Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 07.09.2008 13:32:26, IP: ***.***.40.194, #62007
No vidíš,alespoň jsi se zasmála.Ale snad budem slavit Vánoce doma s rodinou.Já to zas zkouším vydržet bez Neurolu.Ale už se začám zas motat jako motovidlo.Ale vyprala jsem a uvařila oběd.Sice nic moc,ale aspoň něco.Teď mě zrovna zas tak tepe v hlavě,úplně cítím každej tep.Děti jsou na pouti,tak jsem doma jen s manželem,ale od zítra to bude horší.Ale to Ty víš.
Helča, 07.09.2008 13:40:38, IP: ***.***.40.194, #62009
Já jsem z toho vysazování dost mimo.Ale ve čtvrtek jedu k psycholožce,tak uvidím co mi poradí.I když podle ní bych měla fungovat už normálně bez něj.Takže netuším co vymyslíme.Taky nevím,jestli nedělám chybu v užívání AD.Beru Zoloft 100.A beru ho odpo,vždycky tak kolem 14-14.30.A je tam psáno užívat ráno,nebo večer.Jenže já začla brát v poledne a beru ho tak už pořád.Třeba nastupuje někdy v době,když spím,protože spím opravdu jak špalek.No budu si asi muset najít psychiatra,já totiž žádného nemám,mě napsal AD neurolog a od té doby je beru.
Helča, 07.09.2008 14:08:27, IP: ***.***.40.194, #62013
Ahojky,já jsem tu ataku,jako takovou měla tak 10x.To mi bylo opravdu zle a myslela jsem,že je po mě.Teď nevím jestli je to ataka,nebo ne.Ale najednou se začnu motat,začne mě bolet hlava a zdá se mi,že mě neudrží nohy.A strašně mě ztuhne krk.Vyšetření krve mám opakované několikrát na vše.Našli mi tam jen zvýšený tuk a že jsem dehyhratovaná.Ale ten tuk mě nepřekvapil,jsem baculka,ale kila jdou pomalu dolů,i když jím normálně a ty tekutiny taky ne,protože piji málo.Jinak mám CT hlavy,páteře,EKG,EEG,echo,holtra na tlak,ušní,plicní,oční,radiologické,gynekologické,endokrinologické vyšetření a nic.Jen zatuhlá páteř,hlavně krční,mám tam hodně blokád a vyhozený žebro.No a proč beru Neurol?Nebojím se ataky.Té už vůbec,ale pomáhá mi na tu bolest hlavy,zatuhlost krku a motání.Na bolest hlavy neberu nic,nechci se cpát nějak moc práškama.Jo a pít jsem začla víc,protože to už fakt nešlo,jak jsem pila málo,tak piju a snažím se i když necítím žízeň.
Beáta, 07.09.2008 14:58:43, IP: ***.***.150.2, #62017
To máš docela dost vyšetření mě to EEG a ech vůbec nedělali a toho holtra jsem taky neměla někdy si říkám co když to není aniPP,ale něco jiného.No zítra jsem zvědava jak dlouho vydržím nevolat tatovi ať příjde zamnou.Ty nechodíš k psychyatrovi tak to se dívím,protože neurolg malo předepisuje AD lépe to posoudí psychiatr já jsem taky chtěla ať mi něco předepíše ten soused od švary mě když to chytlo poprvé tak mu můj chlap hned volal,protože ho dobře zna vyrustal vedle něho a řekl,že mi to doporučuje a když jsem byla na urgentu tak mi řekl,že mi dá akorat něco na tu páteř a poslal mě směr psychiatrie no moc se mi tam nechtěla docela jsem se i styděla,ale teť jsem zjistila,že tam chodí tolik lidí,že nemají místo ani na objednaní.Tak mě začínají vychazky tak jdu se projít dnes jsem si taky ještě nebrala neurol ale mám ho u sebe.Pa
Majka, 08.09.2008 10:22:58, IP: ***.***.231.146, #62062
Tak vidíš,seš zdravá jako rybka.Ten cholesterol nebo tuk jak píšeš mají i hubení,to není tím že jsi baculka.Já ho mám taky.Tak ale to pití je strašně moc důležité!!!!!!!!To se musíš fakt nutit pít!!!!!!To by ti mohla zhoustnout krev a nebylo by to dobré!!!!To tuhnutí krku je od těch nervů.Víděla jsi film Vratné láhve?Tam je to krásně ukázané.Jak se tam Svěrák nervnul tak začal kroutit a škubat hlavou,protože mu taky tuhlo za krkem.Tak bych ti ale radila,když už nemáš ataky,aby si zkusila na tu hlavu a chůzy dát Ibalgin.Taky má taková zklidňovací účinky a myslím že i dýl účinkuje a hlavně ti tu bolest odstraní.Neurol tě jen zklidní,ale bolest nevyléčí.Jestli se odhodláš tak to vyzkoušej.A neurol si kdyžtak můžeš pak šoupnout,jestli ti to nepomůže.Ale zase platí VÍRA TVÁ TĚ UZDRAVÍ!!!Nerada toto používám,jsem zarytej ateista.Aby sis nemyslela že teď začnu blbnout s Bohem.A teď to počasí je taky na prd.Snaž se si při práci rožínat.Více světla na tuto poruchu taky pomáhá.To jsou u tebe opravdu jen dozvuky PP.Tak se nevzdávej a žádné řeči jako nejde,nezvládnu,nemůžu a Chocholoušek a tak!!!Jinak vařecha a na holou!!!Tak pozdravuj děti manželíčka a radila bych ti,každej večer ho poskákat,ať přijdeš na jiné myšlenky.Víš přece že se říká že ženská je při sexu napojená na centrální mozek.Tak třeba ti ten mozek pak začne i líp přemýšlet.Zatím papa.
Majka, 08.09.2008 10:37:29, IP: ***.***.231.146, #62063
Holka moja,co s tebou?Ty prášky na žaludek neber,to si udělala dobře.To zvracení bylo opravdu takové vyvrcholení ataky.To se tělo bránilo.To jsem zvědavá jak pochodíš u té psycholožky.Pokud opravdu nechceš tahat staré věci,tak je netahej,mluv jen o tom co tě trápí a provází teď.Pak mi napiš jak to tan vypadalo.A co si se dozvěděla.Do té nemocnice se fakt raději nehrň.Já vím jak to mávalo se mnou tam.Mám taky nehoráznou hrůzu ze špitálu.Malej jednu dobu tak ve 4 měsících pořád brečel a doktorka nás chtěla poslat na týden do nemocnice na pozorování.To mně málem jeblo.Chytla jsem takové klepavky,že jsem nebyla schopná ani nic dělat.Naštěstí jsme tam nešli.Protože jsem jí říkala že prostě to nedám.Ale vím,že jeden kluk taky trpěl PP a byl v té nemocnici a pomohlo mu to.Jenže nás by tam šlahlo že?Tak to raději nějak doma probojuj,to opravdu ustane a bude dobře.A taky,snaž se mít hodně rožlo,když je teď zataženo venku.Já když jsem byla na začátku tak jak ty,tak jsem u rodičú i spávala aji s dcerou a manželem.Protože jak jsem si představila že mám jít domú tak jsem chytla takovou ataku že jsem bulela a klepala se a zvracela.Klidně se za to nestyď že s tebou rodiče chodí jak s malou holkou.To je velká pomoc a podpora a ty pak budeš vědět,že kdyby si náhodou někdy zase potřebovala tak ti vždy pomůžou a máš kam jít.A to ti dodá klid.Tak se drž a napisej.Zatím papa.
Beáta, 08.09.2008 10:37:50, IP: ***.***.150.2, #62064
Ahojky jen chci k tomu jak ti píše Majky ten ibalgin,tak ten se nemá brat při AD byla jsem totiž u neurologa dělal mi obstřik a pak se ptal co beru a napsal mi Novalgin a řekl,že nic jiného mi bohužel kvůli těm AD nemůžwe předepsat.Jak ti jinak je samotné ja peču roládu a jsem u toho rozklepaná jak ratlik.
Beáta, 08.09.2008 11:05:02, IP: ***.***.150.2, #62070
Ahojky Majky dnes si na mě vzpomeň už teť mám vnitřní stes to zas bude den budu tan určitě bulet ja totiž když se mám o tom s někym bavit tak nemluvím,ale bulim ja tamvůbec nejdu jdu tam proti své vuli
Helča, 08.09.2008 14:17:24, IP: ***.***.40.194, #62075
Ahojky holky moje.Tak se hlásím,že jsem v pořádku a žiju.Ráno jsem s manželem vyrazila k LPK,vzal si dovču a dobře udělal.Posudkovej byl docela v klidu,ale hned mě poslal k psychiatrovi,tak jsme jeli.Vzal mě hned a napsal mi jiná AD Olwexya.Prý by na ten můj stav mohli zabrat lépe než Zoloft.Tak jsem zvědavá.Budu poprvé měnit Ad,říkal,že to bude tak po 3-4 dnu trochu krize,než se srovnají.tak se mám na co těšit,ale hlavně jestli pomůžou.Jinak hlásím Neurol jsem včera ráno nevzala,až v poledne a večer jsem šla poprvé spát taky bez něj.Teď jen co udělají ty nová AD.A jak se vede Vám?
Helča, 08.09.2008 14:30:13, IP: ***.***.40.194, #62076
Jo a ibalgin,nebo ibuprofen se k AD brát může.Ptala jsem se několika doktorů a říkali,že normálně může.Já se ptala,protože mám občas hodně bolestivou menstruaci a beru si ho na to,tak na to jsem se ptala hned jak mi dali AD.A už jsem to i brala a nedělal mi nic divnýho.tak to máme Beátko každá jiné informace.Ale jak se říká,co doktor,to názor.
Helča, 08.09.2008 14:33:14, IP: ***.***.40.194, #62077
Jo Majko a jeden vzkaz od mého manžela:prý jsi strašně chytrá holka a Tvýma radama by se měl řídit každý,protože mají opravdu něco do sebe:-)))
Majka, 08.09.2008 19:58:11, IP: ***.***.231.146, #62091
Tak holky moje,něco vám musím napisat.Aby jste věděly jaká jsem doopravdy silná a statečná.Když jsem byla těhotná tak se mi na jednom místě udělal takovej výrůstek.Nejdřív jsem si myslela že je to nějakej venkovní hemoroid,jak to v těhotenství bývá,ale doktor mi řekl že je to jen výrůstek z kůže,a že jestli mi to bude někdy vadit tak že mi to odstraní.Tak jsem se obědnala,protože mi to tam fakt vadí a dnes ve 3 jsem tam šla.Od ráma jsem se klepala,drkotala zubama a polívalo mně horko a prostě hrůza.Ale statečně jsem nastoupila do čekárny a čekala až sestra zavolá.A ona opravdu zavolala.Prej paní pojďte si na sál.A já statečná vešla a zeptala se jestli to umrtvují a jak.A prej umrtvují injekcí a že to tak 2 až 3 dny bude bolet.A statečná já s kalhotana u kolen jsem ty kalhoty zase natáhla a řekla jí že děkuji,ale že si ten výrůstek ponechám na celý život a šla jsem.Musela jsem i za doktoram se prej domluvit.Ten se smál a do papírku mi napsal.Zatím nechce!Tak jsem mu řekla ať se nezlobí,ale že se mi dělá mdlo jen ho vidím.A tak jsem teď za hrdinku pro celou rodinu.Tak to jen aby jste viděly jaká jsem hrdinka.
Majka, 08.09.2008 20:07:56, IP: ***.***.231.146, #62094
Helčo,řekni manželíčkovi že děkuji za komplimemt.A chtěla jsem se tě zeptat,ty pořád píšeš že jsi baculka.Tak mi prosím tě napiš kolik vážíš a měříš.A já ti pak něco taky k tomu napíšu.Mám totiž s baculatostí boooooohaté zkušenosti.A jak je ti?Prosím tě nepřemýšlej už dopředu o tom jestli ti bude ze změny těch prášků zle.Nebude ti zle,proč by mělo?Ataky už nemíváš,na nožky a drkotání ti pimáhá neurol,tak nechápu proč by ti mělo být hůř.Ty prášky jsou určitě lepší než ty první,jinak by ti je nedávaly.Tak,hlavu vzhůru a pozdravuj všechny.Já si jdu užívat manželíčka a klidu.Háďátko krásně chrupčí a já si k němu vždycky lehnu a vdechuju jeho dech.To miluju na těch miminkách jak krásně voní a sladce spinkají.Tak papa.
Majka, 08.09.2008 20:14:59, IP: ***.***.231.146, #62095
Halo drahá co je?Že by ti ta psycholožka tak pomohla že už nás nepotřebuješ?Nebo jak si mám vysvětlit,že nám nepíšeš jak se máš?Jsem moc zvědavá.Doufám že to bylo k dobru?Tak písni až budeš mít čas.Zatím papa.
Helča, 08.09.2008 20:56:12, IP: ***.***.40.194, #62097
Tak Ahoj hrdinko dne.Teda to jsi mě překvapila,že jsi odešla,tak to já kdybych vydržela takovou dobu čekat,tak to už bych to nechala vyříznout.Mě bolest nevadí,tu snáším docela dobře.Ale měla jsem vždycky ráda věci pod kontrolou a najednou nemám pod kontrolou svoje tělo.To je pro mě děsivý.Zítra na mě mysli hned od rána.Poprvé budu sama doma a budu muset dojít nakoupit a uvařit.Snad to nějak zvládnu.Jo,tohle ležení je u dětiček úžesný.To jsem taky vždycky milovala.Já se na ně strašně ráda chodila dívat když spaly a hladila si je.A dělám to občas i teď.Svojí váhu tady uveřejňovat nechci,přeci jen si to čte každý,kdyžtak přez i-mail.Ale já svoje kila ale neřeším a manžel ten už vůbec ne.Tomu se to naopak líbí.Kvůli nim si mě našel a ten trpí,že mu teď hubnu.Prozradím tajemství,ale říká,že s hubenou by mu to asi ani nešlo.Každý moje kilíčko si náležitě vychutnává :-)))Takže já je moc neřeším.A manžel měl děsnou radost,když si přečet jak mi radíš sexovat,že to pomáhá.Hned oži a vidíš,to je rada,to je chytrá holka :-)))Taky se musím pochlubit,už jsem snížila Neurol o polovinu a zvládám to.Hodně cvičím,abych si trochu povolila tu páteř,protože ta bolest hlavy může být i od tý páteře.Každej říká,že krční páteř je prevít.A já jí mám občas strašně zatuhlou,úplně jak z betonu.Tak pa a užij si krásný večer.
        Předchozí   1 .. 216217218219220221222 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.