Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Pavla, 18.10.2008 15:55:38, IP: ***.***.82.152, #65060
To mě vykládej, já když jdu k zubaři tak jsem uplně vyklepaná a to jdu jen na preventivní prohlídku. Bez injekce bych se nenechala ani vrtat. Tak to vyzkouším ten přírodní přípravek.Já beru večer jednu tabletku Lerivonu, brávala jsem dvě, ale postupně to snižovala. teď je zase někdy hůř, ale říkám jsi, že je to tím podzimem. Máme soukromou firmu autodopravu tak to jsou i někdy stresy v práci. Psychika je svinstvo a vůbec pro nás, kteří to hůř snášíme a jsme hned vyděšení, že máme nějakou nemoc. Ale dneska je sluníčko tak musíme načerpat energii. Ahojky
Pavla, 18.10.2008 15:55:56, IP: ***.***.82.152, #65061
To mě vykládej, já když jdu k zubaři tak jsem uplně vyklepaná a to jdu jen na preventivní prohlídku. Bez injekce bych se nenechala ani vrtat. Tak to vyzkouším ten přírodní přípravek.Já beru večer jednu tabletku Lerivonu, brávala jsem dvě, ale postupně to snižovala. teď je zase někdy hůř, ale říkám jsi, že je to tím podzimem. Máme soukromou firmu autodopravu tak to jsou i někdy stresy v práci. Psychika je svinstvo a vůbec pro nás, kteří to hůř snášíme a jsme hned vyděšení, že máme nějakou nemoc. Ale dneska je sluníčko tak musíme načerpat energii. Ahojky
Pavla, 18.10.2008 15:56:40, IP: ***.***.82.152, #65062
To mě vykládej, já když jdu k zubaři tak jsem uplně vyklepaná a to jdu jen na preventivní prohlídku. Bez injekce bych se nenechala ani vrtat. Tak to vyzkouším ten přírodní přípravek.Já beru večer jednu tabletku Lerivonu, brávala jsem dvě, ale postupně to snižovala. teď je zase někdy hůř, ale říkám jsi, že je to tím podzimem. Máme soukromou firmu autodopravu tak to jsou i někdy stresy v práci. Psychika je svinstvo a vůbec pro nás, kteří to hůř snášíme a jsme hned vyděšení, že máme nějakou nemoc. Ale dneska je sluníčko tak musíme načerpat energii. Ahojky
Pavla, 18.10.2008 15:58:05, IP: ***.***.82.152, #65064
Já nevím co s tím dělám,že to tam vždycky vložím 3x.
Renča, 18.10.2008 16:33:19, IP: ***.***.161.249, #65066
V poho.My máme taky s manželem svoji firmu,stresy znám,ale zase na druhou stranu,jsem pánem svého času. Víš,když mě to chytlo,nechtěla jsem zůstat doma,musela jsem pořád něco dělat,být zaměstnaná,jinak bych se zbláznila. Ale měla jsem takovou tu pojistku,že kdyby bylo nejhůř,můžu odjet domů. Neudělala jsem to ani jednou. Pokaždé,když jdu někam,kde mi to nedělá dobře(teď už málo),řeknu si únikový plán a jsem pak klidnější. To mi strašně pomáhalo.
Vytrpěla jsem si své. Snad bude líp.Jen se bojím toho počasí,zimu moc nemusím. A znáš to,u nás v horách je půl roku! Dnes jsme pracovala na zahradě,taky terapie,práce! Měj se fajn a písni,pa
Renča, 18.10.2008 16:40:09, IP: ***.***.161.249, #65067
Pavli,ten přípravek se jmenuje Avenamax-Fin avis. Kukni na net,píšou tam o něm.
Pavla, 18.10.2008 18:34:11, IP: ***.***.82.152, #65073
Díky určo na to mrknu. Já jsi také dělám takové únikové plány, máš pravdu být pánem času v práci je bezva, nemusíš se stresovat, že tam musíš být na hodinu a když ti není nejlíp tak můžeš jít domů. Má to své výhody i nevýhody. Taky jsme se dnes zbalili a vyšli ven. Nejhorší je zůstat doma a přemýšlet jak ti je, to je pak ještě horší. Loni jsem chodila přes zimu do aerobiku s kámoškou a byla sranda. Tak se musím letos taky k něčemu dokopat. Jezdíme na lyže tak doufám, že bude letos aspoň dost sněhu. Zatím ahojky.
Beáta, 18.10.2008 18:37:54, IP: ***.***.150.2, #65074
Ahojky no já sice jim,ale fakt malo nejsem schpna sněst ani cely rohlík nemůžu potom vubec dychat jsem jak uplně přejezena ale i přesto že mám hlad.Dnes mám nějakou depku pořád se mi chce brečet asi to bude tím že mi odlíždí opět bracha sice přijede za měsíc,ale já žiju ze dne na den už nic neplanuji do předu,protože si říkam buhví co mě čeka.Už jim ten neurol jak bonbony jen jak cítím,že se semnou něco děje tak si hned vemu,ale stejně mi není úplně dobře,tak jsem si říkala jaké tobylo jak jsme si zašli všichni na pivko a super nálada a teť je vše jinak děsím se někam vůbec jít pivo si dám nealko,ale ano ho nevypiju cele a mám pocit že se rozbrečím.Nikdy jsem tak nepřemýšlela,ale teť skoro každy den že vlastně čekam jen na smrt mě teť konči neschopenka a vůbec se necítím,že bych to zvladla stady toho se asi zblazním já už jsem bez síli.Kdybych aspoň spala celou noc,ale já se vzbudím ve 3 a pak mi už nejde usnout a to máš vidět ty mé myšlanky nevim jestli mám sedět ležet brečet a pak začnu stresovat.Bojím se brát zase ty leky co vypadalo jak mi zabírají ale po dvou týdnech se mi objevil ten zachvat hned po půl hodině co jsem si vzala ten prášek a už volal sanitku.Tak přeji pěkny večer na který se vždy těším a zaroveň se ho bojim
Pavla, 18.10.2008 18:40:31, IP: ***.***.82.152, #65075
Těm digitálním tlakoměrům vůbec nevěř, neměří přesně. Já když jsem jsi to u našich zkoušela tak jsem taky měla vždy tak nízký a u doktorky pak dobrý. Trpím taky na nízký tlak, ale zkus místo kávy brát nějaký přírodní přípravek na tlak, třeba zelený čaj. Kávu totiž má doktorka nedoporučuje, prý to zhoršuje stavy u PP a je ti pak hůř. Já už kávu skoro vůbec nepiju, ale asi záleží jak to komu dělá.
Pavla, 18.10.2008 18:47:06, IP: ***.***.82.152, #65077
Já když začala brát ty AD tak mě taky pořádně zabrali až po měsíci a ze začátku to bylo hrozný. Trvá to minimálně 6 týdnu než poznáš nějakou změnu, ale je to lepší něž brát neurol až ti zaberou tak ho můžeš přestat brát a brát ho jen když ti je špatně. Musíš vydržet a uvidíš,že jak ti zaberou tak to bude lepší, ono to nějakou dobu trvá něž jsi začne to tělo vytvářet látky a zvykne jsi na ně. Vydrž bude líp!!!
Jana, 18.10.2008 19:05:15, IP: ***.***.0.70, #65078
Ahoj Bety s tím tlakoměrem má Pavla pravdu,taky máme doma jeden a uplně naprd taky mi měří nízký a přitom ho mám uplně normální.Kafe mi taky nedělalo zezačátku dobře ale ted už je to dobrý.asi jak kdo.Myslím že u tebe to tlakem nebude.Uvidíš na té kardiologii.Kdy tam jdeš?Mě zase dneska tak strašně bolí krční páteř nejraději bych jí uřízla a koupila si nejakou novou kdyby to šlo.Zatím se měj líp než se máš a napiš pa
Renča, 18.10.2008 20:29:08, IP: ***.***.161.249, #65084
Taky lyžujeme celá rodina.Mě akorát letos má nová kamarádka PP nepustila na lyže ani jednou,musela jsem odvolat i lyžovačku v Alpách,kam každý rok jezdíme. Trčela jsem sama doma! Ani já, velký cestovatel jsem nebyla nikde na dovči. To jediné postě nějak nezvládám. Před měsícem,a to už mi bývá relativně dobře,mě manžel ukecal na výlet na Slovensko. Se zatnutými zuby jsem to přestála,ale nic moc. Třeba se mi z ničeho nic začaly dělát takové divné mžitky před očima,nikdy předtím ne,no hrůza a panika. Pořád jsem se utěšovala,že jsme jako doma,můžu kdykoliv do nemocnice. Nedovedu si představit,že bych vyjela někam do cizí země. A letadlem-umírám. A co ty,cestuješ? Máš děti? Já dvě holky, Bude jim 21 a 18!
Renča, 18.10.2008 20:37:54, IP: ***.***.161.249, #65085
Beatko,moc mě mrzí,že ti není dobře. Čtu to tady,byvalo ti už docela fajn. Nejde ti ani na chviličku vyjít na malou procházku? S dětma třeba,využít ještě to sluníčko. V začátcích jsem taky nemohla,ale manžel mě vždycky donutil,alespoň na chvíli. Říkavala jsem si,když zkolabuji,nenechá mě tady přece. Stačilo na kraj ulice a když jsem se vracela k domovu,cítila jsem,jak se uvolnuji,jak je líp,že zas budu doma,a hlavně malinkatý úspěch v boji. Zkus to,zítra má být krásně. Přeji mnoho úspěchů. Pa.
Pavla, 19.10.2008 8:49:47, IP: ***.***.82.152, #65097
Loni jsme byli na Kaprunu tak to mě bylo fajn a v srpnu v Chorvatsku to taky šlo, i když byli dny kdy mě nebylo ouvej,ale moc jich nebylo. Omrkla jsem kde je tam první pomoc, kdyby něco. Znáš to takové kdyby mě něco bylo.V té době mě bylo ještě fajn, na mě asi působí ten podzim. Mám dvě děti jednomu synovi je 15 a je už o hlavu větší,právě s ním mlátí puberta a druhému synovi je 6 let ještě chodí poslední rok do školky oba se narodili 1.10. Dneska jedem na hody do Bludova k našim. Je sluníčko tak doufám,že bude dobře. Ale určo bude!! Ahojky
Pavla, 19.10.2008 15:03:38, IP: ***.***.82.152, #65117
Tak jsem doma ve dvě jsem se nechala odvézt domů, sice mě nic fyzicky nebylo, ale byla jsem trochu nervozní a já hloupá pořád myslela na to, že se mi udělá špatně,abych už byla doma. Ještě mám dostat menstruaci a to je vždycky hůř. Nejvíc mě pak dostalo, že mi volala mamka,že se musím naučit to zvládat atd. Pak jsi připadám úplně nemožná a neschopná. Ale já se to zase naučím a bude vše O.K.Nejhorší jsou asi ty myšlelnky, když už mě je delší dobu lépe tak jsi říkám kdy to zase příjde a to jsi tím asi přivoláš. To musím nějak zkusit odbourat. Ale bylo dobře,teď je někdy hůř,zase bude dobře.Ahojky a písni.
        Předchozí   1 .. 243244245246247248249 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.