš.Tak vidím že statečně bojoješ,to je dobře.Nesmíš se vyhýbat věcem které ti vyvolávají PP.To by ses s toho nevymotala.Ale ty to neděláš,to je dobře.Víš kdy tě to přejde,už při příštím nákupu ti bude neříkám že úplně dobře,ale určitě o dost líp.A ještě lepší by bylo,kdyby si v tom obchodě příště někoho potkala a zakecala se tam.To by se vytratily všechny obavy a měla bys klid hned.Ale jinak teď už se to bude jen zlepšovat.A hlavně je moc důležité že seš na sebe pišná a uvědomuješ si svoje úspěchy.No prostě vyhrálas !!!!!Na ten pronájem se mi ozve do večera,měla tam moc lidí a já jsem to nechtěla řešit před nimi.Tak uvidím.Zatím čauvec ty statečná.
Lukáš, 02.09.2008 21:09:53, IP: ***.***.133.134, #61782
Zdravím všechny spolubojovníky s panickou poruchou. Rád bych se i já "pochlubil" s tou svou. Pročítal jsem si to tu celkem dost a pochopil, že každá ta úzkost se dokonale přizpůsobí danému člověku, dokonale imituje věci, které by nás nenapadly, že jsou úzkost. U mě to propuklo před 4 lety, měl jsem super vztah s citovým vidíráním (kecy typu umíram, atp.), po třech letech skvěleho vztahu jsem na sobě zacal pocitovat neco spatneho, zvysene sebekontrolovani, negativni myslenky, jakmile zapadalo slunko, myslel jsem ze zcvoknu, proste hrozne obdobi. Netusil jsem co mi je, ale porad se mi motalo v hlave, porad jsem mel strasny strach, o sebe o jine. Takze prisel na radu psychiatr. Ty stavy se uz nedaly vydrzet, zacal jsem si byt jisty, ze mam schizofrenii. Takze jsem k nemu sel uz s hotovou diagnozou, chtel jsem jen, at mi ji kolegialne potvrdi, hehe. No, nepotvrdil samozrejme. Panika jak vysita. Dostal jsem cipralex, po kterem mi bylo nejhur snad za celou dobu. Zchudl jsem na 56kg (ve 21 letech, jsem kluk). Po nejakem mesici mi zaclo konecne byt lepe. Zacal jsem navstevovat i psychologa, to mi velmi velmi pomohlo. Citil jsem se jako znovuzrozeny, jako by zas vse davalo smysl. Po dalsim roce jsem cipralex mohl vysadit a mohl jsem zacit zit...az DOTED :(. Mesic jsem se musel ucit na statnice, zacal jsem citit paniku, ze to nedam, porad jsem s tim otravoval i lidi kolem. No pak novy vztah zacal taky nejak vrzat, a ja zacal mit pocit ze o nej prichazim. Zacal jsem pocitovat paniku, ze budu sam. A ted? Zitra mam statnice, mam pocit, ze umim kulove. V hlave porad strach z toho co bude v budoucnu, nevidim nic pozitivne. Mam strach, ze budu zit v prazdem byte, do ktereho se vracim a nikdo v nem, mam strach ze jednou rodice umrou a ja budu totalne v p**eli (ma nejcastejsi panicka predstava), mam strach se osamostatnit a zacit zit zivot jako ostatni. A to ten strach je v obrovskych rozmerech, kdy se pridavaji i fyzicke priznaky, jako tlak na prsou, buseni, atp. Ale tomu nevenuji pozornost, vim ze to je jen panika. Co, ale nedokazu ovladnout, je to negativisticke mysleni a strach z budoucnosti. Mate nekdo lek na toto? Kdyz pominu AD, po tech jeste sahat nechci... Moc dekuji za vase rady a snad to povidani nepusobilo prilis zmatecne :)
Renata, 02.09.2008 22:01:20, IP: ***.***.161.249, #61785
Ahoj Luky,zdravím a posílám podporu! Alespon na dálku. Neboj,zítra to určitě zvládneš. Hlavně se neboj. A ty obavy,život je jedna velká obava. Sám už z vlastní zkušenosti víš,že je to v hlavě,a že už jsi to jednou zvládnul. Tak to určitě zvládneš i ted. Hlavně se soustřed na ten zítřek. Budu držet palce:). Ahoj
Helča, 02.09.2008 22:14:46, IP: ***.***.40.194, #61786
Ahojky.teď posť všechny obyvy z hlavy a soustřeď se jen na zítřek.Víš co PP je a jak se s ní má zacházet,tak máš vyhráno.To já jsem teprve na začátku.Zítra Ti to určitě dobře dopadne.Držím palce a budu na Tebe myslet.Dej pak vědět jak jsi to zvládnul.a opravdu se neboj,ty s tím umíš bojovat.Pa pa
Helča, 02.09.2008 22:20:18, IP: ***.***.40.194, #61787
Ahojky.Dneska jsem nějak nestíhala.Balit sešity,knížky,všechno vyslechnout,byl to blázinec.Navíc jsem byla dneska 4 hodiny sama doma a tak jsem byla tak děsně sevřená,že mi nešlo dělat vůbec nic.Ale pořád přemýšlím o tom co Ti poradit a zatím mě nic nenapadlo.Ale opravdu se snažím přmýšlet.Snad něco vymyslíme.A ozvala se Ti na ten pronájem?Beátka taky nepíše jak je na tom a jak to doma sama zvládá.Pa pa kráásné sny.A ještě před spaním budu přemýšlet.Slibuji.
Beáta, 03.09.2008 7:48:25, IP: ***.***.150.2, #61794
Ahojky.Tak už píšu take nějak nestíham a jsem poslední dobou moc unavená tak chodím brzo spát.Jinak jsou to dva dny co mi bylo dobře až včera večer to semnou nějak začalo mávat,tak jsem to šla raději zaspat,ale měla jsem nějak neklidnou noc.Teť jsem sama doma,ale za hoďku ma přijet kámoška,ale nejsem vůbec svá no řákám si zlaté staré časy:-).Vždy když se necítím,tak si řeknu,že jsou na tom lidi i hůř a jsou sami třeba moje kamaradka ta to nema vůbec lehké ma chlapečka 1,5 a ten je nemocný a ona sama je také nemocná a musí jít do nemocnice,takže mě poprosila o pomoc hlídat malého chci jí pomoc,ale mám docela strach,ale nemůžu jí žíct ne ani to neumím.Říkám si,že třeba příjdu na jiné myšlenky,ale také co když to nezvládnu.Jo a jak si psala o té koupeli,tak ten den jsem se naložila taky do vany a vydržela jsem tam 10minut,ale byl to pořád leh sed nic moc jsem se neuvolnila,ale dva měsíce jsem chodila jen do sprchy a honem pryč.Včera jsem byla nakupovat a vůbec se mi neudělalo zle,ale byla jsem s tatou.Tak se zatím měj hezky a pisní pochlub se co dálšího si zvládla jsi bojovnice:-)
Lukáš, 03.09.2008 22:05:46, IP: ***.***.133.134, #61842
Dekuji moc za podporu. Tak jsem se dnes stal Ing. Neco ze me spadlo,ale uzkosnte myslenky zrovna ne. Snad se dnes aspon vyspim, co ale vim, ze proste uzkost je laska na cely zivot, te se nezbavim. Jen se to proste musim naucit brat. Otazkou je jestli s prasky a terapii nebo sam. To asi ukaze az cas. Tak ci tak, je to strasne ovlivnene lidma, pokud mate lidi kolem sebe, hlavne pritele/lkyni, kteri vas podporuji, je to skvele a je to pul cesty k uzdraveni. Pokud ve vas nekdo vidi simulanta (vetsina bohuzel), tak je to zle a clovek se pak citi provinele jako bonus :-(. Hodne stesti vsem s "bojem".
Renata, 03.09.2008 23:39:48, IP: ***.***.161.249, #61847
Gratuluji :)
Helča, 04.09.2008 19:35:09, IP: ***.***.40.194, #61889
Ahojky.tak koukám,že teď nikdo nějak nepíše.Mě bylo včera nějak na nic.Ještě jsem volala svojí psycholožce a ta se děsně divila,že mi ještě není dobře.Tak že budu asi měnit AD a mám strach jak to bude probíhat.Jestli se to zase zhorší,než budou zabírat ty nový.Divila se,že ještě beru Neurol,já bez něj nemůžu ale fungovat,tak jsem z toho zmatená.V pondělí jdu předLPK,tak počítám,že mě bude chtít vyhnat do práce.No nějak se to teď všechno se...A jak se s tím pereš Ty?Pa pa
Helča, 04.09.2008 19:37:50, IP: ***.***.40.194, #61890
Ahojky.tak koukám,že ti asi nejde internet.já byla včera zas nějak rozhozená,ale to už jsem psala nahoře Beátce,tak bych se jen opakovala.A jak Ty jsi dopadla s tím pronájmem?Pa pa a doufám,že se opět brzy ozveš.
Helča, 04.09.2008 19:40:21, IP: ***.***.40.194, #61891
Ahojky.Tak gratuluji pane Inženýre.Vidíš,že jsi to zvládnul.Já Ti to psala,že to bude dobrý.A jaké máš vlastně problémy,že myslíš,že je to PP?Nebo už jsi někde byl?
Helča, 04.09.2008 19:44:21, IP: ***.***.40.194, #61892
Já jen pochopila,že předtím jsi se léčil ,ale teď jsi asi ještě nikde nebyl.třeba to opravdu bylo jen z toho nervování na státnice.
Beáta, 04.09.2008 20:59:21, IP: ***.***.150.2, #61894
Ahojky tak to jme na tom stejně!Ja jsem se dnes obědnala konečně k psycholožce a divila se že beru neurol ještě taky si nedovedu představit,že bych ho neměla!Ale mě řekla,že to bude u mě dlouho trvat,že jsem vážnější případ,tak uvidím.Mě už nic nemůže překvapit zítra jsem cely den doma sama,tak jsem zvědava jak to zvladnu.Dnes jsem byla cvičit jogu a zjistila jsem,že jsem jak poleno ani se neohnu pořádně,ale je to fajn mam to dvakrat tydně a to dychání se tam hodně učí,ale ke konci jsem funěla,ale měla jsem samozdřejmš neurol v sobě beru ho 3krát denně.Já jdu zítra k PK a jsem zvědavá co semnou bude mám strach,že mě pošle do práce a ja to nezvladnu.Já jswem rada,že že se mi udělalo líp ikdyž chvílemi to na mě příjde a to lapám po dech no a představa,že by mě to chytlo v práci tak nevím doma si lehnu začnu to dychání atd.Tak se nechám překvapit jsem zvědavá co mě ještě potka!Jo a ten neurol jsem četla,že se nema brat dele jak 4měsíce a ja ho beru už druhy.Představa s novych AD zase špatně a prožít si to od začatku tak to chci raději ten neurol.
Helča, 04.09.2008 21:35:00, IP: ***.***.40.194, #61896
Ahojky.no já tam jdu v pondělí,tak jsem taky zvědavá co semnou vyvede.Já beru Neurol taky 3x deně.A jak máš silnej?Můžu se Tě zeptat?Tobě se chodí dobře,ani hlava se Ti netočí?Ani Tě nebolí?Prototže já chodím jak po tenkým ledě.Motám se občas,tak,že mám strach,že sebou seknu.Ty už tyhle pocity nemáš?
Beáta, 05.09.2008 7:42:12, IP: ***.***.150.2, #61909
Ahojky Heli.Mě se hlava netočí mě je dobře a z ničeho nic jsem taková malatna a mám pocit.že onmdlím a pak až jsu takova roztřesena.Ale to co popisuješ ty tak tokové příznaky měl tata a pomohl mu cipralex a neurol ten bral ale jen v případě když citil,že to na něho jde,ale chlao to snáší jinak než mi dvě křehotinky :-).Ja beru rano a večer Xanax SR to je něco jak neurol akorat s prodlouženym učinkem,ale mě to neučinkuje musím si vzít někdy neurol 0,25 po obědě jak už cítím,že se mám vnítřní třes a už špatně dycham tak si ho hned vemu.Jestli ti můžu poradit skus tu jogu ja sice nejsem hadí žena jak se tam cvičí,ale určitě to má příznivy vliv i jsem to tak citila při te hudbě asvičkach nikdy jsem nevěděla co to je vůbec za cvičení,ale je to dobry i na zada mě totiž poslední dobou tak bolí.Jo a stím motanim tak to se motam když mi klesne tlak já si dám třeba kavu,ale už mam na stole rožpustne magnezko a přes den hodně piju tu vodu magneziu multiu a zda se mi že to je lečpší.Ja jsem brala taky ten cipralex,ale mě bylo po něm tak špatně a hned ten první ten Zolof,tak to mě stoho brněl i jazyk tak ten jsem vzala jednou a naposled.Teť co beru ten Coaxil tak ten beru 3krát denně není mi po něm špatně,ale nezda se mi,že by mi to nějak zabíralo no uvidime tak se drž pa a zas pisni
        Předchozí   1 .. 213214215216217218219 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.