Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Beáta, 15.10.2008 18:33:49, IP: ***.***.150.2, #64847
Ahojky nekašlu na vás jsem rada že vas mám.Jo to mi řekl prakticky a ať se podívám kolik mám vyšetřeni a spočítam si kolik už za mě musela pojištovna zaplatit no bylo mi do breku tak jsem mu řekla ať se podíva kolikrat mě vyštřoval když mi nic nebylo tak max jednou do roka.Psychiatrička mi vratila zpatky ten Esprital protože po tom aurorixu nemůžu spat vůbec mě neposlouchala chtěla jsem jí říct že nemám uzkosti ale spíše už ze všeho deprese na posudkové jsem ještě nebyla tam to za mě pry vyřidili,jo a když jsem řekla psychiatričce proč mi davá zpatky leky co mi nepomahali po kterých se mi přitížilo tak mi řekla že pak jedině hospit.na 6týdnu tak to jsem si řekla že se asi zblaznila ona tak chci ještě tento týden skusit najít někoho jineho mě už to tak nebaví pak mám být vklidu to ani nejde ja bych chtěla vidět co kdybych fakt měla něco ze srdcem co by pak řikali,pak bych řekla já že kdyby mě tam poslali hned tak jsem nemusela projít čím prochazím a to dychaní se mi jen zhoršuje a už od pátku skoro ani nejim.A nejhorší je že tady na vesnici se vyptavaji trapně co jestli jsem nemocna že jsem vychrtla jak smrt no já jsem helinko tak zoufala,žeč mě ten život fakt nebaví a už mě vše připadne,že nemá cenu ani chodit k doktorovi a hlavně tady do Olomouce ja jsem byla ze začatku v FN a zvracela jsem skoro se plazila po zemi a bylo mi řečeno že mi nijak nemůžou pomocI přesto že jsem pořad uváděla dychaní tak stejně tomu nebrali zřetel.Achjo co nabrečím.Tak se měj krasně
Beáta, 15.10.2008 18:38:01, IP: ***.***.150.2, #64848
Ahojky jo to mi řekl prakticky a víš jak mi pomohl,tak že mě poslal na psychinu a jestli mám nějake problemi tak ať to řeším sní a když jsem tam nesla papír od zachranky tak ho ani neřekl ani se nepodíval co se mi stalo.pa
Beáta, 15.10.2008 18:46:59, IP: ***.***.150.2, #64849
Ahoj Jani Přesně to se snažím hodit starosti bokem ale když jdu k doktorovi tak jen slyším že mám uzkost a nemůžu jim vysvětlit že žadnou uzkost nemám akorat kdo mí věří a opravdu mi to dáva na vědomi je má psychložka ona mě i vidí jak dycham a díví se že to doktaři nevidí a řikala že jsem udělala dobře to vyšetřeni na kardiologii a jestli ani tam nic nebudu mít tak už jsem asi fakt blázen nemůžu spat na levém boku jak mě pícha u srdce a asi jen tak se budím a lapam po dechu.Já nevím jestli se nemám vykašlat na cely AD a skusit to jen s neurolem nebo lexaurinem a s psycholožkou.Já jsem měla takovou krizi že jsem nemohla mluvit psát a jen jsem brečela po tom vystupu s doktorem na interně mi nadava jaktože za cely tři měsíce nemám kardoilogicke vyštřeni a pak ten praktik no už se mi k němu nechce ani chodit jak jsem odchazela tak jsem mu řekla nashledanou a promíňte že jsem vůbec obtěžovalaZatím pa
Jana, 15.10.2008 19:24:55, IP: ***.***.0.70, #64851
Tyhle vyšetření já mám právě dávno za sebou,vzdyt to je přeci základ,jsou to důležité životní funkce a ten doktor je tedy pěknej pitomec,jinak se to nazvat nedá.Nevím jestli chodíš k psichiatrovi ale jestli ne tak já na tvém místě bych se toho nebála.Já tam jdu 20tého taky,jdu poprvé.Já bych se tomu nebránila Bety.U psicholožky jsem byla na třech sezeních a ona my ho sama doporučila hlavně kvůli lékům,protože mě je predepsal neurolog a to jsou všechno léky které právě psichiatr předepisuje.Třeba se mu podaří z tebe něco vytáhnout ,nějaká ty negativa co třeba v sobě máš a nemůže to z tebe ven.Kdyžtak se zase ozvi mužem si o tom popovídat.ono to taky pomáhá když se člověk trochu vykecá a ví že na ten problém není sám.Opatruj se!
Jana, 15.10.2008 19:25:03, IP: ***.***.0.70, #64852
Tyhle vyšetření já mám právě dávno za sebou,vzdyt to je přeci základ,jsou to důležité životní funkce a ten doktor je tedy pěknej pitomec,jinak se to nazvat nedá.Nevím jestli chodíš k psichiatrovi ale jestli ne tak já na tvém místě bych se toho nebála.Já tam jdu 20tého taky,jdu poprvé.Já bych se tomu nebránila Bety.U psicholožky jsem byla na třech sezeních a ona my ho sama doporučila hlavně kvůli lékům,protože mě je predepsal neurolog a to jsou všechno léky které právě psichiatr předepisuje.Třeba se mu podaří z tebe něco vytáhnout ,nějaká ty negativa co třeba v sobě máš a nemůže to z tebe ven.Kdyžtak se zase ozvi mužem si o tom popovídat.ono to taky pomáhá když se člověk trochu vykecá a ví že na ten problém není sám.Opatruj se!
Helča, 15.10.2008 20:04:04, IP: ***.***.40.194, #64855
Ahojky.To je fajn,že jsi se ozvala.Já už si myslela,že ležíš v nemocnici.Beát jíst by jsi měla,jinak je to na prd.Žaludek,když se najíš,tak aspoň na chvilku zaměstnáš mozek.Mě taky není nijak extra.Jen polehávám a spím.Jsem strašně unavená,ospalá,motám se.naštěstí ten záchvat co jsem měla v sobotu v noci už jsem neměla.Bohu dík.Zas už nezvládám ani nákup,prostě bych tam nedošla.Je to děs,ale beru ta nová AD 11den,tak snad to chce jen čas.Jinak už opravdu nevím.Opatruj se a pa pa
Mili, 15.10.2008 21:46:21, IP: ***.***.4.187, #64860
Ahoj marůdku.Já jsem na tom te´d taky nějak divně mám velké problémy opět s tím dýcháním.Jdu uklidit a jsem zadýchaná jak čokl.Už beru ty AD 3měsíce bylo mi docela jakžtaž ale zase se to na mě začíná nějak valit.Takže opět beru neurol a zítra jdu na psychiatrii tak uvidíme.Taky jsem měla strach co s tebou je,ale jsi v poho tak je to dobrý.Beát ještě stále věřím,že se z toho snad dostanem.Zatím pa a a´t je ti líp Mili
Monika, 16.10.2008 10:41:25, IP: ***.***.11.1, #64887
Ahojky vcera v noci mi bylo nejak divne mela jsem hrozny tlak v
Monika, 16.10.2008 10:44:17, IP: ***.***.11.1, #64888
Ahojky vcera v noci mi bylo nejak divne mela jsem hrozny tlak vhlave ani jsem se neklepala jen tahlava je mi z toho porad nejak divne vubec nevim co to je.pritom dychat muzu normalne a vstat i jit vsechno v pohode.dost me to trapi nevim co to je.tak z toho mam strach.to je dobre ze si to zvladla.tak zas napis papa
Helča, 16.10.2008 13:07:20, IP: ***.***.40.194, #64899
Ahojky.Jsou to nervíky.Mě občas bolí hlava,že se mi zdá,že mi vybouchne.Nejvíc pomáhá si na chvilku lehnout a odpočinout si.Zavřít oči a v klidu počkat až to odezní.
Renča, 16.10.2008 13:13:17, IP: ***.***.161.249, #64900
Ahojky,to mě mrzí,že ti není OK.Já jsem dnes spala jak dudek. Noc před tím jsem totiž nespala skoro vůbec,nervičky pracovali před tím zubařem. Dnes jsem zůstala doma,mám antibioika a pusu nateklou jak balon. Možná,že ty tvé příznaky jsou z těch začínajících AD,určitě to odezní,neboj. Držím palce. Můžu se zeptat,kolik ti je let a odkud jsi? Mě bylo 40 a jsem ze SM.
Beáta, 16.10.2008 13:31:15, IP: ***.***.150.2, #64901
Ahojky Heli tak jsem dnes byla na psychiatrické první pomoci a řekla jsem,že potřebuji poradit,že mě má psychiatrička vůbec neposloucha,tak v první ředě se divila,že nemam zasebou kardiologii,že prý po všech testech a hlavně kardio když jsou problemi s dychanim pak se to určuje jako PP a když jsem jí řekla co jsem brala a beru taky řikala že to co mi předepsala,tak jsou pro mě nevhodné dala mi ten Arorix a to má nežádoucí učinky nechuť k jídlu a nespavost a klesa tlak a já jsem jí řikala že hodně trpím na nizky tlak tak se divila že mi je dala jenže je blby že mi mohla jen poradit a může semnou udělat jen jedno sezení protože nemá smlouvu s mou pojištovnou némám já fakt smůlu a když jsem jí řekla že mě chce nechat hospit.na otevřene psychině tak říkala jaký má k tomu důvod že to je nesmysl.Já jsem začala chodit vypomáhat ve vychazky do cukrarny jsou tam super holky,ale dnes se dělali kolačky a jak se zapli všechny trouby tak jsem měla na mále musela jsem si vzít honem neurol jsem totiž opět tři dny bez AD,tak mám docela chvílemi velkou krizi teť bych řekla že to dychaní semtam dobre ale pořád se motam a jsem jak pořed omndlením.No jsem zvědava na pondělí co mi řeknou.Zatim pa a co ty jak je dnes jaktože zase nemůžeš dojít do obchodu už ti to tak šlo.Kdy už se stoho dostanem.pa
Beáta, 16.10.2008 13:33:47, IP: ***.***.150.2, #64902
Já chodim k psychiatričce,ale asi jsem to netrefila moc dobra není pořad mi vnucuje něco co mi vlastně není!Prosímtě můžeš mi napsat co ti dělali na té kardiologii?Nemusím se bát?pa
Beáta, 16.10.2008 13:35:32, IP: ***.***.150.2, #64903
Ahojky no to já jsem taky zadychana a máš pocit,že se nemůžeš nadechnout a pak ti nejde vůbec dychat?Pa
Kamca, 16.10.2008 20:27:25, IP: ***.***.253.121, #64946
Ahoj holky,me je taky nejak divne porad..porad se mnou nikdo nic nedela:(jsem z toho smutna,uz nevim kam mam vlastne chodit,jestli na psychinu,nebo k neurol. atd.Bylo mi celkem dobre,ale njednou zaclo byt takove zvlastni pocasi a me se pritizilo,dela vam to taky?Kdyz je sero a prsi hned zacnu mit silene stavy.Me uz fakt trefi.Vcera jsem neco jedla-bylo mi celou dobu dobre a najednou z niceho nic jsem se zacla upne klepat a dostala jsem opet ten muj slavny zachvat,uz se nedokazu ani sama uklidnit,v tu chvilku se mi zacne honit hlavou vse spatne a nedokazu tomu zabranit.Ja myslom ze jsem opravdu blazen.Jak je vam?Casto na vam myslim a rikam si ze nas je tolik....prece si to nezaslouzime:(dneska jsem videla dva fetaky byli uplne na mol sjeti,nemohli ani chodit-takovym se to nestane:(
        Předchozí   1 .. 241242243244245246247 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.