Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Pavla, 19.10.2008 15:05:29, IP: ***.***.82.152, #65118
Ta zprávička před tím byla také pro tebe.Jsem popleta.
mili, 19.10.2008 16:20:34, IP: ***.***.4.187, #65120
ahoj Beát,nejsi v tom sama ,mě je tenhle týden tak,jako mi bylo na začátku.už mě to nebaví papa
Beáta, 19.10.2008 18:32:50, IP: ***.***.150.2, #65125
Ahojky jsem ráda,že na mě tak myslíte to se mi tak často nestáva já na vás taky všechny myslím a jsem ráda,že si s vámi můžu aspoň psát když jsme od sebe všichni tak daleko.Já ten nízky tlak mám pravdu měřil mi ho každy den bracha tím normalním dnes mi odjel,tak mám trochu depku tak jsem měla jistotu první pomoci.Kdybych neměla pořad takovy blby pocit nedokažu to ani popsat a pořád ten můj strach.Pořad nevím jestli mám brat znovu ty AD už se bojim když vím že se mi to stalo po dvouch týdnech co jsem je brala co když mi to udělali dnes jsem piořad něco dělala a stejně bez neurolu to nejde,ale můžu říct že jsem po 4měsícich spala celou noc bez probuzeni a to bez prášku jen mi dcera četla pohadku.Já nejvís zavidím švagrove tu jsem neviděla dlouho,protože tu jezdíl bracha i bez ní necítila se sem jet trpí taky PP dostala Opipramol bere ho půl roku a ta si užíva života,ale u nas takové leky nejsou jen v německu´.Zítra j´du na kardio,tak jsem zvědava,ale bojím se co když mi tam něco najdou.Já teda musím jezdit po doktorech sama manžílkovi bych se to neodvažila řict ten jak má semnou jet tak to stojí za to.Jo Reni když si vzpomenu jak se zdalo že už jsem s toho venku,tak se mi chce brečet jak se mi to vratilo ale uplně jak na začátku.Já obdivuji kdo tuhle PP zvlada já už jsem s nervama v pr....co krok to strach.Mate někdo i takové noci,že vůbec nespíte a těžko se vám dycha,že si třeba musíte sednout aby jste se nadechli?A je tu ještě někdo komu pomohli AD a jake?Zkušenosti s Epritalem asi nikdo nemá že?Ale na čtvrtek jsem se objednala k jiné psychiatričce tak jsemj zvědava jestli ta mě pochopé,že nemám žadnou úzkost ja mám strach s toho že nemůžu dychat a ta co k ní chodim teť tak pořad to je úzkost a hotovo.Tak se mějte všichni pěkně a já jdu přemyšlet jestli si ty prášky mám vzít nebo ne jestli si to někdo přečte ještě dnes může mi prosim poradit co by dělal na mém místě?
Beáta, 19.10.2008 18:43:00, IP: ***.***.150.2, #65126
MIlinko to je mi moc líto vím jak ti asi je.Mě to taky nebaví co s toho života mám jen strach a cítím se fakt že už blazním nevím jestli to děla ten neurol beru ho i čtyřikrat denně.A to mě chce PK už uschpnit to bude asi moje smrt.Pa už ať je nám dobře,ale já tomu už nevěřím já už nevěřím ničemu s kamaradky se vyklubala jen zjištnost a vyčitky u manžela moc podpory nemám děcka tím nezatěžuji i když to vidi akorat mám podporu u našich hlavně u taty ten na to trpí taky,ale projevuje se mu to jinak než mě. tak pa pa Bety
Pavla, 19.10.2008 18:57:34, IP: ***.***.82.152, #65128
Já měla taky hrozný stavy než začala brát ty AD a ty mě pomohly. Sice až po měsíci. Víš já jsi říkám, že to je nemoc jako když má někod třeba cukrovku a bez inzulinu taky nemůže být. Pevně teda věřím,že to nebudu brát do smrti a jednou mě bude už pořád dobře. Fakt mě zabrali a od jara mě bylo fajn tak jsem je začala snižovat a teď beru 1xvečer lerivon a neurol jsem nikdy neměla, když už mě bylo fakt špatně tak jsem jsi vzala 1 lexaurin 1,5. Ten jsem dokonce neměla přes rok,ale teď jsem jsi ho musela jednou vzít. To je ten podzim. Než se pořád trápit tak bych to vzala. Zítra ti držím palečky a večer písni co ti řekli.Ahojky
Helča, 19.10.2008 19:10:16, IP: ***.***.40.194, #65130
Ahojky,určitě Ti to zítra dopadne dobře,neboj.Máš fakt jen PP.Já mám teď knížku o PP a tam přesně popisují Ty stavy.Nemůžeš se nadechnout,nemůžeš spát,bolí Tě páteř.O mém motání tam taky píšou.Chce to jen trefit AD.Ale psali tam,že dnes je jich na trhu tolik,že pro každého se lék najde.Tak musíme věřit.Mě bylo včera docela dobře,ale dneska už zas ne prd,ale odpo jsme šli na 3hoďky do lesa a tam mi bylo fajn,ale musela jsem do sebe kopnout Neurol.Bála jsem se,jak jsem teď dlouho nechodila nikam ven.myslím na Tebe a Pa pa
Beáta, 19.10.2008 19:23:36, IP: ***.***.150.2, #65132
Ahoj Heli jsem moc rada,že jsi napsala když jsi četla tu knížku myslš takovou tu modrou?A četla si tam že jsou AD že některým to s nimi vymizí úplně nepochopila jsem proč mi nepředepsala některé z nich ale předepisuje mi pořad jine a teť mi je dokonce vratila když ví že mi nedělají asi dobře.Kdyby si Heli viděla fakt tu švagrovku já jsem jí tak zaviděla dokazala se bavit ani zada ji neboleli a když si vzpomenu jak tu před půl rokem jen ležela četla a jak jí boli zada a jak nema na nic naladu a teť jsem nevěřila co dokážou AD ja nevím jak to udělat abych skusila taky ten Opipramol jestli tam jet nebo jestli to jde tady nějak obědnat bere to jen večer a rano vstava jak čiperka a usměv na tvaři tak jsem ji zaviděla kdyby jsi viděla jak vstavam já řeknu si achjo tak to zas bude den protože se necítím dobře jen otevřu oči a vždy jdu spát s hrůzou že se v noci vzbudím a nebudu moc spat a budu se trapit a lapat po dechu a když vidíš jak cela rodinka spí a ja sedím na lůžku a trpím jak pes.Psala jsem na nespavost po internetu a poslali mi odpověď na email,že to není ani možny že to je má doměnka ale prd doměnka když si vařim čaj pak jim piškoty abych si mohla vzít neurol.Ty jsi byla na čerstvem vzdoušku v lesíku tak to si měla hezkou vychazku ja se do lesa bojím loni mi hrozila borelioza a odležela jsem to ve FN byl to planý poplach.Zatim pa
Natty, 19.10.2008 20:27:10, IP: ***.***.1.78, #65139
Beatě - občas vás tady čtu a sama jsem kdysi brala AD na panické stavy .
Ohledně espritalu - dostala jsem toto AD , ale po několika týdnech jsem ho musela vysadit.Měla jsem větší uzkosti , žádné velké změny, snad jen , že jsem lépe spala .
Pak jsem se dozvěděla , že esprital dávají psychiatři hlavně na depresivní stavy .a nespavost.
Také snižuje tlak , ale myslím , že většina léků na deprese a PP-
Beato - já bych požádala znova psychiatra o jiné AD a to hlavně z té řady SSRI jako např apo- parox, prý dobře zabírá...
Na nízký tlak piju čaj pickwick pomerančový - hlavně aby obsahoval ( lékořici , zázvor ).
Chtěla jsem vám ještě napsat , že vím , co prožíváte.Je mi to moc líto , ale věřte , že váš stav se bude zlepšovat a že je to hlavně o těch myšlenkách ...a o strachu..
Pomohla mi také kniha Od Praška - Jak se zbavit stresu a úzkostí .
Přeju vám všem hodně zdraví a štěstí !!
Kamca, 19.10.2008 20:29:38, IP: ***.***.253.121, #65140
Ahoj Heli,tak AD jsem brala-Citalec,ale uz rok neberu vubecnic.Jsem ale na vazkach ze si zajdu opet k doktori,snazim se byt silna a ucit se s tim zit,ale nekdy jsem na to opravdu slaba,jeste se casto hadam s pritelem kvuli sexu,jsem stastna ze ho mam,ale on se chce milovat kazdy den,nekdy i dvakrat a ten kdo ma PP tak urcite chape jak mi je:( delam to jen pro neho.Strasne se mi porad mota hlava a mam pocit spatneho dychani,nevim jestli se na to moc soustredim asi jo.Heli,jeste jsem se chtela zeptat jestli mivas nebo jsi mela problem se zady?Ja uz to nemuzu vydrzet,strasna bolet mezi lopatkama,strili mi to do predu a nemuzu se dorovnat.Holky jsem fakt smutna.Beru 6 tablet horciku denne a k tomu piju magnesium plus B6,piju bylinkove cajiky,ale vidim to opet na AD.nekdy je mi dobre,ale mam v sobe takove zvlastni pocity,z niceho nic mi proleti neco hlavou ani to nedokazu popsat a pak mam pocit strasne uzkosti,strachu,ze nic nema cenu a zacnu premyslet jak pako,pak se zase uklidnuju atd.Preju vam vsem krasny vecer a hlavne pohodovy
Kamca, 19.10.2008 20:35:31, IP: ***.***.253.121, #65141
beatko ja mivam to same,mam pocit jako by se mi stahoval krk atd,v noci jsem take nespavala,ale dostala jsem kdysi AD Citalec a moc mi pomohly,tak je zkus,ja jsem ted bez AD ale premyslim ze si je necham zase napsat.
Pavla, 19.10.2008 21:01:47, IP: ***.***.82.152, #65142
Beát musíš jsi uvědomit,že ty AD zabírají min.po 6 týdnech, ale je lepší je brát než ten neurol,to je uklidňovát a je návykový.
Jirka, 20.10.2008 1:01:53, IP: ***.***.42.241, #65153
Ty nemáš strach, ale úzkost tvoje příspěvky jsou laděné absolutně úzkostně a navíc je vidět, že máš doma pocit, že všichni jsou spokojení a ty jediná nespokojená a navíc trpíš. Myslím že to je dobrý start do psychoterapie. K lékům, neléčí jen ulevují ať aktuně působíc Neurol činý benzodiazepin, nebo za delší dobu působící AD.

PP není jako cukrovka! A AD nejsou inzulín. A udělat si pořádek v hlavě ltze i bez AD, che to jen odst odvahy se v tom neurotickém bordelu hrabat.

Všem hodně sila štěstí v boji s PP, věřet, že je nás dost co už jsme bez paniky. A to by jako začátek do léčby mohlo pomoct.

Bohužel na fóra chodí většinou lidé v aktuní fázi a nebo lidé co se PP "nechtějí" zbavit a tak sjou motivování chozením na fórum jen pro úlevu (vykecat a sdílet) a rozpýlení. Ale stačí se podívat na příspěvky a je to z velké části jen o jemi blbě, skončí to někdy? Jaké mají vedlješí účinky ty léky atd.

Místo toho, aby lidé viděli dobré na všem vidí to špatné a mají stále strach. tím si moc nepomůžete.

Bude líp? Ano 100% bude dobře s léky či bez nich. Můžu se toho zbavit? Ano, když najdeš příčiny a odstraníš je(změna životního stylu, zamezení stresujících událostí aj.) či pomocí pomocí psychoterapie pokud kořeny úzksoti leží v minulosti..
Mili, 20.10.2008 8:27:08, IP: ***.***.4.187, #65159
Ahoj,nezlob se na mě,ale nesouhlasím s tebou.Kdyby vše šlo tak snadno smazat a udělat si pořádek v hlavě tak tahle diskuze by být ani nemusela:Myslím si ,že většina z nás má stavy úzkosti a nevíme z čeho se to pořáíd vrací.PP není tak snadná,je to peklo,které ti ničí život a nedokážeš odhadnout jaký bude další den.ahoj
Natty, 20.10.2008 8:31:47, IP: ***.***.1.78, #65161
Jirko - v něčem máte pravdu, ale tak nám napište , jakým způsobem se toho zbavit uplně ?
Já jsem nyní také bez Ad , sice to zvládám , ale myslím si , že nikdy neovlivníme vegetativní nervový systém ! Jako např. bušení srdce a jiné stavy...
AD jsou nutné brát aspoň 1 rok a co se týče vyhnutí stresu - v téhle době je to moc těžké...
Ale věřím , že nestačí jen cpát do sebe léky chce to i psychoterapii.
Nevím jakou myslíte Jirko , ale má známá byla na nějaké psychoterapii , kde musela hodně dýchat i hypnozu a to si dala ...:-((((.
, 20.10.2008 8:34:17, IP: ***.***.83.198, #65164
To každý víme,že je to o psychice,ale ne každý se to naučí zvládat bez léků nebo AD. Nikdo netvrdí,že léky musíš brát do smrti. A to,že jsi taky píšem tak nám pomáhá,protože víme,že nejsme sami kdo tím trpí. Lépe se bojuje,když ti něco je a začneš přemýšlet jestli nejsi nemocen a ta a ta ti řekne neboj takové příznaky já také měla nic ti není.
        Předchozí   1 .. 244245246247248249250 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.