Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Helča, 20.08.2008 20:13:41, IP: ***.***.40.194, #60740
Ahoj.beru Zoloft 100 k tomu Neurol 1,0.Ten beru po půlkách a snažím se snižovat.Ale jsem pořád nějak vnitřně sevřená,bolí hlava,slabé nohy.Sice každý den se pokouším i když mi není dobře dělat delší a delší procházky.Někdy je líp,někdy hůř.Beru ho už přes měsíc,tak nevím jestli k doktoru pro jináAD,nebo vydržet.dechová jsem nezkoušela,přiznává,protože mě se dýchá celou dobu dobře i při atace.Tak nevím myslíš,že to uvolní i to moje napětí?Pa a měj se
Helča, 20.08.2008 20:23:53, IP: ***.***.40.194, #60742
Ahoj.tak Tobě dneska není dobře?No já jsem na tom úplně stejně.Od rána mě bolí hlava,motá se to se mnou.Chodím jako když nechodím,prostě děs.Ale teď k večeru jsem se sekla a šli jsme do lesa na houby.Byli jsme tam asi 2 hodiny.Jsem sice K.O.,ale pořádně jsem si dala do těla.Hlavně pusť z hlavy ten nápad vyskočit z balkonu!!!Máš děti,rodinu!!!Já sice taky nejsem vůbec silná nátura,ale tohle fakt do hlavy nepouštím.Sice mám taky svý dny,kdy je mi mizerně a myšlenky jen černý.Ale to tady asi prožívá každý.Dneska mi ten můj v lese povídá,taky by jsme měli vyhlížet už nějakej stromeček,ať ho pak nesháníme na poslední chvíli a jdem na jisto.A já trubka začala brečet.Koukal na mě a povídal,co se Ti honí v hlavě ?a já mu po pravdě řekla,že mám strach,že už se nedožiji vánoc a že budou na vánoce sami.Jsem pako,já vím,ale taky mě tyhle stavy chytají.jsme teď prostě asi hodně citlivé a nevíme si rady s našima pocitama.
Beáta, 20.08.2008 21:30:59, IP: ***.***.150.2, #60748
Heli,tak takhle jsem brečela i já když jsme se bavili nahodně o silvestru,take jsem mu řekla,že mám strach,že me dny jsou sečteny a tak dlouho už tady nebudu.Já stávam s pocitem,že přeživam a ne že žiju.Dokonce děckam i naznačuji,že kdyby se mi někdy něco stalo,tak ať ví,že když tu nebudu,tak mají celou rodinu v ktéré najdou oporu už mi stoho začíná asi hrabat,ale někdy mám fakt takový pocit,že spadnu a konec.Teť se bojim,že ani neusnu a zase brečím a stale si říkám co jsem komu udělala,že můsím tak trpět.A to už vypadalo,že mi je lip a mě se to tak zhorší ach jo dnes trpím jak pes.Dnes tě asi moc nepovzbudím,protože dnes bych fak nejraději šla do nemocnice a chtěla ať mě uspí aspoň tak na týden ať si spočnu.
Beáta, 20.08.2008 21:44:31, IP: ***.***.150.2, #60749
Majko to jsem se lip citila,ale jak vidíš ne dlouhu dnes se mi to tak vrátilo,že jsem si fakt myslela,že umírám.Ja jsem stala a šla si udělat čaj a najednou jsem byla malátna hruď se mi sevřela a srdce mi málem vyskočilo s těla,proto jsem si šla lehnout a začala jsem to dycháni,ale nějak mi to nešlo asi deset minut jsem se klepala a srdce dostalo záhul divím se,že mi ještě bije.Ja nad tím nemávám ,ale pravě naopak snažím se dělat co kdo radí jo a když si vezmu ten saček,tak na mě příjde ještě větší strach a mám pocit,že jsem tak vydychaná,že už nemůžu dychat.Mě asi dobře už nikdy nebude připadám si jak důchodce a ne jak 30letá.Já to nezvládnu a myšlenka nemocnice tak ste mám taky panickou hrůzu představa,že si mě tam nechají no tak tam bych asi umřela a to je můj dálší problem ach jo ja na to nemám ja nechapu jak to může někdo vydržet tak dlouho vždyť to není život,ale galeje.
jana, 21.08.2008 11:05:21, IP: ***.***.0.70, #60783
Právě že by ti to napětí mělo to dýchání uvolnit.Zkus to vždycky když cítíž to napětí ve svalech.neboj se toho .pa
Helča, 21.08.2008 12:06:05, IP: ***.***.40.194, #60788
Ahoj,tak já to zkusím.Teď zkouším jógové dýchání a to prý taky pomáhá.Můžu se ještě zeptat,jestli se Ti na začátku taky pořád tak točila hlava a tuhlo za krkem?
Helča, 21.08.2008 12:09:21, IP: ***.***.40.194, #60789
Ahoj.Tak jak se dneska cítíš?Je to lepší? Já teď přišla od doktora,protože jsem k tomu všemu dostala parádní zánět žil,tak jsem brala týden i antibiotika ,tak chtěl vidět jak se to vyvrbilo.Poslal mě ještě pro jistotu na sono žil,že prý se mu to moc nezdá.Tak jsem zvědavá kdy najdu odvahu a vyrazím tak.Pa pa
jana, 21.08.2008 12:59:39, IP: ***.***.0.70, #60790
No to si piš.byla jsem jako na vodě ne že by se mi točila do kolečka.a bolela mě celá krční páteř že jsem si na ní nemohla ani sáhnout.ale co jsem začala brát ten Rivotril a Citalec tak to přestalo.Taky beru Magnesium.Dneska mám nasazený to EKG na 24 hodin tak jsem zítra zvědavá. zatím pa
Helča, 21.08.2008 15:29:29, IP: ***.***.40.194, #60798
Ahoj a můžu se ještě zeptat?Jak dlouho už máš AD?Já přez 4 týden a pořád mě Ty problémy trápí.Tak nevím jestli změnit AD,nebo ještě počkat.Můj doktor mi říká,že nerad mění AD,že to pak blne tělo.Tak nevím.
jana, 21.08.2008 16:19:18, IP: ***.***.0.70, #60801
Helo AD Rivotril mam od 5.8.Ale mě asi zabral ten Rivotril .Ted budu brát v pondělí poslední a už by mi měli zabírat ty AD.Ale u každého je to asi jinak.možná to také nemám v takové fázi jako ty anebo se taky muže ukázat že to mám třeba z té štítné žlázy.včera jsem byla na testech a taky už mám roky eufunkční strumu.studený uzel.takže třeba ty AD beru zbytečně.Ale dneska to všechno dlouho trvá. Už budu na neschopence skoro 3.měsíc a pořád líétám jenom po vyšetřeních Chce to prostě pevny nervy!
Beáta, 21.08.2008 16:21:23, IP: ***.***.150.2, #60802
Ahoky,dnes je to o něco lepší,ale strácím smysl života.No a ty se máš jak do toho ještě ten zanět no já tě lituji jak kdyby jsi toho neměla dost s PP.Já jsem taky chtěla vyměnit AD a také mi říkala,že je nerada mění,ale jestli mi to do příštího tydne nepoleví tak ji to skusím říct,že mě drži jen ten neurol ja už ty AD beru 5tyden a jsem pořád naprd!Nejhorší jsou rána když se vzbudim tak mám hruď sevřenou a není mi vubec dobře a moc mi nepřídava,že jsem s děckama sama doma už se těším na vikend to budu mít svýho u sebe.Tak se drž a už žádné jiné nemoci já jdu v úterý na slinivku tak jsem taky zvědava co pak semnou bude.achjo pa
Helča, 21.08.2008 16:30:39, IP: ***.***.40.194, #60804
Ahojky.jsem z toho dost zmatená.Rivotvril jsou AD,nebo něco jako Neurol jen na přechodnou dobu?Já se v tom nevyznám.
Beáta, 21.08.2008 17:03:55, IP: ***.***.150.2, #60805
Rivotvril je něco jak neurol bera se jen na přechodnou dobu jak neurol xanax atd.Akorat ten Rivotvirl je i proti křečím!
Lena, 21.08.2008 22:13:30, IP: ***.***.44.46, #60831
ajojky Beátko,četla jsem si příspěvky a je mi moc líto, že je Ti hůř.Ale chtěla jsem Ti jen napsat, aby jsi to nevzdávalaa bojovala dál.Na mě když to jde a cítím to, tak mluvím si nahlas(křičím) a říkám si jsem zdravá,nic mi není,dělám si to sama atd.A pomůže mi to-fakt.Cestu na chatu jsem zvládla,ale zpět to bylo trochu horší,byla jsem unavenátak to na mě padalo...Zítra jdu opět do práce na dva dny,tak se těším na neděli opět...drž se holka, nevzdávej to a mysly na něco moc hezkého:-)..pa
Beáta, 22.08.2008 8:11:19, IP: ***.***.150.2, #60846
Ahojky.No vidíš,že jsi to zvládla.Zato já mám pocit,že se mi to zhoršuje myslím si,že mi ty AD nepomahají a to jr beru 5týden.Chci se zeptat jaký máš pocit ty s těch AD zabírají ti?Taky si říkám když to na mě jde to co ty,ale moc to u mě nefunguje.Každy rano mi je špatně a říkam si,že jsem se vůbec vzbudila.Co se u mě zlepšilo je,že usnu bez prášku.Tak se v praci drž a ať ti to uběhne.Ty děláš jen vikendy?pa
        Předchozí   1 .. 205206207208209210211 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.