Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 22.08.2008 11:08:57, IP: ***.***.40.194, #60858
Ahojky,tak jak se cítíš?Je Ti už trochu líp?Mě tyhle poslední dny taky není nijak úžasně,Ale přežívám.I když slovo přežívá je strašný,v mém případě to tak je.Pořád čekám na zázrak a nějak nikde nic.No musíme bojovat.nic jiného nám asi ani nezbývá.Pa pa
Majka, 22.08.2008 11:59:55, IP: ***.***.231.146, #60867
Ahoj,teď nám zase nešel internet.Tak odepisuju až teď.To dýchání musíš cvičit i když je ti dobře.Prostě co si na to vzpomeneš tak začni pravidelně dýchat.Já přesně vím co prožíváš.S těch nemocnic mám hrůzu taky,a teď v těhot.když jsem tam byla tak horor.A po porodu jsem přemlouvala doktora a ť už mně pustí nebo to byly muka.Takové záchvaty,přesně jak to popisuješ.Normálně se mizdálo že mi srdce pukne.A teď jsi v klidu?Já když mám záchvaty,nebo mi připadá že na mně lezou tak mám Frontin,je to čistě alprazolam a právě ten je na uklidnění těchto stavů a té špatné mysli nejůčinější.Tak zatím se drž a jak si na tom s tím usínáním?
jana, 22.08.2008 13:52:25, IP: ***.***.0.70, #60879
Beáta ti to napsala dobře že je jenom na přechodnou dobu než ti právě zaberou ty ADéčka.Proto je mam jenom na ty tři týdny ted v pondělí končím a už by my měli ty ADéčka pusobit.Na tom EKG jsem se stejně nic nedozvěděla až za 14 dní takže zase čekat.Navic jsem se vubec nevyspela protože jsem byla samej drátek a bálaa jsem se abych si to neztrhla.tak se drž!
Beáta, 22.08.2008 16:43:06, IP: ***.***.150.2, #60894
Ahojky Heli no ja se citím tak blbě už jsem dnes volala své psych,tak tam v ponděli jedu,ale mě už asi není pomocí.Taky čekám ten zazrak a zetim se jen citím jak před smrtí.Už jsem vycucla jak citron vždy jsem měla rada svoji pohodu a teť se modlím aby zamnou někdo přišel ať nejsem sama.Tohle fakt nepřeji nikomu,ale říkam si co jsem komu udělala,že zrovna Já a mi všichni co tím trpíme :-(
Beáta, 22.08.2008 16:48:16, IP: ***.***.150.2, #60895
Jak dlouho jsi byla v nemocnici?Mě pořad řikají,že když se necham hospit.na psych.že mi to pomuže,ale je to pro mě takový deprimujicí jen ta myšlenka a je mi na nic no to je mi i tak.Ty prášky co bereš to je něco jak neurol?A má to nějake vedlejšáky?Jo a druhy den spím bez prašku,ale zato jsem už v 6hod.vzhuru a je mi zle a zle se mi dycha no hrůza jen otevřu oči ach jo asi umřu!
Majka, 22.08.2008 18:10:19, IP: ***.***.231.146, #60898
Neumřeš neboj.Já jsem byla v nemocnici 5 dnú po porodu.Ale kvuli PP jsem nikdy hosp.nebyla.To usínání je dobré,ale to vstávání tak brzo je proto,že vstaneš a jen rozlepíš oko tak první tvoje myšlenka je JEŽÍŠ MNĚ TO URČO ZASE CHYTNE.A jsi tam a zase jsi rozladěná a zase to frčí.Tak ne,rozlep oko a zařvi si a dost!!!!A snaž se myslet jinak,pozityvněji,krásně.To je to co se musíš maučit,a máš vyhráno.Mysly na všechny co jsou v tom taky a mysli na mně a řekni si,taky si tím prošla a prochází a neumřela!!!!I když jsem to taky viděla jako jediné východisko s toho všeho.To se všechno srovná neboj.A ten Frontin,dá se říct že je to něco podobného,ale je lepší,čištěnější a právě jedinej má ten alprazolam v takovém množství.Zkus ho,napíše ti ho i obvoďák.A už jsi se někdy vybrečela někde sama v koutečku a politovala ses že proč zrovna ty?Zkus to,dívej se do zrcadla zuř a breč!!Nějak tu svini ze sebe musíš dostat.Neboj něco snad vymyslíme co zabere a bude fajn.
Lena, 22.08.2008 18:39:43, IP: ***.***.44.46, #60900
Ajojky, ano já dělám jen víkendy pátek a sobota noční od 21hod do 5hod...A v týdnu jezdím do práce v úterý přijímat zboží a ve středu otevřít a zavřít za pí uklízečkou.Toď vše..No ani nevím zda mi zabírají nebo ne,ted jsem začala třetí týden a cítím se v celku fajn(snažím se na to nemyslet víš?).Někdy mám dobrý pocit a dokážu myslet do budoucna, ale zase přijde den(dny) že to nedokážu.Nedokážu se soustředit na nic...
Helča, 22.08.2008 18:57:52, IP: ***.***.40.194, #60901
Ahojky.Já jsem taky vycucaná a bez energie.Odpo mě děsně bolela hlava a hučelo mi v ní jak úlu.Nemohla jsem pomalu ani chodit.Úplně jako by se mi to vrátilo na začátek.Fuj.Hnus hnusnej.Tak jsem se dobelhala do postele a na hodinu usla.Teď je mi trochu líp,tak vyrazím s tím mým drahouškem na procházku,ať si dám trochu do těla před spaním.Já tenhle týden mám taky jak na houpačce,jednou líp,jednou hůř a dneska děsně.Beru AD taky měsíc a pár dní a včera jsem volala doktorovi,že mi to nějak nepomáhá,jestli to nechce upravit dávku,nebo vyměnit.Uzemnil mě,že jim dáme ještě čas.No tak taky nevím.Já si myslím,že obě to máme hodně rozjetý a musíme čekat co bude.Jinak si to opravdu neumím představit.
Beáta, 23.08.2008 10:35:58, IP: ***.***.150.2, #60911
To co píšeš je pravda,že po probuzení už na to myslím,ale mě na to nejde nemyslet myslela jsem,že mi pomůžou ty AD,které beru už 5týden a nic kdybych si nevzala ten neurol tak nevím.Já bych se tak jak píšeš chtěla vybrečet,ale mě to nejde já už ani pořádně brečet neumim nanejviš mi ukapne slza když tu píšu,protože to na mě dolehé,že něco takového vůbec existuje a ještě když vím,že to můžu nějak ovlinit,ale má hlava to nebere,ale když ty jsi to zvládla v těhot.to ti vůbec nezávidím nevím jestli bych byla silna jak ty.Když si to tak čtu všechno,tak mě připadne,že jsou všichni silnější než ja asi stakovou skončím v blázinci.Nikdy jsem se nebála byt sama doma a teť no hrůza pořad chodím nevím jestli si mám lehnout nebo jestli si mám číst začnu uklízet a stejně to na mě příjde jen citím mražení v bříše a už nemůžu dýchat a vše mi jde do hlavy.Na ty prášky se skusím zeptat.Jinak ti děkuji za podporu!
Beáta, 23.08.2008 10:50:22, IP: ***.***.150.2, #60913
Chtěla jsem se jen zeptat na ty prašky já beru neurol a AD už 5tyden a nedovedu si představit,že bych ten neurol neměla ty máš pocit,že ti ty AD už zabírají?Cítíš se líp?A jake bereš ja beru ten Coaxil a je tam napsané úplně něco jíneho než na těch předešlích,co mi nesedli napřed Zolof a pak cipralex snažila jsem se naznačit psych,že to na mě nezabíra a přesto mě předepsala další baleni i toho neurolu.A u tebe čtu,že ti to má zabrat už za tři týdny.Někdy si říkam jestli nemám nějakou jinou nemoc a proto ty prášky neučinkuji.Co tak čtu i na jinych stránkách,tak píšou jak už je to docela v poho a já jsem byla na to´m v poho jen když jsem byla u tchyně,protože je obklopena sousedama kteří jsou lekaři,tak jsem měla pocit bezbečí achjo.Jo a to EKG když jsi to ten den měla na sobě měla si i ten pocit bušení?
Beáta, 23.08.2008 11:08:28, IP: ***.***.150.2, #60915
Ahojky Heli.Když to tak čtu,tak mám pocit,že jsme na tom skoro stejně tento týden já jsem také volala doktorce tak jsem zvědavá jak to v pondělí pořešíme tu moji hlavu mám na rozpadnuti celý tyden.Včera jsem jeli ke známe je zdrav sestra taky mě říkala,že mi to hlava nebere ať se dám do hromady ať se už vzpamatuji,ale ono se to lehce říka a hůř dělá.A to nemluvím ani o cestě jeli jsme lesem a ja myslela,že nedožiju opět jsem ani polknout nemohla už jsem měla černo před očima je to hnus jestli to tak půjde dal tak mě fakt čeka hnusnej život a to chcu vidět co bude až mi bude 40 to je,ale dlouha doba 10let někdy si říkam,že se toho nedožiju,že už mám své dny sečteny.Ach jo moc toho štěstí nemame,ale hlavně,že děcka jsuo zdravé ta mopje známá má chlapečka rok a půl a dostal astmaticky zachvat tak to taky nema lehky říkala,že kdyby si to zabírala tak už je v blazinci,ale má vyhodu,že je zdrav.sestra tak to bere trochu jinak ví co má dělat a jak zachovat chladnou hlavu ikdyž u vlastniho dítěte pry je to horší to je jasne.Tak Heli chladnou hlavu :-) ,ale já si na to asi počkam než ji schladím:-(
Helča, 23.08.2008 11:46:45, IP: ***.***.40.194, #60918
Ahojky ,je to s náma dvěma děs viď,ale asi si tím prošli na začátku všichni.Prostě musíme nějak vydržet,než prášky zaberou.Mě bylo včera taky zle,ale večer už to docela šlo.Ráno,myslím včera,mě dcera vzbudila se slovy-mami,nic se neděje,buď v klidu,já jdu jen pro čisté oblečení,jedeme na chirurgii.Spaly u našich a náš malej lítal po zahradě a že má něco s rukou.Tak ho naši vezli na chirurgii.Samozdřejmě,mě v tomhle stavu může říkat každej jak chce,buď v klidu.Malej to má zlomený,museli mu to rovnat.V pondělí jdeme znovu na rengen,jestli to nebudou muset rovnat znovu.Tak celej den na prd.Pak jsem si na hoďku zdřímla a bylo mi líp,tak jsme pak šli i ven na procházku.Taky čekám na zázrak a kde nic tu nic.Musíme to nějak zvládnout,co nám zbývá,ale bude to boj.Mě by taky v životě nenapadlo,že mě tohle potká.2x měsíčně chodím na hodinu na psychoterapii,musím kvůli své práci a myslela jsem,že mám život a vše pod kontrolou a vidíš jak jsem dopadla.Pomáhám lidem a sama teď pomoc potřebuju.Paradox...
Beáta, 23.08.2008 15:16:22, IP: ***.***.150.2, #60924
Tak vidím,že jsou taky děcka opatrni mě taky když se něco semele,tak mi řikají hlavně vklidu mi jsme zas byli zašívat koleno a to neje byt vklidu ve mě vždy hrkne jak ve starých hodinach!Můžu se zeptat co máš za práci?A jsi ještě na neschopence ja jo.No to já si taky myslela,že mám psychiku pod kontrolou a to jsem se chtěla dát k policajtum,že si udělám dalkově školu,aĺe stímhle už si neudělam nic!Hlavně ať má tu ručenu v pohodě.Máš dobrý,že se ti podaří zdřimnout i přes den to já jsem ráda,že usnu večer ato konečně bez tablet.Jinak jsem zvědáva kdy ty prášky zeberou jestli se toho vůbec dočkáme.Jak se cítíš dnes mě tak všelijak chvili je to ok pak zas ne,ale cítím se lepši když mám toho svýho doma takže vždy se těším na víkendy,že je semnou celý den.Když si vzpomenu,že jsem byla rada když děcka šli ven a ja měla svuj klid pěkně sama u kávičky nebo jsem se opalovala a teť mám smrt v očích když vím,že budu sama doma a druhým jen zavídím tu pohodu o kterou jsem přišla.
Helča, 23.08.2008 16:00:55, IP: ***.***.40.194, #60928
Ahoj.Mě je dneska líp než včera,ale žádné zázraky.taky už přemýšlím,že za chvilku jdou děti do školy a že budu doma sama a docela mě to deptá.Marodím,na neschopence jsem už hnedle 3 měsíce.2měsíce lítání po doktorech,ležení po nemocnicích a měsíc už vím co mi je.Jinak dělám v Charitě teréního pracovníka a ososbního asistenta.Prostě jsem u lidiček,kteří chtějí svůj život dožít doma a ne někde na LDN.A to bude asi můj problém.Dávám jim ze sebe všechno a asi už došla energie.
Beáta, 23.08.2008 16:34:59, IP: ***.***.150.2, #60929
Ahojky Heli taky na to myslím,že už půjdou do školy,taky chytam stoho docela depku ja jsem 2měsíc doma.Tak to maš docela náročnou praci tohle působí asi i na psychiku když vidíš ty chudaky co nemají už tak lehký život.´Mě tohle moc neděla dobře ráda pomůžu,ale jsem moc litostiva jsi dobrá,že děláš takovou praci za to jsou ti určitě ty lidičky vděčni.Ja jsem dělala operatorku a zdalo se mi že to není tak náročna prace,ale mě to položilo.Co myslíš vrátíš se zpátky do te stejne práce?Mě říkali,že by bylo lepší kdybych si našla něco jiného tak už pomalu uvažuji,že bych po nesch.dala vypověd a našla si něco jineho.Napadlo mě dělat ošetřovatelku aspoň bych byla pořad tam kde by mi hned pomohli to mám myšlenky že?!Už stoho blbnu.
        Předchozí   1 .. 206207208209210211212 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.