Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Beáta, 21.09.2008 19:16:32, IP: ***.***.150.2, #62727
Ahojky Evi mi jsme radi když se k nám někdo přida ono to pomůže všem kdo tím trpí.Mě to chytlo poprve,že to bylo něco jak mrtvice a pak to pokračovalo,že mi bylo špatně a zažívací problemi jsem měla celych dva měsíce dělali mě různe vyšetření a věe jsem měla v pořadku a až když mě odvezla sanitka ve tři rano tak mi řekli,že mám latentni tetanii a že potřebuji magnezium a psychiatra k tomu no nebylo mi nadvakrat připadlo mi,že jsem jim za blazna.Pak když jsem šla na psychiatrii a vzala knihu a četla mi jaké zdravotní problemi zpusobuje PP tak ja jsem měla úplně všechny jaá mám problemi i s dýchaním o toto mám horší.Mám pocit,že jsem tak vydychana,že už umřu taky mi stoho už hrabe.zatim pa a klidně pisni
Helča, 21.09.2008 19:20:06, IP: ***.***.40.194, #62729
Ahojky.Já jsem vzala půl Neurolu zalehla a zdá se to být trochu lepší.Ale tlaky v hlavě,hučení zůstalo.Snad se z toho do zítra vyspím a bude líp,ale dneska jsem fakt úplně hotová.No to koukám jakou máš supr kamarádku.To je opravdu síla.Aspoň vidíš,že my jsme fakt takový Ty dobráci a jsme lidem dobrý jen na využívání.Jsem zvědavá co zjištíš o těch lécích,protože to bych si je letěla taky hned nechat napsat.Pa pa a zítra budem psát.
Eva, 21.09.2008 22:13:42, IP: ***.***.24.168, #62745
Moc děkuji za uvítání,,já ted beru ATB měla jsem zánět střeva,,chjo,,furt mě to trápí,,také mě nepřišli na nic hrůzného,,ale ten pocit když lítáš pul roku po dr. tak mě hrabalo,,bylo mě zle.Vážila jsem 5Okg a zhubla na 45,,napadaly mě myšlenky hnus:(Nemohu se dostat na těch 5Okg.Vytočí mě každá prkotina,,tak mě toto doktorka napsala,,rozbrečela jsem se ji v ordinaci,,nechápala co mě je.Prostě mě už hrabe z těch problémů a stačí mě málo a je hotovo:(Pak to odprdnou děti,nebo manžel,,někdy jsem hnusná a nedokážu se ovládat:(
Beáta, 22.09.2008 9:39:55, IP: ***.***.150.2, #62759
Ahojky.Evi hlavu vzhuru mi víme jak se cítíš ja jsem taky zhodila za dva měsíce 10kg a už jsem měla různe myšlenky.Ale ty máš 45kg to už je pdváha ne?kolik měříš?Protože ja měřím164 a mam teť už 53kg.A stím brečením a vytačenim bych ti mohla vypravět.Ale neboj to pomine ja jsem taky myslela,že už stoho zešilím no někdy si to myslím doteť,ale je to mnohem lepší než na začátku a i ty střevní problemi mi konečně odezněli.Tak se drž a klidně zas pisni Pa
Helča, 22.09.2008 9:43:03, IP: ***.***.40.194, #62761
Ahojky.Já jsem měla nedávno taky ATB,měla jsem zánět žil a nic si z toho nedělej,že jsi nervózní,protože to já jsem taky.Někdy se mi zdá,že jsem po AD jako beránek a najednou bouchnu.A to že hubneš-já už mám dole 12 kg.Jenže já jsem boubelka,tak to vůbec neřeším :-)))
Helča, 22.09.2008 9:46:02, IP: ***.***.40.194, #62762
Ahojky.Kdepak dneska jsi?Jsi doma sama,tak jsem myslela,že budeš psát a Ty nikde.Doufám,že to zvládáš a že je Ti dobře.Tady je zas hnusný počasí.Od rána leje a leje.tak doufám napíšeš jak to zvládáš doma sama.
Beáta, 22.09.2008 9:47:52, IP: ***.***.150.2, #62763
Dobre ranko,tak co opět asi chrupkaš ja teť pověsila pradlo a chodim tu jak bez duše.Té ani nehodlam psat ať příjde na kafe,protože za dobrotu na žebrotu včera jsem jí ostříhala dceru a neslyšela jsem ani dík no co už!Hodně si myslí je přistěhovana z města na vesnici,tak si o tom začínam myslet svý.Nejhorší je,že tady davaji lišky dobrou noc a já tu nemam nikoho skym bych tak pokecala všichni bydlí tak 10km achjo a to jsem si myslela,že mám dobrou kamaradku je rozvedena z dvouma děckama a jak jsem byla zdrava tak to jsem jí byla dobra vozit jí všude atd.achjo už ať je odpoledne nejhorší je že manžel toho má teť v praci tolik,že chodí až večer dom já musím do prace nebo tady zblazním:-(
Helča, 22.09.2008 9:51:31, IP: ***.***.40.194, #62764
Náhodou už nechrupkám.To víš taková kamarádka,nebo žádná,to je úplně jedno.Já mám docela strach jak to v práci budeš zvládat,protože ještě nejsi úplně fit a aby Tě to ještě nepoložilo znovu.Ale když to chceš zkusit...no uvidíš,snad Ti to pomůže.
Beáta, 22.09.2008 10:53:04, IP: ***.***.150.2, #62772
No nemysli že nemám strach to teda mám už teť stoho hrůzu,ale pochybuji,že mě PL necha doma.Ale na druhou stranu jsem pořad sama doma tak si to chci domluvit jen na raní zatím.ach jo koušu se tu nudou.
Helča, 22.09.2008 11:07:52, IP: ***.***.40.194, #62774
Ahojky.No uvidíš jak to budeš zvládat,jít marodit můžeš zas kdykoli viď.Já se pustila do vaření,dneska dělám kuřecí řízek s bramborem.Já už nevím co pořád vařit.Už mě nic nenapadá.Je to fakt děs.Už jsi zjistila něco o těch AD Opipramol?Já koukala na netu a nic moc tam o nich nepíšou.
Beáta, 22.09.2008 11:27:31, IP: ***.***.150.2, #62776
Ještě ne teprv tam budu volat taky jsem je hladala na netu a nenašla jsem je jen na německych strankach ikdyž na jednych jen onich psali,že se použivaji na PP.Já nic nevařim mam ze včerějška segetinsky gulaš.tak sedím u netu ani nemam chuť k jidlu dnes to bude tou praci.Jak to nepůjde tak dam vypověď a od října bych šla na brigadu do cukrarny tam chodim pravidelně každy rok a je tam super kolektiv tam se cítím jako doma,ale nejhorší je to že je to až za Olomouci a ste cesty mám docela strach,ale bez auta bych se tam těžko dostala do busu bych nevlezla ani za nic tam je to na mě moc uzavřeny a namačkany já neseděla v buse už 12let
Helča, 22.09.2008 12:55:05, IP: ***.***.40.194, #62781
Ahojky.tak jsme po obědě a ten můj miláček už odjel,má odpolední.Děti přijedou až půl 4,tak naházím nádobí do myčky a asi budu muset vyprat aspoň jednu pračku.Zas se mi toho nahromadilo nějak moc.No já taky nevím jak bych zvládla autobus.Stejně je to něco viď?Ještě před 4 měsíci mě nic nijak neomezovalo,dělala jsem co chci,chodila jsem kam jsem chtěla a pak stačí chvilka a život je úplně jinej.Bojím se být doma sama,bojím se nakoupit...prostě všechno je úplně jinak a já dost často přemýšlím,jestli to bude někdy vůbec ještě stejný.
Eva, 22.09.2008 13:11:38, IP: ***.***.24.168, #62789
Ahoj,,já mám asi 167cm.Nikdy jsem nebyla tlustá,,od mala vychrtlina,,ale ted je těch pět kilo znát:(NA MĚ I KILO JE ZNÁT.
Eva, 22.09.2008 13:11:52, IP: ***.***.24.168, #62790
Ahoj,,já mám asi 167cm.Nikdy jsem nebyla tlustá,,od mala vychrtlina,,ale ted je těch pět kilo znát:(NA MĚ I KILO JE ZNÁT.
Eva, 22.09.2008 13:16:22, IP: ***.***.24.168, #62792
Omlouvám se za duo příspěvek,,ujela mě ruka:)
        Předchozí   1 .. 223224225226227228229 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.