Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Beáta, 19.08.2008 10:08:52, IP: ***.***.150.2, #60601
Ty jsi psala mě a já zas tobě jak kdyby jsme se domluvili.Ja jsem rada,že jsem přežila tu cestu v sobotu vzala jsem si neurol a jeli jsme,ale doma jsem lehla a už se mi zas škrabala PP na povrch,ale nějak se mi to zvládlo ovládnout.Dnes je hezky a děcka chtějí jet na bazén tak nevím jestli je tam mám vzít vychazky mám,ale strach taky.Neboj ten zazrak příjde ja teť většinu času travim s kámoškou má taky dvě ratolesti,tak děcka si chodí na tenis a mi kecáme tak nemam na to myšlenky,ale jsou chvilky kdy se necítím dobře,ale nedám to na vědomí řeknu si neumřela jsem doteť tak snad neumřu ani teť.Začínám tomu věřit,že tu bude dobry sice nevim kdy ale doufam,že někdy určitě!
Helča, 19.08.2008 10:15:38, IP: ***.***.40.194, #60602
Nepíšu,ale několikrát denně si to tady čtu.Pořád dokola.Někdy je líp,že aspoň třeba pověsím prádlo a jdu ven na procházku,někdy to na mě sedne a mám v hlavě jen jak jsem k ničemu a jak jsem teď jen na obtíž.Prostě depka.Pak mě z toho bolí hlava...Jsem pořád hodně unavená a roztřesená.Moc mi nejde se soustředit,ale malé pokroky dělám.Docela už zvládám být doma sama,ale ne moc dlouho.sice nevím jak by to bylo bez Neurolu,ale i ten se snažím snižovat.To jsi dobrá,že už sama řídíš,tobě asi ty AD zabírají dobře viď?U mě se to zlepšilo,ale jakoby zastavilo a dál nic.A už je beru měsíc,tak nevím,jestli ještě počkat,nebo vyměnit.Zas si říkám,před měsícem jsem ležela,nedošla do sprchy,na záchod..Teď už jdu i ven.tak možná zabírají,ale chce to jim dát čas.Fakt nevím.
Lena, 19.08.2008 14:58:34, IP: ***.***.44.46, #60624
Ajojky, já brnění v krku a jazyku nemám a myslím, že jsem nikdy neměla.Ono se právě říká, že když bereš prášky, tak přibereš víš, tak mě to jen zajímalo. Jsem ráda, žeuž usínášbezprášku-jsi šikula:-).Já včera zvládla noc o samotě v pohodě,ale dnes mě čeká jeste jedna.Zítra chci jet za rodičema na chatu, tak doufám, že cesta autem bude v pohodě.Jak mám strach jet sama přes křižovatky, tak mi dělá problém i delší vzdálenosti o samotě víš?Ale je to 20kiláků, tak snad to zvládnu...
Pavla, 19.08.2008 16:08:12, IP: ***.***.165.194, #60632
Ahoj holky, tak jsem byla u lékařky. Ona je opravdu bezva, vše jsme probraly. Jelikož nechci brát znovu antidepresiva, protože jsem tenkrát hodně přibrala a nechci toto znovu absolvovat, po tom, co jsem to pracně zhubla. Tak mi paní doktorka napsala doporučení k psychologovi - diagnoza : panické ataky.
Holky - co berete na uvolnění těch svalů? A pak mi paní doktorka napsala Neurol, protože se mi zdá, že Lexaurin už na mě neúčinkuje. Ahoj. P.
Majka, 19.08.2008 18:50:02, IP: ***.***.231.146, #60651
Zdravím,nám ted nešel 3 dny internet,jak naschvál!!Vidím,že se tu daří všem docela dobře.Chtěla jsem vám napsat že pokud já vím od mého doktora tak magnezkem se nedá přejíst a ani se nemůže stát že by ho někdo měl moc.Prej se přebytek vylučuje stolicí.Já ho beru pořád,vždycky 2 naráz a někdy aji 3 a i 2x denně.A zatím žádné problémy.A jsem ráda že se ozval i nějaký chlap,protože u chlapú PP není tak častá jak u nás ženských.Tak doufám že se ještě ozveš a napíšeš nám svoje zkušenosti.Tak se zatím mějte a s chutí do toho a půl je hotovo!!!!!
Helča, 19.08.2008 20:10:03, IP: ***.***.40.194, #60658
Ahojky.tak snad Tě to s tou psycholožkou půjde a zcládneš to bez AD.Já jsem zatím byla u psycholožky 2x,tak nevím jestli to pomáhá,ale já mám AD.Neurol beru taky,ale snažím se ho snižovat,abych byla jen na AD.Snad to zvládneš.Držím palce.A jak Ti je teď???
Beáta , 19.08.2008 21:49:13, IP: ***.***.150.2, #60664
To jsi dobrá že to zvládáš v noci sama vidíš ten pokrok a zítra to zvládneš jsi šikovná jen ať neuvízneš v nějaké zacpě to mě neděla dobře,ale 20kilaku to tam jsi zachvilku hlavně opatrně.Tak se tam mej hezky a určitě to zvládneš!pa
Pavla, 20.08.2008 8:53:35, IP: ***.***.165.194, #60673
Je mi hrozně, včera jsem byla na kosmetice a zpátky jsem myslela, že ani nedojdu k autu, třepaly se mi nohy a ruce, měla jsem strach, že spadnu. Teď jsem volala k psychologovi, a ten má volno až v říjnu. To nevydržím.... Musím zavolat své obvodní lékařce, aŤ mi něco předepíše. Včera jsem měla prvni Neurol a zatím nic necitím, že by nějak zabíral. Kolik denně bereš Neurolu ty?
Pavla, 20.08.2008 9:06:25, IP: ***.***.165.194, #60674
Holky, prosím Vás, vy co berete AD, přibraly jste?? Nebo jak jste na tom s váhou? Asi to bude u mně nevyhnutelné opět užívat AD....
Helča, 20.08.2008 10:10:54, IP: ***.***.40.194, #60679
Ahojky.Tak zkus jiného psychologa.Obvolej toho víc.Já jezdím za psycholožkou 40km.Hlavně,aby Tě vzal někdo hned.Já beru Zoloft 100.Zatím mám váhu stejnou.Neurol jsem brala 1,0 a brala jsem 1/2-1/2-1.teď snižuji a beru - -1/2-1/2.Přeji hodně štěstí a drž se!!!!!
Beáta, 20.08.2008 14:04:09, IP: ***.***.150.2, #60707
Ahoky já beru Coaxil 3krát denně a neurol 2krát denně a nepřibrala jsem ani kilo a toho beru něco málo přes měsic brala jsem taky Zolof,ale ten mi neseděl,tak mi pak dali Cipralex ten mi taky neseděl a teť je to docela vpoho,ale mohlo by být líp!
Helča, 20.08.2008 14:21:23, IP: ***.***.40.194, #60710
Ahojky.Chci se zeptat jakej Zoloft jsi brala?100,nebo slabší?A jak silnej máš Neurol a kdy a kolik ho bereš?Dneska je mi zas nějak na prd.Ach jo.Motám se..Nevím jestli změnit AD,nebo ještě vydržet.
JANA, 20.08.2008 17:48:09, IP: ***.***.0.70, #60724
Helčo jaká AD bereš a jak dlouho?Já teda beru Rivotril než mi začnouAD a AD beru Citalec 10.Zabírá to perfektně.Ty AD trvají tak tři až čtyři týdny než zaberou.Zkoušela jsi to dechové cvičení?
Beáta, 20.08.2008 18:51:31, IP: ***.***.150.2, #60729
Ahojky ja jsem brala 50mg a neurol mám 0,5 a beru ho rano a večer,ale mám dny kdy si vezmu 0,25 pokud se necítím dobře.Dnešek je tak blby den,že fakt bych nejraději umřela je mi špatně jsem celé rozhrkana a ke všemu jsem dostla i běhavku mám ale pocit,že to je stoho neurolu.Ale tak jak mi je dnes tak mi bylo nazáčtku mám opět nutkání jít k dok,ale snad to vydržím je mi špatně už od rána musela jsem si jít hned lehnout myslels jsem si,že mám poslední hodinku a to jsem byla s děckama sama doma.Ja jsem ten zolof musela vysadit,protože to semnou pěkně mavalo teť beru druhé balení toho coxilu,ale mám pocit kdybych neměla neurol tak umřu jsem na pokraji svých sil já už fakt nemužu dnes jsem měla myšlenky,že asi vyskočím s balkonu achjo brečela bych až bych se neviděla.Raději bych měla jinou nemoc ktera jde vylečit a ne s kterou se mam prát když je silnější než ja!
Majka, 20.08.2008 19:18:57, IP: ***.***.231.146, #60731
Beato co je,vždyť už ti přece bylo líp.Zkoušela ses odreagovat dechovým cvičením?Co se snažíš dělat pro to,aby si to zastavila?A to že sis šla lehnout to není zrovna nejlepší.To se do toho jen víc ponořuješ.Ty musíš zatížit tělo a mysl něčím jiným,aspoň se o to pokoušej!!Jestli si myslíš nebo se cítíš na pokraji syl tak vem igelitový sáček a dej si ho na pusu a tak 3x 4x se do něj nadechni a vydechni.Přestane se ti tolik okysličovat tělo a zponalí to tem třes a bušení.A hlavně mi napiš jestli si to zkoušela.To nehaž za hlavu,psala jsem ti i to dechové cvičení zkusila si to už?Já vím,ty jsi na začátku a vždycky když ti někdo radí tak určiťe mávneš rukou a řekneš si.To je blbost to mi nemůže pomoct a ani to nezkusíš.Jenže ty musíš začít pracovat na sobě a né si říkat že je to silnější než ty!!Tak jestli máš pocit že se ti chce brečet tak se vybreč,breč třeba hodinu,pomůže ti to a zase bude dobře.
        Předchozí   1 .. 204205206207208209210 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.